♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
4. feb 2011

@alure kedysi bol plán že na služobku ideme aj s mm aby sme si oddýchli, už to neplatí? 😉

memory97
4. feb 2011

@kvietok121 on si zvykne neboj🙂 vie, ze mamina alebo ocino pride, ked placka 😉

@alure nechcela som dopodrobna opisat situaciu,co sa stalo kamoske, lebo ak daju tie slova do vyhladavaca ako adminy, tak poletim aj ja 😀 😀 😀

danulienka35
4. feb 2011

@memory97 napis to do Ip

kvietok121
4. feb 2011

@memory97 ved aj aj si myslim ked si pomyslim ze do 3 mesiacoch sa budil len s placom a teraz skoro stale s usmevom 🙂 tak je to tiez obrovska zmena k lespiemu

jankasramka
4. feb 2011

@danulienka35 dakujem🙂 najhorsie je ze sa zda ze aj na mna uz nieco lezie 😢 ale tak mne to nevadi len nech je mateicko zdravy....

jankasramka
4. feb 2011

@mirmaj a tiezv nech ide akikin mm na stretavku 😀 fesacisko hmmmmm😀 😀 😀 (@akika722 minule sa mi o tebe snivalo ze si byvala tu blizko a ja som sa k tebe hanbila ist na navstevu lebo som nevedela co ti mam doniest ako darcek)

jankasramka
4. feb 2011

baby idem pozret tatranku,dufam ze aspon ta je v poriadku, tak pekny zvysok vecera 😉

memory97
4. feb 2011

@danulienka35 no toto, to su ine ksefty 😀 😀 😀

@seagull2404 do 6. mesiaca moze tvoj lekar, do 10teho mesiaca na odporucanie lekara, ak si bola na specialnom vysetreni 😉 My mame to AR, tak preto, ale dufam, ze malemu sa ulavi skor, je to moj velky sen 😎

@danulienka35 hanatajfus - neviem, ci som to neskomolila, hadam mi to prepaci 😉

@jankasramka skusim sa ti na to opytat maminy, ci mu to mozes dat. Ale az rano, teraz uz iste spi 😉 dufam, ze nezabudnem.

liba78
4. feb 2011

@danulienka35 😀 ja občas poviem Jurkovi Nikolka 😀

danulienka35
4. feb 2011

@jankasramka to je hruza dajte sa do poriadku Jani a maminka ako jej je? vies co som dnes urobila posadila malu na nocnik a povedala som jej sssssssss a ona kakala a vycurkala sa vies ako som bola rada a to vdaka tebe hoci mam uz 4 dieta ale ste tu vsetky zlaticka

danulienka35
4. feb 2011

@liba78 velmi som chcela chlapceka mm je Juraj ,ale nedala by som ju za nic na svete ty mas chlapcov ja babulky 😀

mirmaj
4. feb 2011

@jankasramka presne hlavne nech ide ten...ale je ich tu viac fešákov 😀 😀 😀 😀

danulienka35
4. feb 2011

@memory97 mojko nejak mi uchadza o com sme pisaly 😀 😀 😀 ake ksefty? 😀 😀 😀

liba78
4. feb 2011

@jankasramka tak skús aspoň tie banány. My sme mali moc akútny stav, tak preto aj tie kortikoidy. Hlavne nech je Mateovi lepšie.

liba78
4. feb 2011

@mirmaj ja môjho mm neberiem určite. On stále niekam chodí s kámošmi. Vezmem maličkého, tých starších mu nechám doma a pôjdem. 😅

mirmaj
4. feb 2011

@liba78 ja toež uvítam oddych od mm 😀 ked som mu to dnes povedal že plánujeme "služobku" tak zahlasil že on mi auto nedá, aby zostal s Tamkou na víkedn bez auta, že ma zavezie aspoň sa mala prevezie 😀 😀 😀 hovorím ale ja idem aj s malou, a on: no tak to určite nie 😀 😀 😀

memory97
4. feb 2011

@danulienka35 mas to v Ip

@kvietok121 bude vsetko dobre, len to chce cas. Ja chcem skusit dnes ten cajik miesto mliecka, ako pisala segull, tak uvidim, ci nepridu susedia buchat rano na dvere 😀

@jankasramka tebe pekny den a nech je drobcek skoro zdravy🙂

mirmaj
4. feb 2011

@memory97 aj ja to idem skúšať dnes v noci, ale ty ideš nahradiť všetky papania? alebo len jedno? lebo ja planujem len to jedno prve čo máme okolo 0:30 😉

danulienka35
4. feb 2011

@memory97 mne nekdo stoji asi dnes na vedeni moja 😀 😀 😀 som mimo 😀 😀 😀

memory97
4. feb 2011

@liba78 ked bude vacsi, uvidis ako "Nikolka" bude ganit🙂, ked miesto Jurka bude Nikolka 😀

@danulienka35 pisala si o svojom auticku ako ho prenajimas 😀

@mirmaj ja som to mm este neoznamila, musim pockat vecer predtym 😀 😀 😝 a reakcia bude ako u teba, ja mozem ist, auto neda a maly bude s nim🙂 dnes bol s nim hodinku, co som bola u lekarky po recept a tato mal dost 😀 😀 😀 😀

memory97
4. feb 2011

@mirmaj skusim to nadranom, nevadi mi, ak vstava do tej jednej, ale horsie sa mi vstava po tretej rano🙂 a aj mm sa konecne odstahoval. chory je strasne asi chripka, alebo nieco s dychacimi cestami a cely cas tu bol s nami. A vraj nebudeme chory 😀 . Bojim sa len o maleho, aby nieco nechytil. Ja to prezijem 😀 uz ma boli hrdlo...

memory97
4. feb 2011

@danulienka35 neboj nie si sama, aj mne dnes stoja na vedeni 😀

mirmaj
4. feb 2011

@memory97 ja sa ale bojím že ked jej nedám mlieko o nejakej 4-5 tak už nezaspí a bude hore, takže to nejdem riskovať a vtedy ju nakrmim uričte a potiahne do takej 7 😀

danulienka35
4. feb 2011

@memory97 jaj to je surodenecka vypomoc 😀 ale dobra nie? 😀
@memory97 jasne ze pojdem na sluzobku dufam ze ides i ty moja?

liba78
4. feb 2011

Konečne zaspal 🙂
@memory97
@mirmaj u nás je to tak. Auto si zober, ale väčšinou aj deti. Ale keď som mala problémy v tehu a musela ležať doma, zvládol s chlapcami všetko. Aj niekoľkodňové prázdniny. Takže maličkého si zoberiem a mm bude rád. 😀

liba78
4. feb 2011

@memory97 a kam si ho odsťahovala ?

mirmaj
4. feb 2011

@liba78 tak to máš super mm, uričte zvladne aj nejaký predlžený víkend, len keby sa už ohlasila vladka až nam naozaj chytí termín lebo sa bojím aby nebolo neskoro ☹ taaaak sa na vás teším 😉

liba78
4. feb 2011

@mirmaj aj ja sa tešíííím. Služobka na materskej sa len tak nevidí 😀

mirmaj
4. feb 2011

@liba78 ved to, treba využiť každú príležitosť 😀

mirmaj
4. feb 2011

a nemal niekto na vladku aj tel.číslo??? žeby sme sa nou nejako spojili, až to podchytíme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre