♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. máj 2011

@kvietok121 vitaj v klube 😀 😀

tie čo ste dostali neprovokovať 😝

kvietok121
8. máj 2011

@akika722 myslis? ja uz mam pocit ze chodim k nemu ako matoha a prikladam cumel

akika722
8. máj 2011

@kvietok121 zopar x ma taku noc...nooo..vtedy ak je spln obava su taky..aj paťko-ten keca a semi sa budi

kvietok121
8. máj 2011

@akika722 no zostala som v soku, lebo mm to dost casto nosi kvietky a teraz mi povedal, ze t o mi matejko prinesie ked bude starsi 😠 tak som bola sklamana

kvietok121
8. máj 2011

@akika722 ked y si patka zacala oducat od cumla?

akika722
8. máj 2011

@kvietok121 mojho nosenie kvetov prešlo už davno 🙄 🙄 🙄
pati nemal cumel vobec..len som napchala,sfotila a naplo ho a vypluvol 😀

kvietok121
8. máj 2011

@akika722 zlaty a rozumny chlapec

akika722
8. máj 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 preto ma teraz flašu 😀 😀 😀
a semi opak..cumlikatec obyčajny 😅

memory97
8. máj 2011

@kvietok121 moj si ani nespomenul 😀

kvietok121
8. máj 2011

@akika722 aj matejko miluje cumlik

akika722
8. máj 2011

@memory97
@kvietok121 😀 😀 😀

memory97
8. máj 2011

dobru nocku a sladke snicky maminkam a detickam 🙂

kvietok121
8. máj 2011

@memory97 myslim ze mmu poviem na den otcov, tatik ako si si ty spomenul na den mateik a ja si spominam na den otcov a zahambim ho 😠

mirmaj
8. máj 2011

@kvietok121 aj my sme také cumlíkové, ale v noci ho má mám pocit už celu noc v puse alebo si ho už aj sama niekedy najde, takže ja jej ho už dávam fakt minimálne max 1x za noc aj to len občas. ale snažím sa cez deň už od neho odúčať a dávať len na spanie, ale moc mi to nešlo, bud ho niekde najde a samozrejme si ho hned vloží alebo ked sa buchne a plače alebo niečo také tak jej ho tiež dam, ale už posledné dni je to lepšie a fakt si niekedy vôbec naň ani nespomenie a ma ho len na spanie. ale ked idu zubky tak ho ma dosť aj cez deň 😝

mirmaj
8. máj 2011

@akika722 aj môj už na kvety dávno zabudol 😝 a myslím že aj na všetky ostatné veci čo sa patria 😒

akika722
8. máj 2011

@mirmaj moj tiež...narodenim druheho dieťaťa akosi kašle na všetko 😒

jankasramka
9. máj 2011

@danulienka35 ja tiez natieram opalovakom hawaiian tropic 50 pre babetka ale ajtak sa opali aj ked je to sun block...

@alure tak prajem prijemne balenie, nech na nic nezabudnete🙂
@katulkaaaaaa nech vsetko dobre dopadne, nezabudni nam napisat ako je na tom simonko ☹

@mirmaj akoze tamarka je fakt neskutocne sikovna- som skoro odpadla ze ako stoji a krasne fotky mas vsetky 😵

memory97
9. máj 2011

dobre ranko,
@mirmaj s cumlikom je to u nas podobne, akurat, ked je velmi unaveny, zaspinka aj bez neho 🙂

alure
9. máj 2011

@danulienka35 ,
@akika722 ,
@jankasramka ĎAKUJEM zlatíčka...
.....a maminky nezabudnite tu za ten týždeň čo nebudem s vami na mňa 😉

majka35
9. máj 2011

dobré ránko 🙂

@kvietok121 terezka to robí stále, barborka si sama dávala cumeľ, terezka sa rozhodla, že na takéto veci má mamu

majka35
9. máj 2011

@katulkaaaaaa moja, držím silno palce, aby sa malý rýchlo uzdravil

vladka84
9. máj 2011

dobre ranko dievcata, hlasim sa aj ja po vikende 😉
idem pozriet co mate nove a kolko ste toho popisali 😅
my mame nove to, ze Karinka uz kraaasne stvornozkuje a ide jej to aj dopredu 😵
a este aj to, ze som ju asi nakazila, lebo od vcera pokaslieva 😖

katulkaaaaaa
9. máj 2011

ahojt eprave sme sa vratili od dr,tak moc vyzera ok,maly schudol ma 7930gr ale neni to take strasne ako som si ja myslela,aspon ze tak,zobrala vyter zo stolice brusko sa jej zdalo ok,ze ma mat dietu,probiotika,ak by zacal viac hnackovat hned prist ak nie piatok na prevazenie...dr povedala ze ak stolica velmi zapacha je to infekcia,len dufam ze fakt nema tu salmonelu-to budu vysledky az piatok... hlavne ze nejdeme do nemocnice,ale baby ako mne sa zda ze viac schudol rifle co nosil rozopnute kvoli bruchu som mu dnes natiahla a padaju mu 😒 snad sa da rychlo dokopy,spinka v sedacke tak si idem pri vas vypit kavu a ukludnit sa 😵 a dakujem vam vsetkym co ja by som bez vas robila moje zlate 😵

katulkaaaaaa
9. máj 2011

@evanns fuha co to citam s tvojim mm?som to videla v spravach,je ok?

vladka84
9. máj 2011

@alure peknu dovolenku, uzite si to 😉
@katulkaaaaaa moja dufam, ze budete v poriadku, drzim palce 😒

aj moj mm na den matiek zabudol.... a to som mu minuly vikend, ked som kupovala mamine tu modru orchideu povedala, ze buduci vikend je den matiek a kupi ju v Kauflande 😀 no ale nekupil 😠
zato Timka mi povedala kraaaasnu basnicku a v skolke urobila srdiecko, ktore mi dala 😵 😵 😵

vladka84
9. máj 2011

@katulkaaaaaa tak hadam bude Simonko v poriadku, moja 😒

baby, ja mam zasa trhlinu na bradavke 😔 v noci som skoro z koze vyskocila ako sa mala prisala 😖

memory97
9. máj 2011

@alure neboj nezabudneme a tesime sa na zazitky, ked sa vratite 😉

@katulkaaaaaa moja, mohol aj podrast, nam sa to tiez stalo, ze raz mu boli nohavice tak, ze sme ledva zapli a o par dni mu boli uplne volne, on si ten drobcek podrastol a ja som myslela, ze on mi chudne. Drzim moc prsty, aby bol v poriadku 😉

@vladka84 nemas doma kalciovu masticku? Ta je tiez dobra na trhlinky. Esteze mas Timku, aspon ta maminku potesila 😉

katulkaaaaaa
9. máj 2011

@mirmaj @akika722 ze sviatok matiek? 😀 😀 😀 myslite ze si niekto spomenul?mu pripomeniem dnes ked pride z prace herec 😝

katulkaaaaaa
9. máj 2011

@memory97 🙂 dakujem za rady,dufam ze to dobre dopadne vsetko 🙂 len ja som hned vyplasena s viki som si toho uzila az az ,esteze je simon ,,zdravsie" babetko

vladka84
9. máj 2011

@memory97 no veru, taaaak ma potesila aspon ona 😵 kalciovku nemam, ale mastin tou Mam a bepantenol, ci ako sa pise, dufam ze rychlo zaberu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre