♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
20. máj 2011

ja malemu pančušky nedavam už dlhšie..ved je horuco..no ak sa pokazilo počasie jasne že mal...a davam mu riflličky,ponožky,topanočky a kratke bodiky-aj tak je spoteny..a pod kočikom mam pre každy pripad mikinku a tenučku čiapočku...aaaaaaa na hlavičke nosi klobučik 🙂

akika722
20. máj 2011

@majka35 jeeeej gratulujem 🙂

evanns
20. máj 2011

dakujem baby za priania...nestiham zatial nic, este aj plavat som bola s Nati aby som ju unavila 😉 a musim pobalit vsetko, no tesim sa...

@majka35 ze co to ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitam 😀 😀 😀 😀 ja na vine? no skvele...ale je pravda ze tolko krasavic v jednom auto by bolo nebezpecne 😝 😝 😝

majka35
20. máj 2011

@evanns a ešte k tomu takých koketných 😀

@akika722 ta šumne ďakujem 😵

akika722
20. máj 2011

@evanns príjemnu cestu 😉 a už čakame na fotoooo 😀

seagull2404
20. máj 2011

@memory97 anglicke sekace? o takom niecom ani prehlad nemam, rada by som nejake nasla, ved tam byvaju urcite super kusky 🙂
@eis4 ja chodim do h&m, ale tam niektore veci proste nemaju, lindex tiez pozeram, ale len ked je akcia, poslednu dobu mam v tescu problem, akosi sa mi tam nic nezda ☹
@mirmaj chodim a vyzliekam 🙂
@eis4 drticky sa nemaju vystavovat priamemu slnku 😠 je to enbezpecne, nasa pokozka si vsetko pamata a vrati nam to v dospelosti

memory97
20. máj 2011

@majka35 blahozelame k vyrociu, ved on pride a oslavite 🙂

memory97
20. máj 2011

@seagull2404 ano, skus pohladat u nas su dva, co o nich viem. A ak vychytim chvilu, ze tam maju akurat novy tovar, tak veru je z coho vyberat a niektore su fakt skvele kusky. Malemu som tak kupila dost veci a lacnejsie ako na MK🙂 posledna siltovka, este mala vysacku a uz mu zacina byt mala 🙂 sa nam neskoro slniecko ukazalo 🙂 a pre dievcatka som tam videla nadherne saty, leginy, no proste vsetko tam najdes, uplne na zariadenie celej detskej, aspon v tom nasom, co mam po ruke a dokonca teraz zacali dovazat z anglicka sportaky i´coo a rozmyslam o nom, iba do auta.

fialka5959
20. máj 2011

Ahojte, potrebujem poradit!!!!!!!!!!!!!
Baby aky kocik je dory sportovy ci golfovy a znacka? Ked raz bez chlapa, tak bez chlapa ☹ DAKUJEM

kvietok121
20. máj 2011

@danulka3 ja mozem aj v pondelok, ale myslim ze mirka len v utorok a v stredu ze @seagull2404? tak si mirka vyber, inac ze lesoparku je dost kliestikov ☹

memory97
20. máj 2011

@fialka5959 chvalili tu hauck a este chicco liteway (neviem, ci som to dobre napisala). To su uplne lahke kociky a este nuna pepp je dobry, ale to zavisi kolko chces do toho investovat.

barinkova
20. máj 2011

ahojte,nikola nakoniec zaspala,konečneeeeeeeeeeeeee,ale s kristínkinym cumlom v hube 😝

barinkova
20. máj 2011

@fialka5959 ahoj ja mam športovy podla mna je lepši aj kvoli ručke,ale zaleži na tebe kazdemu sa lepsie vozi iny 😖

seagull2404
20. máj 2011

@memory97 🙂 to je super 🙂 musim si nejaku exkurziu spravit, lebo je ani neviem, kde ich v za mame, nejak som tomu nevenovala pozornost, ani mi nenapadlo... 😨

seagull2404
20. máj 2011

@kvietok121 ja uz mozem stale, v piatok mame plavanie a ak nam nezavolaju si nieco nahradzat, tak som volna kedykolvek; tak neviem, kam presne v lesoparku chcete ist, ale snad na tom ihrisku nie az tolko 😖

akika722
20. máj 2011

@fialka5959 ja mam tiež ten chicco liteway je lahučky a som spokojna..len madlo sa dokupuje zvlašť..pri Paťkovi som mala športovy-mam ho u svokry,teraz mam golfač-obe su dobre..moj golfač sa super ovlada aj 1rukov

jankasramka
20. máj 2011

ahojte, este som vam ani nepoodpisovala, vcera som mala take "zaujimave" poobedie, dosiel byvaly spoluziak aby mi pomohol osetrit moju fenku ktoru pohryzol asi daky potkan. no a zacali sme ceresnou, pokracovala becherovka a ukoncil to definitivne tatransky caj. no ja som sa vozrala ako uz davno nie 😀 😀 😀 😀 😀
este ze mateicko posluchal a dost skoro vecer zaspal 😀

no dnes mi je celkom blbo a balenie vo finalnej faze. zajtra skoro stahujeme a mne chyba snad viac jak polka veci... 😖
tak mi to vyznieva ze som celkom nezodpovedna 😀

akika722
20. máj 2011

@jankasramka aspoň si sa odreagovala 😅 😀 😀 jeeeeeeeeeeeej vy už sťahujeteeee?????????

jankasramka
20. máj 2011

@akika722 hej hej preto som tu teraz aj pomenej lebo ved vsetko balim sama -vsak ty vies o com hovorim- ty si to mala stazene o jedno behave dieta navyse 😀

akika722
20. máj 2011

@jankasramka tak vela trpezlivosti prajem 😉 a maly ako???

kvietok121
20. máj 2011

@seagull2404 aha tak to som nevedela, ze si volna tak super, kamoska bola v lesoparku raz a hned kliesta 😢

jankasramka
20. máj 2011

@akika722 vies co ako zazrakom mi zacal spavat pekne aj cez den tak som najstastnejsia mamicka na svete 😵

akika722
20. máj 2011

@kvietok121 kliešte su všade... ☹ aj v trave..treba davať pozor ☹
@jankasramka no vidíš 😀

kvietok121
20. máj 2011

@akika722 to hej ale po trave este nechodime len v kociku, ale my mame lesopark listnaty les a ze tam ich je hodne ☹

akika722
20. máj 2011

@kvietok121 ja viem..ale tak napr deka na trave... 😒 moja..oni spadnu aj v meste ak mate stromy..možne je všetko..ale jasne že lesom-parkom a kade čomu kde ich je vela sa treba radšej vyhybať 😒

kvietok121
20. máj 2011

@akika722 ja viem preto som asi divna ale tak sa bojim na deke sediet, radsej na lavicke, ja mam panicky strach z kliestov ... neviem preco ... najhorsia haved 😠

akika722
20. máj 2011

@kvietok121 nie si divna.aj ja sa bojim.. 😒

kvietok121
20. máj 2011

@akika722 dik

memory97
20. máj 2011

@seagull2404 ani mna nenapadlo ist do sekaca, ale tie detske veci su nenormalne niekedy predrazene a ked som tam raz nakukla a kupila malemu bundicku a bola nadherna, ani nebolo na nej vidno nosenie, tak som si povedala, ze pokial rastie a na ten mesiac co to ponosi, sa neoplati kupovat drahe veci, radsej mu kupim hracky, plienocky,... 😉

@jankasramka prave slovenske poobedia, ale si toho teda zvladla 😉 Mateicko pochopil, ze maminu musi nechat obcas vypnut, aby nabrala pri nom nove sily 🙂 zajtra prijemne stahovanie a nech sa vam dobre byva vsetkym aj zvieratkam 😉

@kvietok121 pri detickach je to veru hruza tie klieste, ale urcite je nieco, co ich odpudzuje. Vacsinou su aj tak na brezach a tusim jelsa... hlavne dlhe veci, aby sa nedostali tak lahko ku kozi 😉

mirmaj
20. máj 2011

@katulkaaaaaa ty nejdeš na stretko???????????? 😲 😲 😲 😲
@memory97 to som presne aj ja skonštatovala že ved už je lepšie vnutri ako vonku 😀 😝
@majka35 ale možno ju do stretka ešte zlomíme a kupi ho 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre