♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
1. feb 2010

ty vole! tak takéto ceny som síce vo FR videla, ale len v špeci. obchodoch 😀 Inak Complicité je značka z BB, mala som od nich pri prvom tehu ľanové nohavice a po dvoch praniach mi z nich ubudlo asi 10cm.. takže nikdy viac 🙄

zuzana76
1. feb 2010

bihan, fiiiha , tak to potom radsej nekupim 🙄

denisocka
1. feb 2010

mne sa pačia tie polske z MMB čo ma nick wojacik,či ako. tam su po 12€ trika aj s dl.rukávom,rolakove aj pončo za 14E sa mi lubi

baby, mne je kus zle , aj pri malom bolo najhoršie večer,ale aj cez den a teraz ku večeru mi je tak divne,ani nie zle,ale nie dobre-idem teraz robiť obed na zajtra,možno sa mi to zapači a budem mať volne dni ked po večeroch navarim

zuzana76
1. feb 2010

ja mam tiez take divne pocity v bruchu, mala som to aj pri malom, ale neskor, nieco ako tvrdnutie bruska, ale podla mna takto skor este nemoze tvrdnut, alebo je to babatko, ze sa tam nejako vzopiera alebo co, proste ako ked sa vam babatka vyduli na nejakom mieste a urobili taku vydutinku a to trochu bolelo a zaroven mi rpislo nevolno, ako keby na odpadnutie

bihan
1. feb 2010

Teda najviac ma bavia tie zľavy ako 10%.. to je fakt na zasmiatie 😀

Deni, môj dnešný jedálniček je na zaplakanie, bolí ma hrdlo a som nachcípaná, tak som sa do všetkého nútila :p

denisocka
1. feb 2010

rozmyslela som si to,nevarim.idem sa okupať

zuzana76
1. feb 2010

nasla som aj nejake polske, to asi anjskor to kupim, ved vyse 30 eur, nech sa nehnevaju 😠

zuzana76
1. feb 2010

myslim, ze to je ten isty tovar co som dala ja tie e-shopy

zuzana76
1. feb 2010

inak mne sa zda,ze niekedy ako keby som babo citila, ale to si asi len namyslam

michaela80
1. feb 2010

zuzi to tvrdnutie mavam aj ja...a hlavne rano ked sa zobudim je ta maternica ako keby uplne vypulena dobruska a tvrda....normalne citim kde sa nachadza...ale nemyslim ze je to uz to tvrdnutie bruska ako vo vyssom stadiu...

zuzana76
1. feb 2010

miska, ved ani ja si nemyslim, fuuu, ale je mi z toho blbo, normalne mi je az zle na odpadnutie

michaela80
1. feb 2010

ja vtedy vsetko necham a bezim lahnut... 😀 😀 aspon sa mam na co vyhovorit...napr. pri vesani pradla ako dnes...mm musel dovesat.. 😀 😀

zuzana76
1. feb 2010

asi si pojdem aj ja lahnut, dobruuu noc

nikitka231
1. feb 2010

no kocky tak ja dotlacim ruzovy melon sladucky a idem si dat leziacu polohu pred tv,dnes vsetko porobene,upratane,navarene napecene tak aj my zienky mame predsa nejake naroky 😎 prijemne oddychovanie vsetkym nastavajucim maminam ...a zajtra si odfotim aj ja brusko a konecne pridam 😀

biba12
1. feb 2010

baby tie ceny su fakt hroza. JA mam veci s predchadzajuceho tehu. A este som nakupila nejake tricka v sekaci. A kamoska mi dala kopec veci - kratke gate tehu na leto , tricka, dlhe tenke nohavice..... Takze nosit bude co a uz okrem sukne, ktoru mienim nosit k dr. nekupujem nic. Pri malom som za jedny gate dala 1500 sk -biele ma-ma a 3/4-taky take iste za tu istu cenu. Ale teraz by som to urcite neespravila. Je to hrozne vela a mala som ich na sebe cca od 4-5 mesiaca. Tak som ich pozicala kamoske a teraz sa mi vratili pekne ako nove.

tea333
1. feb 2010

Som uplne mrtva, nez prisiel mm (uz ho tak budem volat) domov poobede tak som zaspala na 1,5 hodku, akurat som sa potom stihla osprchovat, isli sme sa najest von na veceru, potom do kina, tak som taka uvolnenejsia 🙂
Ale stale unavena priserne, tehotna teda ovela menej zvladam skusky, aj nespanie, uz som taka padavka 😅

zajtra vas precitam 🙂 Dobru nocku

lenadka
1. feb 2010

deni tie saty na birmovku super!!! akoze aj cena je ok, rifle su tiez pekne, ale bala by som sa kupit ci sadnu, saty podla mna sadnu dobre 🙂

lenadka
1. feb 2010

uuuf az teraz som vas docitala, no, kym obzriem zajtra tie linky ci ste sem nasukali prejde aj hodina 😀
ale az poobede rano idem na krv na infekcne a potom do poradne 😕
a teraz idem spat, a nejako ma pobolieva jedna mandla 😝
dobru noc 😔

denisocka
2. feb 2010

dobre rano, ja som mala hroznu ucikanu noc,posledne dociky som mala o 6.00 a 6.05 nas zobudil maly 🙄

denisocka
2. feb 2010

inač ,mam termin na morfo - 23.3. ,ale chcem isť nakoniec inde,tak dnes som sa snažila objednať tam,ale objednavaju len mesiac dopredu,tak mam volať až po 20.2.

groka
2. feb 2010

Ahojte baby len som vas prisla mrk,maleho som vyprevadzala do skolky,mm ho isiel zaniest a idem spat dalej,teraz som sa vazila a nemam hore 5 kilov ale 3 kila 😕 normalne som schudla nieco do 2 kilov a viem aj preco,lebo vecer nejem 😀 no ale som rada velmi

zuzannas
2. feb 2010

Caute babule, prisla som aj ja nachvilocku, kym nepojdeme s malym na fitloptu,,dnes vstal uz o 7.15 ? 😝 tak som taka "vyriznuta"...snad ma to chumelenie vonku postavi na nohy (co teda nepochybujem 😅 idem si dat kafco a docitam co ste popisali...

nikitka231
2. feb 2010

DOBRE RANKO maminy ,idem nieco spapat a docitat Vas....ste tolko popisali opat.
chcela som sa ale predsa len opytat ci mi neviete poradit stranku kde a ako sa robia testy DNA u nas na SK??

zuzannas
2. feb 2010

Nikitka,ja bohuzial neviem, ale skus dat do vyhladavaca testy DNA SR,,,

biba12
2. feb 2010

A tam kde robia amniocentezu, teda tam kde potom posielaju tu krv na vyhodnotenie to nerobia? POdla mna na Kramaroch je urcite nejake "geneticke oddelenie". Myslim, ze je to tam nizsie ako nemocnica. Ale presny nazov Ti nepoviem, skus dat do vyhladavaca nieco ako geneticky ustav.
Krasne snezi. Ideme sa sankovat s krpcom. Musim este rychlo uvarit obed a ficime. MM dovari. Zajtra idem prvykrat na pilates pre tehotne, sa tesim. Som zvedava,ci to je podobne tomu normalnemu. Chodila som tam polroka po porode, aby som dala brucho do normalu a podarilo sa. Chystam sa aj tentokrat.

kacena4
2. feb 2010

ahojte, kamarat si dal robit dna testy v ba ich robial. tu:
www.dnatest.sk/index.php?page=test-info&id=4
ale stoji to takmer 300€ vacsinou sa robia po porode, ale viem ze sa daju aj skor
iank do vyhladavaca si daj "DNA testy"

kacena4
2. feb 2010

inak caute, obcas si vas precitam. Som Kacena a tiez cakam augustove babo, 5.8., drzim vam vsetkym palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre