♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. máj 2011

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa tiež presne neriadim čo kedy moe a čo nie...neprehanam ale zas nie som tabulkova...ani pri Paťkovi som nebola...moja kamoška bola velmi opatrna a dieťa ma teraz celiakiu ... 😒
ono si to nevybereš..chcem tym povedať že možeš byť presne tabulkova a aj tak mu može niečo byť..no poznam jednu čo maleho krmila slaninou a klobasami lebo to "pekne papal" 😲 😲 😲 mal zvyšeny cholesterol,nabeh na cukrovku a vela taho..ja taketo veci nedavam papať ani Paťkovi 😅
ved aj načo ak nepyta? 😀 ma ešte čas na take hovadiny

jankasramka
10. máj 2011

ahojte, tak som pozrela co noveho

@lucia20 fakt to muselo byt hrozne s tym tobiaskom, ja neviem ci by som take nieco zvladla vidiet. ja som revala ked som musela zajaca utratit lebo bol chory 😅

@lydulka dnes som bola u dr. a tiez mi povedal ze uz moze jest vsetko ( okrem jahod), urcite sa neboj skusat, pouzivaj matersky instinkt 😉
plne suhlasim s tym co pisali lucka a akika

@mirmaj naherna profilovka, inak zasnem naozaj nad tamarkou-stale ju mam pred ocami ako pekne sama stoji 😵

jankasramka
10. máj 2011

boli sme u dr. a mame ledva 8kg a 71cm ale tentokrat hovoril ze sa nemame nejako znepokojovat lebo je brutalne aktivny ako mu to mateo predviedol...hovori ze ma velmi male percento deti ako je on- ze vraj je na svoj vek nadmerne psychomotoricky vyspely a preto je tak aktivny..
inak ma nejaky virus preto ma uplne zlepene oci od hnisavych karpin a zapalene hrdlo. ale ze nic vazne.

jankasramka
10. máj 2011

@akika722 a este na margo tej klobasy a slaniny som si spomenula ze jedna znama moijej maminy vraj davala svojej dcere od 6.mesiacov do roka skoro same parky. vraj to dievcatko bolo sama kost a koza a ta blba zena si nechcela dat povedat....

janurka
10. máj 2011

Ahoj maminky... ak sa vám páčia háčkované vecičky, skúste nakuknúť na túto stránku možno sa vám niečo zapáči ... Prajem pekný zbytok dňa so svojimi ratolesťami
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky...

jankasramka
10. máj 2011

a este par kupkacich foteciek 😉

majka35
10. máj 2011

prajem krásne ránko 🙂 idem vás trošku prečítať

majka35
10. máj 2011

@jankasramka malý je úžasný a vyzerá, akoby mal už minimáne rok 🙂

kahlan1
10. máj 2011

dobré rano 🙂

@jankasramka nádherny je 🙂

kahlan1
10. máj 2011

@jankasramka my tiez mame malo kil ale tak potom to dobehnu no nie? a to sa mi ani nezda ze papa tak malo

kahlan1
10. máj 2011

@lucia20 drzim Vám silno palce aby bolo už len dobre

lydulka
10. máj 2011

@lucia20 nie nie Luci, ja si rada vypočujem každý názor.. a preto aj to dakujem. 🙂

katulkaaaaaa
10. máj 2011

ahojte
@jankasramka krasny zubaty 😀 jani mi mame 7930gr cize pohodicka,aj mne dr povedala ze teraz uz malinko priberaju lebo su stale v pohybe
baby ja vas vobec nestiham vcera som bola doobeda s malym 3 hodky vonku som sa spalila na slnku,vecer zase na korcule...dnes ma viki meniny tak musim ist do dracika na postu tak zase cca tri hodky do mesta a spet,sa tesim ze je tak krasne 😉
@mirmaj opatrne draha kto sa bude starat o Tami? 😝 ja som vcera skoro tiez treskla ale kamoska ma chytila 😀
@lucia20 lucka boze co to citam by som umrela od strachu,ja som strasna hysterka v tomto,esteze je malinka ok

akika722
10. máj 2011

@jankasramka 😲 😲 😲 parky? 😀 skore uzdravenie malemu ☹ 😉
@jankasramka žasny je..a ake zubky už ma 😵 😵 😵
@katulkaaaaaa ahoj..ako sa ma Simonko????? všééééééééééééééééééééééétko naj naj Viki k meninkam 😵

aj všetkym Vikinkam ak nejaku poznate 😅 😀

katulkaaaaaa
10. máj 2011

@akika722 simonko dobre vcera ani raz nekakal,a bol konecne vysmiaty ako predtym 😉

akika722
10. máj 2011

@katulkaaaaaa možno fakt zubky mojko..inač deti to robia väčšinou na stoličky..moj mal take ked mu šli a k tomu aj grcal..nooo..mal skoro 2r

katulkaaaaaa
10. máj 2011

@akika722 volala som na vysledky moc mal ok,dr povedala ze ak je ok nemam radsej ani chodit aby nieco tam zase nechytol este piatok volam na dalsie vyteri,dufam ze to bude cele ok
baby zomrel alex ten vizazista,,,,nechapem 😕 ze zapal pluc,to co uz je toto???

katulkaaaaaa
10. máj 2011

@akika722 cosi som zachytila o tvojom svagrovi,ale neviem to docitat co sa u stalo ako je na tom? 😒

katulkaaaaaa
10. máj 2011

nemate aj vy pocit ze ten bordel v byte sa nejako sam mnozi?od rana upratujem a stale nic spravene samozrejme torpedo simon mi hned rozhadzuje kade chodi.....aaaaaaaaaaaaaaaa

akika722
10. máj 2011

@katulkaaaaaa to je dobre že je ok 😉
ano pocula som že zomrel na zapal pluc ☹
@katulkaaaaaa nie moj švagor,moj bratranec...zistili mu leukemiu a je v kome...16ročny...naviem nič nove ☹

akika722
10. máj 2011

@katulkaaaaaa mam 😀 😀 😀 dnes som povedala mm že mam toho dosť cey tyždeň prespal tak dnes povysava...ja mam aj tak ešte vela roboty...varim potom žehlenie a prať dam a umyť wc+kupelnu musim+podlahy a šup do školky 😖

katulkaaaaaa
10. máj 2011

@akika722 jezisi 😠 to je hrozne taky mlady clovek..dufam ze sa z toho dostane

akika722
10. máj 2011

@katulkaaaaaa aj ja dufam moja ☹

prišiel mi balik,mam ho na pošte,že velka čierna obalka ale ja som nič neobjednavala 😨 😨 😨

mirmaj
10. máj 2011

@jankasramka dík Jani, uvidíš že aj Mateo čoskoro bude sám stáť ked je taký šikovný, on mi dosť pripomína tamarku 😉 😉 a je krásny zubatý a vôbec nevyzerá chudučký 😀
@katulkaaaaaa ja som bola sama tak mňa nemal kto chytiť 😝 Viki všetko najlepšie a veeeľa zdravička, tešíme sa s tebou že je Simonkovi lepšie 😉

vladka84
10. máj 2011

ahojte, aj vam tak blbne konik? som sa tu uz snazila pripojit doobeda a marne 😒

rano sme boli u dr., Karinka mala v noci zvysenu teplotu a rano sa zobudila s takym hnusnym kaslom 😖 ale vraj ma dychanie ciste a ani hrdlo nie je zapalene, len uzlinky ma trosku zvacsene, mame len sirup od kaslu a ak sa bude zvysena teplota opakovat mame prist znova 😒 dufam, ze to uz nebude potrebne 😕
teraz spinka, ale je strasne uplakana a unavena z toho kaslania, takze sa cely den vlacime na rukach, ja uz citim chrbat a do vecera este daleko 😔
inak je u nas teplucko 21°C, len fuka vietor... neviem ci mam s nou ist von, alebo radsej nie....

vladka84
10. máj 2011

@jankasramka Mateo je kraaasny a tie zubky 😵 😵 😵
@lucia20 chvalabohu, ze je Tatianka v poriadku a uz ste doma, neboj pri dievcatach rychlo zabudne, ze bola v nemocke 😉
@mirmaj co to? si spadla? mne sa tak podarilo asi pred dvoma rokmi, ale tak hnusne, ze od vtedy som na korculiach nebola...

jaaaj, uz sme hore a opat s placom 😖 😖 😖

kvietok121
10. máj 2011

baby ako obliekate? davate aj pancucky na body este nieco ci nic - ja mam z toho obliekania normal depku 😠

memory97
10. máj 2011

Ahojte,

@mirmaj veru, pockam kym bude mm v poriadku a potom mozes zacat 🙂

@lucia20 juj to je hrozne ako deticky trpia... chudatka, tak zle sa citaju taketo veci a vobec deticky by nemali takto trpiet...
dufam, ze Tatianka je v poriadku a to len zrazu prestala dychat, alebo jej nieco bolo?

memory97
10. máj 2011

@lucia20 juj moja, tak potvorku niecim vyhnat vonku, dufam, ze v noci si to rozmyslela a isla radsej do prirody 😉

memory97
10. máj 2011

@danulienka35 juj malej uz nechuti mliecko, tak skusila travicku, v nej je vela vitaminkov 🙂 a chutila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre