♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
22. mar 2011

@mirmaj ja robim zemiakove placky, gyros z kuracieho masa a omacku z pochutkovej smotany, cesnaku a sojovej omacky...mnam

danulka3
22. mar 2011

Dobré ránko,
@jankasramka krásni ste,Mateo je zlatučký 😉
@alure vidíš tak takto som sa na to nepozerala,že 2 darčeky,ale aspoň mám istotu,že nezabudne 😅 Skús mu ten banánik zmiešať s niečim,buď s jabĺčkom,alebo výživou,či to nebolo na neho moc husté
@seagull2404 waw,tak to znie dobre,daj recept,kuracie prsia sme síce mali v nedeľu,ale niekedy vyskúšame 🙂

Už sme dnes konečne hodili šporťák,som zvedavá ako sa nám bude v ňom páčiť 😕

danulka3
22. mar 2011

@kvietok121 a nebolo to jab´čko pre neho kyslé? Ja ke´d som mu dala uvarené sa tváril,akoby jedol citrón

mirmaj
22. mar 2011

@evanns
@seagull2404 dakujem za rady len ja nemám vyložené mäso 😒 takže tieto si nechám na budúce 😉
@majka35 aj tebe dobre ranko, Terazka ako?
@jankasramka krásne fotečky a vám to spolu hrozne pristane 🙂

kvietok121
22. mar 2011

@danulka3 najprv sa tak zatvaril, ale potom spapal dva jabcka, ostala len jedna lyzicka 🙂

katkavv
22. mar 2011

baby nemykaju vam deticky hlavkou ako keby hovorili nie?
kajko mi to zacal robit, ked som mu odsavala sopliky cca pred 2 tyzdnami a teraz to stale robi ked sedi na stolicke,lezi alebo je v kociku... myka s hlavkou dolava a doprava, co to moze byt? nejaky tik?
robil to aj pred urazom co mal ....

majka35
22. mar 2011

@evanns juj, madam, čekam na totu kaveju a furt lem sama pijem 🙂

baby, dávate svojim krásnym deťúrencom aj paradajku?

@seagull2404 nemohla by som k vám prísť na obed? prosím ... ja sa len najem a idem preč 😵

majka35
22. mar 2011

@mirmaj terezka už 4. noc bez kŕmenia ... ale budí sa a treba jej dať čajík, dudu a hned zaspí, trošku pospieva, aby susedia nevyspávali zbytočne ... tak o pol siedmej ju už musím vyberať z postieľky

adal
22. mar 2011

@memory97 aj ste mali problém s váhou ? Lebo ja mám pocit že za posledný mesiac nepribral a keď áno tak strašne málo ☹
Akurát mi volala dr., že máme prísť do poradne som zvedavá ako dopadneme 😒

seagull2404
22. mar 2011

@katkavv nasa to tiez robi 🙂 a ked jej idem tahat sopliky, tak zacne plut ako o zivot uz asi tyzden 😀
@majka35 pod aspon niekto umyje riad 😀
@danulka3 namam recept, len naklepem kuracinku, rozmiesam tatarku s olejom, chvilu pomarinujem, obalim v sezame alebo kukuricnych lupienkach a bud vyprazam, alebo zapekam v rure, salat coleslaw robim tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8842
@evanns a ako robis ten gyros? mnam
@kvietok121 aj Tamarka ma rada kysle, ked som raz kupila take sladke jablka, tak a ni pocut
@mirmaj ja som masko tiez az teraz vylozila, ale kuracina sa mi na radiatore rychlo rozmrazi 🙂 a aj tak varim az take neskor poobede

majka35
22. mar 2011

@evanns no a k vám na večeru prídem, ak ešte zvýši ... baby, vy nemáte čo robiť,m že tak vyvárate??? 😵 😵 😵

ja dnes pre seba šalát caprese ... paradajky, mozarella, olivový olej, bazalka

mirmaj
22. mar 2011

@katkavv aj naša Tamarka to robí asi tiež tak 2-3týždne, ja si myslím že to nič neznamená len sa niečo nové naučila tak to robí a niekedy to ešte aj naozaj vyzerá ako keby rozumela 😀 ked jej poviem napr. ideme buvať a ona začne točiť nie nie a usmieva sa pritom 😉
@majka35 😀 no ved čo budu vyspávať ked nespí ani ona 😀 😀 aj my sme mali zopár nocí bez krmenia ale vtedy to bolo aj celkovo bez prebudenia ale teraz zasa občas papame...ale túto noc sa nejako extra viac budila od 23 do cca 2 bola hore každú hodinu na dudku a potom som jej o tej 2 dala aj mliečko a to už sa neprebrala až do 6. a to už som si myslela že budú také všetky noci 😝 no ale zasa ked sa naozaj zobudí len 1x na papanie a inak na nič ine tak to je naozaj super 😉 tiež sa rada pripojím s tebou ku @seagull2404 na ten obed a môže byť aj u @evanns len to mám trocha dalej, to by mi musela dať aj večeru 😀 😀 😀

danulka3
22. mar 2011

@katkavv Aj náš tak robí,akoby nie, nie
@seagull2404 že pľuje,ja mám dosť 😀

seagull2404
22. mar 2011

@majka35 ja paradajku nedavam

majka35
22. mar 2011

@seagull2404 by si sa divila, ja pri umývaní riadu relaxujem, strašne rada umývam riad, mm mi chcel kúpiť umývačku a ja som ju nechcela ... keď som robila v kasíne, tak sme v našej odpočivárni cca 20 ľudí mali službu, kto umyje riad, po kávičkách, čajíčkoch, džúsoch atď. a každý sa hádal, že on dnes nemá službu a tak a ja som ich vždy usmernila, nech sa nehádajú, že ja umyjem dobrovoľne 😵 😵

mirmaj
22. mar 2011

@majka35 ja tiež rozmýšľam len niečo také rýchle, len mám pocit že dookola robím to iste, rizoto, cestoviny, soja, tak som myslela že teraz to trocha zmením ale prišla som nato že asi budem musieť isť najskôr do obchodu až potom môže byť zmena 😀 😀 dala by som si aj brokolicové faširky ale nemám brokolicu a takto som vyradila postupne veľa receptov 😝

majka35
22. mar 2011

@mirmaj nestraš, že sa to vráti 😕 😕 😕 ja sa vytešujem, že mám už obdobie nočného kŕmenia za sebou a ty takto 😀

mirmaj
22. mar 2011

@majka35 😀 😀 no ved je jedno či dáš čajík alebo mliečko nie? 😀 😀

majka35
22. mar 2011

@mirmaj čajík mám na radiátore, teplučký, má ho vypitý za 5 sekúnd, mliečko musím pripraviť a pijeme ho 10 minút 😀
na čaji je napísané, že 12 hodín vydrží

evanns
22. mar 2011

@seagull2404
- kuracie prsia nakrájam na renzančeky, marináda - šťava z citróna, gyros korenie, soľ, korenie, prelisovaný cesnak a olivový olej. POtom do marinády vložím nakrájané mäso a dobre premiešam, aby sa marináda dostala všade. Nechám minimálne 30 minút odležať v chlade / najlepšie cez noc / Potom mäso zprudka ho opečiem do chrumkava zo všetkých strán 😉
@majka35 mozes a kaveju ...ked nepojdem k nasim tak mozeme v piatok, este sa dohodneme 😉

seagull2404
22. mar 2011

@danulka3 no, tak ze som cela mokra 🙂
@majka35 ja mam strasne suche ruky, tak sa vyhybam umyvaniu ako len mozem

majka35
22. mar 2011

@mirmaj brokolicové fašírky radím v rebríčku mojich 10 najobľúbenejších jedál na 3.miesto 😅

kvietok121
22. mar 2011

@seagull2404 to je super ... dnes mam tatikovi urobit zabijackovu kasu 🙂 vybral si takze to uz nemenim ale zajtra som chcela perkelt, ale skusim to tvoje, takze ked chcem v rure, tak namarinovane a obalene poukladam a peciem ano?
@majka35 vy ste skvely ako spinkate

evanns
22. mar 2011

@mirmaj kludne 😉
@majka35 paradajku nedavam zatial 😒

kvietok121
22. mar 2011

@majka35 ako ich robis, by som spravila v piatok, lebo ja milujem brokolicu,a el ja len zapekam a varim brokolicovu polievocku 🙂 fasirky neviem

majka35
22. mar 2011

@seagull2404 ja tiež, už vyzerám, akoby som mala 80 rokov, teda moje ruky a asi práve kvôli tomu, že umývam rada riad a trpím chorobu neumytých rúk, umývam si ich strašne často ... mm je niekedy zúfalý, lebo aj ich stále nútim 😀

majka35
22. mar 2011

@kvietok121 brokolicu obvarím, popučím, pridám strúhaný syr, vajíčko, strúhanku, majoránku, trošku vegety natural, nie veľa, ,lebo syr je slaný, čierne korenie ... robím malé guľôčky, obalím v strúhanke a rýchlo vypražím, nesmú sa pomaly, lebo sa ti rozpadnú ... sú érdeg finom mňam

majka35
22. mar 2011

čo je dnes navarím svojmu milovanému dieťatku, ja mám pocit, že jej dávam furt to isté, kupované mi nechce a ja už nemám fantaziu

seagull2404
22. mar 2011

@evanns jeeeej, dakujem, mnam, tak spravime zajtra
@kvietok121 ano, ja dam papier na pecenie, nie je z toho taky neporiadok a je to aj zdravsie
@majka35 tak ja som nikdy nemala tento problem, len odkedy som na materskej, tak je to hruza des, ja mam aj krcove zily a domace prace, pri ktorych sa len stoji ako umyvanie riadu, zehlenie, su pre mna skoro ako muky

kvietok121
22. mar 2011

@majka35 ok ja to trosku upravim na bezlepkovy recept ale urcite urobim my mame dnes ryzu s telacim maskom a dam mu do toho este mrkvicku

katkavv
22. mar 2011

dakujem baby,
prislo mi to divne, ale asi fakt vvymyslaju tie nase deturence :D

mirmaj
22. mar 2011

@majka35 aha ty to maš takto vymyslené s čajíkom, aj ja používam ten čo vydrží 12hod, lebo tiež jej ho ráno robím a niekedy ho pije aj doobeda 😀 kupim brokolicu a určite ich aj ja urobím tento týždeň 😉 ....aj ja varím to iste ale deťom to nevadí, takže kludne môžeš v tom pokračovať
@evanns aj tvoj recept vyzerá super, mám čo do konca týždňa vyvárať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre