♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. feb 2011

@danulienka35 že budem mať 40r,a budem pri nich už babka 😅

danulienka35
10. feb 2011

@hajatanufus vies ako ma pusinku vystipanu zo slin utieram natieram ale potokom jej to tecie ☹

danulienka35
10. feb 2011

@akika722 jaj co by si bola co mam povedat ja 😀 😀 😀 😀 idem babulky haji pekne snicky prajem 😉

hajatanufus
10. feb 2011

@akika722 vsak hej ale neboj teraz ich bozkava a ked bude chodit do skoly ich bude nahanat a tahat za vrkoce a kazda baba bude hlupa koza atd. neboj a priprav si dobru metlu na odhananie neviest 😀 😀 😀

helen1007
10. feb 2011

@danulienka35 ahoj moja, možno pôjdeme v sobotu do Pk, ak tam zostaneme dlhšie ozvem sa...no a ak sa zbavím toho bacila čo ma stále henvá ☹ . Aký ste mali deň? Ja som len ríchlo prebehla čo ste tu všetko popísali a asi idem spať. Dnes som behala po stavebninách a nakoniec som skončila na výstavisku v Nitre. Čo sa nám tam stalo? Malá sedela v kočíku a pozerala zvedavec malý a pristavil sa pri nás taký mladý chalan a malej sa prihovoril: že ahoj moja ako sa máš? Ja pozerám, že asi ho svokor pozná, mladík odišiel a svokor sa ma pýtal kto to bol? 😀

hajatanufus
10. feb 2011

@danulienka35 ja viem je to tazke s tymi zubkami ale prejde to a bude zase dobre sladko sa obe vyspinkajte dobru nocku a malej posielame sladku pusinku z anglicka a nech sa ti nieco pekne sniva a zajtra das vediet ze o com sa ti snivalao dobru nocku 🙂

mamisqva
10. feb 2011

@akika722 to je sila ja mam strach že mi už farmarka vykukne aj z konzervy 😀 😀 😀 😀 😀

hajatanufus
10. feb 2011

@helen1007 no vidis je to pekne ked takto pozdravil tvoju malu asi ma vztah k detom a to sa dnes malokedy vidi 🙂 vacsinou su pubertaci divi a drzi 😠

memory97
10. feb 2011

@helen1007 jaj, tam je psik zakopany🙂 sa teraz potrapis🙂

@hajatanufus blahozelame k polrocku🙂

helen1007
10. feb 2011

@hajatanufus ono to bolo podarené...prihovoril sa jej ako starý známy iba ja som pozerala že čo sa deje a teda potom svokor na mňa, že o koho išlo

helen1007
10. feb 2011

@memory97 a tak to je také príjemné trápenie, hlavne ked si predstavým ako tie krabice čo mám naskladané v izbe budem nosiť o 100 metrov ďalaj do nového domčeka, totiž teraz nemám vybalené všetky veci a ked niečo hladám chodím po krabiciach, našťastie som si pri sťahovaní na ne popísala čo som do nich dala 🙂

helen1007
10. feb 2011

dobrú noc...letím do sprchy a potom asi zase odsávať soplík....krásne sa vyspinkajte vy aj detičky 🙂

hajatanufus
10. feb 2011

@memory97 dakujeme 🙂 dnes sme zacali s prikrmom naostro co nespapala som rozdelila do sacikov a zamrazila dufam ze som to urobila dobre

hajatanufus
10. feb 2011

@helen1007 tu v uk sa ludia ani nepoznaju a pozdravia ta na ulici ako stari znami aj stari ludia co sa nam s mm velmi paci dobru noc a sladko sa vyspinkajte

memory97
10. feb 2011

@katulkaaaaaa maly je krasny a podla mna vobec nevyzera ako dietatko, co nepapka a nepribera 😉

@seagull2404 blahozelame k polrocku🙂

memory97
10. feb 2011

ja vas dnes asi ani nedocitam🙂

@majka35 je mi luto, co sa ti stalo, ale hlavu hore a usmej sa, usmev lieci 😉
Co sa tyka stretka, tiez viem, ze si neoddychnem. Sice nemam 2 deturence, ale jedno male a jedno velke, ale tesim sa, ze sa s vami vsetkymi stretnem tvarou v tvar. Predsa je to ine, ked si piseme kazda pri svojom PC a zrazu budeme stat zoci voci 😉

memory97
10. feb 2011

@mamisqva aka je zlata malinka🙂

jankasramka
10. feb 2011

@liba78 no veru je to zahada zatial, ale uz su na ceste nejake tie testy ktore by nam to mohli ulahcit. najprv musime dojst na to ci je to virus alebo bakteria alebo nebodaj dake toxiny zo stravy ako pises ty.
inak ja som na teba tiez myslela lebo som pocuvala radio a vraveli kto ma meniny ale nestihala som sadnut za pocitac. tak prepac ze az teraz- vsetko len to najsamlepsie k meninkam ti prajem;)
@akika722
@mamisqva
@mirmaj
@danulienka35
@hajatanufus baby vdaka ze na mna myslite, je to velka podpora naozaj.

@mamisqva
@danulienka35 dajte vediet ako dopadla "love story" to by bolo zlate keby sa dali takto cez vas dokopy 😝
som sa tu vcera na tom celkom bavila ze ako sa cez vas dali pozdravovat 😀

memory97
11. feb 2011

@vladka84 ach jaj, pevne nervy s nimi. Vies, co my sme to riesili reklamaciami na ich oddelenie do KE. Najprv budu chciet po tebe zalatit, potom urobia dobropis, ak ti ho uznaju a az tak to budes mat v dalsej fakture... je to s nimi fakt na dlhe lakte...

@lussitka ahoj🙂 si priamo z TN?

@zden2 ahoj🙂

@jankasramka moja, sice moc sa nevyznam do zvieratiek, ale nie je to nieco z vody, alebo z okolia, kde ju mas? Ci nebolo nahodou nieco znecistene. Drzm prsty, aby to kobylka v zdravi prezila.

memory97
11. feb 2011

@akika722 fuha, zeby fakt predcasna puberta 😀 co sa za mladi nauci, neskor sa mu zijde🙂 jajaj a to este nie, ze mamina, kup snubny prsten 😉 kamoska mii vravela, ze do jej dcerky sa zalubil chlapcek tak, ze donutil maminu, aby isli kupit zasnubny prsten original zlaty 😉 a skutocne jej ho daroval 😉

memory97
11. feb 2011

@danulienka35 jejda, mamky dohadzovacky 😀 😀 😀 uvidime po stretku, kolko chlapcekov sa zapozera do dievcatiek 😀 ved su prave v tom dobrom veku, ked objavuju slovicko laska, ach jajaj ake to boli mile casy 😉

memory97
11. feb 2011

@akika722 aspon budes mlada babka a budes si uzivat vnucatka skor ako ja🙂

@helen1007 jasne, ved to su najkrajsie chvile, ked sa stahujes do vlastneho. I ked mna by teraz mm nepresvedcil na stahovanie ani za nic 😀 😝

@hajatanufus ano presne tak a ak by sa ti nahodou priliepali o mraziak, tak skus radsej aj do dvoch sacikov 😉

@majka35 jaj az teraz citam, co som ti to tam popisala, dufam, ze to nevyznelo cinicky, ale bolo to myslene v dobrom. Ked mam tazky den alebo sa mi stane nieco neprijemne, mne vzdy pomoze usmev 😉

memory97
11. feb 2011

tak a idem konecne spat, dufam, ze moje drahe dietatko uz ma necha spinkat a nebude sa kadzu hodinku budit🙂 dobru nocku babatka a maminky a sladke snicky🙂

katkavv
11. feb 2011

@jankasramka
ahoj, boze, konika mi je velmi luto, co je to za chorobu, neda sa konikovi pomoct ? !
asi robite vsetko co mozete, neznasam taku bezmocnost, ked velmi chces pomoct ale sa neda ☹

seagull2404
11. feb 2011

ahojte 🙂 ja som tejto noci tusim ani nespala, tamarka sa v jednom kuse budila a ked nie ona, tak som nemohla dychat 😠 ale aspon letargicky od unavy zmorena prijmem dnesnu navstevu v podobe svokry a nebude mi vadit nic 😀 😀 😀

@memory97 dakujem 🙂
@jankasramka aj ja sa pripajam a budem drzat silno palceky ☹

lussitka
11. feb 2011

@memory97 áno. bývam na sihoti

mirmaj
11. feb 2011

@mamisqva aspoň by ste sa mohli ľahko zastúpiť ked by jedna bola mimo 😀 😀

majka35
11. feb 2011

dobré ránko

baby, všetkým vám veľmi pekne ďakujem za včerajšiu podporu, už mi je lepšie, ani som sa sem včera nedostala, malá mi bola strašne mrzutá, ani spinkať nevedela

čo sa týka toho stretka ja som myslela, že je to len na jednu noc a to by sa mi fakt neoplatilo ... no, ved sa ešte dohodneme navzájom

@akika722 mojej v škôlke jeden chlapček, ktorý je asi do barborky zahľadený vždy pleska po zadku ... tak som mu minule povedala, že na takéto veci má ešte čas
včera mi barborka zahlásila, že keď jej nekúpim sladkosť, tak od nás odíde

majka35
11. feb 2011

@memory97 nič som v tvojom príspevku cynické nevidela 😵

majka35
11. feb 2011

ja moju svokru nemám rada aj k nej správam slušne ... ja som ju prestala akceptovať, keď mi v tehotenstve dookola omieľala o mm bývalej, aká to bola úžasná a krásna žena

a keď som porodila a som bola v koncoch, lebo barborka mi prvé tri mesiace prerevala snáď 24 hodín denne a ja som už ani jesť nevládala, chodila som ako mátožník, tak ona prišla k nám, ja som jej povedla, že už nevládzem a že mm to nevie pochopiť, že som sa zrazu z vysmiatej zmenila na nervóznu harpiu ... tak mi odpovedala: ale čo ty od neho chceš, veď ty si matka, sa máš starať a nefňukať

majka35
11. feb 2011

zase si tu vediem monológik ... 😕 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre