♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
8. apr 2011

@kvietok121 len ja si to uz velmi neuzivam 😒 potom som cez den nervozna a vrcim aj po Timke, ak som v noci kazdu hodinu a pol hore a uz som si vsimla aj na Karinke, ze hoci rano vstane o pol siedmej, tak uz o hodinku ziva a trie si oci, lebo ved tiez sa asi dobre nevyspi, ked cez noc aj 10krat vrieska 😖 a kedze my aj cez den spime polhodinku - hodinku na trikrat, cely rezim je v keli... a ja som zastancom rezimu, lebo podla mna to babo ma rado, usudzujem tak podla Timky 😕 takze idem citat,nech som mudrejsia a budeme skusat 😒

u nas je 5 °C a straaaaasne fuci! ☹

kvietok121
8. apr 2011

@vladka84 tak potom nasis ja mam tiez rada rezim a som rada ze ho mame 🙂

kvietok121
8. apr 2011

@vladka84 pozerala som inde na serveri a tam ze 7, tak to asi zabudli prehodit 😠

seagull2404
8. apr 2011

@kvietok121 asi to mas na slnku 🙂 lebo ja ma 10 😀 😀 ale to slniecko vyzera nadejne
@vladka84 ja som tiez za rezim 🙂

vladka84
8. apr 2011

@kvietok121 aj my sme pri Timke mali a mozem povedat, ze jej to len prospievalo...
takze ho ideme aj Karinke trosku upravit, lebo aky - taky rezim uz mame, aspon co sa papania tyka, tak to ma vzdy v rovnaku hodinu (s odchylkou polhodinka) a aj vecer chodi spinkat v rovnaky cas, uz len to denne spanie upravit a oducit od zaspavania pri cice 😒

a hlaaaasim prvy uspech - moje dieta prave zaspalo same v postielke a dokonca bez placu!!! 🙂

kvietok121
8. apr 2011

@vladka84 my mame aj cez den, ale vzdy o deviatej aj o druhej poobede predtym papa mliecko a vacsinou zaspi, ak sa mu to nepodari, tak je v postielke a ja nad postielkou spievam macka uska stale dookola a on zaspinka my sme boli radi, ze neuspavame na rukach tak mi to jedno, ked na prsku zaspi ...

akika722
8. apr 2011

@katkavv jééééj,krasna sedačka 😵

akika722
8. apr 2011

mne na nb ukazuje 9st 😎 a fuka 🙄 a varim toti 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4849&order=1 k tomu zemiakove pyré

seagull2404
8. apr 2011

@kvietok121 ja chodim na SHMU na ALADINa 🙂
@akika722 ved je piatok 🙂 take masove varis 😀 😀 😀

mirmaj
8. apr 2011

ahojte, sadla som si len na chviľočku ku vam že vás dočítam pokiaľ sa mi usušia podlahy, lebo na dnes som si toľko toho naplanovala že neviem či to aj postíham, tak sa tu nemôžem rozsedieť 😀 plánujem teraz umyť aspoň 1-2 okna a večer ked príde mm zvyšné dve a ked nestihnem tak zajtra, už by fakt bolo na čase 😲 písali ste tu o noci, no ja ani neviem či sme vôbec mali noc. tamarka bola od 1:44 do 3: hore asi každých 5 max 10min. hore a ked ma prestalo baviť ju už ukladať späť ležať lebo bud sedela aleb stála tak som ju dala ku nám a ked sa mi pretiahla popod nos tak som pochopila prečo 😀 tak sme sa prebalili, dali mliečko ale aj tak nechcela byť v postielke tak už zostala pri nás a celúúúú noc bola nalepená mne tak že ja som mala hlavu skoro až na nočnom stolíku a stále mala málo miesta, stále sa mrvila, bola na štyroch, zrazu zalahla hlavu dolu, ritku hore a toto robila až do rána 😀 takže ja fakt neviem či som vôbec spala a ked poviem že som ju asi 40x pretačala na ležanie tak to asi ani nepreženiem 😒 Obdivujem vás všetky ktoré spávate s deťmi v posteli, ja by som to vzdala asi po 2 nociach 😝
@seagull2404 dakujem za radu, ked budem mať viac času určite to vyskúšam 😉
@vladka84 tvoja rada vystrihnutia bude asi najjednoduchšia, dakujem 😉 ked si písala o tej knihe ako naučiť dieťa spávať, myslím že sa tam najde každá jedna z nás, je tam písane aj o cumli že je zlý lebo tiež ked sa v noci zobudí potrebuje dudku a je to to iste ako tvoja ked chce cicu ale tam práve píšu že naučiť radšej na palček. v inej literatúre zasa je že kludne môžeš cumel tolerovať aj do 3 rokov na zaspavanie, a ja si to tiež myslím, ked chceš cumel schováš a jeto a palec nie, kamoškin malý tak má 7-8 rokov, chodí do školy a ráno v autobuse si cmula palec 😒

eis4
8. apr 2011

čaute,dnes vás asi neprečítam lebo mám véééla roboty,Prerábam spálnu aby nelinka spala tým smerom ako chce 🙂 @jankasramka aj Nelinka pri každom zobudení plače ako by ju z kože drali, robí to už od narodenia.asi sa im niečo zle sníva inak si to neviem vysvetliť 😒
asi som už velmi unavená dala som Nelinke variť zeleninu a čakám čakám ,chodím pozerať prečo je tá voda stále studená ked sa to varí už 5 min.ja som zapla iný horák ako na ktorý som dala hrniec 😀 😀 😀 cez deň nevidno ohen tak som si to vobec nevšimla 😀 😀 😀

vladka84
8. apr 2011

@mirmaj to ano, v tomto s tebou suhlasim, ze radsej cumel ako palec...aj Timka mala cumlik na zaspavanie a bez problemov sme ho jedneho dna "vyhodili" a spala bez neho, mala vtedy asi 2 roky 😉 cumlik oproti cice ma tu vyhodu, ze ked ma babo uz tak jeden rok, vie si ho najst v postielke a strcit do pusy same, ak sa nahodou preberie na to, ze mu chyba v puse...ale s cicou je to tak, ze ona si normalne musi cucnut, spustit miecko a potom uz spinka 😒
ejha, si sa pustila do jarneho upratovania? mne tiez este treba doumyvat okna, ale dnes nieeee, strasne fuci, ved by mi aj mozog vyfuklo z hlavy 😀

memory97
8. apr 2011

@evitkamalicka ak je robotka, tak je vsetko v poriadku a hlavne ak su maly zdravucki 😉

@jankasramka ano, zatial ma prerezany iba jeden horny, dolu mame uz pekne velke 2🙂

@kvietok121 veru je teplucko, my sme uz boli vonku a vobec som ho nenaobliekala. Uz ma len tenke veci🙂 a o chvilku ideme zas von🙂

memory97
8. apr 2011

ahojte, tak mame krasne ranko. Rano som vysla s malym na chodbu, sme sli von a pozeram, nejaky dobrak nam ukradol kvetinac spred dveri, co tam zimoval... nechapem, preco prave na to sa niekto ulakomi 😠 A o chvilku pojdeme opat vonku, ved je krasne🙂 pekny den vsetkym🙂

vladka84
8. apr 2011

@memory97 u vas vobec nefuciiii? 😕

akika722
8. apr 2011

@seagull2404 😅 😅 ked mm bez mäsa nezje nič ☹

barinkova
8. apr 2011

@memory97 ty vravis o kvetinaci a kamaratke z baraku zobrali deky co mala pre maleho aj hracky,to je uroven 😢

barinkova
8. apr 2011

kocky mne mala prespi celu noc,kolkokrat spi at do 9doobeda,bez prestavky od vecera 😵 nechcem sa chvalit inak ☹ a sama sa zahra takze super,len keby sa mi tak chcelo upratovat,ani ja nemam este okna umyte,my sme zaoravali zemiaky,takze sa čičrem večšinou vonu,ked mame velku zahradu,a chlap mi spravil minuly rok sklennik tak sa tam budem kutrat jak kura 🙂

barinkova
8. apr 2011

@memory97 ahoj moja,u nas fučíííííííí dufam že nas s malou neodveje 😉

katulkaaaaaa
8. apr 2011

ahojte moje zlate,vcerajsi vizaz kurz bol uplne ze najlepsi,tak som sa nieco nove naucila doma to zvladli vsetci v zdravi 😀 ale mna asi niekto uriekol som dostala taku migrenu ze som grcala no strasne stavy,zaspala som s malym uz o 8mej,dnes peciem tortu objednane veci neprisli...panko na mna zabudol dobre nie?hlavne ze ma prachy 😠 zlomila sa mi metlicka na mixeri a neda sa kupit nova ze fasaaaaa....ja ak tu tortu spravim tak ze bude ako tak vyzerat budem si gratulovat...tolko nervov co ma to uz stalo,no neviem ci ja sa na toto este niekedy dam 😉 pridamavam fotky zo vcerajska a mojmo milacika prave zobudeneho @memory97 dakujem 😉 mame vase bodynko....vecer ked sa to podari vlozim fotku a konecne vas docitam 😵
a este sa pochvaliiiim stavali sme jediny raz v noci!!!!!sama tomu neverim ale asi vedel ze je mame zle,a od vcera sa davame na kolienka to je radostiiii

evanns
8. apr 2011

caute maminky
hlasim sa po prvej hodine plavania...bolo super...bol mm s malou v bazene...veeeeeeeelmi sa jej pacilo 🙂 fotky na fb 😉

akika722
8. apr 2011

@mirmaj moj Paťko potrebuje na noc flašku 😅 bez nej nezaspi 😅
@katulkaaaaaa no moja,to je šťastie... 😒 ale ked ju dopečieš pošli fotooooo 😀 ja ti ju pochvalim,neboj 😉
malinky je naaadherny,fakt krasne detičky maš Kati

ok,bežííííííím,snad večer tu budem kedže celéééé doobedie tu bol na nete mm 😠 a ma reči ked som tu ja 😠 ja som od rana teraz vypadla z kuchyne 🙄 a idem pre moje tornado do školky 😵 paaa

memory97
8. apr 2011

@vladka84 nefucalo, ale az teraz zacalo, ved sme boli iba kratko, lebo taky chladny vietor zacal fucat🙂

@barinkova veru, niekolko rokov to nikto nespravil a prave teraz, akoby nemali na jeden kvetinac.... ved aj pivnicu mame prazdnu, veru by z nej vsetko zmyzlo, ak by sme tam nieco mali☹

@katulkaaaaaa jej, veru mate nase bodinko🙂 my sme ho dostali🙂

maminky, co mate starsie deticky, kedy ste zacali odnaucat od flase deticky, myslim na poharik s tym sosacikom, alebo klasicky pohar?

seagull2404
8. apr 2011

caute, my sme dnes boli plavat, tak som nestihala, dnes sme mali hlucno, intenzivne place v striedani, Tamarka sa nastatie drzala 🙂 ale mna usi neskutocne boleli

@akika722 aj mm je masovy, ale aby som v kuse maso, tak to nie, fajnove cestovinky, to on moze 🙂 ale on napr. neznasa ryby 😖
@memory97 ukradli kvetinac???? 😠 😠 😠 to je ako ked nam niekto ukradol spinavu rohozku 😝 😝
@evanns videli sme fotecky 🙂 vyzeralo, ze sa vam pacilo 🙂 vam dovolili fotit uz na prvej hodine? ja som ich dnes ledva ukecala, ze nabuduce pride mm s fotakom
@katulkaaaaaa moja, to z mnozstva novych ludi ☹ na to si ja strasne davam pozor
@eis4 😀 😀 😀 ja sa tiez casto cudujem urcitym mojim krokom

katulkaaaaaa
8. apr 2011

baby hotovoooooooooooooooooooooooooooooo,cakam co mi poviete 😉

katulkaaaaaa
8. apr 2011

a tuto som robila pre nas doma 😉

memory97
8. apr 2011

@katulkaaaaaa krasna je, sikulka🙂 Mala bude mat isto velikansku radost 😉

memory97
8. apr 2011

@katulkaaaaaa krasna je, sikulka🙂 Mala bude mat isto velikansku radost 😉

evanns
8. apr 2011

@seagull2404 keby bola menej unavena pred plavanim by bolo lepsie ale aj tak dobre...ona je vegetak...no neviem ci dovolili, ja som sa nepytala...ale sorry ze za 135 eciek by mi tam nedovolili fotit tak rusim kurz ihned a ziadam prachy...ale doplnam ze bez blesku som fotila (to mi jedna mamicka vopred povedala) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre