♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
5. mar 2010

Deni tie plienky vyzeraju dobre, ale tie gatky su z umeliny to by som dietatu v lete nedala a asi vobec nie, ved to nemoze dychat nie? 😅 Tie vkladacky najdes aj na ebay, uz si sa zaregistrovala? 😉

sladkasue
5. mar 2010

cafte babulky...

az sa tu najde nejaka z TT, dajte vediet... ja mam termin 22.8. a chcem rodit u nas v TT tiez🙂

snehulienka24
5. mar 2010

jaaaj babule...
mna tak fajne vytrepalo v bille teraz, som odpadla pri pokladni, cela aka som 🙂) esteze bola predo mnou sestricka a tetusky predavacky zlate....ale male citim ze bublinkuje, tak snad je vsetko ok ....
som rano nepila a sla na odbery... bhe... sikovna som.

bihan
5. mar 2010

Mywiel, tak tá umelina je priedušnejšia než ten igelit, čo je v jednorázovkách 😉

Deni, veď ťa nikto do látkoviek nenúti 😀

Ja mám navrch asi 1,5kg.

mywiel
5. mar 2010

Jezis no ten igelit je hrozny, kamoska na Slov. balila na siroko to takého akoby obrusu z umeliny a jej mala mala také zapareniny hrozné, chudinka. Ja mam bio plienky su z kukurice a som spokojna sice drahsie ale super.

mywiel
5. mar 2010

Snehulienka no treba normalne ranajkovat a zobrat si so sebou napr. pomarancovy dzus, ja nemusim chodit nalacno na odbery, nikdy to po mne nechceli, dokonca ani glukozovy test tu nerobia.

bihan
5. mar 2010

Veď ale to nie je to isté ako debilné poštolky! 😀 Polyuretán je priedušný pre vzduch, ale neprepúšťa vodu 😉 tiež používam ekojednorázovky, keď sa nedajú látkovky.

Snehulienka, dávaj si na seba pozor 😉

lucy1990
5. mar 2010

Dobre ranko baby 🙂 strasne sa tesim dnes na maly 3D ultrazvuk o 11:45 no a potom chvilka napatia, medzi 14 a 15 hod. mam zavolat kvoli vysledkom testov dokimu 😒

snehulienka24
5. mar 2010

myw, nesla som nalacno, len napit som sa nestihla ... a to ja dost pijem, o tom case uz mam par deci za sebou...nevadi...budem so sebou nosit nieco uz 🙂

bihan
5. mar 2010

Lucy, závidím 😵 a testy budú určite ok, ty si ešte mladučká na to, aby neboli 😉

denisocka
5. mar 2010

bihan,šak viem že ma nenutite,ale ja by do toho šla,lebo vas začína byť väčšina 😀

ja teraz dumem či kupim patapum,či beco 😝 . neviete mi niekto najsť lacne beco?

bihan
5. mar 2010

Kúp Beco, ale lacné nezoženieš.. jedine jazdené z USA na ebayi.

denisocka
5. mar 2010

jáj a ešte,

može byť že zato Tobi kope menej ako Simi,že je v polohe KP???? lebo ked kopne,tak len dole do lona ,občas .... nejak sa pretočil pred 3týž,som to aj citila,predtým mi ťukal do pupa 😖

snehulienka24
5. mar 2010

bihan davam, no ale vidis... 🙂 nemotorak..
tiez rozmyslam nad tymi latkovkami, len sa stale neviem rozhodnut ktory druh.... uvidime...inak vaha, som stale minus 2...ale urcite budem z tych stastlivcov, ktori do polovice nic a potom plus 20 kg 😀 🤐

denisocka
5. mar 2010

ked beco sa mi lubi to kvetinkate ,ale pre chalana???? ☹

mywiel
5. mar 2010

Deni tychto vkladacich plienok je na ebay UK habaduru... 😉

lucy1990
5. mar 2010

Diky bihan 🙂 a ja som zatial +2 kg 🙂

zuzannas
5. mar 2010

no a teraz som sa vazila a mam uz "iba" +3kg... 😉 podla mna to zavisi ako telo viaze vodu...

zuzannas
5. mar 2010

my ideme s adamkom von, nech sa vybeha trochu...

denisocka
5. mar 2010

mywiel,ja som tam registrovana,ale už som davno zabudla heslo a všetko okolo toho. treba mi to asi odznova a potom sa čaka na nejaky kod poštou tuším.

ináč, keby som mala jkaždu vec davať posielať na SK tak asi skrachujem.

kamarataka ma v USA či kde nejaku "uschovnu" nakupi cez ebay v usa milion veci a raz za mesiac to ta uschovna pošle na SK

denisocka
5. mar 2010

šak toto neni drahe? a je to asi nove? http://cgi.ebay.co.uk/BECO-Baby-Carrier-Butterf...

lulusha
5. mar 2010

cauko baby! no ja tiez asi budem kupovat jednorazovky, zda sa mi to pohodlnejsie...a kupime si na ne speci smetiak, aby to nesmrdkalo 😀
ja sa dnes chystam varit brokolicovu kremovu, mnaaaam 😝
mimka a u koho si rodila v Komarne?

evitkamalicka
5. mar 2010

inac od vcera predsalen skusame byt bez plienky a dopadlo to na prvy den celkom dobre, mali sme len jednu cik nehodu, dnes zatial nic

denisocka
5. mar 2010

luluš, ja som včera objednala Angelcare a mohla som k tomu aj ten smetiak + 4 nahradne zasobniky na 180plienok vel.2 , ale vysrala som sa nato. bo potom tie zasobniky su drahe jak hovado . No ale ešte možno doobejdnám,vramci UK je dovoz zadara 😀 a našla som osovbu,čo by mi to možno aj doniesla,len fakt som nemala od nikoho fundovanu radu,či brať ten smetiak či nie.inač,my davame plienky do tesco tašiek v špajzy,tam je stale otvorena vetračka,takže smrad nieje 😵

denisocka
5. mar 2010

evi,tak gratulujem, na 17mes a bez plienky,to je super. aj moj v tom veku rad cikla do nočníka,ale prišiel do puberty a na naočník posiela mna

evitkamalicka
5. mar 2010

my mame plienky zvlast v kosi na balkone

mywiel
5. mar 2010

Ja tie kose mam aj dva, jeden som vyuzivala v kupelni ked som isla malu kupat, ale ako vravis tie zasobniky su drahé, teraz ked budeme mat zahradu, tak pekne zavesim idelitku von a hotovo, predam to.
Mne ziadny kod postou na ebay nebolo treba.

lulusha
5. mar 2010

ja som videla take kose, do ktorych davas hocijaky sacok na smeti...skusim najst link...tu je: http://www2.predeti.sk/?idmenu=783

je to ono?

mywiel
5. mar 2010

No tie kose tiez su nie najlacnejsie... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre