♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
4. apr 2011

@alure ja som na to tiež háklivá.ked som tu mala svokrovcov tak svokor ju mal celý den na rukách a prechádzall sa s nou ako keby mala 2 mes.ale im vynadať nemožem,su strašne citlivý a hned by sa rozplakali,tak som radšej ticho
@katulkaaaaaa no na tie kable je aj moja,už sme urobili ohrádku okolo stola kde máme počítač ale ona sa tam dnes chcela dostať cez kancelársku stoličku.už sa fakt dostane hocikde 😒 a nedajbože niekde nachám papuče tak sa za nimi rozbehne a už ich žužle 😀 😀 😀
@majka35juj tá tvoja malá brčkavá je krásna,stále ju tak obdivujem,ale čertík je to riadny 😀 asi aj naša bude taká už sa teším ako schudnem 😀
@kvietok121 krásna rodinka 😉

mirmaj
4. apr 2011

@alure aj ja som rada, chuda male, že 5 to ho musí poriadne bolieť, nám išiel len 1 a aký cirkus robíla a som zvedava či sa pridá aj druhý alebo budeme chodiť s 1 zubkom 😉

vladka84
4. apr 2011

@alure aj my sme bezzubi, ale teraz rano som pozerala do pusy a napuchnute mame dasienka tam, kde budu dolne a horne rezaky 😒 tie horne dokonca pod dasienkom "presvitaju", takze asi nam pojdu naraz 4 zubky...
inak uz je opat umrncana a nervozna, takze to len cez vikend nechala mamku oddychnut alebo hrala pred tatkom krasne a usmievave dievcatko 😀

eis4
4. apr 2011

baby možem už jahody ked kojím alebo až ked bude mať 1 rok malá.sa my zdá že už niektore davate aj vyživky jahodové. to jej ešte nechcem dávať pre istotu,ale ja by som si veru dala 😢 v bile stále obchádzam tááááke krásne velké,ale odolávam ☹

seagull2404
4. apr 2011

@eis4 ja by som pockala, lebo tie co maju teraz v obchodoch su striekane a rychlene, som sa z nich cela minuly tzyden vysypala

alure
4. apr 2011

@mirmaj ach jaj moja :( my sme tiež riadne cirkusovali,ale fakt odkedy máme jantárovú retiazku je to oveľa lepšie 😉
@vladka84 ano ano keď to presvitá tak je to ono... nám takto presvitajú dolné jednotky a horné dvojky plus jedna trojka 😲
takže my zatiaľ nespadáme do skupinky "šeliem zubatých" 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@vladka84 no presne este ani nedokojim a on krici ham mnam 🙂 tiez neviem ci to mlieko ma uz len ako ze chce maminu,...ci co

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@eis4 ja som dala malemu jahodovy jogurt a nic sa mu nestalo a spapal cely

evanns
4. apr 2011

@vladka84 aj my sme kupili cumel na 6+ a mala ani nahodou ich nechce tak cmula tie svoje male a to take smiesne je lebo cely ho vopcha do pusy ked chce aj s tym vonkajsim 😀 😀 😀

alure
4. apr 2011

@eis4 na jednej strane súhlasím so @seagul2404 kôli postrekom a "umelému" nádherne volajúcemu ovociu číhajúcemu na každom kroku ale na druhej strane je potrebné dať si na čo máš chuť a prípadne len odsledovať reakciu.Ja som si tuším po dvoch troch týždňoch dala pomaranče,najprv len kúsok a potom v pohode celý,tak isto keď som robila kapustnicu,tak som len skúsila a nebolo nič,tak bežne robím niečo z kapusty ..musíš aj skúšať....

evanns
4. apr 2011

@katulkaaaaaa moja mam sa v ramci moznosti...snazim sa makat vkuse nieco robit, chodim do prace 2-3 x do tyzdna, zvysok s malou na plno, po nociach pratam, varim, zehlim, periem...som zistila ze cim menej spim tym mi je lepsie a som menej spuchnuta, lebo aspon nekukam do stropu jak dilino pol noci ☹
a dietujem tiez a korculujem ale nestiham Vam davat data 😀 😀 😀
a sme bez zubov tak len s hrozou citam ako to prezivate ☹

evanns
4. apr 2011

@majka35 aj Natasha je cely dedo - moj otec 😀 😀 😀

eis4
4. apr 2011

@alure
@katulkaaaaaa
@seagull2404 ešte som nejedla ani žiadne citrusi,teda okremcitronu v čaji alebo v omáčke,kapustnicu som si dala na silvestra ale to som sa velmi nebála lebo malu chvalabohu bruško ešte nebolelo.ona strašne vela prdká aj v noci sa stále smejem na nej každe otočenie prdík 😀 😀 😀 asi si dám tie jahodky cez víkend 🙂 🙂 🙂
ešte otázočka,možu ísť nože do umývačky riadu? a ked áno tak kde ?hore alebo dole? 😉

vladka84
4. apr 2011

@alure no takze nam sa tlacia 4kusy... to bude este veselo 😖
@katulkaaaaaa asi tak, lebo aj v noci myslim, ze vstavame nie od hladu, ale aby sme si cucli 😒 cez vik sme boli na oslave a tak mi v dobrom, ze ci uz ju nebudem pomaly odstavovat 😕
@evanns jaaaj, ale vymyslaju tie nase detuchy 😀

evanns
4. apr 2011

a inak baby mama moja bola v Polsku a ze vsetko pre deti jake lacne...aj stolicku co sme kupili caretero ze tam maju za polovicnu cenu a tak kupila natinke aspon choditko...ja som nechcela lebo u nas v byte aj tak na to nema priestor, ale ze jej nechame v smizanoch v dome...a ze za 18 eur tak ze no nekup to!!! 😀 😀 😀 naj ma decko ne?

eis4
4. apr 2011

asi zajtra budem variť toto http://varecha.pravda.sk/recepty/spenatove-halu...
mnam mnam vyzerá to chutne 🙂

mirmaj
4. apr 2011

@evanns a to kde v poľsku boli ked tam mali také ceny? 😲 😲
@eis4 ja nože do umyvačky nedávam, ale mm ho tak občas šupne, neviem či používaš tablety alebo gely, ale mne napr. vadilo ked na tých nožoch čo mali gumenu ručku zostal biely povlak z tablety, z gelu to ale nezostáva, ale ja ich tam nedávam aj preto, lebo nie každý deň pušťam umyvaču a nože potrebujem stále a mám cca 3 také oblubené a tie sa minu rýchlo 😝

alure
4. apr 2011

@eis4 mojko ja nože do myčky nedávam a prestala som v myčke umývať aj napríklad tie nescafé červené hrnčeky,lebo tá keramika matnela....a na príbor máš špecialny košík 😉 ja som sa snažila vyvarovať niektorým potravinám hlavne prvých 6 týždňov,potom je vhodné dávkovať do seba a skúšať čo možno najskôr všetko lebo ochudobňovať sa o vitamíny v prirodzenej forme nie je dobré....
@vladka84 snáď veselo mojko a nie boliestky 😒

evanns
4. apr 2011

@mirmaj v Novom Targu a sak to takmer vsetko je odtial...ved ked nas prisla ta stolicka co aj vz mate tak na krabici vsetko po polsky 😒

alure
4. apr 2011

@evanns to je fakt,ale najviac sa to oplatí ísť kúpiť tam alebo cez ich stránky.A kde boli?U nás v SC otvorili poľský obchod a malinkému topánočky čo sa ani topánkami nazvať nedá len také jak ponožka ale má všitý spodok taký hrubší a že 25 € 😠
no tak som si povedala,že toto teda nie ...potom dostane prvé topánočky,keď začne vstávať na nožičky a budú prvé pokusy na chodenie,ale to asi kúpim protetiky v lekárni 😉

evanns
4. apr 2011

@alure jasne sak drahe to tu je jak svet...jej kupila aj take capacky nech nesedi bosa v kociari teraz latkove s hrubsou podosvou tiez ale ze 7.5 e...tak to je uz ina cena...to sa este da 🙂

mirmaj
4. apr 2011

@evanns a to v nejakom obchode alebo na trhu? hej viem že caretero je poľská značka, preto som nechcela takú autosedačku ale na stoličke na papanie my to nevadí, len by ma nenapadlo že až taký rozdiel by tam bol keby som ju išla kupiť tam 😲

evanns
4. apr 2011

@mirmaj sak ani mna 😲 som dala za nu 79 evry aj s postovnym...do rici...v obchode boli original nejaky DETSKY SVET... 🙂

alure
4. apr 2011

@evanns to je teda iný biznis 😠 idú do Poľska nakúpia na kvanta majú zľavy a tu to predávajú minimálne zo 100% rabatom

mirmaj
4. apr 2011

@evanns ja tiež tak nejako okolo 70 ale neviem už presne ja som neplatila poštovné lebo mi ju doviezli, ale tak to asi viem kde boli my sme tam boli pred pôrodom a kupila som tam kočik, lehatko, podložku na prebalovanie a také veci a bolo to tam naozaj za super ceny, len ta podložky tam napr. stále 10EUR na trhu už stála 15 a u nas samozrejme 20 😲

eis4
4. apr 2011

@alure ale ten košík má aj vrchnák s dierkami a cez to nož nedám alebo možem ten vrchnák dať dole??????tie nože my až tak nevadia ak ich tam nebudem dávať ale mám taký hrubší príbora ten tiež neprestrčím ☹
zatial sme nemali umývačku tak som s toho sprostá 😀 radšej sa spýtam 🙂

evanns
4. apr 2011

@mirmaj a pojdem aj ja, ale aj s malou uz, len jej vybavujem prave pas...zo smizian sme tam za hodku a chcem jej kupit taku trojkolku s ruckou co ovladas a bazenik minimalne 🙂

seagull2404
4. apr 2011

@eis4 tak ale ako sa hovori, mala by byt pootm zdrava s kvalitnym crevnym systemom 🙂
@evanns je tam lacnejsie vsetko 🙂 my pojdeme na kupelnu 🙂 ale aj satky, normane v obchodnych centrach, znacky co pozname

akika722
4. apr 2011

@21 moj sa nepostavi sam 😅
@majka35 moja,dik,ak bude mať mm reči,vyskušame 😎 mamka pojde na kavu 😎
svokra- 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby,pijem pivko 😅 že citronove...no na travenie nééé, 😝 ale že jaka lakocinka 😀

mirmaj
4. apr 2011

@evanns aj ja som tam planovala isť aj s malou a to potrebuje pas???? 😲 😲 😲 😲 tak to ma ani nenapadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre