♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
30. mar 2010

tak ako aj do mna nikto nepchal ziadne svinstva okrem povinnych tak ani ja do svojich deti pchat nebudem

rubinka
30. mar 2010

Ja tiež plánujem absolvovať len tie klasické očkovania, žiadne chrípky ani podobné somariny podľa mňa netreba.

evitkamalicka
30. mar 2010

no nic, idem ulozit maleho a vyvesat pradlo, aby mi do vecera uschlo a snad sa uz zajtra aj zbalim

denisocka
30. mar 2010

no už mi je dobre,sranda že teratz mam tlak 109 / 59 a pulz 79 a predtým som mala pulz cez 120 čo bolo bolo zle a tak tiež nizky

denisocka
30. mar 2010

no mala som čo malemu ukazať 😖 😀 hadam mi to vrati až vybije baterky

carculca
30. mar 2010

ahojte, mame za sebou sono, vsetko je ok, nozky pevne pri sebe a neukazem a neukazem 🙂 ale ziadny pipik netrcal, tak asi bude baba, este ma poslali na geneticke sono, lebo nebolo vidno mocovy mechur, zial dvere co tam maju prepustali vsetko, tak sme tam sedeli dobre vystresovane, po dvoch mamickach ktore sa dozvedeli zle spravy ☹

captainka
30. mar 2010

ahojte kocky,

tak ja kocik vobec neriesim 😀 ja si hovorim ze je stale cas a naco ho budem mat doma v izbe...? asi v maji budem chodit kuki lebo predstava veskera zadna 😝 ale segra ma teutoniu a je velmi spokojna tak mozno budeme mat rovnake
oblecko tiez neriesim, vela podostavam maleho a uz len vacsie sem tam som nakupila...

evitkamalicka
30. mar 2010

carculka teda hamblos, ja dufam ze to nase sa vo stvrtok predvedie v plnej krase

abbey1
30. mar 2010

Čo sa týka očkovania proti rakovine krčku maternice i využitiu pupočníkovej krvi mám info habadej.Prežili sme so sznom hroznú dobu na onkologii,konzultovala som i zahraničné výskumi a s mnohými lekármi máme dodnes nadštardantné vzťahy a i oni sú v mnohom skeptický a ide podľa nich o komerciu.Jasne,že sú mnohé ochorenia,kde to využitie je,ale zďaleka nie také ako prezentujú.To som veľmi riešila kvôli očkovaniu pre neter a onkologovia,ktorým verím mi tvrdili,že neublíži ani nepomôže.

abbey1
30. mar 2010

A držím všetkým pästičky,aby sa vám tie detičky už predviedli.Potvorky malé.Držia vás v napätí.

denisocka
30. mar 2010

carcul super, bože a ake zle spravy tam vraveli tým maminkám?

carculca
30. mar 2010

drzim prsty Evitka a sadni si dalej od dveri, ak mozem odporucit, niektore veci je lepsie nepocut a zostat v psychickej pohode

carculca
30. mar 2010

deni, ani nebudem pisat, nech sa zbytocne nestresujete...

evitkamalicka
30. mar 2010

carculca u nas s tym, ze pocut nie je problem, lebo nepocut 😉

carculca
30. mar 2010

tak potom dobre, ja som dnes skoro isla kupit izolacnu pasku a to som relativne kludas 🙂

bihan
30. mar 2010

Carcul, to by aj mňa zaujímalo, čo také hrozné sa dá zistiť na morfo, keď dovtedajšie UZV boli (relatívne) ok. 😕

captainka
30. mar 2010

ako carcul pise, radsej nevediet aby sme neboli v strese.. 😠

denisocka
30. mar 2010

no ja tiež chcem vedieť . ked jej nenašiel moč.mechur ked ho tam predtým zrejme bábo malo,lebo sa to sleduje už od skor

bihan
30. mar 2010

Tak to potom radšej ani na koňa nechodiť, tu je tých smutných ale aj veselých príbehov habadej 😉

denisocka
30. mar 2010

dnes je nejaky dovny den, celkovo ... či biostupen je nejaky naprd či čo

evitkamalicka
30. mar 2010

denis mne je dnes praveze velmi dobre

denisocka
30. mar 2010

no,zjedla som 4rožky, 2 poháre vody a idem si dať zmrku, hned mi je lešpie a aj maly kope. od rana bol nejak ticho,už som sa až bála - že ten tlak a divny pocit niečo naznačuju . no ja som schyzofrenička toto tehu,teda ani nie-ale mam strach ... väčší ako predtýmllebo človek už vie do čoho ide a že sa to može kedykolvek "pokaziť"

evitkamalicka
30. mar 2010

ja som dnes mala halusky s kapustou a tiez mam v mraziaku nanukovu tortu 😀

nikitka231
30. mar 2010

deni ...zavidim ti tvoj metabolizmus 😀 😝 co vsetko popapas a kg nic 😎

nika.r
30. mar 2010

ahojte 🙂

aj ja som si včera kúpila nanuk..dajako na nás prišli rovnaké chute. Dám si isto aj dnes 🙂

Toto moje druhé bábo je oveľa živšie ako Tomáško. Celý deň sa nezastaví, dáva už riadne pecky. Keď sa hodinu neozve, už sledujem, kedy sa ozve zase. občas mi napadne, či je to dobré, či mu niečo nie je, že sa tak strašne vrtí a točí. Dnes idem na to 3D morfo, tak držte palce. Včera som sa tešila, dnes už začínam trochu stresovať. Som si myslela, že isto nebudem.

nika.r
30. mar 2010

nikitka a čo tvoje tvrdnutie brucha? dobre si pamätám, že sa Ti skracoval krčok?

abbey1
30. mar 2010

Neboj Nika,bude super,že uvidíš maličké.Naša malá je od včera tiež úplne bláznivá,ani v noci neustala.Mala som pocit,že sa stale točí dookola.Tiež som sa trošku bála.Ale asi musíme byť rady,že máme životaschopné deti a nestresovať sa.

nikitka231
30. mar 2010

nika ahoj ,no mam ist zase na kontrolu 6.4 do poradne tak uvdime ,naposledy ma chcela dat dr do nemocky na 2 dni ale som sa z toho vykrutila ze budem doma lezat...brusko uz tak netvrde aj z toho ze mam menej stresu ked som uz na SK
ja som mala dnes na ranajky misku ovocia, obed zraloka na bylinkach a zemiacky🙂snazim sa stravovat az moc zdravo som zvedava co ukaze rucicka na vahe bo 3 tt som nevazila mam strach z toho... 😖 😒 ☹

nika.r
30. mar 2010

abbey, ďakujem 🙂
nikitka, tak držím palce, nech je na najbližšej kontrole všetko OK. A s tým jedlom to nepreháňaj, aj tuky sú predsa na niečo dobré, nie? 😉
Ja som minule tri dni za sebou večerala slaninu 😝

evitkamalicka
30. mar 2010

nikitka a co si vela pribrala? vsak potom zhodis jedna radost, neboj nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre