♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
6. máj 2010

Ale nie z uk?

rubinka
6. máj 2010

No tie sú aj nadrahšie tak asi dačo na tom bude. 🙂

denisocka
6. máj 2010

No,ta ja mam tie zle,co ich mam vyhodit?

nikitka231
6. máj 2010

macu ako uz deniska pisala zavinovacky na suchy zisp su na hov.... aj ked tie na tej linke su krasne ....ja zavinovacku zatial kupovat nebudem...a uz vobec nie ked bude august... 😉

rubinka
6. máj 2010

Deni nie vyhodiť, skús ich predať. Veľa ľudí ich ponúka na predaj tak snád sa kupca nájde.

kvietok121
6. máj 2010

vy ste take sikovne, ked citam co vsetko uz mate, tak zacinam byt nervozna, ja naozaj este nemam nic naozaj nic, pre nase vytuzene babenko

nikitka231
6. máj 2010

macu ak tak takuto co ma stuhy na stiahnutie
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5287

nikitka231
6. máj 2010

deni preco by si mala mat zle??

denisocka
6. máj 2010

Lebo neni na skatuli free bfa ci co

denisocka
6. máj 2010

Joj macu,kup ak,tak obycajnu perinku a vlozku kockatu,nie toto

rubinka
6. máj 2010

Deni podľa mňa tie 4 fľaše v pohode predáš. 🙂

denisocka
6. máj 2010

no predám a zas zhanať nove ? možno niesu s BFA - šak kuknute mi na obal , ja neviem .. a prečo to predavaju jed to sa nema už davat na trh

nikitka231
6. máj 2010

deni ved daj ich na net uvidis a radsej kup tie medove s free 😉

lulusha
6. máj 2010

ja mam tiez tie medovej farby flasky Avent, nasla som za super cenu, prave dnes mi dosli, od jednej pani z mimibazaru...

zavinovacku mam, macu, taku nie moc tenku, ale ma aj maslu, lebo suchy zips je na prd... ale planujem kupit este taku tensiu, alebo zavinovaciu deku...

lucy1990
6. máj 2010

Deni, take sa predsa predavaju este aj v obchodoch...moja svagrina ich ma tiez a nie je tiez ta znacka na krabici a normalne ich pouziva...

nikitka231
6. máj 2010

no to vyzera na tie starsie tei priesvitne bez toho freeecka....takze ani ja to na krabici nevidim ...ved aj na nete ich kupis za lepsiu cenu ako v obchode.. 😉

denisocka
6. máj 2010

tak neviem,predat a kupiť free či sa nato vysrat

mate niekto odsavačku avent

denisocka
6. máj 2010

lulus,možno mašla viac zviaže babatko ako suchy zips,ale vypadne ti zdola - to bol problem týchto zavinovačiek , ja som odparala uzips a prebvalujem na tom, takže ma za 10e bavlnenu prebalovaciu deku 😀

bihan
6. máj 2010

Deni, daj to na MMB.. tie fľaše sa stále používať môžu, lebo ak sa nemýlim, nebolo doteraz dokázané, v akom množstve sa BPA uvoľňuje do tekutiny, takže ich zakázať nemôžu, ale predajcovia ich nahrádzajú tými BPA free, lebo bez tohoto označenia ich opatrní rodičia nekupujú. Ja som tiež kúpila tie medové a staré aventku používam ešte stále pre Sáru ale ja v tej fľaši nič neohrievam, takže sa tam BPA neuvoľňuje.

lucy1990
6. máj 2010

Ja mam odsavacku avent s via systemom.

denisocka
6. máj 2010

no šak a ja tiež v tom nebudem nič ohrievať,iba ak čaj v mikrovlne

denisocka
6. máj 2010

kukam neštastny ebay s novými avent fkašami ale bieda, ceny hruza

bihan
6. máj 2010

aj ja mám ručnú aventku odsávačku

denisocka
6. máj 2010

A dobre su? Nesu dajake sady s nou plus flase?nie pohariky

michaela80
6. máj 2010

prisiel mi kociarik a je mi to prd platne ked ja som tu .....do haja...mam nervy....

kvietok121
6. máj 2010

kde si miska prosim ta objednavala kociarik???

rubinka
6. máj 2010

Deni ked tam ohreješ čaj tak sa bude uvoľnovať tá škodlivá látka. Tie bez BPA sú dobré len na studené veci, na ohrev radšej nie. Ja na tvojom mieste tieto predám kým sú pekné nové nepoužívané a kúpim tie nezávadné. Dnes sa už bez problémov dajú kúpiť výrobky bez BPA aj cumlíky aj odsávačka, všetko...

klapinka
6. máj 2010

Deni ja by som sa na tvojom mieste vykasla... podla mna je to taky bum aby sa kupovali drahsie flase. Myslim ze taka znacka ak avent, keby bolo nieco nebezpecne urcite by to z obehu stiahla. Ja som vyfasovala, teraz ked som bola na slovensku, aj rucnu odsavacku aj jednu flasu k tomu. Svagrina to pouzivala, a nic sa detom nestalo... to uz aby sme ani nedychali ..lebo vo vzduchu je tolko sajrajtov .... 😉

michaela80
6. máj 2010

mne ho objednala mamina kamaratka na svoj obchodik s detskymi vecami...

denisocka
6. máj 2010

ja mam zas nervy,bo minule malemu uplával cumel do potoka ,ked ho varovala švagrina a dnes mu kupila 2 cumle ale tie, s hnedou gumou,take okruhle,skoro ma tu vystrelo . akože,ja neviem kde na take cumle došla, a to nie su cumle za 5sk,ale take z lekárne ,no nema kde glupa davať peniaze,ja to hned aj dakomu dam,alebo jej to vratim,nebudem davať take kaučukove hoveda malemu do ust

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre