♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
5. feb 2010

no ono ,clovek si asi fakt nevyberie a mozno ked este aj vybavite docenta ktory ma vyse 50 rokov a skusenosti s mimomaternicovym a on to zanedba a ani sa nepride na vas pozriet ked lezite na jiske dokalicena a urevana tak nemam k tomu co povedat ,keby na to prisli skorej tak sa to da len laparoskopicky odstranit z vajcovodu a nemuseli by ho cely davat prec ale teraz uz ked bol skoro roztrhnuty...tak co uz ,ja viem ze mimi sa nedalo zachranit len clovek do poslednej chvile dufa ze ked su take testy hcg vysoke tak sa to mimi len zabludilo a urcite sa objavy ☹ asi mate pravdu o tom ze je jedno v akej krajine ,lebo debil sa najde vsade

nikitka231
5. feb 2010

a pri porode 😀
ked som porodila a doky ma zasila tak aj s jednym navyse tamponom ..asi sa moc zakecala az na to ze gazovy tamponik tam bol skoro 4 dni a vypadol mi zeleno hnedy a navyse mi to sestricka neverila az kym som jej ho neukazala,nasledne ma museli cerstvo pozosivanu precistovat lebo hrozila infekcia ha ha ha tak tomu to sa hovori zdravotnictvo ,ja mam asi stastie do kelu ,dr sa ani neukazala ale cela nemocnica o tom vedela aspon ze to 🙄

mywiel
5. feb 2010

No a bol taky arogantny ku vsetkym ze sme s muzom len oci otvarali a nezmohli sa na slovo. Tak v takejto atmosfére prichadzaju deticky na svet?! Pako jeden stary mal by uz ist do dochodku. Fakt ak bude mat sluzbu len on tak to budem radsej rodit bez epi. 😠

mywiel
5. feb 2010

Ja som pozerala minule v telke ze pacientku zasili s nejakym naradim v bruchu a potom ho hladali az na rtg zistili ze jej ho zabudli v bruchu pri operacii. 🙄 😅

nikitka231
5. feb 2010

mywiel
zaujimave ze takeho anestez. este drzia v nemocnici ked ma taku povest 😠 by som ho kola do ritky 🙄

halintoa
5. feb 2010

bihan: neboj, každý si z toho vydedukuje, čo potrebuje, ako právnik zo zákona 😀

nikit: bola si potomTy alebo TM za "pánom docentom"? ako sa tváril?

mywiel
5. feb 2010

No zrejme je to stary ufrflanec co ma znamych doktorov, lebo tam uz robi roky inac to nevidim, ale uz je taky sedivy ze fakt uz by mal odist, nechapem co tam este robi. Kamoske zas pichol tak epi ze jej uspal len pol tela, je neschopny a este si dovoli byt arogantny aj na tehulky. Sa cudujem ze sa nanho este nik nestazoval, ja ho teda v ziadnom pripade druhy krat nechcem. Aj tak chcem skusit rodit do vody. 😉

nikitka231
5. feb 2010

halintoa:aky by to malo vyznam ist za nim..manzel ten plakal ako maly ze prisiel o zenu skoro a najradsej by ho zabil a ja??takisto ,ale vedel o tom ze to posral lebo pri prijme somdoniesla aj papiere od neho ze ma poslal domov a 5 dr ktory to citali neverili ze tohoto by bol schopny takze urcite sa o tom debatilo aspon vedia co za docentik pracuje u nas 🙄

tea333
5. feb 2010

vidite,???? ako mam ist rodit bez obav?? Hlavne ja viem ze ked som v takej situacii, tak nechcem stresovat ze lezim na rozpadnutom stole ktory sa neda polohovat a doktor ma ignoruje..a nebodaj je hnusny
a tie izby niekedy,..no ja neviem mne to proste evokuje hrozu 😕

nikitka231
5. feb 2010

v tv len ukazuju ktora mamina s dietatkom zomrela,zanedbanie atd ked na SK boli mylsim 3 pripady ked aj mamina s s mimi zomreli dokonca jej svokra robila sestricku a videla ako sa to staloo 😢 a dalsie dva pripady kedy ostali zeny v kome ako ozaj ja sa zacinam bat porodu akko to dopadne 😕

mywiel
5. feb 2010

No tu je vybavenie spickové a moderné a len na toho anestez. som nemala stastie inac si nemozem stazovat. 😉

rubinka
5. feb 2010

Ja radšej na pôrod ani nemyslím 😀

mywiel
5. feb 2010

Aha kolko deticiek sa u nas rodi v tej nemocke kde som bola aj ja... http://www.hopital-ne.ch/general.asp/4-1-900-55...

tea333
5. feb 2010

rubi ja na to myslim ale akosi netusim kam ist rodit..uz som rozmyslala aj o hainburgu, tam som pocula same chvaly, no ale peniazkov je to dost ze vela

nikitka231
5. feb 2010

mywiel a kde v zahranici si presne?ja som v nemecku ,rodit by som tu mohla...ale tiez po par skusenostiach rozmyslam ze pojdem mesiac pred terminom domov a porodim doma u znameho predsa je tomu co sa maly narodil 5 rokov a veci sa dufam pohli k lepsiemu 😉

nikitka231
5. feb 2010

tea a ty si na SK ci v zahranici ??

mywiel
5. feb 2010

Takto vyzera porodna sala s vanou, kde sa ja nedostanem, lebo nemam na to zdrav. poistku.

http://www.clinique-des-tilleuls.ch/fr/maternit...

mywiel
5. feb 2010

No ja som rodila tu vo Svajciarsku a aj tu budem znovu rodit, zijem tu uz 15 rokov a Slov. zdravotnictvu velmi neverim... 😅

halintoa
5. feb 2010

Z pôrodu na SVK mám hrôzu aj ja, ale čo už sa dá robiť, keď na súkromnú kliniku nie sú peniaze? Jedine zobrať so sebou asertívneho manžela alebo inú blízku osobu, ktorá tresne každému, kto na nás len krivo pozrie. Hmm, keď tak nad tým rozmýšľam, zišiel by sa mi tu brat, 2metre, vyše 100 kíl a svalov na rozdávanie 😀 .

mywiel
5. feb 2010

No tu su aj statne porodnice dobre vybavené alebo su porodné domy ale mne kludne staci aj ta statna ja som bola spokojna.

halintoa
5. feb 2010

myw: to vyzerá luxusne 😵 , veľmi príjemne

rubinka
5. feb 2010

Ja sa skôr bojím samotného pobytu v nemocnici že ako sa ku mne budú správať, či mi sestričky pômôžu, poukazujú čo treba lebo na toto sa ženy zvyknú sťažovať, na neochotu. 😒

tea333
5. feb 2010

nikitka ja som v ba..len hainburg je kusocek..

halintoa v ba ani blizkom okoli nie je dobra sukromna porodnica..ja by som isla do handlovej, ale je to jednoducho velmi daleko 😒

mywiel
5. feb 2010

tea krasne meno pre synceka 😵 moja sa vola Kaya 😀

tea333
5. feb 2010

mywiel presne tak si predstavujem porodnicu..u nas take nie je..dost som dufala ze otvoria tu novu co ma byt namiesto kocha ☹ ale zatial som nic nepocula ☹

nikitka231
5. feb 2010

myw:takto by to mohlo vyzerat skoro vsade a nie ako sto rokov za opicami ☹
nam sa nemocnica prerabala januar 2005 ,ja som rodila decem.2004 som to nestihla bohuzial a teraz to vyzera u nas takto dole su fotky,aspon za zakladne veci ako otec pri porde by sa platit nemuselo
😒
http://209.85.129.132/search?q=cache:g1W0JutUcm...

rubinka
5. feb 2010

Halintoa ja aj z toho dôvodu chcem mať pri pôrode manžela, nech si ku mne moc nedovoľujú 🙂

tea333
5. feb 2010

Rubi oni si nemaju co dovolovat aj tak 😠 😠 😠

nikitka231
5. feb 2010

OTEC PRI PORODE UROBI NAOZAJ VELA pretoze nie su potom takí arogantní 😠 podaktoríííí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre