♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
16. mar 2010

ale ta kosielka je na to zapinanie co nemusim, tak asi vyberiem iny vrch z tej kolekcie ak bude baba

deni ja som vytiahla vsetky male Adamkove veci z krabice asi pred mesiacom, vyprala, vyzehlila a uz aj v skrini cakaju na druhe.....ja som zas zimny overal mala vacsi na Adamka, lebo som myslela, ze viac narastie a bol mu velky, takze pre druhe bude akurat kedze bude cca o 2 mesiace skor

denisocka
16. mar 2010

no,škoda že mne to vyšlo skoro 5mes rozdiel,ale aspon pohlavie podedili po sebe 😀 čo tam nejaky overal. a bol teraz v Cherokee paradny hned v akcii -70% a bala som sa kupiť,ale zas bol 9-12mes 😀

bihan
16. mar 2010

Ja rátam na zimu s veľkosťou 3-6, hlavne u značiek ako CaA, HaM a britské značky.

zica1
16. mar 2010

🙂

denisocka
16. mar 2010

no hej,tak, ja pokukam v lete nejaky next overal zimny,to bude na dračku.
ináč,dosť ma pekvapili tie žlte body z tesca že 36mes a nejake male.... či som už zabudla jake male ma byť dieť,alebo slepnem. tie overaly su tiež 3-6mes a su ovela väčšie

evitkamalicka
16. mar 2010

mne sa zas zda, ze tie tesco overaly su vacsie, my sme napr. velkost 6-9 mesiacov nostili asi do 14 mesiacov

rubinka
16. mar 2010

Ja si mzslím že ti na zimu to 3-6m postačí, lebo to 6-9m by bolo parádne veliké na začiatku 🙂

lulusha
16. mar 2010

kika, blahozelam k chlapcekovi 😉 my ideme zajtra na morfologicky, uz sa velmi tesim, ze uvidim nasho chlapceka 🙂

denisocka
16. mar 2010

baby,idem sa vyvaliť. sneh tu vystriedala fujavica,tak som zvedava či maly pospí,alebo ho to zobudí

evitkamalicka
16. mar 2010

ja tiez rozmyslam, ze si pojdem pospat, kedze sa mi rano pokazil notebook, resp. asi len windows odisiel a nechce sa mi sediet tu pri klasickom, neviem si tu urobit take pohodlie, musim pockat na muza kym pride z roboty a kukne sa mi na to

jazmina83
16. mar 2010

jéééj babulky, vy už tu viete pohlavie bábetka? 😵 no..my septembrovky si ešte mesiac môžeme počkať 😀

michaela80
16. mar 2010

jazmina ja to viem uz od 10 tt 😀 😀 😀

nikitka231
16. mar 2010

kocky mam na vas otazku 😎
tie co ste na SK alebo aj v zahranici ,ked pojdete rodit chccete nejakeho konkretneho porodnika alebo to nechate na nahodu ????
a ak nahodou si nejakeho vyberiete a dohodnete sa s nim tak teda netusim ako je to s eurami pre neho ci ako sa to teraz ked je to aj ze ak mate rodinu alebo dobreho znameho alebo ....moznosti je vela ... 😕

jazmina83
16. mar 2010

od 10tt??????!!!!! 😀 😀 😀 no to máš supeeer, aspon nemusíš oslovovat babetko v tretej osobe 😅

michaela80
16. mar 2010

jazmina Geneton.sk..... da sa to zistit aj z krvi , je to na 99,5 percenta a stoji to 60€

nibiru
16. mar 2010

ahojte no dlho som tu nebola tak mi sme boli vcera na morfologickom ultazvuku a vsetko je ok len pohlavie sme sa nedozvedeli ☹ kedže male lezi zatial koncom panvovym ale hlavne ze je vsetko ako ma bit a sme v poriadku 🙂 skusime to znovu o 10tt 😉

rubinka
16. mar 2010

Nuž bábo ťa riadne naťahuje 🙂

zuzannas
16. mar 2010

Nikitka, ja porodnika nechavam na nahodu, bolo to tak aj pri prvom a bola som spokojna, len dufam, ze nedostanem teraz dakeho "reznika" 😀 😀 ale co som pocula, tak na kramaroch tu v BA su fajn doktori...

nibiru
16. mar 2010

no sak ani nehovor ale stale sa mi sniva ze budeme mat chlapceka 🙂 co by sme aj chceli uz som ho vsne aj videla bol nadherny 😀 😀 😀 ale aj keby to bola slečna bolo by to fajn vsak uvidime 🙂

nika.r
16. mar 2010

ahojte 🙂

nikitka, ja chcem mať tak ako aj pri prvom dohodnutého pôrodníka. Kým som ležala pri Tominovi v nemocke, videla som veľa prípadov, keď sa holky zbytočne trápili alebo mali problémy len kvôli tomu, že na nich nikto neprišiel ani len pozrieť, len sestričky urobili čo museli a lekár došiel fakt až na samotný pôrod. napríklad jedna holka rodila dva dni! Nikto sa ani nenamáhal zistiť, prečo sa tak pomaly otvára, či sa tomu nedá pomôcť alebo čo. Nakoniec sa jej rodičia naštavali a dobavili nejakú lekárku, ktorá ju odrodila do pár hodín. A nie cisársky, ale normálne porodila, len proste bolo treba na ňu poriadne pozrieť a zvoliť nejaký vhodný urýchľovač. Alebo jedno dieťa takmer zomrelo, lebo pri mamičke nikto nebol a malo pupočník okolo krku. Museli aj Vojtovku cvičiť, lebo bolo dieťa pridusené a malo z toho problémy. Nechcem tu písať ďalšie hororové príbehy, ale ja radšej zaplatím za dohodu ako si celý život vyčítať, že kvôli tomu, že som nechcela dať peniaze má moje dieťa alebo ja problémy. Na SK je to tak, že platíš poplatok nemocnici, keď si dohodneš lekára a polovica ide nemocke a polovica lekárovi. Urobili to takto oficiálne, aby sa predišlo úplatkom a zároveň mali rodičky možnosť si niekoho zahovoriť.

Veď koľko peňazí sme ochotné dať za kočiar, šaty, výbavičku? To pôrodné ma stálo oveľa menej a vedela som, že to robím pre zdravie svoje a svojho dieťaťa. Toľko môj názor a moja skúsenosť.

captainka
16. mar 2010

nika tak som presne aj ja natom...rodim len raz, dva krat za zivot tak nechcem aby sa mi stalo nieco podobne...a chcem starostlivost...
moja znama ked rodila od 5 rana mala bolesti a prisla o osmej do nemocky a tam ju poslali domov, ze mala si zaplatit a bola by uz davno odrodena, takto nech si to vytrpi doma...takze pristup na hovado 😠 😠 😠 sorry za vyraz...ale nechcem sa s takym niecim stretnut...ale nakoniec mala fajn lekarku ktora ju odrodila ale pristupy su rozne

nika.r
16. mar 2010

Ono pokiaľ všetko prebieha taka ko má, tak žiadnu extra starostlivosť rodička nepotrebuje, a dnes už nie sme v sociku, aj nemocnicam záleží na personálea v každej nemocnic sú určitelen odborníci. Ale ide o to, že keď máš niekoho dohdnutého, tak on už má za Teba istú zodpovednosť a má proste na starosti Teba a Tvoje dieťa. keď nemáš nikoho, musíš sa spoľahnúť na to, kto má kedy čas, akú má náladu, môžeš natrafiť na striedanie služieb, na to, že budú mať iný súrnejší prípad a Teba odsunú bokom alebo ja neviem čo ešte.

nika.r
16. mar 2010

captainka, veru...ono kým je všetko OK, tak super. Ale keď sa niečo pokašle, ja by som si nikdy neodpustila, že som bola škrob a nedala tých pár korún navyše za istotu a lepší prístup.

maculienka123
16. mar 2010

som pridala bruseno po par tyzdnoch 🙂

captainka
16. mar 2010

hej hej ale nikdy nevies ci bude vsetko OK alebo nie...treba sa pripravit na vsetko...a preto tam budem mat dobry tim ktori si zaplatim ako nemat nikoho a moze sa nieco stat...
aj ked stat sa moze hocikedy...ale takto si poviem ze som urobila preto vsetko

captainka
16. mar 2010

maci ze 17tt a take big pekne brusko??? ja take nemam a som 21tt 😀 😀 😀
u teba tipujem chlapec...
uz viete co cakate?

marija
16. mar 2010

Maca kraaasne brusko aj ja chcem take okruhle!!! Moje je take nijake... kukni v albume 😢

maculienka123
16. mar 2010

captain ja len zacinam 17tt,ale ja som pribrala 7kg od zaciatku tehu,neviem ani ako sa to na mna nalepilo,strasne som byvala hladna musela som jest.a doktor mi nic nepovedal,ze mozem proberat,ale zas nechcem moc.

captainka
16. mar 2010

aka je to sranda, ze kazda mame ine bruska a pritom mari ty si o 3 tt viac ako macka a mas mensie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre