♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
20. apr 2011

@mirmaj 😅 😅 😅 😅 možno nam to niekto objasni 😀

akika722
20. apr 2011

@mirmaj ako manžel???postavil sa dnes???ako mu je???

mirmaj
20. apr 2011

@akika722 hej s pomocou sa postavil, ale hrdina samozrejme si myslel, že mu daju korzet a hned pôjde na WCko do sprchy, pobeha si a tak 😀 no prvý pokus si sadol, zatočila sa mu hlava, zbledol a zasa ležal 😝 ale tak po cca 2 hodinách ked si zasa trocha pocvičil tak sa s pomocou postavil a prešiel aspoň na to WCko, a potom asi po 2hod, ked si oddýchol tak sa aj oholil, takže začína vyzerať ako človek 😉 zajtra zasa po troche a v piatok by ho mali pustiť 😉

akika722
20. apr 2011

@mirmaj ako ja po sekcii 😅
mojko veeeeeeeeeeelmi držim palce nech sa z toho rychlo dostane 😵

mirmaj
20. apr 2011

@akika722 asi také niečo, predsa to na tele poznať ked ležal 8 dní bez pohybu 😒 ďakujeme, no určite si nejaký ten mesiac pobudne na PN 😒

vladka84
20. apr 2011

@akika722 ze si najtajnejsia 😉
@mirmaj tak to su celkom dobre spravy o mm 🙂 teda to, ze sa postavil, nie ze bude este mesiac na PN...

akika722
20. apr 2011

@mirmaj 8dnii..fuuuu ☹
@vladka84 najtajnejšia... 😕 alééé prečoo??? 😨 😅 nechapem 😅

vladka84
20. apr 2011

@akika722 no lebo si pisala, ze si mas net skoro stale zapnuty, ale tu ta nevidno, tak si tajna 😉

vladka84
20. apr 2011

@memory97 dakujem za link 😉

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@akika722 baby kvol itomuto som sa musela prihlasit...akoze si na nete ale nepises nam,preto si tu akoby tajna 😀 😀 😀
@mirmaj drzim palce s mm 🙂

akika722
20. apr 2011

@vladka84
@katulkaaaaaa jáááááááááj 😀 😀 😀 ved pišem stale,né? 😅

mirmaj
20. apr 2011

@vladka84 no určite si ho dlhšie užijeme doma, čakám kedy nás prepadne ponorková nemoc 😀
@katulkaaaaaa dík

vladka84
20. apr 2011

@mirmaj ja som sa na margo toho nestastneho urazu tvojho mm rozpravala s mojim mm, ze keby sa tak jemu nieco stalo, ze by nedajboze marodoval mesiac - dva, tak by sme vysli len tak tak, myslim teraz s peniazmi 😕 ked sme teraz kupovali byt, tak sme vsetky uspory minuli, takze ziadna rezerva, moj rodicovsky a mm marodka, to by boli krute mesiace 😖

evanns
20. apr 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 nic proti ruzovej ale co je moc je moooooooooooc 😀 😀 😀
neboli, cakame na pas 😉

evanns
20. apr 2011

@mirmaj jeeeeeeeeeeeeeej tak som rada ze je mm lepsie...faaaaaaakt 🙂

evanns
20. apr 2011

baby idem varit kuraciu babovku...kto ma zaujem poslem ale iba na mail sa mi da...tak poslite IP 🙂

mirmaj
20. apr 2011

@vladka84 u nas je to podobne, nemenili sme síce byt, ale úver máme už na tento a kupovali sme auto a ešte sme nepredali staré, takže momentálne máme stále dve a mm na PN a ešte aj SZČO takže jeho PN bude tak 150euri môj RP 190, takže rozmýšľam čo s tým vlastne urobíme 😲 asi obzriem nejaku dovolenku alebo čo 😝 ale tak ma nejaké poistky s ktorých dufam že aspoň niečo dostane a máme aj nejakú rezervu tak myslím že ten mesiac dva prežijeme a zostane aj na naše planované stretko, lebo nato sa faaaakt teším 😀
@evanns na takých malých drobcoch nie je nič moc 😀 😀 len som bola zvedava čo ste pokupili že či sa tam máme aj my vybrať alebo nie

evanns
20. apr 2011

@mirmaj teraz ide sesterka som zvedava co nakupi aj ja 😉 chcela by som ist este v maji ale no uvidime...teraz do TN a 21.5 uz odchadzame do Chorvatska a evry neeeeeeeeet 😀 😀 😀

mirmaj
20. apr 2011

@evanns no ved práve tie eurače su aj u nas teraz ten problem tak preto rozmýšlam že ak tam kupiť 1-2 veci tak sa mi tam ani neoplatí moc isť 😒 joooj to chorvátsko závidím, potom zreferuješ ako to mala zvladla 😉

kvietok121
20. apr 2011

@mirmaj juj tak nech je uz coskoro doma
@evanns chutnucka je
@memory97 no ved som zvedava kedy proste len lozi, plazi ale sediet nechce, betar jeden
@eis4 je to skvele ked ta pochvalia a vychvalia 🙂
@eis4 takze my mame od topanociek zatial daleko my sa len chceme postavit ale to si myslim ze netreba az ked budu kroky 🙂
@katkavv dakujem nam kazala dr aj cvicit aby sa posadil, my sa aj valame, ale ja ho nasilu davat sediet nejdem, ked nevie tak nevie, vsak on na to pride
@danulka3 ale pojdete rovno na nohy, ja mu to tiez nejdem davat ak ma po mne zuby tak ich bude mat hrozneeee, a ziadny florid to nezachrani
@akika722 no ma to hrozneeeeeeeeeeee, najhorsie je to ze neviem z coho aj ked som si davala pozor a som vlemi opatrna ... ach jo to jedine ma po mne ☹
@evanns ja som robila je fantastickaaaaaaaaaaa ta babovka
@evanns je zavidim chorvatsko v dobrom, my nemozme kvoli mojej alergii ☹

vladka84
20. apr 2011

@mirmaj no asi tak nejak 😒 moj mm sice nie je SZCO, ale robi u takeho sukromnika, ktory im oficialne vyplaca skoro minimum, zvysok dava nacierno, takze ta marodka by bola podobna 😠 akurat som mu hovorila, ze by sa mohol pripoistit, ja som svoje DNP zrusila, tak teraz mozme platit jeho a v takom pripade by sme si aspon trosku polepsili...no je to bieda s tymi evrami a najhorsie, ze kazdy tyzden co idem na nakup, tak sa mi zda, ze platim viac a viac 😲

akika722
20. apr 2011

@evanns kuracia babovka-prsia+vajička+slanina+salama???blééé 😅 robila som..no mm nie že zjedol-zožral 😀 mne nechutila
@kvietok121 ☹ ☹ ☹

baby kukate modre z neba???ake babiky-trojičky a akyyyy kočiiiiik 😀

vladka84
20. apr 2011

@kvietok121 a ja som si myslela, ze prave ti co maju ekzem, tak chodia k moru, lebo im to vylieci, ci? 😲

evanns
20. apr 2011

@kvietok121 dik 😉 no ja robim 1x sama tak som zvedava ci sa podari 😲

vladka84
20. apr 2011

no nic baby, riad umyty, ako tak upratane, zajtra este pustim zo trikrat pracku a mam veget 😀
utekam k malej, nech trosku pospim, zajtra mam doma Timku - uz prazdninujeme a je tu aj krsniatko, tak bude veselo 😉
dobruuuuu!

kvietok121
20. apr 2011

@evanns urcite, je to super a inac neviem aku mas ale mne viac chuti ked vo vajickach rozslaham aj syr a tak polejem, fantasticky sa to zapecie, nielen same vajicka a potom na to syr, ale dokopy zmiesat a tak dat zapiect
@vladka84 ano chodia, ale mamina ma alergiu aj na slnku, zatial vzdy co sme tam boi som na celej tvari spuchla, dokonca v italy som bola aj u dr, a to som brala denne 7 tabletiek a este aj kupala som sa s klobukom aj tak som spuchla a kedze kojim nemozem ani jednu tabletku nie to 7 ☹ takze tam nemozeme ist, inac more my na ekzemy pomaha 🙂
@akika722 ano pozeram je to skvele mam velmi rada tuto relaciu

eis4
20. apr 2011

mm si niečo urobil dnes na zoskokoch z kolenom 😒 ledva na tu nohu vie stupiť.povedal že do hurbanova ideme zajtra ale som zvedavá ako to odšoféruje ked ho to tak bolí 😢
tak sa tu majte idem spinkať a zajtra balenie alebo ostávame na velku noc doma 😒 sme neboli v hurbanove už od januára 😒
prajem dobru nocku

evanns
20. apr 2011

@kvietok121 aha...tak ja som dala same vajicka a zvlast syr...tak nabuduce budem vediet diiiiiiiiiiiiiiiiik 🙂

akika722
20. apr 2011

@kvietok121 bože cica..ty to maš veru ťažke ☹

kvietok121
20. apr 2011

@evanns aj ja som to tak vzdy robila ako ty, ale potom som jeden recept nasla takto zapekat a je to omnoho lepsie, aspon mne to viac chuti a tak vsade davam tak
@eis4 ach to je na porazenie tie zoskoky, poznam podla kamosky dasky aj jej vladko stale nieco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre