♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. mar 2011

@danulienka35 😲 😲 😲 a ma???

baby radu..prosim..zase 😀
14.4 sa ide zo školky do Ke do divadla...a maju isť aj rodičia..a je to na cely deň..Paťko sa teši že ide mamka aj ocko s nim,opatrovatelku k Samkovi mame-babku/mamu moju/ a mm vymyšla že načo tam pojde,nech idem len ja 😠 sa bojim že by bol Paťko sklamany..nikde tak nechodime 😒 ako na neho??? do pondelka mam nahlasiť počet osob kolky ideme s nim..a počitam že viacerí pojdu obaja rodičia

mirmaj
23. mar 2011

@kvietok121 aj ja si myslím, že by ste mali byť ťažší ako my 😉
@akika722 tak ja myslím žeby určite mal isť s vami, no a ako ho presvedčiť vieš uričte ty sama, vytiahneš svoje zbrane a je to 😀

akika722
23. mar 2011

@mirmaj nahučať do Paťka nech do neho huči? 😅 alebo??? 😀

evanns
23. mar 2011

@kahlan1 mala je naaaaaaaaaaaaaaaadherna!!!

@danulka3 no v Turecku sme boli pred 2 rokmi a s malou by som tam konkretne nesla...vyber si europsku destinaciu radsej...my uz mame na 20.5 Chorvatsko a na august Irsko 😉

@akika722 co ved vas nahlas aj teba a mm a potom mu oznam ze ide a hotovo 🙂

akika722
23. mar 2011

@evanns lenže väčšinou ho on nosi..aleeeee sice,asi pre neho zajtra idem ja 😀 tak maaaa smoluuuu 😀

memory97
23. mar 2011

@niky13 neboj, dalsia kamoska ma chalana a tiez ma 7kg🙂 pokial priberaju je vsetko v poriadku a maly si drzi liniu po maminke 😉

@danulienka35 chudatko Sara, zlomila si nieco, alebo len to odhadli na zlomeninu?

danulienka35
23. mar 2011

@akika722 ma ☹
@memory97 ma ju zlomenu

akika722
23. mar 2011

@danulienka35 chuďa ☹

hajatanufus
23. mar 2011

@kahlan1 my mame 7200g vcera sme boli v poradni netrap sa tym ze nepribera papa a to je hlabne tak asi tu energiu aj vybije neboj ona to neskor este dozenie hlavne ze je to stastne spokojne dietatko my len kojime a papame trosku zeleninky a vy toho spapate kopec tak uz sa netrap 🙂
inak idem sa trosku pochvalit babenky dnes sa nam zacala rachel trosku plazit mm ju dal na zem len tak a prisla tam lucinka ze aj ona chce vidiet a prave papala parky ktore mala v miske z ktorej zvykne papat rachel a ta ked zbadala misku tak sa za nou zacala natahovat a hned ju schmatla tak som mm povedala ze nech ju da od nej dalej a mala sa normalne zacala za tou miskou plazit sme sa na nej smiali ze jak ide za miskou s jedlom 🙂 presla sice len par cm ale doteraz sa ani nepohla 🙂

evanns
23. mar 2011

baby my ideme zajtra na poradnu po asi 2 mesiacich a ja sa normalne obavam co nam povie sak mala ma urcite viac ako 11 kg 😀 😀 😀 normalne nahovaram mm nech on ide 😝 ...akoze dost sa uz hybe Natinka aj lozit zacina ale ja sa bojim ze nas posle na rehabku alebo neurologiu...je to grula!!!

evanns
23. mar 2011

@danulienka35 ☹ ☹ ☹ moja zlata

memory97
23. mar 2011

@akika722 v tomto ti neporadim... ale nieco urcite vymyslis ved ho poznas po tolkych rokoch 😉

evanns
23. mar 2011

@akika722 tak smolaaaaaaaaaa...pojde mm na vylet 😝

helen1007
23. mar 2011

@kahlan1 ahoj malá je nádherná...nemusíš mať doma sloníča ko my poniektoré...nič jej nechýba...krásne zlatíčko 🙂

akika722
23. mar 2011

@hajatanufus jééééééj 😎
@memory97 Paťko to zvladne 😀 on ked spusti musim byť tak ako chce on 😀 😀 dieťa po matke 😀
@evanns 😀 😀 😀 pojde

helen1007
23. mar 2011

@danulienka35 ahoj moja ako?

my sme mali včera osem mesiačikov...boli sme sa fotiť v ateliéry a zúbkom sme si tam rozbili vrchnú peru ☹ , našťastie nič vážne a dnes ráno sme našli druhý zúbok....táááák sa teším a zatiaľ úplne bez problémov a bez bolestí 🙂

niky13
23. mar 2011

@memory to dufam, aj ked hlasite miery tak som stale nervoznejsia, ale ukludnujem sa ze je spokojny a usmiaty a papa ako srotovnik. Ale asi sme uz najlahsi. A maminkina linia ma tiez minusy - skusala som si tensie nohavice - baby mne je vsetko velkeeee, co budem robit? A keby ste vedeli ake fajnove veci som si nakupila! A tetaz na mne vsetko visi. V obchode som si skusala jedne nohavice, az c. 36 mi boli dobre. Kupila som si aspon rifle, c.28 a to som nosila 30
@kahlan1 mala je v tej vani na zjedenie
@kvietok121 blahozelame, ste sa rozpapali

akika722
23. mar 2011

@niky13 a to AKO robiš??????????????????????????????????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ☹

danulienka35
23. mar 2011

@akika722 co narobime ☹
@evanns ste zlatucke moje 😉
@helen1007 ahoj moja no to teda je neco ☹ ale hlavne ze je v poriadku 😉

danulienka35
23. mar 2011

@helen1007 gratulujem k 8 mesiacikom moja 😉

helen1007
23. mar 2011

@danulienka35 to hej už večer to nebolo vidieť, viacej sa zlakla ako ju to bolelo a ja ešte viac
a vás bolí očko? chúďatko malé, pomojkaj jej to aj za nás 🙂

danulienka35
23. mar 2011

@helen1007 dakujem moja a ty daj malej bosku od nas 😉 uz docela ok kvapla som jej kvapocky

niky13
23. mar 2011

@akika722 jem kedy chcem a co chcem
@danulienka35 to je mi luto, fukame

memory97
23. mar 2011

@evanns bude v pohode a takomto veku uz normalne doktorky neposielaju na neurologiu🙂 som sa dnes bavila s jednou fyzioterapeutkou a ta hovorila, ze jej znama mala ist na vojtovku, ktoru odmietla a babo sa zacalo plazit, chodit, ale neskor, ze je to u niektorych babatiek normalne 😉 to len tie ich tabulky robia problemy🙂

@akika722 vidis, hned si vymyslela ako na neho🙂

@niky13 moja esteze visi, ja nevleziem do nicoho a stale nosim tehu, uz by sa patrilo zacat poriadne cvicit😉 nebud nervozna z mier inych deticiek, kazde babo je ine a geny v tom tiez zohravaju rolu 😉

memory97
23. mar 2011

@helen1007 gratulujeme k 8 mesiacikom🙂

akika722
23. mar 2011

@niky13 šťastna to žena 😒
@memory97 😀 😀 😀

memory97
23. mar 2011

@danulienka35 na ocko staci prevarit vodu a sterilnou gazou jej ich pretierat. Nech sa ocka malej zahoja, ved ako bude na nas hadzat tie sibalke pohlady 😉

babulky idem do hajan, bola zla noc, tak dufam, ze tato bude v pohode. krasne snicky vsetkym

mirmaj
23. mar 2011

@niky13
@akika722 to som sa aj ja chcela spýtať, čo ja by som dala za tie rifle č. 30 😲 😲

helen1007
23. mar 2011

@danulienka35 ďakujeme...moja dúfam že jej to skoro prejde 😉

danulienka35
23. mar 2011

@niky13 dakujeme moja to je v pohode 😉
@evanns mojko neboj nasa ma 12,350 bude vsetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre