♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. apr 2011

@hajatanufus ty hej????????,,

akika722
5. apr 2011

babulky nechystate sa niektora do toho brendonu??? 😒 http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2730... tu clonu? ☹ neda mi to pokoj

eis4
6. apr 2011

dobré ránko.velmi ťažká noc 😉 do 23:30 spinkala ako anjelik ako aj den predým a potom to začalo ☹ do 1 bola hore aj každých 5-10 min tak som si ju dala k sebe do postele ale ani tam to nebolo o moc lepšie ☹ a už od 5 sme hore a ja som mrtva ☹
@memory97 odovdám Nelinke 😉

eis4
6. apr 2011

@seagull2404 aj moju z kupovaných napína,jedíne čo my zjedla v pohode bola mrkvička 😉 ale ovocie jej dávam kupované to má velmi rada 🙂
@hajatanufus čítam že si chorá tak prajem skore uzdravenie 😉 ,pozerala som kočík čo si sem dala link,ja osobne by som kupila kočík z otočnými kolieskami lebo pri tých nemusíš dvíhať zadné kolesá ked chceš zabočiť,určite idu lahšie tie kočíky 😉
@katulkaaaaaa až teraz čítam že si my písala,my to neukázalo lebo si tam nedala medzeru 🙂 no aj my sme mali teraz 2 noci za sebou také,dufam že su to len zubky a nič vážnejšie ☹ velmi nekludne spí a stále sa dáva v postielke krížom a potom sa znervoznuje že sa nezmestí ked chce vyrovnať nohy,ked ju preložím za 2 min je zas krížom a robí to aj u nás v posteli ,ja neviem čo to má byť 😔 plačká každých 10 min,prespí max hodku ☹ a vy ako tuto noc? ☹

eis4
6. apr 2011

@akika722 nová fotečka 🙂 si na nej velmi zlatá 😉 kočica 🙂

memory97
6. apr 2011

@danulienka35 vidis to ma nenapadlo, ale urcite tu budeme stale pre nich a klepne nas az velmi velmi neskoro🙂

@akika722 urcite si nevycitaj a z Patka a malej budu dobri kamarti uvidis🙂 Este sa im stane drobnych urazov...
ze aka herecka na mna kuka,az som musela pozriet, ze kto to je 😀 a uz neries skutocnost, navonok nemusi byt vsetko pekne, dolezite je srdiecko 😉

@hajatanufus skusaj po trosicke a uvidis...

memory97
6. apr 2011

@akika722 vcera som nasla kociky, co robia s tou clonou 😉

@eis4 juj moja, chudatko musia ju riadne boliet dasienka. My sme zazrakom krasne spinkali o pol noci si pytal prvykrat mliecko a potom az o siestej a odvtedy sme hore 😒 maminka sa vyspala, tak mi to nevadi 😀
Dufam, ze jej to pomoze 😉

@hajatanufus este som zabudla dodat, ze ten medik a citronik pomalicky prehltaj, ukludni to hrdlo.

ahojte a krasne ranko🙂

eis4
6. apr 2011

@akika722 ty chceš svojích 62 🙂 ja zas aspoň 58 ale najlepšie by bolo 55 vtedy som vyzerala najlepšie 🙂 teraz mám 63 výška 170,ani by mi to nevadilo ale to brucho 😢 😢 😢 😢 už som vytiahla dvd pilates ale ja som lenivá to dať do dvdčka nie to ešte cvičiť 😀 😀

danulka3
6. apr 2011

dobré ránko,dobehla som len na skok,ideme na gastro a potom poradňa.Ako to vyzerá s tým stretkom,žilinčanky? Dohodnite sa a keď dobehnem od doktorov,tak sem kuknem ako ste sa dohodli.
@memory97 ten kočík som kukala,vyzerá funkčne ozaj super,presne to by som potrebovala,preklápaciu rúčku,otočné kolieska a tá clona je super,ešte keby som ho videla na živo,ak ho niekde uvidíš,daj potom vedieť,či je aj v skutočnosti taký dobrý
@akika722 waw,super foto,že aká kočka???
Všetkým maminkám a detičkám,ktoré sú choručké prajem skoré uzdravenie a tie čo niečo oslavovali želám všetko naj,nestíham reagovať na všetkých zvlášť,sorry ☹

memory97
6. apr 2011

@danulka3 u nas veru nie je... myslim, ze veve ho pozrie v BA, ak bude... je to Polsky vyrobok, tak hadam by mohol byt dobry...

majka35
6. apr 2011

@evanns tak buď o 17.00 a prídem s obidvomi deťuchami, alebo zajtra o 9.30 a prídem len s terezkou ... ako ti to viac vyhovuje? ale už na isto 😀 😀 😀

a prestaňte tu o váhe, ja jediná som pribrala oproti výsledkom, ktoré sme tu dávali do tabuľky 🙄

seagull2404
6. apr 2011

ranicko 🙂

@eis4 aj my to tak mame, upovane ovocie a domacu zeleninu 🙂 nechapem, ale vsak nevadi, skor je to neprakticke, ked niekam ideme
@memory97 ved ak pouzijes vysokopercentnu cokoladu, tak je to vlastne zdrave, sup-sup do toho 🙂 mas formicky? ja mam len tieto jarne, a neviem zohnat take univerzalnejsie

eis4
6. apr 2011

@danulka3
@seagull2404
@kvietok121 no neviem čo bude,aké má byť počasie??
dieta sa my už 10 min hrá sama na hracej deke potichučky,no toto som ešte asi nezažila 🙂 ale už strhla všetky nálepky zo steny ktoré dočiahla 😀 a teraz je na kolenách ručičkami drží svoje kresielko a pokuša sa postaviť sa na nožky 🙂

majka35
6. apr 2011

@eis4 moja sa v poslednom čase zahrá sama maximálne tri minúty a už plače ... aspoň že barborka ked príde zo škôlky, tak sa pred ňou predvádza, skáče a kričí a to terezku náramne baví 😵

seagull2404
6. apr 2011

@eis4 jeeeeej, zlatucka 🙂
@danulka3 @kvietok121@eis4 podla mojich info ma byt takto zamracene cely den, ale nema prsat, rozhodnite sa vy, co mate dlhsiu cestu, ja som v lesoparku za 10-15 min. 😉

majka35
6. apr 2011

@seagull2404 som včera čítala mm, čo ty zvládneš za jeden deň, varenie, prechádzka, fotenie ... nechápem, ale upokojil ma, že ja mám dve deti, preto mám jazyk vyplazený 😀
a nedáš mi receptík na tie krutóny?

eis4
6. apr 2011

@majka35
@seagull2404 ako som to dopísala začala plakať 😀 😀

majka35
6. apr 2011

dnes má terezka 8 mesiačikov ... som si až teraz spomenula 😵

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 moja, to bol vynimocny den, za normalnych podmienok (ked tu nemam ocka na stavbe a necakam svokra s kvetinou) toho zvladam ovela menej a neviem si predstavit, ze by som mala v tychto podmienkach deti dve, za to mas moj obdiv; ale nespomenula som, ze mam dni, ked chodim este do prace, preto som manzelovi povedala, aby si vybral, lebo ak chce zienku domacu, nemam problem, ale nebudem chodit do prace, a ak mam chodit do prace, tak sa proste niekedy stane, ze bude musiet pomoct on 😉

krutonky: nakrajam si bud rozky starsie, alebo chlebik alebo bagetku (najlepsie mi prisli tie rozky alebo toastovy chlieb a ak ich chces na sucho, tak len na panvici oprazim a potom preosejem, aby tie zhorene ciastocky neboli pritomne 🙂 ale mne viac chutia maslove, opat nakrajam rohlik a na roztopenom masle opekam, ked ich hodis na to maslo, treba rychlo a poriadne premiesat, aby sa maslo vsiaklo do vsetkych, oni sa potom tak v polievke nerozmocia

seagull2404
6. apr 2011

@majka35 GRATULUJEME 🙂

seagull2404
6. apr 2011

@eis4 asi sa jej nepodarilo postavit 🙂 Tamarka sedi pri mne, intenzivne mi kope do stehna (myslim, ze budu aj modriny) zabava sa s cumlikom a knizockou, tak tiez cakam, kedy prejavi svoju povahu 🙂

evanns
6. apr 2011

@majka35 tak zajtra ale len kvoli tomu ze vyuzijem dnesok a pojdem ku kamoske do PO a ostanem na cely den...potvrdim ti cas na zajtra ku veceru ....juj na isto 😉

aaaaaaaaaaaaa moje dieta este spi...od vecera vkuse...tak tu sedim a cakam 😀

mirmaj
6. apr 2011

ahojte,
@majka35 dnes som sa konečne rozhodla robiť tie brokolicové faširky a našla som recept že sa môžu aj poukladať na plech na papier a piecť v rure 20min. z každej strany neskušala si to tak niekedy či sa pekne opeču?
@akika722 waaw krásna nová profilovka si fakt kočica 😉

vladka84
6. apr 2011

ahojte, tak my zasa hroznaaa noc, kazdu chvilu hore a place kym jej nedam cicu... ja som rano vstala taka podrazdena, chudak Timka, som na nu nakricala 😔
@memory97 aj ja som pozerala na ten kocik a vyhovuje mi uuuplne vo vsetkom, ak je naozaj taky ako sa pise, tak tento chceeeem 😉
@eis4 aj my sme mali tazku noc, no neviem ci su to zubky, alebo sa len Karinka rozhodla, ze bude spat s cicou v puse 😒

evanns
6. apr 2011

@akika722 jakaaaaaaaaaaaaaa kocka! 😉

mirmaj
6. apr 2011

@evanns že spí od včera 😲 ty jej robíš makový odvar na večer pred spaním? 😀 😀

seagull2404
6. apr 2011

@memory97 aky kociarik si si vybrala? nemala si sportovy? ja uvazujem, ze ked bude Tamarka vacsia, ze ten sportovy co mam by som vymenila len za taky ten obycajny, co ma len latku a 4 kolesa 🙂

mirmaj
6. apr 2011

@memory97 tak to ten kočík idem pozrieť ešte raz ked ho všetky tak vychvalujú 😀

vladka84
6. apr 2011

@mirmaj aj my dnes mame brokolicove fasirky 😉 a ja ich peciem na plechu..aj masove fasirky peciem na plechu, su takmenej mastne a nemusim pri tom stat, co mi teraz momentalne veeelmi vyhovuje 😀
@majka35 blahozelame k mesiacikom 😉
@evanns neprovokuj!!! moje dieta nespi ani v noci poriadne a rano od 6tej sme boli hore 😒 teraz zaspala, som zvedava dokedy

majka35
6. apr 2011

@seagull2404 ďakujem, aj za receptík ... skúsim tie maslové ... obdivovať nie je čo, sme tu viaceré s svomi /tromi/ deťmi, ja som len nahnevaná kvôli pocitu, že nič iné, ako mop, vysávač a varechu v ruke nedržím, potom si pripadám ako gazdiná spred 50 rokov ... môj mm o práci ani počuť, lebo vie, že keď začnem aj do práce chodiť, tak budem len hundrať, že sa nedá stíhať aj práca, aj domácnosť aj deti .. a tak je rád, že som doma a všetko je urobené ... a o týždeň sa začínam učiť na skúšky, už teraz mám z toho nočnú moru

bože aký trapúch v teleráne spieva pesničku od môjho milovaného tota cutugna 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre