♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
6. máj 2010

Bihan ved hej ale treba tomu verit a fakt byt presvedceny ze to zaberie, kamoska co chodi uz roky na jogu o autohypnoze vie vela a prd jej to pomohlo pri porode proste si neverila a mala aj epi a znovovy porod.

mywiel
6. máj 2010

No ja ak nie do vody budem skusat rodit na Majskej stolicke cize radsej vo zvislej polohe.

bihan
6. máj 2010

Myw, ja si nehovorím, že budem rada, ak zvládnem, ale že jednoducho zvládnem 😀 Verím svojmu telu tentokrát omnoho viac ako pri prvom tehotenstve (a už v tedy som mu síce verila, ale len trošku) a verím svojmu miminku 😵 My to zvádneme.. práve moja PA hovorí, že nikdy nikdy netreba zabudnúť na to, že pôrod prežíva aj miminko a čaká ho veľmi ťažký zostup (rotácie, prechod pomedzi kosti) a nikdy ho nemáme počas pôrodu opustiť. Ja som moju malú opustila v momente, ako mi pichli epi a vlastne už keď začali kontrakcie, lebo som vnímala len svoju bolesť.

nikitka231
6. máj 2010

toto som kupila vcera este v DM...ze ked bude chladnejsie
http://www.hanashop.sk/obchod/detsky-sortiment/...

mywiel
6. máj 2010

Bihan ja som si to tiez tak hovorila pri prvom vo vani a nakoniec bola aj epi aj som rodila na stole, takze jasné ze si verim ale nejako si to zas dopredu neplanujem, lebo plany sa menia. 😉

mywiel
6. máj 2010

Su veci ktoré neovplyvnis a zbytocne by som bola sklamana ak sa zas nepodari ta vana tak neva, proste mala isla tvarou dopredu a notvarala som sa s tym som nemohla nic robit, nakoniec sme to po 22 hodinach zvladli bez kliestov, zvonou a bez CS ale bola to makacka proste viac som urobit nemohla som rada, ze som ju porodila bez CS a toho vsetkého aj ked s epi nakoniec a na stole. 😉

peta131
6. máj 2010

tak ja sa hlasim z poradne 🙂

vsetko je ok, krcok drzi, kontroloval mi aj prstom a aj ultrazvukom ho pomeral takze je aj dostatocne dlhy a aj pevny co som veeelmi rada...pozrel aj maleho ale len na chvilku lebo mi slubil 3D fotku a konecne bol maly tak otoceny ze mu bolo aj do tvaricky trochu vidiet tak aj foto mame 😵 a maly je dole lavickou 🙂 poradnu mam o 3 tyzdne to ze mi uz aj krv budu brat...no a este mi nakazal kupit magne B6 kvoli krcom co mavam v nohach...

Bihan diky tak pozriem tu Weledu 😉

Miska Biodermu poznam aj ja som si od nich kupovavala kremy lebo ja mam problem so suchou a citlivou pokozkou ale to som nevedela ze robia aj detsku kozmetiku 😕 no musim to pokukat na nete...

zeytin
6. máj 2010

Ahojte spisovatelky.... vy pisete a pisete.... 😀 😀 😀
Prave som sa vratila z poradne, vsetko ok, krcok zavrety, ozvy babatka bolo pocut na celu ordinaciu. Bol to krasny zvuk. Na zajtra som objednana na cukrovku a aj na 3D, tak sa tesim, ze uvidim malicku 🙂
Inak mam v moci stale krv, pred dvomi mesiacmi som mala na jeden krizik, teraz mam uz na dva... posielaju mi moc do labaku... Mate, alebo ste to mali niektora? Z coho to moze byt? Prechladnuta ani nic podobne nie som.... 😒

A co sa tyka porodu, co som zistovala, tak v Ruzinove maju iba polohovacie stoly, takze v mojom pripade je jasne ako budem rodit 😒 A chcela by som bez EPI.... uvidime...

zeytin
6. máj 2010

Inak doki mi predpisal aj to magnezko kvoli krcom aj napriek tomu tlaku... Ze si mam davat pozor, pomaly vstavat, nerobit prudke pohyby a tak podobne....

rubinka
6. máj 2010

Ahojte 🙂
Nikitka231 - držím palce aby si sa ďalej neotvárala a neskončila v nemocke
Evitka - gratulujem k chlapčekovi 😉 a ten domček je fakt wow, presne moja predstava 😵
Marija - držím palce aby tie odbery dobre dopadli 🙂
Peta131 - Gratulujem k poradni 🙂
Didulka - Uf tak to ti dosť vecí zakázali, dúfam že tak tiež nedopadnem 😒

Zeytyn - držím palce na cukre a 3D, nech máš pekný zážitok 🙂

denisocka
6. máj 2010

ja som mala na obed erotikuš sen a v tom ma prebudila poštárka s balíčkom , tak som sa strhla zo sna -nato v baličku bol poškodeny tovar,takže mi teraz z toho nejak tvrdne brucho 😅

tretulka
6. máj 2010

deni 😀

marija
6. máj 2010

Zeytin super ze vsetko ok v poradni. Drzim place na cukrovke a uzi si 3D 😉 som zvedava na fotecky.

Ja som si este nezistovala ako sa rodi na Kramaroch, ze ake su moznosti ale tentokrat chcem aj ja rodit bez EPI, tak uvidime.

Peti tesim, ze aj ty si dopadla v poradni tak dobre 😉 konecnce po vcerajsku aj nejake dobre spravy!

Rubinka treba verit, ze nedopadnes tak ako Didu a ze cukrovka nebude... skoda, ze to Didu tiez neobislo 😒

denisocka
6. máj 2010

ta mne to neni take smiešne 😀

marija
6. máj 2010

Deni ty si uplny maskot 😀 ty ked niekedy nieco napises, sa idem pocikat od smiechu 😎

marija
6. máj 2010

a co ti to prislo?

marija
6. máj 2010

na ten sen sa radsej na detaily pytat nebudem 😀 😝

rubinka
6. máj 2010

Tak ja podľa mňa cukrovku nemám lebo tie hodnoty po cukre som mala super len tá nalačno bola akási divná 😕

evitkamalicka
6. máj 2010

rubi a ake si mala hodnoty na lacno a po cukre?

rubinka
6. máj 2010

Nalačno 7,0, potom 7,1 a po dvoch hodinách 5,6

evitkamalicka
6. máj 2010

rubi nalacno si mala vela, nic ti na to dr. nepovedala?

rubinka
6. máj 2010

Šak práve to idem zajtra riešiť že čo na to povie.

evitkamalicka
6. máj 2010

lebo normalna hodnota by mala byt nalacno tusim do 6 alebo 6,1

rubinka
6. máj 2010

Ja viem do 5,5 podľa mojich výsledkov no ale potom sa ten cukor spracoval na pekne nízku hodnotu 5,6 tak neviem asi by to potom nemala byť sukrovka. neviem čo mi zvýšilo ten cukor nalačno, či stres abo čo.

evitkamalicka
6. máj 2010

ta posledna hodnota moze byt do 7,8....hodnota na lacno nad 6 je u klasickej cukrovky, ale tak snad to bol len blby vysledok

rubinka
6. máj 2010

No tak keby som mala klasickú tak predsa nemôžem mať po cukre takú nízku hodnotu, nedáva to logiku.

evitkamalicka
6. máj 2010

jasne, ved preto hovorim, ze to bol isto len nejaky zly vysledok

rubinka
6. máj 2010

No ja si tiež myslím lebo po cukre mi to stúplo len o 0,1 čo sa mi zdá nejako málo. 😕 Akokeby ten prvý výsledok na lačno bol nejaký vadný alebo čo. Nezapadá do toho.

denisocka
6. máj 2010

neviete či sa daju v lekarni kupiť take pasiky na vyšetrovanie moču ? hexaphan či ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre