♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

leteku
27. feb 2010

deni - super tak druhý chlapec

mywiel
27. feb 2010

Deni blahozelam, budes mat co robit... 😅 😀 bude u vas veselo, ale Simon bude urcite nadceny. 😉

peta131
27. feb 2010

jeeej deni vitaj v klube 😀 GRATULUJEM 😵 😵 😵

Aj sa tesis pipiku ci si chcela dievcatko? budes mat doma samych chlapcov 😀

denisocka
27. feb 2010

Tak tak, chlapcek. Tak som sa tam usmiala,ked som toho pinda videla ako trci z vajicok. Popravde som s tym aj ratala. Dokyna ma utesila,ze to este neni na 100% tak som sa rehotala,ze z guliek cikulku uz neurobime.

mywiel
27. feb 2010

Aspon nemusis kupovat babiky... 😀 😉

michaela80
27. feb 2010

peti pocita sa to podla tej tabulky cize mame este 5 dni do zaciatku 5.mesiaca...https://www.modrykonik.sk/album/vie...

kishinka
27. feb 2010

Baby aj ja som mala problém s nafukovaním, a velmy dobre mi robi tehotenský čajík od Teekane, dostať ho normalne v potravinách, je velmy dobrý na nadúvanie a má aj ukludnujuce učinky 😀
A ked už naozaj nepomože nič tak si zoberte 2-3 semiačka kmínu a žuvajte, strarý babský recept, ale funguje, máme odskúšané 😝

peta131
27. feb 2010

miska dakujem 🙂

bihan
27. feb 2010

Vo Fr to aj s mesiacmi majú jednoduchšie.. ako som spomínala, rátajú mesiace od počatia, takže mne piaty mesiac začína 13.3. 😀

Deni, takže tušenie nesklamalo 😀 kua.. ja sa toho druhého UZV normálne bojím, dovtedy môžem aspoň dúfať, že je to dievčatko 😅

peta131
27. feb 2010

kishinka cajik dost pomaha ked sa vypije pred spankom len to ja keby som si dala caj pred spanim tak mozem ist spat na zachod 🙄 a keby som zuvala kmin tak sa isto iste pogrcam 😀 ale mna vetry trapia len v noci tak to sa da este vydrzat horsie by uz bolo keby aj cez den 😝

kishinka
27. feb 2010

tak to máš blbé, ja v noci mám problém akurát s chodievaním na malú, lebo som leňoch 😉
a inak s tými vetrami to nepodcenuj, pretože kamoška mala bolesti v brušku a lekár ju poslal domov že ma vetry, a o 2 dni porodila v šiestom mesiaci tt, pretože mala otravu plodovej vody, nie je to sranda
ked nemožeš kmín skús ho dávať aspon do jedla po troške, možno pomôže 😅

bihan
27. feb 2010

http://fit.server.sk/zdravie/detail/5249-ako-li...

a spomínajú tam aj saturejku ako doplnok k strukovinám proti nadúvaniu a zázvorový čaj... ten je snáď na všetko 😀

kishinka
27. feb 2010

Zázvor inak aj v surovom stave len tak po troške požúvať je dobrý na kyselinu 🙂 a inak aj na zápal hrdla 😝

tretulka
27. feb 2010

🙂 deni, gratulujem k chlapcekovi 😵 , super, ze je vsetko ok a nemusela si ostat v nemocnici...aj ja uz chcem vediet, co cakaaame 🙂

kishinka
27. feb 2010

Ja by som tiež chcela vedieť čo máme v brušku, ale manžel je ťažký romantik sa chce nechať prekvapiť 😉
uvidím do kedy mu to vydrží 😀

tretulka
27. feb 2010

kishinka, mas termin den predomnou 🙂
mna sa uz par ludi pytalo, ci chceme vediet, co cakame, ale ja som strasne zvedava, takze nevydrzim cakat a urcite budem dr. otravovat otazkou ohladom pohlavia 🙂

bihan
27. feb 2010

Akurát som nad tým uvažovala, či by som bola schopná vydržať až do pôrodu, keď viem, že na 100% by som to mohla vedieť už pri ďalšom UZV, ale ja som človek nesmierne zvedavý a myslím, že ma na tom všetkom najviac "štve " to, že doktor to bude vedieť a ja nie 😀

kishinka
27. feb 2010

hej všimla som si tretulka, tak uvidíme kedy to naozaj pôjde vonku 😀
ja som tiež zvadavá, a asi by som scela viac dievčatko maličké 😅
Tretulka už si bola na triple testoch? Lebo ja mám ist teraz v stredu , tak mám trochu stresy..
😅

denisocka
27. feb 2010

Ja tu polyhavam,neviem ci mozem sediet pri pc.ale nekrvacam.maly ma polohu KP teraz. Inac, mala to byt Lianka. Tak mozem vydumovat chalanske meno

anxuska
27. feb 2010

deni gratulujem 🙂
ja sa už teším na další ultrazvuk, ktorý bude 15.3 tak dúfam, že mi povedia čo sa v brušku ukrýva.
tiež pre chlapca nemáme meno

bihan
27. feb 2010

Aha, nové "golfky" od Gessleinu - 10 kíl, použiteľné od narodenia so sedačkou, taškou alebo vaňou...váham, či nezmením názor na Swifta 🙂
http://www.babykarre-kinderwagen.de/gesslein-bu...

lulusha
27. feb 2010

deni, super, blahozelam - dalsi chalan do partie 🙂 ja som po dvoch dnoch v robote vystavena, baby, nenormalne ma bolieva zadok, ked musim cely den sediet za PC... hlavne pred koncom roboty si uz neviem najst polohu na stolicke...nemate nejaky recept?
takze aspon mame vikend, ale nechcem si ani pomysliet, ze teraz zase 5 dni odkrutit v robote...doma bolo predsa len doma 😉

mywiel
27. feb 2010

Deni tak Sasha k Simonovi... 😅 😀

evitkamalicka
27. feb 2010

ahoj kočky,

deni gratulujem k chlapčekovi

denisocka
27. feb 2010

Skor Simon a Matus

zuzana76
27. feb 2010

ahojte

denisocka, tak pipika mate 🙂 , nevadi, hlavne nech je zdravucky, ale priala som ti dievcatko 🙂

ja mam tiez tusaka na chlapca 😀

denisocka
27. feb 2010

Moj muz sklamany,xi. Ze on si zelal dievca,aby ma potesil.

zuzana76
27. feb 2010

mojmu je to jedno 😀

a meno bude vymyslat ako ho poznam v case najvyssom

lenadka
27. feb 2010

baby aky typ pekarnicky mate? uz dlhsie uvazujem nejaku si zadovazit... 😕

lenadka
27. feb 2010

deni, hlavne aby bol zdravý junáčik, a tie mena sa k sebe pekne hodia 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre