♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
26. máj 2011

@seagull2404
@akika722 ani mne 😀 že nič sladké

seagull2404
26. máj 2011

@majka35 tak to mas moj obdiv, ja mozno by som na to aj vlohy mala, ale trpezlivost nie

majka35
26. máj 2011

booože, moju staršiu dcéru všetko baví pol minúty, za tú hodinku, čo terezka spí, chce robiť už 30. činnosť ... som ju poprosila, že chcem mať pre seba tú hodinku, že aj mamka potrebuje vypnúť, dala som jej puzzle, kladivkovú hru, papiere a nožnice, nech si robí origamy, bábiky barbie a nábytok ... albumy fotiek a pustila rozprávky a na mi stále opakujem že chce dačo iné 🙄

majka35
26. máj 2011

už je hore aj terezka ... a barborka už utekala za ňou, to je radosť 😀 😀

memory97
26. máj 2011

@akika722 mozno preto ti je zle, kedze nemas dostatocnu energiu pri cviceni. No dufam, ze sa stitna zlaza nepotvrdi a vysledky budu v poriadku.

@katulkaaaaaa ti si poklad, presne to choditko od chicco som hladala🙂 sice sa nam zijde az troska neskor, ale preco nemat ho v predstihu 😀



memory97
26. máj 2011

@akika722 juj chudatko ale veru cim na nich vacsi pozor davame tym si sikovnejsi a ublizia si, hlavne, ked je to bez nasledkov...

@danulka3 ako krasne spinkal maly 🙂 ja som nasho nad ranom nasla spinkat na brusku, co u nas este nebolo🙂 ocividne sa mu dobre spinkalo 🙂

@katulkaaaaaa pokial sa sprava normalne a nie je nejaky uspinkany, tak kludne pockaj aj do pol jednej, ak by mu nieco bolo tak na urazovu chirurgiu, tam su urgentne pripady. Dufam, ze bude drobcek v poriadku. Nam sa to stalo raz, ale radsej uz nie viackrat...

@seagull2404 ja nedava opaovat maleho, ved je bledy, lebo velmi place, ked na neho svieti slniecko, tak mu stale robim tienik 🙂

akika722
26. máj 2011

@majka35 že vysokym vekom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ta ty si 😀 😀

akika722
26. máj 2011

@memory97 o som zvedava moja čo to je..dnes cvičiť pre istotu nejdem 😒

vladka84
26. máj 2011

@akika722 tak budeme oslavovat spolu 😀 😀 😀

no obed navareny a drobec este spinkaaaa... inak uz od pondelka mi toto robi, ze potiahne doobedu aj hodinku a pol a poobede si len tak zdriemne na pol hodiny 😲

akika722
26. máj 2011

@vladka84 hej hej oslava cez pc 😀 😀 😀

memory97
26. máj 2011

@seagull2404 ja som tiez tak opalena a tvar som taku opalenu nemala roky 😀

@katulkaaaaaa nie si zla matka, mne doktory, sestricky vraveli, ze jednoducho sa tomu niekedy skutocne neda zabranit a oni spadnu... jedna zlata sestricka mi vravi: "mamicka nebojte sa, oni su ako z gumy" 😉

@vladka84 tak isto ako majka a akika , cesnak nedavam a ked nie je doma mm, tak aj leco pridam 🙂

katulkaaaaaa
26. máj 2011

@memory97 som rada ze som pomohla 🙂 🙂 uz si objednala?
maly sa teraz zobudil vysmiaty vyzera byt uplne ok,uz mi tady lozi idem mu dat obed,myslim ze netreba ist k dr ale pre istotu jej zavolam,baby dakujem co ja by som bez vas robila 😵

seagull2404
26. máj 2011

@memory97 ja si ani nemyslim, ze je to zdrave, predsa len ta detska pokozka je taka jemnunka, neskor aby z toho nemali alergie ☹ tiez mam pocit, ze je Tamarka z gumy, ja keby som tak padla, urcite sa dolamem a ona pusti strasny rev, par slz a je vsetko v pohode

baby, ja to nechapem, Tamarka mi spi uz 2hod a 15min., normalne sa nudim

memory97
26. máj 2011

@seagull2404 presne ako pises,zavisi aj od povahy nie len od znamenia a maly alebo mala si tu svoju osobnost vytvori sam 😉 ja som blizenec, bracho ryba a tieto dve znamenia sa hrozne neznasaju a u nas je to prave opak 😉

ja dnes idem robit halusky s bryndzou🙂

memory97
26. máj 2011

@akika722 mne sa to stavalo, ked som kedysi zabudala jest, teraz sa mi to stat nemoze 🙂
@katulkaaaaaa pisala som tej babe, ci je to este aktualne, ale zatial sa neozvala, tak cakam
@seagull2404 ja sa ani nerada opalujem a malinky ma asi zo slniecka vyrazky, ja ho ani nedavam na slniecko, ved ma na to este cas, celkovo slniecko nemusim, ale teplo ano 🙂 ved ja som hrozna este aj na dovolenke, moj mm dokaze lezat necinne aj 2 tyzdne, mna uz mrle zeru a najradsej by som po jednom dni len chodila a chodila 😀

katulkaaaaaa
26. máj 2011

@seagull2404 mne tak spal vcera doobeda 2h 45min 🙂

akika722
26. máj 2011

@memory97 včera som sa snažila jesť že rano obed a večer som si dala paradajkovu polievku čo Paťko nedojedol a nebolela tak hlava..ale možno len nahoda alebo iny tlak vzduchu

vladka84
26. máj 2011

@memory97 mali by sme ist spolu na dovolenku... ty budes s mojim mm behat a ja budem s tvojim mm vylehovat na plazi 😀

memory97
26. máj 2011

@vladka84 vidis, to je dobry napad 🙂 a deturence nechame tym, co lezia na plazi 😀 😀 😀

memory97
26. máj 2011

my tiez dnes zdolavame rekord v spani, uz hodinu a pol spinka 😨 to u nas uz davno nebolo a to mam este stretko s kamoskou v meste 😉

memory97
26. máj 2011

babulky nepouziva niekto bebu pre babo? Dosli mi vzorky, ale my take mliecko nemozeme 😒

vladka84
26. máj 2011

@memory97 😀 😀 😀 ok, detom zatial Timka bude stavat pieskove hrady, to aby sa ani ona nenudila 😀 😀 😀

vladka84
26. máj 2011

no nic, uz sme napapane, ideme pozriet do Tesca na nejake oblecko, lebo Timka uz zo vsetkeho vyrastla a potom von na slniecko.. priiiidem vecer 😉

seagull2404
26. máj 2011

@memory97 tak to maju nase augustovciatka akysi spavi den, Tamarka vstala po 2 hod a 45min. neuveritelne
@vladka84 @memory97 tak dobre vyzeraju tie vase dovolenkove plany 😵 😵 😵
@akika722 ono sa to mozno nezda, ale jedlo dokaze divy, v spravnom pomere samozrejme, a tekutiny jasan

my sme uz aj naspat z prechadzky, bolo nam obom asi teplo a do tiena sa sadnut nedalo, lebo pochopitelne decka zo skoly potrebuju oddych v tieni 🙂

akika722
26. máj 2011

@seagull2404 ja som uspešne vyhnala mm s malym pre Paťka do školky a ide vyvesiť šaty-zase a pozmyvať podlahy 😖

memory97
26. máj 2011

@vladka84
@seagull2404 ani nevravte, sa normalne tesim o tyzden a keby este pocasie bolo skvele🙂 muzovi dame na krk vsetky deti, lebo stale hovori aky je Davidko zly a on je pri tom zlaticko 😉

vladka84
26. máj 2011

no baby, Karinka uz odkvecla... dnes spala len doobeda do 12tej, odvtedy bola hore 😕 ja som zvedava ako bude spat v noci, dufam, ze nevstane za hodinu a bude sa chciet hrat 😲 😕

danulienka35
26. máj 2011

pekny podvecer babulky co mate nove pridavam nejake fotecky malej

mirmaj
26. máj 2011

ahojte hlásim sa po dlhšej dobe, Tamarka predvčerom začala zvracať, taku davku ako vydala v ten večer zo seba zo spanku som pri nej ešte fakt nezažila, musela som ju celu osprchovať mala to všade, včera sme jej nedavali mlieko tak to bolo lepšie, negrckala vôbec až večer som jej dala kašu a dnes ráno mlieko a už pre zmenu hnačkujeme ☹ dnes sme boli u Dr. ale vraj to nieje žiadna viróza lebo to by mala aj horučky a neboli ju ani bruško ked jej ho stlačala, tak pravdepodobne zo zúbkov, cez deň toho popapa minimálne, dala by si mliečko a to nemôžeme ☹ ale aspoň sa napije vodičky a čajíku aj Dr. povedala že je pekne zavodnená. idem aspoň trocha kuknuť čo máte nové vy až nie som total mimo 😒

vladka84
26. máj 2011

@mirmaj joooj moja 😖 to zo zubkov sa moze aj takto zvracat? 😲 a ja som si myslela, ze takto naruzivo oslavujes s mm narodky, ze na nas nemas ani cas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre