♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
25. máj 2010

No niecim mozno, ale opalovacim nie

carmenn323
25. máj 2010

co uz spite?

carmenn323
25. máj 2010

memory:ved ja som bola na 3D/4D a tam mi vislo ze chlapec mam aj foto pipika ale dnes na poradni co ma dokina obyc ultrazvuk mysli ze dievca

memory97
25. máj 2010

@carmenn323 ked mas fotku pipika, tak to bude chap🙂 doktorka sa kludne mohla seknut, ked zle videla🙂 ta teda paradne vystresovala...

memory97
25. máj 2010

@kvietok121 musis podakovat bihan, ja som iba skopcila🙂

memory97
25. máj 2010

dobru noc a dobre sa vyspite🙂

zuzana76
25. máj 2010

ja novorodenca neplanujem natierat opalovacim, nebudem ho vystavovat slnku, a pre stasrieho planujem ten prirodny opalovaci

a nobilis tilia mam objednnau pletovu vodu, este neviem aka je, ale hadam bude dobra, ked budem pouzivat dam vediet

ale napr bambucke maslo od Saloos, ako ajruzovy krem pletovy si neviem vynachvalit

carmenn323
25. máj 2010

ja tiez nemienim vystavovat mimi na slnko ale ak budeme vonku s kocikom a bude pripekat tak radsej nech je chraneny

kvietok121
25. máj 2010

dobre baby idem spinkat dobru noc

kvietok121
26. máj 2010

dobre ranko a mame tu stredu, polovicu tyzdna tak prajem pekny den

evanns
26. máj 2010

@carmenn323 my sme boli na 3D a povedali ze bude dievca, ale dievcata vraj nikdy nie su iste...taj ja uz neviem 😝

memory97
26. máj 2010

dobre rano a nech je uz vikend🙂

lenadka
26. máj 2010

caute, ja tiez idem kupit sebamed mydlo...na opalovanie nieco pre deti kupim, skor pre starsiu malu, tu natieram stale, tento rok ma velmi zlu reakciu na slnko, robia sa jej az pluzgieriky ☹ babo natriem tiez ak bude treba, nieze by som ho chcela opalovat, ale stalo sa mi ze sme s malou isli na dlhu prechadzku a slnko nam bolo za chrbatom a svietilo do kocika na nozicky, tak nozicky mala natrete 30tkou niveou detskou...teraz uvim na co natrafim, minuly rok som mala super prirodny opalovaci detsky krem, s ceny ma skoro vystrelo ale bol naozaj fajn,,,akurat moc nevonal, prave naopak...ale to sa u prirodnej kozmetiky da cakat, ze nebude preparfemovana...😉

kacena4
26. máj 2010

lenadka: ak ma mala alergiu na slnko, chod s nou alergologovi, nasadi jej nieco, lieky, kremy - pokozka je svina a moze z toho dostat neskor rakovinu - ja mam podobny problem nesmiem byt na slnku inak sa vyhadzem a v horsom pripade plouzgiere, menia sa mi znamienka na take ktore treba vyoperovat a skontrolovat... ked chodite von aj na kupko nech ma tricko na sebe
drzim palce nech jej to prejde alebo aspon zmierni sa

carmenn323
26. máj 2010

Ahojte 🙂 dnes je u nas tak dusno,ze sa mi niako tazko dycha,nez som povisavala celi dom tak som bola riadne udychcana 😝 .Co mate dnes na plane?

nanula1108
26. máj 2010

Ahojte, dnes mi je teda ukazkovo ostrasne, bolia ma klby, a asi mam nizky tlak, len ma k zemi tlaci. doobedu tu riadne prsalo, isto pomaha k tomu dost pocasie 😝 . rozoberali ste tu kozmetiku, no ja viem isto, ze olejicek chcem hipp, a asi aj obrusky, ale ostatne este neviem , co poriesim. pri dcere som tiez zacala s bubchen, ale moc sa mi vtedy neosvedcila, viem ze som potom presla na babylove, to mi nosila sestra z de, ale to je 7 rokov dozadu 😎 .a este k tej alergii na slnko, sa som mala asi poslednych 9 rokov taky problem, ze akonahle sa ukazalo prve "silnejsie" slnko, tak sa mi vysypali ruky(po lakte) a vystrih. cervene, hrbolate a hrozne to palilo a svrbelo. a nepomahali ani faktory ani ostatne. no a asi tak 5rokov dozadu sme sli na oslavu, co ja viem, ale v aprili, tak som bola herecka na ale 5 min. v solarku, ze nech tam nie som uplne bledula, ale 3-krat.a ono to zafungovalo, odvtedy vzdy ked uz ma nastupit teplejsie pocasie, idem par krat do solarka a kludne staci aj na 5min, a ziadna reakcia cele leto...

lenadka
26. máj 2010

kacenka, ona mala aj vlani ale len prve mozno 2 razy na silnejsom slniecku takuto reakciu a tento rok staci pol hodka a je cervena, ale ked ju natriem kremom opalovacim, pohoda, len nesmiem zabudnut...dufam, ze to same odide, ze sa pokozka do leta prisposobi...ak nie budeme musiet ist k dr. ☹

memory97
26. máj 2010

manula to bude z toho pocasia, je ako aprílové🙂)) Mne uz rano dvihli tlak, ked som otvorila mail🙂))

memory97
26. máj 2010

dosla mi dnes prikryvka pre babo🙂 prva vec je uz doma🙂

carmenn323
26. máj 2010

Ja som si dnes objednala 8dielnu sadu do postielky zelenu no som zvedava kedy pride 🙂

carmenn323
26. máj 2010

dnes je tu ticha??? 😀

evanns
26. máj 2010

@carmenn323 a odkial si objednavala?

carmenn323
26. máj 2010

babiesdiana 😉

evanns
26. máj 2010

@carmenn323 kraaaaaaasne

carmenn323
26. máj 2010

na fotke to vyzera super tak uvidime ako na zivo 😀 tesim sa snad v pondelok by to malo prist a to privezu aj poistielku uz sa nemozem dockat 😵

memory97
26. máj 2010

@carmenn323 krasne veci tam maju🙂 ktoru postielku si si vybrala?

carmenn323
26. máj 2010

postielku som si objednala tu na konikovy ma inzerat kristina nove vyrezavane postielky tak som si bielu s macikom 😉

kvietok121
26. máj 2010

ahojte az teraz ako ste sa mali, ja som si dnes splnila dvojdnovy sen .... mam obrovsky melon a je skvelyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

kvietok121
26. máj 2010

baby aj ja mam alergiu na slnko, ktoru som 1. krat dostala pred tromi rokmi a opakuje sa len ked pride, ku stredozemnemu moru, spuchne mi cela tvar

memory97
26. máj 2010

@carmenn323 ja, ze tiez odtial🙂)) ale su tam krasne veci🙂))

@kvietok121 robis nam chutky? Jajjjj dala by som si taky dobry vychladeny🙂 alebo jahodky🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre