♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

brulka
21. jún 2011

inak babulky poradte mi co porabate s detickami cely den !!! ja som strasne vycerpana z malej lebo ta sa chvilku sama nezahra. dam ju na zem porozkladam hracky a ona tak 5 minut mi vydrzi a uz zacne na mna vyliezat ale na mne tiez neobsedi ami knizky ju uz nebavia (co ju predtym velmi bavilo). ona je spokojna uz len pri jedle alebo na prechadzke a doma len vtedy ked jej robim sasoviny a sa spolu hrame. ale ja sa nemam kedy ani najest ani osprchovat ani upratat ... muz uz frfle aky mame doma bordel 😒
to tie cesty takto na nu posobia, ved mesiac so starymi rodicmi tam bola hviezda ofukovana a stale sa jej niekto venoval. a asi sa s mamou doma nudi ci co 😲 mi to aspon tak pripada ...

brulka
21. jún 2011

@eis4 aj ja tam rada kupujem 😉 mne to pride ako velmi dobra kvalita. a ja som kukla do H&M ale maju hlavne take babatkovske pekne, pre tie nase tam toho vela nemali len tricula ale ziadne gatuse som nevidela ... skusim pozriet aj do ineho H&M.

adal
21. jún 2011

@brulka ďakujem, letíme v piatok o 20.30 hod. na dovolenku, let trvá len 1 1/2 hod., ale hlavne to vzlietnutie a pristávanie ma "máta" 😀
@katulkaaaaaa tak toto by ma naštvalo, ja mám zatiaľ len jednu zlú skúsenosť a teda nakupovala som dosť hlavne pri Lukáškovi (tobiasko dedí 😀 ), kúpila som kresielko, na pohľad bolo vo veľmi dobrom stave, len dotyčná mi "zabudla" napísať že hudba nehrá, ale chrčí a keď som jej viackrát napísala, vôbec nereagovala 😠 takže som si mohla kúpiť lacnejšie a spĺňalo by ten istý účel, vyslovene len ako kresielko 😒

akika722
21. jún 2011

baby????čo myslite?ak by som kupila umyvačku riadu ale tvarovo niečo take-jedine taka sa mi vmesti ☹ http://www.hej.sk/volne-stojace-spotrebice/obch...

mirmaj
21. jún 2011

ahojte, ja som total KO 😔 boli sme vonku a nejde výťah tak som ju niesla v kočíku aj dole aj hore z 2. poschodia 😠 😠 😠 a to som chcela isť upratovať ked zaspí a som zrela tak do postele 😀 😝
@akika722 ak sa ti zmestí len taká tak prečo nie, určite lepšie ako nič 😉 a prečo hyundai? niekto ti ju odporučil?

akika722
21. jún 2011

@mirmaj heeeeej?faakt??? 🙂
@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 Kati ja nakupujem vela,ktora to bola????????????
držim palce nech všetko dobre dopadne

mirmaj
21. jún 2011

@akika722 aha už chápem, neviem či je to aj na nejaké veľke hrnce ale na taniere pohare uričte posluži a budeš ju častejšie pušťať a maš to vybavené 🙂)
@katulkaaaaaa ja som kupila asi len zimný overal tu z bazaru ale chystala som sa niečo teraz kupiť ale po tvojich skusenostiach nemám ani chuť 😒

akika722
21. jún 2011

@mirmaj kočik-ty Helen 😀

akika722
21. jún 2011

@mirmaj ja som tu teraz kupila opalovačky jedne,čakam už by mali dojsť 😖 som zvedava

mirmaj
21. jún 2011

@akika722 😀 😀 😀 ja som to stihla opraviť a ty si to aj tak prečítala 😀 😀 , teraz to vyzerá že odpovedaš odveci ty 😀 😀 😀 ale chápeme sa 😉

akika722
21. jún 2011

@mirmaj ????????????????,, a teraz už vobec nechapem 😅

mirmaj
21. jún 2011

@akika722 my nemáme žiadne opalovačky, som rozmýšlala nejake kupiť ale ked sledujem tie teploty u nas tak neviem či nam ich aj treba 😠 dnes sme boli zasa v teplej mikine a čiapke vonku 🙄

akika722
21. jún 2011

@mirmaj už chapem 😀 😀 😀

akika722
21. jún 2011

@mirmaj ja som preto len jedne kupila,v tescu ich mali že 3ks po 13eur 😖 tak som kupila tu jedne za 2,50 😒

mirmaj
21. jún 2011

@akika722 jeej tie su krásne, ja som tiež take nejaké ceny pozerala, len ked ku tomu prihodím poštovne tak si ich môžem kupiť aj v tom tescu nie? 😒

akika722
21. jún 2011

@mirmaj a kuk cenu tych https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov... a to je presne to iste čo ja som kupila za 2,5

akika722
21. jún 2011

akurat druha foto je asi kvalitnejšia čo sa tíka farby

brulka
21. jún 2011

@adal neboj nas mamy to mata a nase deti uplne do pohody 😀 aspon ja mam zatial taku skusenost 😉 a 1,5 hodiny sa da vydrzat aj keby nase dietky boli trosku nervozne. ja som sa bala strasne prestrasne lebo my sme leteli 12 hodin a vsetka cesta dokopy trvala cely den ale mala to zvladla tak genialne ze jediny clen rodiny co bol po tejto ceste HIN som bola ja 😀 vystresovana a unavena 🤐 . a stresovala som sa uplne zbytocne 🙂

my sme v nedelu doleteli z barcelony a ja som strasne nastvana na ryanair ... otrasne cestovanie ... rodiny s detmi nemaju vobec prednost to jest cakas v rade dieta na ruckach ... inde vzdy stari ludia, handicapobani alebo male deticky nastupuju do lietadla prvi ... po pristati prsalo a nam vylozili kocik aj s autosedackou rovno pred lietadlo ako sa to robi hoci bus uz bol pristaveny a mali sme to vsetko premoknute do nitky 😠 !!! esteze som mala taku jednorazovu prebalovaciu podlozku, tym som malej vystlala celu sedacku aby sme sa vobec mohli dopravit domov 🙄 ...

mirmaj
21. jún 2011

@akika722 tak to je dobry rozdiel 😨

akika722
21. jún 2011

@mirmaj však? 😅

katulkaaaaaa
21. jún 2011

baby vola sa reva ma 32 kladnych hodnoteni....ja cakam co mi napise,veci jej poobede posielam spet,videla to kamoska ze total humus,az mi je zle 😠

majka35
21. jún 2011

bolí ma celý človek 🙄

akika722
21. jún 2011

@katulkaaaaaa ja by som jej to poslala späť a nech mi vrati prachy+poštovne 🙄
@majka35 nevyspata? 😒

moj krpec asi nema zuby jednotky hore 😲 jemu idu dvojky hore 😅

majka35
21. jún 2011

@akika722 terezke idú horné trojky ... soplí, kašle, kričí ... sa mi ani neoplatí teraz ľahnúť, lebo každých 5 minút je hore ... keď bola hore, na meter ma nepustila, ked som išla pišať, tak pred dverami sa tak rozrevala, že sa až nadýchnuť nevedela, som s holou riťou utekala ju upokojovať 😝 a chalupa sa ruší, nemá význam, má pršať a obidve kamošky máme urevaných krikľúňov, takže to presúvame na iný termín

akika722
21. jún 2011

@majka35 jooooooj...očne??? ☹ chudatko ☹

majka35
21. jún 2011

@akika722 áno, jednotky, dvojky už má a teraz idú trojky ... aspoň sa mi tak zdá, aj keby mali narásť neskôr, ale má to tam zdurené a vidím biele fliačiky

akika722
21. jún 2011

@majka35 jaaaaj...moj ma len dve zubky.dole jednotky 😅

majka35
21. jún 2011

@akika722 barborke narástol prvý zúbok v 11. mesiaci a potom to išlo hupom, ale vôbec neplakala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre