♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
1. jún 2011

@kvietok121 no teda a tú tortičku si mala,kde schovanú 😀 vyzerá super,aj ja idem dnes robiť,oco má narodky,chcem skúsiť z tých penových cukríkov,ak sa vydarí,hodím foto 😉 Ako ste včera došli? Nezmokli ste? My sme schytali zopár kvapiek,ale ináč v pohode,večer sme zalomili o 19.30,ale v noci o 2:00,sme sa zobudili s úsmevom na perách,ako že už sme vyspatý,tak to sa nám ešte nestalo.Našťastie sme sa trošku pohrali a spali sme ďalej.

danulka3
1. jún 2011

@katulkaaaaaa Aj mi máme dnes poradňu,tiež som zvedavá na váhu 🙂
@alure Joj ani mi nehovor,ja už mám doma puberťačku,normálne nestíham reagovať na tie je hlášky,no najhoršie je,že už ani nepamätám,ako to bolo keď bola malá ☹

Maminky,ešte sa vás chcem spýtať,či neviete poradiť,malý mal ten soor v puse,som mu to natierala enciánkou,už sa mi zdalo,že to tam nemá a dnes som kukla do pusy a na tom mieste má také ako krvné podliatinky ☹

eis4
1. jún 2011

čaute.ako sa tu máte? my spávame velmi zle,celé noci na cecíku,už si na mna vylezie sama,v postielke vydrží len do 1nej 😢 rano ani neviem ako sa volám tak často je hore a pritom ani zubky jej nejdu tak neviem čo jej može byť ale papá aj 5-6 krát v noci a medzitým ešte vypije 200-300ml vody.takže ju musím prebalovať aj 2x v noci taku má plnu plienku 😒
@danulka3 oneskorene prajem všetko najlepšie k 9 mesiačikom 🙂 Nelinka sa má dobre,ešte sama nebehá 😀 len s tým chodítkom čo tlačí pred sebou.ale už sa pokuša sama stáť od včera,ale po pár sekundách si vždy sadne.vy sa máte ako? škoda že som tu nebola v pondelok aj by som išla lebo sme boli sami doma a malá bola zlá lebo jej chýbal tatino.stála pri schodoch a vykrikovala celý deň tata tata,lebo si myslela že je tatino v hornej izbe 😀
@katulkaaaaaa no ja ťa chápem.my sme boli asi pred vyše mesiacom u svokri a Nelinku som našla na 5 schodíku 😲 skoro som dostala infarkt.okrem toho už vylezie do buginy alebo aj na gauč-pripravovala som malej pitie na plávanie ,ona stála pri mne.o chvílku počujem ako na mna vykrikuje,strašne vytešená.otočím sa a ona stojí na gauči 😲 😲 😲.vyliezla si po cestovnej taške čo som mala pripravené na plávanie.takže baby nič nenechávajte pri gauči 😀 😀 😀do buginy neviem ako vliezla,nechápem ale asi z nej fakt raz dostanem infarkt 😒 je to ťažké ked máme také živé detičky 😀
už o týždeň -2 ma tu budete mať každý deň.už musíme kupiť wifi a mm kolega nám to príde zapojiť 🙂 tak dufam že čo najskor 🙂
tak sa tu majte krásne a detičkám posielam pusinku 🙂

eis4
1. jún 2011

juj skoro som sa zabudla pochváliť 🙂 90 dňová dieta zaberá 🙂 za 2 týždne som schudla 3 kg a všade mi ubudlo 2-4 cm.tak som strašne vytešená 🙂 ešte 4 kg a budem velmi spokojná.nedodržiavam to na 100 % kedže mám rada svoje bruško ale inak sa to dá vydržať 🙂

katulkaaaaaa
1. jún 2011

sme doma z poradne maly ma 8530gr a 72cm @alure prosim zapis nam do tabulky...dr nas chvalila lebo ked ho vysetrovala maly sedel chytol sa jej a postavil sa 😀 topanocky som nezohnala v protetike mali len 19 a to nam bolo velke 😲 tak neviem v com bude chodit,inak od dnes je v tescu tie lopticky v akcii tusim za 5 eur a hupacka pre nase deti tiez myslim 5 eur,ja pojdem vecer kupit
@eis4 skvele ako ti to ide dole,ja akosi stagnujem jeden tyzden kilo hore druhy dole...akosi uz neriesim,od pondelka do piatka sa drzim a vikendy peciem torty a grilujeme,no a nedaj si 😝
@danulka3 daj potom fotku torticky som zvedava 🙂

akika722
1. jún 2011

jaaaaj baby MDD v Paťkovej školke..aj on tam je v mikulašskej čapici 😀 sa tešim viac ako tie deti 😅
http://www.facebook.com/profile.php?id=12137122...

akika722
1. jún 2011

http://www.facebook.com/profile.php?id=12137122... hned na kraji-bielo šede tričko 😀

vladka84
1. jún 2011

ahooojte, tak som tu na chvilku, uz sme boli dnes v meste, vonku na prechadzke, navarili sme obed, Karinka uz zaspinkala, tak mame kusok volnooo @memory97 neviem, ci su tu plesne, volnym okom nic nevidno, ale presne to mi povedal mm 😒

memory97
1. jún 2011

@majka35 no akurat isli strielat s malym-velkym, nahoda, ale aspon sa im nic nestalo...

@katulkaaaaaa ja mam tiez rada psikov aj utocnych, ale nie nezodpovednych majitelov, ked maju rotvajlera ! a bez nahubku... u nas sa stalo aj to, ze majitelia mali dobermana, v rodinnom dome, islo okolo dievcatko s malym psikom, ten doberman preskocil vysoky plot a dohryzol dievcatko do tvare a este niektore casti tela, ktore branilo svojho psika, vo veku asi ako tvoja mala. Psa dali hned odstrelit, ale dievcatko ma urcite dodnes panicky strach, i ked je z nej uz velka slecna. Ja preto aj majitelov okrikujem, ak maju pusteneho psa a idem s malym...

memory97
1. jún 2011

@elinka27 jaj, no u nas calgel nezabral 😀 asi u kazdeho babatka je to ine 🙂

elinka27
1. jún 2011

@memory97 no u nas vsetko tak na 5min zaberie, inak nechapem jej idu 4 zubky naraz to som este nevidela 😒 horne dva uz su pod dasienkom aj vidiet ale este niesu prerezane, a dole vedla tych co uz ma sa jej tlacia dvojky.Ani mi poriadne nepapa

memory97
1. jún 2011

@danulka3 snoor je najlepsie znicit ATB ☹

@vladka84 oni mozu byt aj pod naterom alebo tapetami... alebo v kupelni...

memory97
1. jún 2011

@elinka27 chudatko, nam zas tiez idu akosi rychlo, jeden vyjde dolu a hned nato druhy hned oproti hore 😨

baby dnes maju v predeti.sk 20% akciu na vsetok tovar, sme kupili buginnku http://www.vase-kocarky.cz/nuna-pepp/ presne ten tmovo-zeleny, co je na obrazku 🙂

akika722
1. jún 2011

@danulka3 na soor pozor moja...my sme to mali zanedbane a behom 2mesiacov nam to zišlo nižšie a mly mal silny zapal obličiek..testy nakoniec ukazali že to mal z toho.. a neliečeny zapal obličiek u babatka vraj vedie k zlyhavaniu..chod k dr s tym..
@memory97 jeeej peknyyy 😉

danulienka35
1. jún 2011

@helen1007 ahoj mojko ok budeme sa velmi tesit na teba aj oni teba pozdravuju teba

vladka84
1. jún 2011

@memory97 ved to, ze ich nevidno, tak neviem ako zistim, ci tu su... ked sa spytam povodneho majitela pochybujem, ze mi povie 😒
aky je ten kociarik? vyzera dobre.....

akika722
1. jún 2011

baby a sandalky 🙄 adidasy som zrušila na vaše odporučanie 😀 a tie druhe rušim tiež,,lebo ta pani čo ich predava je prihlasena na mmb asi raz za deň po 5min a ma na haku odpisať 🙄
tak sme dnes boli kupiť nove 😎 a mame klud 😎

majka35
1. jún 2011

ahojte ... som mala dnes deň :-/ terezka je umrnčaná, uplakaná ani pišať som nemohla ísť bez nej 🙄

kvietok121
1. jún 2011

ahojte, matejko nespi a uspava tatino po 5 min prisiel 😠 ze on nechce spat, ze mu nieco asi je, a ja ze tatiino je niekedy uspavam aj 45 min, tak sa otocil a isiel uspavat dalej
@majka35 to ano ale ja nie som taka zrucna ako @katulkaaaaaa
@katulkaaaaaa dakujem za radu, odlozena je, kati a ako robis pekne pismenka????
@danulka3 dakujem aj ja dani, ja som tiez bola veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi rada ze sa s tebou stretnem, a si tiez super a jakubko je skvely, krasavec, dani dosli sme super, este sme boli v maxe kupit sunku na dnesnu oslavu, my sme praveze spali od osmej a len raz sme sa zobudili, ved vies ked spal 40 min, dnes napr. saskuje a nechce spat 😠 ale uspava tatino 😀 ako poradna?
@majka35 moja ja viem ze je to slaba utecha, ale vydrzakaj, obdivujem ta

majka35
1. jún 2011

@kvietok121 čo obdivuješ moja... to klbko nervov, čo sa zo mna stalo? 😒

vladka84
1. jún 2011

@memory97 az teraz som si vsimla, tak sa ospravedlnujem, ze tak neskoro - vsetko naaaaaj 😉 dufam, ze si si uzila pekny den 🙂

kvietok121
1. jún 2011

@majka35 ale zvladas to ja by som ani jednu noc

mirmaj
1. jún 2011

ahojte,
@majka35 my máme presne také dni ako opisuješ ty, ale my aspoň v noci spíme, vďakabohu. Ale dnes cez deň si konečne pospala od 10:15 do 15:15 vkuse tak hadam dospala všetko doteraz a už bude lepšia ale zub nam zatiaľ ďalší nevyšiel, tak dufam že zajtra to tu nemáme znova 😒
@memory97 kočík vyzerá super, koľko vyšiel s tou zľavou? 😲 ja asi fakt predám ten môj a kupim si druhý 😀 😀
@vladka84 aj kamoška maju plesne v byte, je to starý tehlový byt a deti su stále chore, ale im ich aj vidieť

mirmaj
1. jún 2011

a ešte som sa chcela spýtať, doma dávate deturencom niečo na nožičky alebo behaju na boso?

danulka3
1. jún 2011

Ahojte,
tak máme za sebou rušný deň,najprv poradňa,potom dve návštevy a teraz som dorábala tortu(korpus a plnku) 😝
@eis4 ďakujeme 🙂 ,na budúce,keď budeme dohadovať stretko a nebudeš tu ,pošleme sms 😉
@akika722
@memory97 Baby,ale ste ma vyľakali,my sme dnes boli na poradni a s tou žabou minulý týždeň aj u dr.,vtedy nám dala tú fialovú vodičku a teraz ešte b-komplex a nič viac.Jakubko to ale nemá v celej puse,len na vnútornej strane pier,najprv to mal biele a a teraz také krvavé ,ale krv mu nejde.Kázala ďalej potierať.A ešte k tomu je aj zachrípnutý,máme kalcium,jeden deň je dobre a na druhý je zas zachrípnutý.Či to s tým nejak nesúvisí.Už neviem,na koho sa obrátiť.mm mi hovorí,že zas robím paniku 😠
@memory97 škoda,že som o tej zľave nevedela skôr,mám zálusk na chicco multiway a teraz ho tam majú za 129,s tou zľavou by to bolo pod 100e.
@katulkaaaaaa torta ešte nie je hotová,tak prikladám len foto ružičiek,robila som 1x 😅

janina09
1. jún 2011

@eis4 ahoj...čítala, som ako sa máte v noci....my sme mali TO isté...vkuse na cecíku...začala som večer namiesto kojenia po kaši...dávať Sunar(nutra defense).....malá bola hladná....teraz lepšie spáva...dojčím ju tak až po 2-3-tej ráno...no niekedy....až do 7-mej ráno....moje mliečko jej jasne nestačí....(ale s dojčením neprestávam, stále poobede jej dám cucu...a to ráno stále)....tak-tak hladoška.... 😅

danulka3
1. jún 2011

@majka35 asi je niečo vo vzduchu,my sme dnes tiež na nevydržanie,po obede ani za pána spať,musela som uhojdať v kočíka a teraz večer detto 😒
@kvietok121 na poradni,klasika,či máme vigantol,vážime 9200g,takže za 4 týždne sme pribrali 250g,myslí,že tak akurát a na budúcej poradni sa ideme očkovať ☹

akika722
1. jún 2011

@majka35 moja zlata ☹
@mirmaj ked sme mali tehlovy aj my sme mali plesne..take mini,ale boli 😖
@danulka3 moj to mal hrozneeeeee.a od neho ja-prsniky a zas on a zas ja..dookola 😖
ružičky su nadherné 😉

danulka3
1. jún 2011

@akika722 ďakujem.Tak uvidím,my priamo v puse nič nemáme 😒

akika722
1. jún 2011

@danulka3 neboj moja..určite maš lepšiu dr ako som MALA ja..a my sme to mali fakt hrozne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre