♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. máj 2011

@evanns urcite je ok nebojkaj, baby maju pravdu ked pisal urcite je ok

vladka84
6. máj 2011

@memory97 a u nas to stale vyzera ako po vybuchu... ja neviem, kto tu robi ten neporiadok... uz som akurat dnes kricala na Timku,ze je taka pohodlna, ze po sebe nic neodlozi a ja len chodim za jej zadkom a upratujem 😠 no kricala ako kricala, ved nemam hlas, tak mi preskakoval do takych vysin, ze Timke bolo zo mna skor do smiechu 😒

kvietok121
6. máj 2011

@vladka84 to poznam s tym hlasom, ja som na matejka sepkala a ten kukal ako puk ze co mu to vravim, este aj som spivala po sepky 🙂

vladka84
6. máj 2011

@kvietok121 jaaaj, tak to ked som sa ozvala ku Karinke, tak ta len oci gulila, ze kto to hovori 😀 a Timka ked som sa snazila kricat mi so smiechom hovori, ze: Mamka, ty si taka smiesna, ked sa snazis kricat, ale uz radsej prestan, lebo uplne stratis hlas 😀 a dnes mi volal brat, tak mu sepkam do telefonu a on ze Coooo? Coooo? tak som mu zlozila a napisala sms, ze ked nieco chce nech mi radsej pise 😝

kvietok121
6. máj 2011

@vladka84 zlata 🙂

mirmaj
6. máj 2011

@akika722 mm mal dnes kontrolu a bez zmeny, korzet ponechali, kontrola zasa o 2 týždne a potom rehabilitácie, takže ma to ešte na cca mesiac 😒
@evanns hadam je mm v poriadku už vieš niečo nové? ☹

akika722
6. máj 2011

@mirmaj fuuuuuu ☹

mirmaj
6. máj 2011

dnes je tu inak mrtvo 😲 všetky fandíte? 😀

evanns
6. máj 2011

@vladka84
@kvietok121
@akika722
@mirmaj
@memory97 dik baby...iba na oddelenie som sa dovolala, ze isli na osetrenie, je lahko zraneny ale co to znamena neviem, ze bude vypovedat este a spisovat zaznam...tak do polnoci najskor ☹
no ale pride a mne je jedno dostane este odo mna pokrizoch 😠 😠 😠 lebo ja ho poznam jak on jazdi
a na druhej strane ja sa ani necudujem, robi vkuse od minuleho piatku ked zacali MS, 12-14 hod denne tak co sme mohli cakat...

kvietok121
6. máj 2011

@mirmaj anoooooooooooooooooooooooooo

akika722
6. máj 2011

@mirmaj nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
@evanns bude to ok mojko....neboj...

vladka84
6. máj 2011

@mirmaj @evanns boze baby, to co sa lepi smola na paty? najskor Mirkin mm, teraz tvoj... a obaja v praci!!! 😒 dufam, ze obaja budu v poriadku, budeme na vas mysliet 😉

liba78
6. máj 2011

@evanns ☹ ☹ ☹ videla som to v správach, neskúsiš zavolať do nemocnice ? TAm by mohli vedieť viac, ty si priama príbuzná. Nie síce manželka, ale ako manželka. Vidím, že si sa už dovolala 😉. Ale v správach povedali že tí mladíci im nedali prednosť. Takže jeho chyba to nebola. Ale hlavne že to nieje moc vážne. Teda dúfam, keď príde domov žiadne po krížoch, samá pusinka by mala byť. 😵 Už aby bol doma.
@memory97 ráno ? u nás začína registrácia o 13-t
@mirmaj tak to nieje moc dobrá správa. 😢 A dr nehovorili nič viac, len že počkajú ?

memory97
6. máj 2011

@vladka84 moja, ani ja neviem kto ho u nas urobi, ale to je z toho, ze mne sa nechce upratovat, ked je mm doma, lebo vzapati je to rozhadzane a potom len frfle, ze mu vsetko na stole zavadzia. Maly zas robi poriadok v hrackach, ale on moze 😉

@mirmaj bez zmeny mysleli ako to, ze sa mu to este nezrastlo 😨 Rehabilitacie mu pomozu, to bude mat vramci relaxu
😉 nech sa skoro uzdravi

@evanns hlavne sa ukludni a nebi manzela, lebo este poda na teba trestne oznamenie o ublizeni na zdravi 😉 hlavne, ze je v poriadku a ostatne uz bude 😉

memory97
6. máj 2011

@liba78 u nas to zacina o 11:00 a od 10:00 je program 😨 Moj mm ma rano o 12:00 😀 😝

liba78
6. máj 2011

@memory97 tak do Teplíc by to akurát stihol 😉
@evanns poslúchni mňa a @memory97 lebo budeš čeliť obvineniu za útok na verejného činiteľa 😝

memory97
6. máj 2011

@liba78 no ked nestihneme do TN, tak prideme do Teplic, to bude mat za trest, ze neskoro vstava 😀 a to sa este stazuje, ze malo spi, ja by som si chcela tiez tak obcas pospat do obeda ako on 😉

mirmaj
6. máj 2011

@liba78 nie nič viac, len že nechcu to siliť nech si oddýchne ešte a pohyb len v korzete a potom rehabilitácie aby rozhybal postupne to ochabnute svalstvo, ani vychádzky mu nedali 😝
@vladka84 my sme v tej smole mali ešte aj šťastie, sme radi že to dopadlo tak ako to dopadlo 😉
@memory97 nie bez zmeny som myslela ja z môjho pohľadu 😀 😀 , že stále je PN a ponechali mu aj korzet takže tak ako doteraz 😉

memory97
6. máj 2011

@mirmaj jaj, uz si ma vystrasila, ze to nie je zrastene...ufff.... urob mu dobru slepaciu polievocku, ta je na vsetky boliestky a nech je skoro fit 😉

mirmaj
6. máj 2011

@evanns teraz je to len to prvotné rozčarovanie že by si ho najradšej "vylátala po holej", ale ked príde domov budeš rada že ho maš doma a vybozkávaš si ho 😀 😀 aj mne ked len zavolal a povedal že čaká na rontgene a potom mi zavolá tak som nevedela či tam niečo robia alebo sa mu niečo stalo 😠

mirmaj
6. máj 2011

@memory97 tu robím každu nedelu a papame ju vždy do utorka 😀 😀 takže už by mal byť fit 😀

liba78
6. máj 2011

@memory97 😉 tak to by sme sa možno videli 😀
... baby ja behám hore do spálne každú chvíľu. Šuští vyslielačka a malý sa ešte ani nepohol. Včera bolo to isté a dokonca v nej bolo počuť aj plač a kecanie inej baby 😲 😲 Tak asi mi to tu niekto ruší. Ale mám len jeden frekvenčný kanál 😠

memory97
6. máj 2011

@liba78 ak by sme sli, tak si ta isto najdem 😉
fuha, mozno nejaka susedka, nemas niekoho v okoli, co ma tiez male babo?

vladka84
6. máj 2011

@mirmaj no ved vlastne aj @evanns... stastie v nestasti... ale radsej keby bolo len stastie bez nestastia 😉
@liba78 to je ako mozne? 😲

memory97
6. máj 2011

@liba78 tie vysielacky maju dosah neviem do kolko metrov az km, tak mozno preto ti to niekto rusi 😉 ta baba by si mala prestavit frekvenciu, alebo nieco ine, aby nezasahovala do tvojej...

liba78
6. máj 2011

@memory97 @vladka84 mám dve miminá blízko, ale vôbec sa nestretávame. Jedna je tak 400 m a druhá 300m. Ale je divné že doteraz to nebolo a to jedno už malo rok a druhé je júnové. Tak si myslím, že už by nás rušili dávno 😖 A naša má dosah 200 metrov (na krabici má napísané)

vladka84
6. máj 2011

no ja idem spat, ten hokej mi akurat tak zdviha adrenalin a potom nezaspim 😠

dobru maminky aj milacikovia 🙂

evanns
6. máj 2011

@liba78
@memory97
@mirmaj
@vladka84
@akika722 tak poudierany je + narazene koleno...tu je video odtial http://krimi.noviny.sk/nehody/06-05-2011/vpalil... ☹ ☹ ☹ fakt ze stastie v nestasti

memory97
6. máj 2011

@liba78 jedine, ci si neprestavili nejako rozsah na vysielacke oni...

memory97
6. máj 2011

@liba78 jedine, ci si neprestavili nejako rozsah na vysielacke oni...
@vladka84 dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre