♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
23. jan 2010

miíciatko, ja som inak nad tym savom uvazovala uz predtym, ale vraj potom veci ozltnu 😅 ale toto perex je asi speci na to, mala som ho volakedy davno a pridavala som ho do prania ked som plachty biele prala a bolo vsjo ok odvtedy ma nenapadlo ho kupit 😅

tretulka
23. jan 2010

ahojte...lenadka, ja som si tiez vsimla, ze mi na veciach po malom vystupili take zlte flaky, dufam, ze sa ich nejako zbavim

bihan
23. jan 2010

tak ja som už mini veci oprala, nejako zvláštne začali páchnuť a žlté fľaky teda celkom nezmili 😝 Asi to bude chcieť vyššiu teplotu ako 40-ku.

mib
23. jan 2010

lenadka, si mi spravila aku chut s tou kolozvarskou kapustou. ja si ju zvyknem dat ked ju spravia v robote. doma ju tiez nikto nerobi. dnes som sa rozhodla, ze do porodu vyskusam viacero takychto jedal, aby som nemala na materskej problem. my sme totiz s mm doteraz zili na cestovinach, rizotach a steakoch. 😀 takze sa musim este naucit robit klasicke jedla. 🙂

tiriel, super ze je drobcek v poriadku. dufam, ze tu injekciu ti nakoniec pichli. je to fakt o nicom, ked tam mas iba lezat, ale ti nijako nepomozu. 😠

bavili ste sa o nevolnosti. tak ja som z tych stastnych kociek, ktorym nie je zle. sucitim s vami, ktore behate na zachod viac krat denne. 😒

mib
23. jan 2010

bihan, ta zavinovacka, co mas v albume (prva fotka) ... nevies ci sa da kupit aj cez ebay?

bihan
23. jan 2010

Mib, dajú ale ťažko sa hľadajú...toto som objednávala rovno z Nového Zálandu za veľmi rozumnú cenu, ale napr. aj českí Bundle of Joy ich majú www.bundles.cz Ono je to vlastne zavinovacia deka, nie zavinovačka.. tie nájdeš bez problémov, ale sú rozdelené podľa mesiacov a nedajú sa použiť na nič iné ako zvinutie.. s týmto sa dá aj prikrývať 🙂

ikulka
23. jan 2010

ahojky dievčatá joooj tak mne je dnes teiž pekne zle najem sa zle je nenajem tiež už neviem čo mám robiť......už aby skončil tento tretí mesiac snád to ustupi.....čo ste písali o tých bolestiach v krížoch no mna už trošku pobolievaju ale zatial to nie je hrozné zato pri prvom tehu som si ich od začiatku poriadne užila celých devať mesiacov .....
no bruško rastei veru aj mne až som z toho prekvapená že teraz v 3-mesiaci mám také brucho ako pri saške v šiestom....ha tak si neviem predstaviť čo potom v deviatom...pri prvom tehu som pribrala 11kg teraz som sa zatial nevážila tak uvidím dufam, že to nebude vela.....
tiriel držím palce myslím moc na teba drž sa tam ty aj malinké.....

nikusska11
23. jan 2010

awojte je tu niekto z popradu?kto bude rodit v auguste?

mib
23. jan 2010

ak si dobre spominam, tak si pisala, ze je to z merina.

jajka28
23. jan 2010

pumagold: ja osobne skusenost nemám, ale moja sesternica má problémy zo štitnou žlazou od 14 rokov.mala problém trošku otehotniet /28/, ale počas tehotenstva brala stale niečo na tu štitnu a bolo všetko ok aj malá...ja si myslím že v dnešnej dobe je veda na takej úrovni, že aj keby ti zrovna niečo zistili, tak to nebude problém...a porodila normálne 2 dni po termíne...nečitaj moc toho na nete, lebo to je do zbláznenia, aj ja som toho radšej nechala.... 😉

bihan
23. jan 2010

jj, merino.. najúžasnejší matroš na svete 😀.. možno lepšie je už len merino s hodvábom 😵

rikuska21
23. jan 2010

Ahojte dievcata

Tiriel a Barborka, ja som mala masivne krvacanie uz v 5 tt a opakovalo sa to asi 4 krat a non stop spinenie. Bola som v nemocke- lekari nevedia preco. jednoducho kludova rezim a lezat. Momentalne som 10+2 tt a 7 dni bez spinenia a krvacania a od 15.12. PN.

Ak ma prijmete medzi seba budem rada.termin porodu mam zatial na 21.8..

Pumagold. ja sa liecim na stitnu zlazu a beriem lieky, zatial mi nikto nepovedal, ze by mi hrozil nejaky predcasny porod. Nerob si zbytocne obavy, 😉

mib
23. jan 2010

bihan ... dik 😉 idem to pozriet

mib
23. jan 2010

rikuska ... vitaj. mozno si ma este budes pamatat z temy cakateliek po transfere. a kto zalozil tuto temu si si tiez uz asi vsimla. 😵 myslela som na teba, ci sa nepridas. vela nas v tom case nebolo, co sme mali pozitivne testy. tak som rada, ze si sa pridala. 😉

lucy1990
23. jan 2010

Jeej, nove augustovky pribudli 😵 vitajte!

tiriel
23. jan 2010

Poobede som si vyziadala kanavit+dicinon injekciu.myslim ze kus pomohla.najvacsi problem je zapcha , uz som zufala.

kila
23. jan 2010

Tiriel a na zápchu ti nevedia niečo dať alebo poradiť? Skús jesť kompót (najmä slivkový) a jogurt. Ja som mala po pôrode nejaké čípky ale nebolo to nič príjemné ani tak, ale to asi poznáte tie ktoré ste už rodili. 😅

katy7
23. jan 2010

tiriel, tak s tou zapchou zacinam mat aj ja problem, snad to nejak upravit, trocha viac pohybom a tekutinami, len moj gyndos mi povedal, ze mi nariaduje nemocnicny rezim v domacom prevedeni, pretoze som po IVF, aj ked je vsetko v poriadku ale mam mat maximalny klud a zacinam byt z toho nervozna

rikuska21
23. jan 2010

Mib samozrejme, ze si pamätam, som rad, ze som sa niekde zaradila a dufam, ze obcas aj nakuknem

Mne byva spatne,ale uz nevraciam, ked sa naobedujem, tak je uz dobre
pardoxne jem menej ako ked som nebola tehu, ale je to asi tym, ze zatial mam kludovy rezim a fakt len polihujem a niekedy uz nieco navarim. S priberanim je to zatial ok, asi pol kila, ale brucho mam väcsie ako moja kamoska v 6 mesiaci, takze tak.
Inak jem vsetko okrem plesnivych syrov a bylinkovych cajov, aj hriby papam a aj pecienku som mala.

Tiriel, ja som fakt uplne krvacala, ako z prasata, a tiez mi iba 1 krat pichli injekciu a inak so mnou vobec nic nerobili, vobec

lucy1990
23. jan 2010

Ja som mala problem so zacpou uz aj predtym, takze som zvyknuta 🙂 a aha co som nasla, aky zlepsovak:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6370129 sranda, nie?

kila
23. jan 2010

Lucy zaujímavá vecička. 😅

katy7
23. jan 2010

lucy1990 aka super vecicka 🙂

tea333
23. jan 2010

rikuska vitaj 🙂 snad uz u teba bude vsetko v poriadku 😉

maculienka123
24. jan 2010

dobre ranko vsetkym tehulkam 🙂 ako sa citite?

tiriel
24. jan 2010

Ahojte,mne asi ta injekcia vcera zabrala.dnes bola sranda vizita,sluzi lekar z ambulancie a s fleku mi oznamil,ze zajtra domov. Muzovi ani nepisem,lebo bude stastny a ked to zajtra primar zatrhne,tak ho porazi

maculienka123
24. jan 2010

triel drzis sa skvele,len tak dalej a zajtra uz pises z domu 🙂

tea333
24. jan 2010

tiriel tak dobra vizita to bola 🙂

evitkamalicka
24. jan 2010

ahoj kocky

groka
24. jan 2010

tiriel kde si v nemocici?
no pokial viem ta 3 dni bez spinenia ci krvacania a pusta sa domov

groka
24. jan 2010

inak ahojte
zijem ako zijem,neviem ci si to namyslam,nie je mi tak zle,ale to tu uz par krat bolo,takze cakam,dnes budeme mat fajny obedik,na spajdlach ci raznici kto to ako pozna a kacacia polievocka slizikova,normalne si to male pyta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre