♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
26. jan 2011

@mirmaj ďakujem 😉 nie, nedržím, natiahnem jej ich, otočím hlávku nabok a pustím mesiačik 😀 zaťahovať do zavinovačky už nemá význam, lebo aj tak si tie ruky nervózne vytiahne a je po spaní, takže u radšej položím, akoby sa šla opaľovať ... to je tzv. poloha, pri ktorej by sa nemalo bábetko "rozčúliť" 😵

kvietok121
26. jan 2011

@evanns krasne miery

mirmaj
26. jan 2011

@majka35 aj ja som to skúšala, ale ona si ich hned stihane dole a je to všetko v ťahu, nám sa tak hrozne pohoršilo zaspávanie, že som z toho normálne na prášky ked máme isť spať ☹

mirmaj
26. jan 2011

@evanns to sú miery 😀 😀 😀 sa naozaj nemusíš báť, že je podvyživená 😀 😀

majka35
26. jan 2011

@mirmaj nám sa pohoršilo spanie počas dńa, preto možni večer je už taká unavená, že už ani tie rúčky nedokáže dať dolu a hlávku otočiť, dávam ju spať až vtedy, ked už je nervózna a pretiera si očká

majka35
26. jan 2011

možno, nie možni 😕

seagull2404
26. jan 2011

@katulkaaaaaa moja, budem drzat palce, mna to tak vzdy boli, ked toto pocujem, ze ako sa niektori rodicia chovaju, podla mojho nazoru su ludia, ktorym by malo byt zakazane mnozit sa 😠
@evanns krasne priberate 🙂

seagull2404
26. jan 2011

@mirmaj tak ja musim poklopat, ale my uz konecne zaspavame v relativnom klude, po tych niekolkolko mesacnych hodiny trvajucich bojoch som tomu velmi rada, viem, co prezivate, moja, buem drzat palce treba to asi len vydrzat

mirmaj
26. jan 2011

@majka35 aj ja ju dávam spať až vtedy a neviem čo to nieje chyba, lebo je už moc unavená, možno keby som ju uložila ešte kludnú bolo by to lepšie ale fakt neviem, ona inak cez deň spí dosť veľa, doobeda 2 hodiny a poobede aj 3 a viac, ale to pokiaľ zaspí ja prestávam zvladať, poobede je to v pohode lebo ideme von a večer tiež celkom len to doobedie je fakt 😝
@seagull2404 aj ja dúfam že je to len prechodné a prejde to tak ako to prišlo a tak pekne zaspávala doteraz a teraz fakt neviem čo...keby sa dala aspoň uspať na rukách tak to riešim aj tak, ale to sa mi naozaj málo kedy podarí a ked aj podarí a položím do postielky tak je hore a dnes dokonca tak začala revať ked som ju položila, že sa nemohla ani nadýchnuť som ju musela zobrať ☹

eis4
26. jan 2011

@kvietok121 tu som našla že do konca až do dvoch rokov je dobré chrániť krk dieťaťa. pod -rozhodujuci je vek dieťaťa..... 🙂 ja už vážne neviem všade inak píšu.ale som rozmýšlala že tie od 0-18 budu asi dobre pre našu ked už bude mať 7 mesiacov.ale pre tie menšie je bezpečnejšie vajíčko 0-10 či 13 a nie autosedačka 0-18 🙂
http://www.mototuristika.sk/index.php?option=co...

eis4
26. jan 2011

@niky13 chuda moje -nezávidím ti. ☹ naša tiež nechcela ani piť z flaše ani cumlík.teraz asi mesiac čo každý deň vypije dve flašky čaju160ml.treba skušať ja som jej skušala každý deň tiež sa ksichtila všeliako a jedného dňa mi vypila celu flašku 🙂 teraz už aj cumlíkuje asi 2 týždne ale nie je na ňom závislá,vonku cumlíkuje celý čas a doma ju baví vypluvať a potom kričí kým jej nedam cumlík späť len sa otočím a cumlík už nie je v pusinke 🙂 🙂

jankasramka
26. jan 2011

ahojte, no posledne dni vzdy ked som sa poobede napojila tak kon nefungoval , uz som mala nervy z toho.
@liba78 jejda vam idu najskor horne zubky?to bude zlateeeeeeeeeeeeeee.
mateovi sa prave prerezava druhy dolny tak mame urevane dni. natieram to gelon ale zaberie len na chvilu ani sa poriadne vyspat nemoze...
@katulkaaaaaa to je fakt smutne ze prave viki sa s tym musela stretnut. urcite je velmi dobrosrdecne dieta. tie na to vecsinou najviac doplacaju. v tomto ma asi pravdu eis4- kedy bola bitkarka tak by si na nu nedovolili 😀
no ale asponze ma simonka- ten ked vyrastie tak si ju pekne krasne obrani. a miesto motorky takymto faganom nakopne ritku

seagull2404
26. jan 2011

@mirmaj moje chudatko, a nosic ste neskusali?

liba78
26. jan 2011

@evanns páni, Natashka boxuje v našej lige 😀 😀 😀 dobre živené miminko 😉

@jankasramka neviem to celkom identifikovať, ale spodné ďasná má také normálne a hore má pampúchy.

evanns
26. jan 2011

@kvietok121
@mirmaj
@seagull2404
@liba78 diky baby...je to papkac a ja neobmedzujem 😀

seagull2404
26. jan 2011

@evanns ved preco by si mala 😀 ked chuti, tak chvalabohu 😉

evanns
26. jan 2011

@seagull2404 ved to, ze chvalabohu ...aspon s papanim nemame problem 😉

danulienka35
26. jan 2011

@memory97 nejdu jej vidiet len ma napuchnute riadne,hej ta mamina sa riadne hambila i plakala ze ta mala ma co chce tak neviem asi laska jej chyba rodicov to je muj nazor

eis4
26. jan 2011

@jankasramka 😀 😀 😀

niky13
26. jan 2011

@eis4 tak to budem skusat, chcela som aby sa naucil pit cajik z poharika Avent, ale ani to mu nejde. Tak len lyzickou, alebo mu nalievam pomalinky do pusinky. A mozem sa opytat, ked tak zvladate flasu - ste na MM alebo UM?
@danulienka35 ahoj - ako ste dnes dopadli?

eis4
26. jan 2011

@niky13 sme na MM mlieku.jaj a dokonca si aj sama drží flaštičku 🙂 ale zakaždým sa pooblieva 😀

niky13
26. jan 2011

@eis4 bozinku ta je zlataaaa 🙂 a neodmieta ti prsko, ked ma flasku?

seagull2404
26. jan 2011

@evanns tak to mi sme zas akosi prestali pit mliecko, netusim, co to ma byt...

hajatanufus
26. jan 2011

ahojte babenky zase som tu dlhsie nebola lebo raz mi nejde net potom zase kon a vcera som bola chora tak som cely den prelezala este stastie ze mm bol doma a ze mi pomohol s detmi lebo inak by som to nezvladla asi som niekde v piatok prechladla ale aj deti su chore teda maju sopliky ale take hnusne huste zelene inak v stredu sme boli na tretom ockovani s racel mala trosku zvysenu teplotku ale davala som jej len ladovy obklad na nozku a bolo dobre ale koli tomu ockovaniu je asi teraz chora tak dufam ze jej to rychlo prejde a vy? ako sa mate? inak ste tu spominali spinkanie deti tak nasa rachel ked ma doma klud tak spinka 3 hodky doobeda a tri hodky poobede ale vonku mi nespinka vobec iba ked ideme v autobuse tak to ju ukolise ale ked zastavime na cervenu tak spusti krik ze preco sa to nehybe 😀 a mimochodom vsetko najlepsie tamarkam k meninam

hajatanufus
26. jan 2011

@seagull2404 mas krasneho smejka a neboj to nepapanie prejde aj babatka maju svoje dni 🙂
@eis4 mala je krasna 🙂

seagull2404
26. jan 2011

@hajatanufus jeeej dakujem, no to dufam, ze to prejde 😉

danulienka35
26. jan 2011

@niky13 ahoj zas nijak zajtra nesem moc vraj ze nejaky bacil to mi nemohla povedat hned? pipina jedna

niky13
26. jan 2011

@danulienka35 to fakt? by ma z toho piclo. Inak trpaslik si nedal povedat, vstaval a vstaaaval v noci. A vecer uz len takto oddychoval.

danulienka35
26. jan 2011

@eis4 jej aka je krasna princezna a sikulka to nasa je leniva si drzat flasku 😀

danulienka35
26. jan 2011

@eis4 jej aka je krasna princezna a sikulka to nasa je leniva si drzat flasku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre