♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
5. feb 2010

mywiel tiez by som take chcela 🙂

rubinka
5. feb 2010

Holky a to sa treba vyholiť úplné? Lebo ja sa neholím až tak že som bez jediného chlpka. 😕

mywiel
5. feb 2010

Ja som s malou spavala v jednej posteli spolu a kojila nechcela som ju davat do kolisky vedla, vkuse som ju vonala a neverila, ze je babo co so mnou spinka je fakt moje. 😵

mywiel
5. feb 2010

Ja si robim listko na metro 😀 cize hore na sirku listku a dolu vyholené do hladka. 😀 Som kozmeticka tak sa epilujem ale vsade to nejde.

rubinka
5. feb 2010

Mywiel 😀 ale ja potrebujem vedieť ako to treba mať v nemocke xixi.

tea333
5. feb 2010

ja sa holim uplne,tak sa mi to snad podari aj vo vyssom stadiu..
podla mna asi uplne dokonale to holenie nebude, sestricka nie je kozmeticka 🙂

halintoa
5. feb 2010

rubi: známu holili v nemocke, setrička urobila 3 ťahy žiletkou, krvi samozrejme všade kopa... Takže určite nemusíš naháňať každý chlp a radšej si to zabezpeč doma...

tea333
5. feb 2010

halintoa sak si viem predstavit ako ta dorezu ked to len tak osmykaju..au au au..

halintoa
5. feb 2010

Ja sa holím ako kedy, niekedy dohladka, inokedy iba bikiny, inokedy iba skrátim tým strojčekom na vlasy. Hlavne, aby drahý nemal moje chlpy miesto dentálnej nite, to fakt nemusí 😀 .

mywiel
5. feb 2010

rubi a ty sa neboj z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze ked to na teba pride tak jediné naco budes mysliet je, ze si ides po babo. 😉 😵

rubinka
5. feb 2010

Holky ani nehovorte 🤐 tak si to fakt radšej sama spravím ale potom sa teším jak to bude fajne svrbieť ked budú dorastať 😒

mywiel
5. feb 2010

U nas v nemocke im je to uplne jedno ci prides oholena alebo nie ale kvoli sitiu cim kratsie tym lepsie aby lepsie videli co siju. 😀

halintoa
5. feb 2010

tea: presne 🙄 , ako sa vraví, urob si sám... Je to bezpečnejšie. Aj keď ja to zverím mm, on je šikovný a neskutočne trpezlivý 😵. Aj vlasy mi rozčesáva, keď sú zacuchané, lebo nemôže pozerať na to, ako ich šklbem.

mata299
5. feb 2010

rubinka a prvé bábo?nechodievaš niekam cvičiť?ja by som už celkom rada vypadla,tak sdúšam hľadať nejakú jógu alebo čo....pracuješ ešte?

mywiel
5. feb 2010

Mne ked dorastali necitila som prevakpivo nic a pritom som sa holila nie epilovala... 😅 😕

tea333
5. feb 2010

mna to nesvrbi ked dorastaju chlpky 😕 asi vec zvyku..

rubinka
5. feb 2010

Mata hej prvé, no ja som doma lebo som nezamestnaná. No o cvičení som aj ja uvažovala že nechcem byť jak lemra.
Baby vy doma niečo cvičite?

tea333
5. feb 2010

ja som od brachov dostala fitfoptu ked som povedala ze som tehu, a od svokry take tie gumy v pasoch..tak skusam

halintoa
5. feb 2010

tea: ja s tým teda problém mám, hlavne taký 3-4 deň je to brutál a zapálené korienky, všade pupáčiky.. proste hrôza.

rubi: necvičím, bojím sa, ale chodím cca každé dva dni na prechádzku so psom do lesa na 2 hodky a tam si užijem pekne stúpanie, klesanie, brodenie v snehu.. Také krásne nohy ako mám teraz som hádam ešte nemala 😵 .

rubinka
5. feb 2010

Ja už sa neviem dočkať kedy bude teplejšie aby som chodila na prechádzky lebo teraz človek musí dávať pozor aby sa nešmykol a nespadol.

tea333
5. feb 2010

halintoa tak ja mam tiez obcas zapalene lebo mne chlpky zarastaju, chodila som na laser, to bolo super, ale odkedy som tehu tak mam snad este viac chlpov 😠 ale hovorili mi ze sa to vrati 😒

tea333
5. feb 2010

ja von nejak vela teraz nechodim, skor sedim doma lebo je zima a hned by som bola chora, sak sa poznam 😒

halintoa
5. feb 2010

tea: nad trvalým odstránením laserom som uvažovala tiež, ale práve to, že sa to pri hormonálnych zmenách môže vrátiť ma odradilo. Stojí to toľko, že si človek na to musí brať pomaly úver a trvalé to rozhodne nie je..

halintoa
5. feb 2010

rubi: ja som spadla doma na schodoch, to si nevyberieš. A keby som bola stále zavretá vnútri, tak nezaspím. Medzi ľudí chodiť nesmiem, aby som niečo nechytila, tak sa venčím v lese. Ale budúci týždeň sa chystáme na Lord of the dance 😵 , drahému som kúpila lístky na vianoce, tak sa teším. Hádam tam nič nechytím, aby to bambuľku neohrozilo ☹ ..

zuzannas
5. feb 2010

Tak ja sa snazim cvicit kazdy den, kazdy druhy si davam orbitrek, ale ja som intenzivne cvicila aj pred tehu..aj pri prvom som cvicila az do 9mes., osobne si myslim, ze mi to velmi pomohlo, ci pri porode a aj maly je velky kludas, som mu davala dostatocne mnozstvo endorfinov ked bol v brusku...aj teraz chce stale cvicit so mnou, bavi ho to.. 😀

Niki, a ako dlho si rodila?? sa pytam, lebo aj ja ked som prisla do porodnice tak som bola na 4cm a potom po klystire to islo celkom dost rychlo (cely porod od prichodu do nemocky trval 4h)

rubinka
5. feb 2010

Halintoa my sa tiež snažíme niekde občas vypadnúť ale tak ked som sama doma čo robiť? Vonku ma to teraz nejako neláka.

halintoa
5. feb 2010

rubi: sama by som asi tiež nešla, ale mám super susedu, ktorá ma ťahá na prechádzky a keď už som vonku, tak som šťastná, že som išla 🙂 . Vrátim sa plná energie a pes zasa chvala bohu bez energie 😀 , tak mám aspoň kľud.

rubinka
5. feb 2010

Tak ja pôjdem aj sama ked bude aspon ako tak pekne, ked zmizne ten hnusný sneh z chodníkov.

mata299
5. feb 2010

rubinka, ak by si bývala na ťahanovciach, tak by sme mohli vybehnúť von obe... 😉

nikitka231
5. feb 2010

zuzanas:no dokopy tiez asi tie 3-4 hodiny od prichodu cez vysetrenia az po zasivanie no a plus 2 hodiny na porodnici ked si tlacis na brusko kvoli maternici ,takze rychlo aj sestricky sa cudovali ze ako rychlo
prisla som posledna a odchadzala prva na izbu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre