♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
7. jún 2011

@majka35 ok moja ty vieš ako ti bude dobre,hlavne že pridete..sa tešíííím 😉

nooo..kočky,už sme doma..maly spinka/HURAAA/ aaaaaaaa robila mu CRP a NIĆ mu nieje 😨 vyrus???niečo take...ale že naliate dasienka a nič...

akika722
7. jún 2011

baby čo kupujete na prve narodeniny??????ja neviééééém ☹ trojkolku máme,aj odražadlo-motorku/ale to ešte ma čas na take,aj traktor mame,šatičiek do bludu,fňuk..neviem...

denisocka
7. jún 2011

@akika722 ja som kupila včera toto http://www.mall.sk/nakladace-jeraby/lena-trakto... ale neviem,či to dostane mladši na rok,alebo starši na vianoce. ale mame ešte po staršom taky kativny stolik,tak ho asi zabalim a dam mu to 😀

akika722
7. jún 2011

@denisocka ked my tu pieskovisko nemame 😅 byvam v panelaku..a do svokrinho mini pieskoviska by sa to nevošlo 😒 a tiež by to najskor využil Paťko ako Samko--chcem niečo len pre maleho

majka35
7. jún 2011

@akika722 ja veľký dar nekupujem ... si pamätám barborkin prvý rôčik, som nakúpila po milú kedveš, jasné, prvé dieťa, ako inak ... urobila sa party a barborka hračky, čo dostala, vôbec nevnímala ... celý čas sa zabávala vypínaním a zapínaním telky a kukala na nás, čo od nej chceme, že fúkni do sviečky moja zlatá

akika722
7. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
7. jún 2011

@majka35 rozmyšlala som nad havkom fisher price-tym farebnym..no čo ja viem... 😒

majka35
7. jún 2011

@akika722 ja jej asi kúpim odrážadlo ... barborka dostala také rúžové autíčko a ked je v MI, tak sa na nom vozí doteraz 😀

majka35
7. jún 2011
akika722
7. jún 2011

@majka35 take maličke niečo???my mame motorku,no to je dosť vysoke...ale na autičko som poškulovala tiež 😅

majka35
7. jún 2011

som si teraz zaspomínala na jej prvý rôčik ... boooože, ako mi už vyrástla zúbková víla orol vták

vladka84
7. jún 2011

@akika722 my sme Timke na prvy rocik kupili taku stonozku, ktora sa moze tahat za snurku a hraje melodiu, su na nej este take gombiky, ktore po stlaceni hovoria cisla, alebo tvary alebo pismena... s tym sa celkom vyhrala... a ma este hrosika, ktory ma farebne uska a labky a hovori farby, nieco take ako ten psik - to je podla mna dobry darcek... no ale co ja mam kupit Kari, ked skoro vsetko uz ma po Timke? 😕

akika722
7. jún 2011

@majka35 jééééééééééééééééééj,no Terezka je uuuplne iná ako barborka bola..

akika722
7. jún 2011

@vladka84 jeej kde najdem hrošika? 😀

majka35
7. jún 2011
majka35
7. jún 2011

@akika722 úplne moja, úplne ... furt ma ten môj mm podozrieva 😀 😀 😀

majka35
7. jún 2011

@vladka84 presne ... ja momentálne neminiem ani cent za hračku a aj tak ich má terezka celý kopec ... takže čo ju poteší , hm .... netuším 😀

vladka84
7. jún 2011

@akika722 no to netusim, ale pred 6 rokmi sme ho kupili u nas v hrackarstve na namesti 😝 😀 😀 😀

akika722
7. jún 2011

@majka35 jéééééééééééj 😀 😀 😀

vladka84
7. jún 2011

@majka35 ja som takisto nejako hracky Karinke nekupovala, akurat motyla na kocik, nejaku knizku a do vody hracky a este dostala jednu babiku pod stromcek - ale nie od nas 😀

asi jej kupim trojkolku, tu co sa da aj tlacit... ale zasa to uz bude september, tak v zime to vemi nevyuzijeme a v lete ktovie, ci este obsedi v nej... jooooj 😒

majka35
7. jún 2011

@vladka84 ja tú trojkolu mám po barborke, ale ani nemienim terezku do nej posadiť ... hŕkalo to ako divé, cítila každý kamienok a čo bolo najhoršie, bavila ju asi 10 minút ... potom som ju musela vláčiť v jednej ruke a barborku v druhej ruke ... 🙄 🙄 🙄

mm kúpil barborke motorku, odrážadlo, ked mala rok aj pol ... tak túto sme naozaj využili, škoda, že sa rozpadli rúčky ... bola dosť stabilná, vysoká, barborka ju milovala .. na nej sa vozila stáááááále

majka35
7. jún 2011

@vladka84 tá vyzerá lepšie ako naša ... ja som sa splašila, kúpila v dráčikovi a je hroznááá

majka35
7. jún 2011

ja plánujem kúpiť deťom na vianoce taký maličký domček z plastu ... aj jednu aj druhú sa baví skrývať ... takže pokojne tam môžu byť skryté aj celý deň 😀
hovorím o vianociach už, lebo to bude ich spoločný darček

majka35
7. jún 2011

idem baby, terezka už kričí ... dat, dat, daaaaaat, daaaat ... majte sa tu krásne

katulkaaaaaa
7. jún 2011

@akika722 moja este raz vsetko naj si dala temu ja tiez netusim co kupit malemu tiez zvazujem ako @vladka84 tu trojkolku,snad vyuzijeme aj buduci rok nie?inak viki ma tento mesiac narodky idem jej kupit trampolinu,sa tesim aj za nu 😀 sice stoji 100eur ale poskladame sa vsetci,lebo barbin ma asi 35 😕 a ostatneho ani nehovorim 😀 tak toto vyuzijeme vsetci... @majka35 maji barborka je fakt cela ti a uplne ina ako terzka...no kocka 🙂 baby zacinaju sa mi ozyvat ludia ci upeciem tortu 😲 asi sa im to pecene prasa ozaj pacilo 😝 idem dat strihat psa a pre viki do skoly ahoooojte

akika722
7. jún 2011

@vladka84 my mame podobnu...naša sa neda ovladať-v pravo vlavo a to je na riť..aaaa nechce mi v nej sedieť
@majka35 čo jej maš dať? 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa dakujem moja

akika722
7. jún 2011

@katulkaaaaaa ved si šikulkaaaa 😀

evanns
7. jún 2011

@akika722
@majka35
@vladka84 dobru temu ste dali baby , len piste dalej napady, zatial vsetko co ste napisali mame 😀 😀 😀 aj psika z fisher price (Nata ho mavelmi rada), trojkolku odrazadlo mame tuto https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod... a trojkolku idem do polska teraz kupit ako ma @mirmaj nech ju vyuzijeme v lete, lebo sme skusali sesternicinej malej a natinke sa v nej pacilo a vydrzi tam sediet aj doma...ale zas ona vsade vydrzi hej 😉

tak piste piste

ja este rozmyslam nad turistickym nosicom http://www.biga.sk/detske-nosice/phil-teds-metr...

a este samozrejme bazenik, pieskovisko a plastovy domcek ale to stari rodicia poriesia 🙂

mirmaj
7. jún 2011

@akika722
@vladka84 my sme malej na rok tiež kupili tu trojkolku čo sa da tlačiť, ale používame ju už teraz, jej to je jedno či ju dostane vtedy alebo teraz a už teraz ju využívame, lebo tiež sa bojím že na rok už v nej nebude chcieť byť tak nech ju aspoň využijeme a tamarke sa v nej aj páči, ked ideme von len tak že večer sa prejsť alebo ku švagrovi tak ideme vždy v trojkolke a nie kočíkom a mám pocit že tam aj viac vydrží 😉
@majka35 princezna orol je krásna na tom odražadle a celá mamina, a ty si sa za tie 3 roky vôbec nezmenila, vyzeraš stále rovnako mlado a pekne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre