♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
19. máj 2010

abbey ja to iste... a teraz este aj o 4 rano ATB davame... tiez uz potom neviem zaspat a potom som cely den dead....

adal
19. máj 2010

marija, ja ... magnezium našťastie nepotrebujem 🙂

bihan vitaj 🙂 myslela som si že na dovolenku zavítaš k nám do BB a Ty si to užívaš 😉 krásne fotočky 😉 a pekné bruško 😉

fotenie v ateliéri sme už absolvovali, sme si (teda ja 😀 ) to užívali ... je to myslím krásna spomienka na bruško 🙂

bihan
19. máj 2010

Lucy, neboj, dobre bude. 😉 Ja si doteraz živo pamätám na jednu kočku, ktorej mesiac pred termínom povedali, že sa už otvára, kázali podkladať zadok a neviem čo, aby ešte 2t vydržala a nakoniec jej museli pôrod vyvolať po skor 2t prenášania 😝

Abbey, ja som sa teda po poslednom trimestri po pôrode konečne poriadne a dobre vyspala 😀 Kráse tvrdo s jedným budením na dojčenie bez toho, aby som sa medzitým 100x prehodila na posteli... začína sa "zlaté" tehotenské obdobie :p

Inak Maurícius je naozaj raj na zemi (ako majú napísané na letisku 😀)

kvietok121
19. máj 2010

biham to ti verim ze je to raj na zemi, ... mozno sa tamniekedy dostanem

kvietok121
19. máj 2010

treba snivat nie?

abbey1
19. máj 2010

Bihan už žiadne foto.každý deň v pokušení ešte niekam zaletieť na dovolenku,len sa bojím niekam ďalej do tepla,ak by náhodou nastal nejaký problém.straší ma aj tá sopka,nerada by som zostala niekde trčať tehotná.Super Bihan.A prajem vám teda dobrú nos spolutrpiteľky.

marija
19. máj 2010

pridavam par foto 😀

marija
19. máj 2010

jeeejda Bihan, kraaaaasa!!!! 😵

eliska252
19. máj 2010

Bihan aj marija nádhernééé fotooo

kvietok121
19. máj 2010

krasne fotky marija

marija
19. máj 2010

inak to som bola 8 tyzdnov pred porodom 😀 32tt, alebo uz aj 33tt, neviem uz presne.

adal
19. máj 2010

marija, krásne fotky 🙂

marija
19. máj 2010

dakujem kocky 😉 dobru nocku vsetkym, zajtra docitam lebo som straaaasne unavena...papa

silwietta
19. máj 2010

marija nadherne fotky, hod mi prosim do IP kontakt na fotografa a aj priblizne kolko to stoji...

kvietok121
19. máj 2010

dobru noc marija

eliska252
19. máj 2010

Dobru noc

zuzannas
19. máj 2010

Marija a Bihan, kraaaaaaaaasne fotecky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ninkaa89
19. máj 2010

ahojte tehulky, mam taky problem...neviem, ci mi budete vediet poradit ☹ mavam dost neprijemne bolesti na pravej strane, tiahne sa to ako keby od krizov, a ide to dopredu ku brusku a az dole na pravu stranu podbruska.. mam to uz asi 5. den, bojim sa, aby to nejako neublizilo babatku, myslite, ze to mozu byt tie upony maternice? Uz neviem ani na ktorej strane mam spavat, tak to niekedy boli, az skoncim na chrbte 😒 poradte..

kvietok121
19. máj 2010

ahoj nikitka ja ti neviem poradit, ale ozvala by som sa dr

memory97
19. máj 2010

to maria: krasne fotky🙂 a aj ostatne bruska su peknucke🙂)) to tehotenstvo ma v sebe caro🙂))
to all: k materskej len tolko, zo zdravotnych dovodov sa ide 8tyzdnov pred porodom a normalne sa ide 6 tyzdnov pred porodom ako to tu niekto uviedol. Materska sa plati 28tyzdnov. Pri skorsej materskej to vychadza 30tyzdnov a neviem ako je to s tymi 2 tyzdnami, ak sa ide zo zdravotnych dovodov. Ci to plati socialka alebo je to bez peniazkov??? to nemam este overene.

denisocka
19. máj 2010

marija,bihan-fotky paradiso.

dobru noc banda

memory97
19. máj 2010

to nikka: neviem ti poradit, ale pri roztahovani maternice boli skor podbrusko... ako pisala kvietok sla by som k dr, to mas najistejsie.

rubinka
19. máj 2010

Bihan krásne provokačné fotky 😀

Wow Marija parádne fotky, budeš mať krásnu pamiatku 😵

lenadka
19. máj 2010

bihan, marija nadherne fotky 😵 hm Mauricius, tak ani tam nepooojdem 😀 a nie ze by som nechcela, tak prstom na mape 😉 jedine

dobru noc...aspon vam, lebo uz vidim ze ta moja bude ako tie ostatne posledne tyzdne tj. onicim idem kuk Kosti, ved aj tak by som nespala, tak co 😝

kvietok121
19. máj 2010

ahojtte idem aj bbuvat papa, prajem vsetkym aj sebe pokojnu noc

mywiel
19. máj 2010

Ahojte pre info nasa zakladatelka témy... 🙄 😠 🤐 nech ste v obraze o niektorych nickoch 😔

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/

mywiel
19. máj 2010

Bihan tam som bola dva tyzdne na svadobnej ceste keby tie letenky neboli také drahé tak tam idem znovu. 😵

lucia20
19. máj 2010

memory, podla toho co viem ja, tak materska sa plati 28tyzdnov za kazdych okolnosti, iba ak si osamela matka tak mas narok na viac. ja som pri prvej dcera nastupovala skor, ale poberala som len 28t. pri druhej na cas a tiez len 28t. a pri tretej nastupim tiez skor, kvoli rizikovej gravidite a takisto to bude len spominanych 28t. ono sa to posuva len v tom, ze cim skor nastupis na nu, tym v skorsom veku dietatka ti zanikne. dufam, ze si ma z toho trosku pochopila. nejako som sa zamotala.

lucia20
19. máj 2010

marija, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne foto. velmi peknucke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre