♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
17. jún 2011

@vladka84 ja som ani vlasy neskratila a "perly" som tu pušťala celý týždeň 😀 😀 😀

majka35
17. jún 2011

ja som predvčerom robila francúzske zemiaky ... a tak plakala, keď nás ich videla jesť ... tak som jej nabrala len zemiaky a spráskala ich jedna radosť ... ja som ešte šunku nedávala a tvrdý syr ochutnala prvýkrát včera, sladkosti ešte nemala ale ovocie už ochutnala všetko a strašne má rada kaleráb

mirmaj
17. jún 2011

@majka35 ja som to minule povedala mm že už viem po kom to Tamarka ma, že aj ked jej človek urobí 10 vecí tak stále je nespokojná a ešte chce niečo iné, ked chce spať a nevie ako nestačí že ju nosím a kolíšem, spievam jej, alebo si s nou ľahnem ešte aj tak mrnčí a chcie niečo ine a mm je presne taký istý, ked urobím 16 vecí tak on najde nejakú 17 ktorú som neurobila a mala som 😠 😠

vladka84
17. jún 2011

@majka35 mne vsetci hovoria, ze Karinka je viac zatazena na mna ako bola Timka... a to uz je co povedat, lebo Timka bezo mna dlhooo nikde nechcela ist, tak neviem, co budem robit, ak mi nahodou bude treba na dlhsie vypadnut 😕 minule som isla do obchodu a mm s Karinkou na rukach mi kyvaju z okna, ja sadam do auta a Kari spustila taky srdcervuci plac akoby som odchadzala navzdy 😖
a ten plac pre nic za nic - u Timky si to nepamatam, tak bud ona takto nevystrajala, alebo to bola pre mna taka trauma, ze som to vymazala z pamate 😀

vladka84
17. jún 2011

@mirmaj no my syr taveny este nejeme, mali sme len platkovy, slahacku ani smotanu takisto a mlieko vooobec... ale som si ista, ze by jej to veeeelmi chutilo, lebo ked som varila, tak mi oblizovala varesku 😀 😀 😀 najskor som myslela, ze do roka budeme varit zvlast, ale vidim to tak, ze asi skor nabehneme na spolocne stravovanie 😝
a my tiez skoro vobec nekorenime a nesolime, akurat mm si to na tanieri dochuti, ja takto podla neho "bez chuti" varim odkedy mame Timku 😝

majka35
17. jún 2011

@mirmaj 😀 😀 mne zase mm hovorí, že barborka je po mne, večne nespokojná 😕 😕 😕 😕 ale ja už posielam barborku do jej izby, nech sa ide tam vyrevúvať, lebo mňa to počúvať nebaví

@vladka84 jooooj tak ja mám traumu do konca života z barborkineho správania ... na toto sa nedá zabudnúť, ja neviem ako som to v zdraví a pri zmysloch prežila a len dúfam, že u terezky to bude lepšie, lebo sa zbláznim ... ja som pri barborke urobila veľmi veľa chýb a preto sa im teraz pri terezke vyhýbam
a k nám ani nikto nemôže prísť, lebo terezka spustí taký rev a len na rukách a reve a reve, v očiach strach, že ju s tým človekom nechám

kahlan1
17. jún 2011

@adal krasnucky je 🙂

mirmaj
17. jún 2011

@vladka84 tavený ešte ani my, ale myslím že je to asi aj jedno či tvrdý alebo tavený a tým padom už aj mlieko 😝 všetko su to mliečne vyrobky tak isto ako aj jogurty a my ked sme na UM tak tam je aj nejaká zložka kravskeho mlieka, ako takto jej ho piť nedávam ale vo váre ho už mala a keby som mala problem ako @akika722 že nechce UM tak by som jej ho asi dávala aj piť, nech vypije aspoň nejako mlieko

memory97
17. jún 2011

@seagull2404 dobry napad, len dufam, ze ju dostaneme od zrkadla 🙂

@kvietok121 4ty rocnik, jej zle roky vychadzaju, no to by som moc nechcela, lebo pred dvoma rokmi sme boli o 70 eur hned lahsi 😀 vybrala si tu najdrahsiu aktovku aku v obchode mali 😀 ked spravila na nas tie macacie oci, co robia deti, ked im povies, ze to je vela, no nemali sme to srdce jej nevyhoviet, ked nam skoro plakala, ze ona ju chce, ani prehovaranie nepomohlo, tak sme nakoniec rezignovali.

@katulkaaaaaa ju to velmi drzalo 2 roky dozadu, ved aj tu aktovku musela mat s hanou montanou 😀 teraz uz velmi nie, iba ohrnie nosom...

@majka35 to je tiez dobry napad, parferm.

Asi spravim nejaky kozmeticky balik pre male paradnice, to by malo zabrat 😉

@majka35 Terezka je podarena. Som neudrzala smiech, ale Davidko nastastie nema na koho ziarlit, iba na PC, ked ho mam v rukach, stale prilezie a chce sa mojkat 😀

katulkaaaaaa
17. jún 2011

🙂 no teda vy ste toho popisali @majka35 maji presne toto ziarlenie som si vcera vsimla ked som mala babiku a ze moje babo som spravila simon bol v choditku v sekunde pri mne a tak nahnevano!!! mama!!mama!! sme sa smialy s mamou ze krpec uz ziarly 😀 inak u nas stale viac viki teraz cca dva tyzdne kazdy vecer ked maly spi si k nej lahnem stiskame sa a hladim jej chrbat nez zaspinka,moja zlata nech vie ze ju velmi lubim 😵
dnes ide spat k svokre ze aby starkej bez starkeho smutno nebolo 😢 svokor dnes isiel na magneticku rezonanciu zrejme pondelok operacia baby drzte nam palce 😵 @kahlan svokor ma nador v hlave stvrtok sme na to prisli teraz lezi v ba 😢
@mirmaj @vladka84 super baby ze ste prebrali stravu akurat vcera sme sa o tom bavili na stretku,ja tiez uz idem varit ako pre nas lebo simon nic nechce len to nase

memory97
17. jún 2011

@vladka84
@seagull2404 my to mame tiez, aj teraz sa ku mne tuli a mrnci nech ho vezmem na ruky 😉 a najnovsie, ak si ho nevsimam, aby sa troska sam zahral a sedim pri nom na zemi, tak sa priplazi k noham a hryzne za velky prst na nohe 😀 😀 😀 a s tymi 8 zubkami to teda uz riadne boli 😀

21
17. jún 2011

Cosi som vytusila, ze o strave... Ja uz davam Terezke uplne vsetko, co nam... aj solene a tak...A konecne jedava!

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@mirmaj si ma pobavila s opisom tamarky a mm 😀 je to jasne je cela po nom 😝

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@memory97 😀 😀 😀 maly kuse len mna a do ramena
@liba78 kniha ma u nas velky uspech mala od vcera stale cita,dakujeme🙂

liba78
17. jún 2011

@alure cesta bola ok, kapsule nakúpené. Mám na tri mesiace pokoj. Alebo pôjdeme do toho Parndorfu a tam dokúpim ďalšie. 😀
@memory97 Ja ťa kľudne zoberiem sebou 😉
a za "vysvečko" sme predčasne poriadili deťom trampolínu. Sú happy ale už teraz kašlú na známky 😝
A ja na ňu chodím s malým, včera mm nahodil aj bezpečnostnú sieť, tak to máme ako ohrádku vonku. Veľká je dosť. 😀
Foto ešte bez siete
@majka35 my máme veľký rozdiel tak sa nás to žiarlenie nejak netýka. 😵 Ale musím si potúliť občas aj veľkých, aby si malý nezvykal že som len jeho 😀

memory97
17. jún 2011

@mirmaj vcera som sa rozpravala s kamaratkou a tej dr. uz neodporucal mlieko a to ma mala 10 mesiacov, papaju len kasu, jogurt a to je vsetko, mlieko povedal, ze netreba a potom si vyber 😒 Doteraz mala mm.

maly vobec neprejavuje zaujem o jedlo, co jeme my, takze my sme este stale na hippkach a hami vyrobkoch 😉 a papa to ako za trest, to co jeme my nechce, nechuti mu...

liba78
17. jún 2011

@katulkaaaaaa To som rada, ešte jej potom prinesiem aj tú druhú. 🙂

liba78
17. jún 2011

@katulkaaaaaa svokrovi držím palce. Nech všetko dobre dopadne.

kvietok121
17. jún 2011

@memory97 tak to moc nepotesi, ale myslim ze na 1: stuoni letela hanna montana v dracikovi su od nej rozne veci 🙂

katulkaaaaaa
17. jún 2011

@liba78 dakujem 😵 tvoji chalani su velky fesaci,tie tmave kukuce ja mooozem 😝 a trampolina super darcek,aj ta nasa uz prisla,sa tesim ked si poskaceme 😀

memory97
17. jún 2011

@21 tak to by sme mali aj my vyskusat, lebo cim dalej, tym menej chce papat a uz ma iba oblubene jedla a ine ani za svet 😒

@liba78 super, tak sa uz teraz tesim. aky su krasny a Jurko z neho bude teeeda lamac zenskych srdc. Na tej fotke s chrumkou, to bol umelecky zaber.

Baby my sa ideme v pondelok fotit k prvemu rocku, som zvedava na foto, ci to vydrzi ten moj drobec 🙂

vladka84
17. jún 2011

@mirmaj veru, jedno nadvazuje na druhe, tak my sme zatial uplne bez kravskej bielkoviny, ani Um ani jogurty 😀 ten taveny ma vraj vela soli, ale vsak obcas neuskodi, nebude ho jest kazdy den 😉 takze aj my zaciname pomaly normalne papat, zacneme jogurtami a pridame syrik, smotanu atd. 🙂 a aj tak, ked bude mat po roku, tak pojde aj na obyc.mlieko, takze nech si zvyka 😝

vladka84
17. jún 2011

@katulkaaaaaa Kati, svokrovi drzime palce, nech to dobre dopadne 😉
@liba78 super darcek a krasni chlapci, jeden krajsi ako druhy 😵 😵 😵

boze baby, som bola po Timku v skolke a ta prisla domov taka urevana, nic jej nie je po voli, horsie ako Karinka 😕 ja sa scvoknem, kym pride mm 😖

vladka84
17. jún 2011

@memory97 no a ja som sa bavila s inou dr. este vtedy, ked som riesila Karinkine zelezo a ta mi povedala, ze ona rozhodne nie je za to, ze kojene deti maju byt plne kojene do 6mes. a az potom davat prikrmy... ze to je podla nej neskoro a MM uz nestiha pokryvat vsetky mineraly a potom vznikaju kadejake anemie... ona svojim mamickam doporucuje, aby zacali s prikrmami v 4 - 5.mes. 😕 fakt, ze co lekar to iny nazor 🙄

kvietok121
17. jún 2011

@vladka84 aj my zacneme zachvilku s mliecnymi, aky syrik davas????

mirmaj
17. jún 2011

@memory97 ja už ani tie nazory Dr,. neriešim lebo fakt sa nedá ničoho držať 😠 mne už tamarka nejedla nič čo som jej varila a kupenu hippku mala tu maličku aj na 2 dni, akože fakt katastrofa. to si mala už vie dobre vybrať 😀 😀 tak to naozaj radšej vyber sama niečo ty, lebo skrachuješ pri nej 😀 😀
@21 aj ja mám pocit že teraz začala naozaj normalne papať ked som jej dala to čo varím nam, dovtedy som všetko vyhadzovala, zjedla tak max 5 lyžičiek aj to z premahaním 😒
@vladka84 určite su slané, ale ja myslím že detská šunka je teda tiež poriadne slana a ta sa odporúča 😠 a presne nejedia to každý deň
@liba78 fešáci chalani 😉 super darček ste im vymysleli 🙂
@katulkaaaaaa 😀 😀 aj ja si myslím a až tento týždeň som nato prišla 😝

vladka84
17. jún 2011

@kvietok121 zatial mala len kusok eidamu, taky platok na chlebiku, ale uz chcem zacat aj s tavenymi 😕

baby, robite niekto pecene zemiaciky v rure ako "hlavne jedlo" ? mm si zmyslel, ze chce na veceru pecene zemiaky s kyslym mliekom 😨 😲 no ten ma teda chutky 😀

mirmaj
17. jún 2011

a tiež sa mi nezda moc vhodne že do roka skoro nič a potom po roku zrazu všetko, myslím že je lepšie ked si takto postupne bude zvykať a nebude to potom pre ňu taký šok 😕

kvietok121
17. jún 2011

@vladka84 aj mm to ma rad

mirmaj
17. jún 2011

@vladka84 ja to robím, mali sme ich včera na obed 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre