♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
17. mar 2010

Nikitka nie si sama 😀 ja soms i precitala, ze ja budem rodit v 30tt, a ja ti na to, ze nebudes, ze o to horsie, ze budes este musiet vydrzat dalsich 10 tyzdnov 😀 😝 no ja tomu hovorim, ze mam tehu demenciu. Ale to nevadi, hlavne aby babatka boli zdrave.

nikitka231
17. mar 2010

marija a to kde si si precitala ze budes rodit v 30tt?? 😀
zuzi a snehu dakujem uz som si pozrela...juj krasne bruska aspon sa necitim ze som jedina s vacsim bruskom... 😉

marija
17. mar 2010

nikitka, ja som z tej tvojej vety precitala, ze ty budes "rodit" v 30tt, namiesto toho, ze co ty budes "robit" v 30tt 😀 😝

nikitka231
17. mar 2010

no pekne 😀 😀 😀 tak robit fakt neviem co budem 😀 v 30tt

marija
17. mar 2010

Nikitka no predsa fucat ako DVE parne lokomotivy 😀

biba12
17. mar 2010

Mne dnes skoro maleho preslo auto na chodniku. Uz sa totiz jazdi aj po chodniku. Isiel predo mnou asi 20-30 metrov na bicykli, ked som uvidela auto som uz bezala/super, ze kludovy rezim po amniocenteze/. Nastastie zabrzdil. Lebo moje dieta je hluche, ked ide na bicykli. Tak ma to vytocilo, ze ma brucho boli este teraz. Vynadala som soferovi/ani nepipol/, vynadala som malemu,ze mu zatrhnem bicykel , ked nebude pocuvat, ked na nho kricim, aby stal. To som zvedava,a ko ho dohonim v 8-9 mesiaci v lete. Asi bude bez bicykla.
Ja momentalne nekupujem nic, lebo v nedelu som kupila a v pondelok mi volala sestricka z gyndy kvoli tym zlym AFP. Tak som si povedala, ze kym to nebude vsetko ok potvrdene nekupim nic. Ale ja mam toho dost este po malom. On je septembrovy, takze ci to bude dievca, ci chlapec, dedi vsetko...

marija
17. mar 2010

Biba fuha ☹ inak maly aky sikovny, to moje dieta teda este samo na bicykli ist nevie... ona ani rychlo utekat nevie 😀 aspon mam os tarost menej. A hlavne vozi sa podvore aj tu beha, takze cesta nam nehrozi, viem ju vyvencit aj u nas v zahrade. Ale halvne, ze sa nic nestalo.

Inak ja som tiez este nic nekupila. Po prve neviem co to bude, po druhe mam kopu veci po malej, tak ked budem vediet co to bude, dam dolu vsetky krabice s vecami, potriedim podla farby a podla sezony plus velkosti a potom si napisem zoznam co este budem potrebovat. Lebo pri malej som bola taka akcna do nakupovania, plus to bolo prve, a zatial jedine dieta v rodine, ze tolko veci co ona mala a ma sa ani vynosit neda a polku z toho v zivote na sebe ani nemala, ze dalsie kupovat zatial nechcem. Ved na co aj?

denisocka
17. mar 2010

dobre ranko 😀 fajne som sa vyspala,maly začal tak paradne kopať, že som si to natačala na mobil,uplne mexicke vlny či pecky 😝

šimon ešte spí od 11.30 -tak hadam ešte 15min potiahne, nieje to stale,taže si chcem ten "úkaz"vychutnať

ináč,ked bol vo veku evičkineho maleho,tak mi spával tiež 2x denne, a večer o 19.00 bol už zas v postielke,to som sa ale už bála či nema nejaku spavu chorobu,alebo čo. ale ako rpišlo leto,tak spanie obmedzil na 1x 3hodiny na obed a ko sa teraz menil čas na zimný,tak je to katastrofa!!!! nespí o 19.30 ale o 22.00 !!!! a stáva o 6.00 - 6.30

tretulka
17. mar 2010

evitka, neprovokuj s tym spanim Tvojho Adamka 😠 😀
ja stale vyberam kocik, chcela som bexu, ale v poslednej dobe som pocula nejake kritiky na nu, dokonca od predavacky v obchode, tak neviem, hladam dalej, ci ma nieco oslovi...
fotku pridam aj ja, aspon rodinnu, brusko som este nefotila 🙂

rubinka
17. mar 2010

No tretulka najvyšší čas odfotiť brušenko 🙂

miciatko
17. mar 2010

no tak rodinky som uz nasla a kde su bruska??

tretula Bexu 3 mame ako favorita , kde si pocula alebo citala negativum??

abbey
17. mar 2010

Keď čítam o tom spinkaní detí,hneď by som aj ja zaľahla.Baby,ste aj vy teraz v tehotenstve lenivšie?Neviem,či to pripisovať hormonom,alebo stárnem,ale som zo dňa na deň lenivšia.Čo bude v takom 35tt?

evitkamalicka
17. mar 2010

abbey, ja v tomto tehu nie som unavena, mam energie na rozdavanie

evitkamalicka
17. mar 2010

tretulka my mame BEXU a som spokojna

abbey
17. mar 2010

Evi,prosím pošli z nej!

evitkamalicka
17. mar 2010

denis ja tiez ocakavam, ze v lete sa nam to spanie zmeni, kedze budeme aj dlhsie a castejsie vonku a aj svetlo bude dlho

zuzannas
17. mar 2010

Snehulienka: 😀 😀

Abbey: no ja som stale total unavena, takze sme dve... 😉 u mna je to ale hlavne tymto debilnym pocasim 😠 keby bolo slniecko mam sto pro viacej energie...

rubinka
17. mar 2010

Baby berte to tak, že každý kočík má svoje pozitíva aj negatíva. Neexistuje dokonalý kočík bez chyby.

evitkamalicka
17. mar 2010

abbey keby sa to dalo, tak by som poslala, ale pri Adamkovi som poctivo kazdy den na obed spala

zuzannas
17. mar 2010

mne spinkal Adam tak 3x 40min, potom 2x po hodinke a potom sa to napravilo na 1x 2-3hodky..teraz niekedy uz aj nespi cez obed 😖 alebo tak max 1,5hodku, dlhsie ho ani nechcem nechat, lebo potom vecer vymysla..takto zaspi max do 21.00

abbey
17. mar 2010

S tými kočíkmi je to hrôza.Mne by asi vyhovovalo,keby sa dal skombinovať podľa mojej predstavy:z jedného dizajn,z druhého farba a z tretieho podvozok,atď...Neviem,ako si nakoniec vyberiem Závidímtým, čo už majú doma.

tretulka
17. mar 2010

evitka, viem, ze mas bexu, ved som sa Ta na nu pytala
miciatko, citala som to tu na MK v diskusii - najdem link a vlozim, a vcera bola kamoska obzerat kociky a sama predavacka ju odhovarala, tak neviem...100 ludi 100 chuti
rubi - brusenko som nemala ani pred tehu, uz vtedy to bolo riadne brucho a nie este teraz 😀 , ale odfotim 😎

tretulka
17. mar 2010

abbey, tak sme na tom rovnako 😉
a ako najust neviem tu diskusiu najst...jaaaaaaaaj

lulusha
17. mar 2010

caute, tak sme doma, Lacko ma 265 gramov 🙂 je ok, skryval si tvaricku, takze 4D sme nevideli, ani fotku nemame... ale zato pipika som konecne aj ja videla 😀 srdiecko je krasne, aj prietoky krvi... vsetko v norme 🙂 o dva tyzdne mam ist do GPN k dr.Slezakovi, lebo vraj v 20 tt je najlepsie robit ten morfologicky, tak aby som mala ja aj doktorka dusu na mieste...tak mozno bude aj nejaka fotka 😉

rubinka
17. mar 2010

Jáj Tretulka takže nás všetky položíš do smútku, hej? 😀

evitkamalicka
17. mar 2010

lulu super

tretulka
17. mar 2010

lulu, super 😵 , ja mam zatjra poradnu, tak uvidim, ci mi urobi sono alebo ma objedna na neskor...ja uz chcem vediet co ideme mat 😝 😀 😅 😵

tretulka
17. mar 2010

rubi, nebudem radsej drazdit 😎 😀 ....ale zas nie je to take brutalne, aj ked sa mi zda, ze mam brucho vacsie ako pri Martinkovi, ale to je asi normalne, a pri nom som ku koncu teda mala riadny balon, najlepsie to ohodnotil moj brat, ked som mu poslala mms, kedze nie sme v jednom meste, vraj z predu nic moc, ale z boku vyzeras ako obrneny transporter 😀 , no co k tomu dodat 😀

rubinka
17. mar 2010

Lulu super že je všetko ok 🙂

rubinka
17. mar 2010

Ale nebudeš dráždiť, kľudne ho tam daj nech sa pokocháme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre