♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

pipi1211
16. apr 2010

zica tak ja robim len tie z prasku 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ale chutia mi 😀 😀 😀 😀

pipi1211
16. apr 2010

a som sa rozhodla, ze ked tu vy tak dnes pecete a robite mi chute tak ja si urobim krupicnu kasu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marija
16. apr 2010

Tea super 😉

Deni tiez super, teda aspon ze to nieje horsie ako minule.

Som zvedava na nase 3D a poradnu na dalsi tyzden. Som rada, ze vacsinu tych nazvov liekov, cipkov, kvapiek a injekcii som v zivote nepocula a dufam, ze to tak ostane az do sameho konca tehu 😀

marija
16. apr 2010

pipi ja som mala krupicnu kasu vcera 😀 straaaasnu chut som na nu mala, mnam! 😝

pipi1211
16. apr 2010

no ja totiz na pece nie vobec nie som, vzdy ked som sa do niecoho pustila tak to nikdy nevyslo 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😠

bihan
16. apr 2010

Ja už z prášku nerobím absolútne nič 😅 😀 A dnes mám úplne hroznú chuť na vyprážaný syr s hranolkami a tatarkou, ale nemáme doma ani syr ani tatarku.. takže nič 😀

groka
16. apr 2010

deni mikoza stipe,pali je hrudkovita
ale bublinkovy vytok je nic co viem ja

pipi1211
16. apr 2010

no bihan tak z toho asi syr nebude 😀

denisocka
16. apr 2010

Myslis,ze bublinkovy biely,svetlo zlty vytok je nic?

bihan
16. apr 2010

Pipi, horšie je, že chladnička je skoro na komplet vybrakovaná, zajtra ideme na nákupy.. kua... asi objednám pizzu 😅

mata299
16. apr 2010

čaute baby, ja som späť z interného...bol tam lekár hádam už aj po sedemdesiatke....tlak som mala ok, testy mi urobí v pondelok, ale dosť ma ukľudnil...prehmatal mi brucho a skonštatoval, že vraj to nie je 24 tt, ale polovička 7 mesiaca 😀 ...asi to má v rukách, lepší je ako usg...inak deni, mne zrejme hrozia tiež tie injekcie, teraz som mala zvýšené hodnoty a hematologička skonštatovala, že keď to bude stúpať, tak budúci mesiac to istí...tiež sa teším....a priebeh tej náhlej cievnej...myslela som, že mám chrípku, predtým som takmer vôbec nebola chorá, večer mi čosi ruplo v hlave, začala ma dosť bolieť, hlavne pri otáčaní, zle som videla, ale to ja aj bez toho, ale skôr to bolo také, že som nezaostrila a striedavo som upadávala do bezvedomia a zvracala, strašné... celý víkend som takto preležala sama, rozvádzala som sa v tom čase, takže môj ex nebol doma, v pondelok som po vlastných došla k obvodnej a tá mala podozrenie na zápal mozg. blán, tak ma poslala na infekčné...tam nič nezistili, až potom na magnetickej reozonancii...ruptúru aneuryzmy...mala som dve, jedna praskla a zakrvácalo to do mozgu....totál zázrak, že som tu, hýbem rukami a anohami a rozprávam...preto sa teraz bojím každej prkotiny 😖

kila
16. apr 2010

Uff, Mata, to je strašné, dávaj si na seba pozor... 😕

pipi1211
16. apr 2010

no my sme doma tiez nic nemali tak ked som sla po draheho do robotky tak som si vydupala mc'donald 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ty brdo mati no pekne. fakt treba davat na seba pozor a bat sa hocakej prkotiny

denisocka
16. apr 2010

Ja som len narychlo v bille kupila mrkvu,banany,pecivo,6kg perily v akcii takze uz aj monterky v tom budem prat a mlieko. Boli ma hrozne hlava

denisocka
16. apr 2010

*opr. Persil-y

mywiel
16. apr 2010

Mata to si mala fakt anjelov straznych pri sebe, ze si ten vikend prezila a sama boze... 😲 ☹
Tak ja si asi predlzim dovolenku vsetky lety z BA zrusene kvoli sopke, som zvedava ci mi to prelozia alebo mi vratia peniaze, lebo zatial neviem nic a dovolat sa nikam neda. 😠

denisocka
16. apr 2010

Tak este pobudnes na vychode.a ako bolo?malej sa pacilo?

mywiel
16. apr 2010

Uz nie som na vychode ale na strednom Slov. 😉 pacilo jasne vsak ja sa nikam neponahlam muz dako vydrzi 😀 😝

adka.8
16. apr 2010

Ahojte,
ak môžem tak sa aj ja k Vám pridam ako k šťastným čakateľkám na augustových miláčikov. 😉

denisocka
16. apr 2010

Vitaj

halintoa
16. apr 2010

Ahoj kočky,
tak sa teším, že je víkend, som neskutočne unavená, mám pocit, že keby som položila hlavu na vankúš, tak v momente zaspím... Len sa neviem dokopať ísť sa umyť 🙂 . Naše malé kope odušu, z čoho mám radosť a môj mechúr už menej 😀 . Vydutinky sa robia na brušku aj mne, je to smiešne 🙂. Inak som naštvaná pomaly na celé okolie, lebo mi všetci naokolo tvrdia, že mám malé bruško. Nech idú do kelu, je také ako má byť a krásne, lebo skrýva poklad 😵.
Pekný zvyšok večera všetkým a dobrú nôcku...

peta131
16. apr 2010

akurat som si citala co sa stalo na aprilovkach 2010 je to hrozne ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 😔

tretulka
16. apr 2010

ahojte...halintoa, kasli na ludi, hlavne, ze je male v poriadku, a brusko ma kazda ine a pri kazdom tehu ine...ja mam zas brusko riadne a co? 😀
aj ja by som sa tesila na vikend, keby som sobotu nemusela travit v skole, od 9-15,25, aj ma sibne, prave som si dorobila prezentaciu a seminarku, tak som spokojna a asi zalahnem...majte sa krasne a pekny vikend...urcite sem nakuknem aj zajtra po skole, budem zvedava, co mate nove
🙂

denisocka
16. apr 2010

Co sa tam zas stalo,boze

peta131
16. apr 2010

deni radsej ani necitaj 😔

michaela80
16. apr 2010

deni necitaj...ja som presitala a zase mam po nalade..

michaela80
16. apr 2010

dnes bol tazky den...nakoniec som sa odvazila ist aj na cintorin k hrobu ,celkom sa dalo...ale vcera pri modlenoi som nebola lebo bol otvoreny...mm ho odfotil ze ked neskor naberem odvahu...ze mal vraj taky klud v sebe ako tam lezal a ziadnu vrasku....mozno raz pozriem fotky..teraz urcite nie kym som tehu...uz potom ked sme boli u nasich tak sa mi na brusku vystriedalo tolko ruk lebo mala kopala ako diva tak kazdy chcel citit....ale kym mi to robi rodina tak fajn...ale boli tam aj na kare cudzi a kazdy ma akosi tendenciu pohladkat ma na brusku... 😠

tretulka
16. apr 2010

joj baby, som aj ja pozrela do apriloviek 😔 😔 😔

lenadka
16. apr 2010

ahojte

juj ze necitaj, uz nas zvedavost nahlodla takze....ideme sa bat :-P

tretulka
16. apr 2010

micha 😔
inak ja tiez nemam rada ked mi niekto cudzi chyta brusko, teda ani z rodiny niektorych nemusim, to clovek akoby citil,. ze ci sa dotycny so mnou naozaj tesi a zaujima sa o malicke, alebo je to len na oko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre