♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
19. máj 2011

@memory97 brali vam krvicku? 😒 ja som tiez bledula, ale mm ma super pokozku, na neho kusok zasvieti slnko a je hnedy.. Timka je po nom, ale Karinka asi nie, ta bude bledula ako ja 😀

jaaaaj, baby, idem dozehlit, strasnu kopu mam a uz som dnes vyvesila dvakrat pracku, tak ja aj nocovat budem pri tej zehlicke...

danulienka35
19. máj 2011

@memory97 no ze jej bude uz robit denne potvorka dnes jej spadla z nocnika na pusinku robila si vlasy a nedavala na nu pozor ale nic jej neni len trosinku viac placu bolo ale je ok

danulienka35
19. máj 2011

idem ja do postele pekne sny babulky

memory97
19. máj 2011

@vladka84 brali nam dnes, ale na specialne testy kvoli tomu vracaniu z jogurtov, neviem,ci dala dr. aj testovat krv na hemoglobin.

@danulienka35 tak to bude denne kocka z nej🙂 juj chudatko male, maminka pofukala a bolo dobre vsak, ci ma aj nejake zranenie?

memory97
19. máj 2011

@danulienka35 dobrnu nocku ja idem tiez:.)

mirmaj
19. máj 2011

@evanns jeeej ďakujeme za foto zo stretka, vyzerá že ste tam mali veselo 🙂 🙂 už sa teším ako to bude vyzerať na našom stretku augustoviek ked sa stretne toľko detičiek 😀 @majka35 mne je tak luto že ty nejdeš nato stretko ja som sa vas 3 kočky taaaak tešila ☹
@vladka84 aj ja som taka aktivistka neboj, objednať niečo z netu a potom jeto na prd 😠 aj ja už som asi pred 2 dňami rozmyšlala že kde sa nam @liba78 stratila 😲 😲 😲
@memory97 da sa povedať že to odražadlo je od ruky, ale nekupovala som ho, mame ho po krsniatku, ale viem že oni ho kupili min.vianoce v metre za nejakých myslím 20EUR vo vypredaji alebo tak nejako
@danulienka35 jej fešanda mala, vy už sa aj sponkujete? 😉
@vladka84 určite si zvykne na slniečko, Tamarka už si zvykla a už jej vôbec nevadí že jej svieti 😉

memory97
19. máj 2011

a este zaujimavost pre deticky 🙂 http://www.zoo-farma.sk/

akika722
19. máj 2011

@seagull2404 lebo ked sklopim striešku,myslim smerom dole pred jeho tvar..no nevidi nič..da sa to na mojom
@evanns jéééééééééééééééééééééééj aké kočky ja vidím 🙂 🙂
@vladka84 aj ja so na libu myslela že kde zmizla 😨
@eis4 že 65 😅 ty moja plačeš ja sa smejem..mať tolko skačem meter 20 😀 😀 aka je zlatučka okaňa..a tie vlasky na 1foto 😀 nema chybu
@danulienka35 umrem,aky vrkôčik,zjedla by som ju 😀

memory97
20. máj 2011

dobre ranko, dnes nam bude opat teplucko 🙂

seagull2404
20. máj 2011

ahojte, u nas je uz terat 19tja, uvarime sa, lebo dnes mame spustu vybavovaciek, Tamarka je hore len od 7mej a v byte mam uz ako po vybuchu ☹ kaslat na to, zabuchnme za sebou a nepamatame 🙂

ako obliekate decka do kociarika, ked je takto teplo? a kde kupujete oblecko?
@akika722 som si aj myslela, ze preto, ja ked som to skusala v obchode, Tamarka ho az rucickou odtlacala

majka35
20. máj 2011

@mirmaj jooooj moja, aj mne je ľúto, ale keď osko je tvrdohlavý a @evanns nechce kúpiť mikrobus 😀 😀 😀
dohodneme ďalšie stretnutie na východe 😉 dúfam, že sa už podarí prísť celému osadenstvu augustovčiatok

@evanns krásnu dovolenku, koketnica 😀 😀 😀

majka35
20. máj 2011

a všetkým prajem krásne ránko, osko nám odcestoval do Kremnice, tak sme zostali do zajtra večera samé 😵

mirmaj
20. máj 2011

dobre ranko, no takže mm ma zasa o 2 týždne kontrolu na ortopedii, korzet mu ponechali ešte ked pôjde na dlhšie z postele na take kratke postavenie môže už aj bez a rehabilitacie až potom 😲 😲 on bude ešte asi mesiac PN alebo čo 😲 😲 😲 😲
@majka35 oskovi treba dať na zadok 😉 teda vlastne nakoniec môže zato @evanns 😀 😀 na východ určite prídu všetky aj @jankasramka z mexika 😀 😀
@seagull2404 ja tiež stále neviem ako obliekať Tamarku, ale doteraz mala vždy dlhy rukav, to myslím body alebo šaty s dlhým rukavom a dolu nohavice alebo teda pančuchy. a oblečenie kupujem najčastejšie v tescu, KIKu alebo Takku
@memory97 dnes to naozaj vyzerá na poriadne horuco, ešteže ideme k babke (len počkáme mm kedy príde s kontroly) a môžeme byť celý deň vonku, lebo doma by ma asi piclo 😝
@evanns krásnu dovolenku vam želáme, užite si to, oddychujte a vyzerá že sa aj poriadne poopalujete a omočíte palce v mori 😀

eis4
20. máj 2011

čaute baby.len som rýchlo vybehla k počítaču.otázočka. ako ju mám v tomto počasí obliekať? ja nemám pocit že može chodiť bez pančušiek len v sukienke alebo v kraťasoch alebo dokonca aj bez topánok a ponožiek ako som videla v meste na takých malých detičkách ako su naše.ved fukne vietor tak aj mne je troška chladno ked sme v tieni.včera už síce bolo teplejšie ale predvčerom o ešte nebolo to ozajstné letné počasie.možno je to tým že som z juhu a tu v žiline su ludia zvyknutý na menšie teploty.ale ja by som jej asi tie pančušky dala alebo aspoň tie ponožky určite s topánočkami!!!!!!!!!
@vladka84 @danulienka35 @akika722 díky 🙂 🙂

kvietok121
20. máj 2011

@eis4 ahoj moja ja ja mam s tym stale problem ale vzdy ma teplacky body a ponozky s capackami 🙂

mirmaj
20. máj 2011

@eis4 tak s holými nohami by som nešla uričte ani ja my sme neboli ešte ani s holými rukami ja jej stále davam ešte body s dlhym rukovom, aj mne sa zda ešte chladno na take vyletnenei neviem 😒

vladka84
20. máj 2011

dobre ranko, u nas 16°C... to uz je leto 😀
ja som doteraz davala aj pancusky - a na to tenke nohavicky,ale predvcerom sme boli v pancuskach a satkach a dnes uz pojdeme v nohavickach a ponozkach a dlhy rukav... u nas este nie je az tak zohriaty vzduch... budeme hlavne na slniecku 😉
inak predvcerom sme sa boli prejst pri vode a tam normalne take baby v plavkach sa opalovali 😕 😲 😕

kvietok121
20. máj 2011

@mirmaj
@vladka84
@eis4 my sme tiez este neboli s holymi ale co nebolo moze byt kuk http://www.aktuality.sk/clanok/187340/na-vikend...

vladka84
20. máj 2011

@kvietok121 jeeeej, tak to bude supeeeeeeer! 😵 😵 😵 😵

vladka84
20. máj 2011

@evanns peknu dovolenku moja, dufam ze Natinka cestu zvladne v pohode a poriadne si to tam uzijete... 😉

@majka35 ale vsak vies ako sa hovori, ze dobrych ludi sa vsade vela zmesti...my sme minule isli na nasom aute 3 dospely a 2 deti v sedacke 😀

kvietok121
20. máj 2011

@vladka84 ano a my v nedelu ideme az do TT tak idem pohladat nieco ako kratasky 🙂

danulka3
20. máj 2011

ahojte maminky,prišla som vás len rýchlo pozdraviť.ideme na víkend do Tatralandie,už teraz mám z toho hrúzu,myslím,čo sa týka toho oblečenia.My ešte ani žiadne kraťasky nemáme!!!!!! 😠 A už nestihnem ani kúpiť,tak som zvedavá,budem musieť improvizovať. Včera sme boli na rehabilitáciach,aj sestrička zistila,že s našim Jakubkom sa proste ten cvik,čo nám dala,cvičiť nedá.Vymyslela nám iný,tak som zvedavá:ponadávala na doktorku,že nás mala poslať už skôr.Vôbec nejde o to,že nelozí,ale o to,ako sedí zhrbene,hlavu medzi plecami,proste zle.Našla som na nete http://www.almastudio.sk/ je tam aj cvičenie bábätiek od 6 mesiacov a máme to blízko,tak sa tam pôjdem na budúci týždeň pozrieť.Už musím bežať baliťtak prajem pekný slnečný víkend a @kvietok121 a ostatné žilinčanky,čo tak v pondelok v lesoparku?Ak počasie vydrží. 😉

katulkaaaaaa
20. máj 2011

ahojte 🙂
akosi vas posledny tyzden nestiham 😒 vratila som sa z nakupu,periem varim,cez vikend ma byt krasne tak myslim ze budeme cely deno vonku
@majka35 kupila si ten hrniec v lidli?ja som ho tiez chcela ale dostala som tam az dnes a uz ho nemali 😖 tak musim nieco cez net objednat..Barborka je uzastna v tom novom ucese
@danulka3 uzite si krasny vikend

katulkaaaaaa
20. máj 2011

@mirmaj aj mne je taaak luto ze nemozem ist s vami na stretko ☹ ja som sa tak dlho tesila ☹

citam ze si s mm este dlho doma uzijes,ja maleho obliekam tenke gate ponozky,siltovka,body dlhy rukav...aj to sa mi zda ze uz ma vela kolkokrat je taky spoteny hlavne ked zaspinka v kociku

katulkaaaaaa
20. máj 2011

baby @liba78 mi pisala ip predvcerom myslim ze je ok len ma toho asi vela a rovnako si uziva slniecko ako ja 🙂
@eis4 mala je perfektna ako chodite tusim aj ja to kupim malemu je to super

memory97
20. máj 2011

@mirmaj my sme prave dofrcali domov, lebo doma mame prijemny chladok. Vsetko uz vybavene, v lekarni ma vytocili a uz sme doma 🙂
Malemu obliekam kratke tricko a na to lenulinku bundicku, ak je velmi teplo, tak je iba v kratkom tricku a dole ma riflicky, ponozticky a klobucik na hlavicke 🙂

@kvietok121 waw tak to bude skvele pocasie 🙂

@evanns stastnu cestu a skvelu dovolenku a tesime sa na skvele zazitky 🙂

@seagull2404 co sa tyka oblecka, to kupujem v tescu, ale prevazne v anglickych sekacoch, niektore uplne nove nenosene kusky 🙂

katulkaaaaaa
20. máj 2011

@memory97 jej aj ja nakupujem v sekacoch,mame jeden super kde su perfektne kusky za par centov 😉 a tiez tesco,h&m...a ja vela kupujem aj cez kamosku po jej malom,mame toho vela 😉
som rozmyslala teraz ist von ale to asi neni moc dobry napad???spal mi 2 hodinky zjedol obedik tak amme veget

eis4
20. máj 2011

@katulkaaaaaa dakujem,som rada že sme to kupili a je k tomu aj taký hrací panel .do toho trieska bucha,hrá jej to a ona je vytešená 🙂my máme toto len v ružovom .tiež som kupovala tu na MK https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod...
@kvietok121
@mirmaj my sme akurát včera maly holé ručičky ale aj to som ju stále chytala či ich nemá studené 😒
pýtam sa aj preto že predvčerom som bola na pošte mm ju zatial vonku kočíkoval a vraj sa pri nich pristavila jedna pani že prečo je malá taká naobliekaná a máme ju vyzliecť a ešte aj slnečníkom ju zakrývame ved ona potrebuje byť na slnku. 🙄 ešte dobre že som tam nebola! Nelinka mala na sebe tenké pančušky ,šaty na ramienka a body s dlhým rukávom.ja si myslím že akurát! a čo sa toho slnka týka moja mama ma vystavovala slnku ked som bola malá kedže mala len 18 bola mladá a sprostá.slnko ma po prechádzke tak spálilo že som mala pluzgiere všade kde som nemala šaty!! a to bolo pred 24 rokmi .odvtedy je to slnko agresívnejšie a koža si to pamätá velmi dlho každé jedno spálenie a na starobu nám to vráti. 😒
@akika722 možno to nie je vela ale ja som mávala 55 kg a teraz si nepripadám vobec pekná,som taká neforemná a nič mi nie je dobré bud su mi moje veci malé alebo velké tie tehotenské.už len kvoli peniazom by sa mi oplatilo schudnuť 😀 😝
@seagull2404 ja nakupujem v Tescu alebo h&m 🙂 aj v lindexe maju pekné kusky 😉 v mirage
@danulka3 juj aj ja by som išla.tak sa tam pekne zabavte a ten pondelok može byť ale niektorá by ma musela počkať niekde na zastávke lebo neviem kade sa dostanem po nejakom chodníku až do lesoparku.alebo ide tam aj priami spoj z mesta?

eis4
20. máj 2011

ideme na plávanie .majte sa 🙂 zas o týždeň 😀

majka35
20. máj 2011

@mirmaj jasné, že @evanns je na vine, čo je to kúpiť taký malý mikrobusík 😀

@vladka84 no ale my by sme sa nevošli, jak sme rozmýšľali, tak sme rozmýšľali, 3!!! autosedačky, 2 kočíky a 5 krásavic sa do jedného auta asi nenasúka 😀

@katulkaaaaaa nemali ani u nás na sídlisku, ešte skúsim v druhom Lidli a ďakujem

my dnes 5. výročie svadby a ja slamená vdova 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre