♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
23. apr 2010

ja idem piect kuriatko z ryzov a salat z cinskej kapusty a polievku amm este zo vcera, cerveny cviklovy borsc 😀

mywiel
23. apr 2010

Ked uz bude babo papat vacsie mnozstva tak to uz aj tak bude jest to co vy cize nebudes mu uz musiet osobitne varit a mixovat kasicky.

denisocka
23. apr 2010

myw dik. ja sa teším že pri tomto druhom tehu mam o tolko viac rozumu,že nekupujem hrr brrr ako so šimonom,takže ako sa poznám , nebude žiadny parny hrniec 😀 . ešte že som stihla ten fusak u bihan 😀 bo dnes by som ho už možno nevzala 😀

mywiel
23. apr 2010

Vyhoda toto cooku je v tom ze to rozmixujes rovno v tom ked je to uvarene nemusis nic vyberat von a davat do inej nadoby na rozmixovanie.

bihan
23. apr 2010

Marija, kozmetiku používam väčšinou prírodnú, alebo takú, ktorá sa jej najviac približuje.. bez konzervantov, parfémov, farbív.. na malú mám toto mydlo http://www.feelunique.com/p/Neals-Yard-Remedies... pre seba tiež používam len mydlá a od jednej značky, lebo všetky ostatné mi vysušujú pokožku. Ak je nejaký problém, tak spomínaný mandľový, makadamiový alebo šípkový olej, väčšinou s nejakým éterickým olejom na daný problém, teraz testujem čisté nerafinované karité (bamucké maslo), tak mastí poriadne a dosť smrdí, nabudúce už len rafinované 😀

Všeobecne som s kozmetikou a domácimi chemikáliami opatrná a čo nemusím, to nekupujem a ak kupujem, tak čo najšetrnejšie.

zeytin
23. apr 2010

nie je za co 😉
inak vela receptov je aj na nete v anglictine...

My sme si kupili tento:
http://www.tefal.com.tr/All+Products/Cooking+Ap...
a sme s nim velmi spokojni... taky nejaky by mal byt dostupny aj v SR... Ma aj funkciu Vitamin +

mywiel
23. apr 2010

Chod si to kuknut do obchodu ak mas kde uvidis neobanujes, ja som to super vyuzila a mala mala vzdy cerstvo uvarene a navyse sa zachovaju vitaminy, kedze je to na pare, tak isto v tom aj rozmrazis. A tu vodu v com sa ta zelenina varila mozes rovno tam priliat a rozmixujes cize max. zachovanie vsetkych vitaminov, lebo tu vodu nevyhodis z tej zeleniny.

bihan
23. apr 2010

Deni, ma nečúl, lebo ho predám 😀

mywiel
23. apr 2010

Ja na malu pouzivam Weledu ale je fakt ze tiez ju nejako nemam potrebu natierat a mastit ona mala krasnu kozu od narodenia, akurat sampony a penu do kupela mam od nich a este opalovaci detsky krem a krem na zimu na tvaricku, vsetko Svajciarska Weleda bez chemikalii, parfemov, farbiv a parabenov to iste pouzivam aj ja teraz v tehu. 😉

abbey1
23. apr 2010

Ahojte a prajem krásny deň,ja sa k vám dostanem až v noci prečítať,tak popíšte,nech sa môžem poučiť.

marija
23. apr 2010

Mywiel videla som tu znacku Weleda v Rakusku aj mamina mi nieco z toho kupila ako kozmetiku pre mna, ale som to v zivote nepouzila lebo som si nebola ista coje to zac 😉 😀 ups.

mywiel
23. apr 2010

No ja to mam nastudovane som kozmeticka. 😉 Ale je mozne ze na Slovensku to zozenies len v lekarni a ze to mozno nie je najlacnejsia kozmetika ale je to zas kvalita a priroda. Ta detska je z arniky vacsinou a balenia su zlte.

marija
23. apr 2010

Mywiel teraz vravis o tej Welede? 😅 ja som detsku ani nepozerakla lebo som tuto kozmetiku nepoznala, ale ja mam doma ruzove obaly vsetko co mam pre seba, asi ju skusim ked je dobra 😀 a videlasom ju v rakusku v Bipe u nas na LSovensku tusim ani nie...

marija
23. apr 2010

Inak k tej kave, ja pijem dve denne, Nescu instantnu, jendu lyzicku, polka voda,polka mlieko bez cukru 😀 aj teraz v poradni som mala nizky tlak, ja by som asi bez kavy neprezila...

mywiel
23. apr 2010

Ano o Welede je detska, muzska a zenska. 😉 😀

mywiel
23. apr 2010

A potom su aj veci do kupela ako soli a oleje a tak...

didulka85
23. apr 2010

Weledu maju v lekarni a dokonca som ju videla aj v DM.

marija
23. apr 2010

Mywiel super, aspon uz treaz viem 😉 dakujem za radu a tip 😉

marija
23. apr 2010

Didu no vidis? ja som fakt o tejto kozmetike nic nevedela takze som sa o to ani nezaujimala 😀 asi si co to z nej nastudujem 😉 idem pozriet co to vlastne od mojej maminy mam doma.

mywiel
23. apr 2010

http://www.weleda.sk/kozmeticke-pripravky/staro...

Dokonca maju aj kvapky pre tehulky co trpia tehot. nevolnostami.

mywiel
23. apr 2010

Co je fajn pri kazdom kreme mas napisane zlozenie a ako mozes vidiet ziadne konzervacne latky ci parabeny co su rakovinotvorne tam nie su, proste to konzervuje ten krem ten esencialny olej alebo vytazok z tej danej rastliny. 😉 A Svajciari su velky pedanti co sa tyka vyroby kozmetiky.

didulka85
23. apr 2010

Ja som dlho vyberala kozmetiku a Klorane z toho vysiel najlepsie. Je drahsi ako Weleda, ale zevraj lepsi.

zeytin
23. apr 2010

ja nemam vlastnu skusenost, ale segra hovori, ze masticka "Rybilka" je najlepsia na zapareniny... ze vyskusala vselico, ale ze toto je naj...

mywiel
23. apr 2010

Klorane je tiez Svajciarsky ak sa nemylim...?ale maju aj detsku kozmetiku?

didulka85
23. apr 2010

Je francuzsky.. Mam to nafotene aj v albume.

mywiel
23. apr 2010

Aha hej no oni maju super sampony na vlasy ak si dobre pamatam, maju super vyber ale detsku kozmetiku special asi nemaju.

bihan
23. apr 2010

Páči sa Weleda za rozumné ceny 🙂 Poštovné po celom svete je zadarmo http://www.feelunique.com/brands/weleda/baby-care
a skvélá kozmetika pre deti je aj Burt´s Bee http://www.feelunique.com/brands/burts-bees/bab...

mywiel
23. apr 2010

No kukla som album tak super maju aj detsku. 😉
Ja som tiez taka, ze davam len prirodnu kozmetiku, flasky bez BPA, min. ockovania a tak... 😉

didulka85
23. apr 2010

Tusim je neparfumovana. Ale nie som si teraz uplne ista. Nechcem este nic otvarat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre