♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
13. apr 2010

Januliatko tak sa pekne šetri. Snád to bude naozaj to dievčatko ked už trikrát povedal. 🙂

captainka
13. apr 2010

ja idem zajtra do poradne tiez som zvedava co mi povedia...
takze jani to uz je poriadny cvalik 700gr

januliatko1985
13. apr 2010

captainka, sak uz ho aj tak poraidne citim jak sa tam hadze 😀

marija
13. apr 2010

Ahojte kocky. Docitat vas nestihnem, zas ste toho popisali dost vela. Malu mam od vcera konecnce doma, tak si ju uzivam a sem ani nemam cas zbehnut. Teraz haja, tak som len na skok prisla pozdrvait a precitat si aspon par poslednych prispevkov. Este do soboty sme 4krat denne na Peniciline, je obycajny penicilin v tabletkach, ktory jej msuim drvit a ktory je hnusny... po tych vsetkych ATB ktore existuju aj s prichutou aby to dieta zjedlo jej nakoniec zabral az obycajny penicilin. No ale hlavne, ze nieco zabralo. Uf.

Janulka super 😉 poriadna kocka je uz z Ninky.

Ja idem na dalsiu stredu na 3D a potom v piatok mam poradnu plus test na cukrovku a odbery, tak som strasne zvedava a velmi sa tesim.

CO sa tyka odsavacky nepouzila som ani raz Avent rucno/elektricku ci ako sa to spravne vola, ktoru som doma mala. Mne sa najlepsie odsavalo rukou a odsavala som minimalne. Ja som nepouzila ani dudlove flasy, ani dudliky, ktore som mala nakupene lebo moje dieta ich odmietalo a tak teraz ani neviem cimam nieco kupovat. Kazde dieta je ine, len sa bojim, ze mi zas ostane kopa veci 😀

rubinka
13. apr 2010

Marija tak super, že máš už malú doma 🙂

abbey1
13. apr 2010

Ahojte.Hlásime sa z poradne.Pridávame sa do klubu zdravých-nemocných maminiekSme ok,ale nariadené magnézium a kľudový režim,vraj je maličká hrozne nízko a tlačí na krčok,tak máme poľaviť v práci.A to ma chcela vypísať s otázkou či musím chodiť do práce.Nie že musím,ale chcem.Tak som si aspoň dala záväzok,že spomalím.Máme polihovať s podloženým zadočkom.HA HA.Už sa vidím.A máme aj nejaký slabí zápal,tak sme dostali čípky.A glukoza nás čaká o 2tt.Sabi sa teraz vytešuje z kočíka,skladá všetky možné variacie. Marija,som veľmi rada,že už máš maličkú doma.Už nikdy viac,však?

captainka
13. apr 2010

jani ja tiez citim a hlavne vyduvanie chrbatika dole v podbrusku...je to zaujimave ale niekedy ma poriadne vytlaca 😠

biba12
13. apr 2010

Marija super 🙂 , ze mas malu doma.
Baby ma stasite s tym otvaranim. Mne tiez tvrdne brusko viac ako pri Andrejkovi. Hlavne, ked sa viac namaham. Vcera som sa teda namahala dost, teperila nakup, Andrejka, hore dole do vozika/nakupneho/... Na gyndu mam ist az 27.4., tak snad nebudm musiet ist skor.Simonko kope uz celkom slusne, hlavne vecer, ked si lahnem s malym do postele a zaspava a este kecame, tak ako keby sa chcel pridat🙂
Nosim kompresne panuchy na tie krcove zily, co sa mi spravili pod kolenom / teda1, ale ide az na stehno/. Myslite si, ze to zmizne po tehu? Kamoske niektore zmizli, zvysok si dala operovat. SKlerotizacia, ta sa robi ambulantne. Neviem si predstavit totiz s miminom lezat v nemocnici po normalnej operacii. A do dalsieho leta to tam odmietam mat. Ja som totiz na svoje nohy citliva. KOzy som nikdy nemala ktovie ako velke, skor kozliatka🙂, tak aspon nieco. Asi si poviete, ze som trafena, ked to riesim...Ale nemozem si pomoct...
Inak odsavacku som nemala pri prvom tehu ani ja, nepotrebovala som ju, mala som Andrejka. Ten papal za dvoch a kazdu chvilu🙂 NIekedy dokazal visiet na koze aj 1,5 hodiny, hodka prestavka a znova- tot robil prve dva mesiace. Skor si zaobstaram nejaku masticku na bradavky, lebo tie som mala hrozne od toho sustavneho cmulania. Ale zvykli si. POdla mna je dolezite sa nepoddat bolesti a nezabalit to...

denisocka
13. apr 2010

No mne maly cez obed zmenil polohu a zjavne mi aj z toho tvrdne bruch,darmo lezim

abbey1
13. apr 2010

Moje deti tiež stíhali piť mliečko,takže som odsávačku neriešila.Veľmi dlho boli dojčené obe,tak to snáď bude i teraz.

aarwen
13. apr 2010

Caute baby,

ja som tiez augustova len velmi nestiham pisat 🙂ale niekedy vas citam.
Chcem sa opytat, tie co ste v BA, kde ste boli alebo kam pojdete na testy na tehotensku cukrovku?
Mna doktorka poslala na polikliniku Tehelnu len tam mi prave povedali ze to nerobia.
dakujem 🙂

didulka85
13. apr 2010

aarwen ja chodim do ruzinova k doktorovi a tam aj pojdem na glukozovy test.

silwietta
13. apr 2010

aarwen, ja som pred dvoma rokmi bola na antolskej...

michaela80
13. apr 2010

takze som naspat z nemocnice , ze ten vytok bol z Candibene ze to nie je plodova voda...

denisocka
13. apr 2010

Tak super!si bola u spoluziaka

michaela80
13. apr 2010

hej ale nie na koze...iba gatky som mala doniest z rana...este ze som neprala biele, bo uz by vyseli vonku...

denisocka
13. apr 2010

Tak by si sa musela ukazat v adamovom ruchu,xi

lulusha
13. apr 2010

aarwe, mne tie testy bude robit normalne moja gynekologicka v ordinacii...vsak to by mala robit aj tvoja, nie? v lekarni si vyzdvihnem rano roztok a ostatne sa urobi v ordinacii...

miska, super, netreba sa stresovat... 😉

ale inac ja som taka ista...rano som mala ruzovy jednorazovy vytok a hned som stresovala...keby som vcera nebola u dokyny, dnes asi bezim... ale verim, ze to bol iba zvysok toho krvacania, co som mala vcera...

evitkamalicka
13. apr 2010

aj mne testy robi moj gynekolog

pipi1211
13. apr 2010

ahojte tie co uz mate deti dosiel vam uz prispevok/materska? bo neviem najst kartu do int.bankingu tak ze ci uz su prachy alebo nie.... 😎

evitkamalicka
13. apr 2010

pipi este nedosiel, mne chodi 15-teho

denisocka
13. apr 2010

Mne 17teho

nikitka231
13. apr 2010

kocky a kolko sa ide teraz dopredu na matersku 8tt??ci ako ??

michaela80
13. apr 2010

myslim ze 6 tt v rizikovych prip 8tt

ikulka
13. apr 2010

niki na matersku sa ide normálen 6týždnov pred porodom ale možeš aj 8týždnov zo zdravotných dovodov alebo na vlastnu žiadosť aj som tak bola pri malej.
vidím baby že tu niečo objednávate hodte aj mne pls link som nejak nezachytila...
lucy šťastnu cestu prajem a hlavne ničím a nikým nerušenu dovolenku aby site si raidne užili. ozaj a ked ysa vrátite?

zuzannas
13. apr 2010

aarwe, mne robili gluk.testy v statnej nemocnici na Mickiewicovej ul.

michaela80
13. apr 2010

tak..dnes mi prisiel angel care monitor... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zica1
13. apr 2010

michalela a co nan hovoris? 🙂 nam dnes prisla odsavacka, sterilizator, flasticky, cumliky vsetko TT....strasne sa tesime 😵

denisocka
13. apr 2010

Baby,pogooglite mi alchemylku caj,ze je dobry na udrzanie tehu

michaela80
13. apr 2010

no trosku ma prekvapilo ze bola natrhnuta folia na krabici a ten gombik angel care na tej vysielacke bol trosicku zafulany...ale pri tom otvarana nebola...
ale funguje v pohode..a boli tam aj baterky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre