♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
1. feb 2011

@niky13 ta je tiez dobra, parada je to, ze? :P

alure
1. feb 2011

@niky13 jasné veľká slečna,ešte to tak 🙂 povedz že som len srandovala 😀
@evanns košele môjho drahého (tie firemné) sú z hnusného tvrdého materiálu a všade nejaká nášivka a kopec blbostí 😠 prikladám ako taká košela vyzerá 😀

akika722
1. feb 2011

@eis4 😵
@niky13 to je pračka a sušička v jednom?

akika722
1. feb 2011

@katkavv a mliečne kaše???

niky13
1. feb 2011

@katkavv 😉 😉
niekde pisu, ze este je skoro, a niekde som nasla, ze raz tyzdenne obycajny biely, ked nekojis. Tak sa rozhodni.

danulka3
1. feb 2011

Ahojte,konečne som sa dostala k pc,idem vás prečítať a potom vám opíšem môj strašný zážitok z vybavovania rodičovského.Pointa je,že som nič nevybavila,ale veď potom napíšem 😠

niky13
1. feb 2011

@akika722 ano 🙂

akika722
1. feb 2011

@niky13 kolko ťa stala?som tam nenašla cenu 😅

danulienka35
1. feb 2011

@alure vcera bola najstarsia u zubara dal jej plombu za 10 eur dnes male odpadla v robote co ju to bolelo bolo jej zle dala jej ju von a dal vlozku place jak ju to boli chudiatko moje

katkavv
1. feb 2011

@akika722 tu spapal dnes po tych 5 hodinach .... to mu mam davat aj rano kasu ? a co tekutiny, on mi vypije cez den max. 150 ml tekutin !?

alure
1. feb 2011

@katkavv jogurty ešte nie..v žiadnom prípade...to až okolo 9-10 mesiaca..aspoň čo ja viem

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 ☹ ☹ ☹ daj jej niečo od bolesti ☹
@katkavv ani moj nechce piť ☹ ☹ a dr čo nato???

alure
1. feb 2011

@danulienka35 my sa teraz trápime u Oliverka,má deravú stoličku a akonáhle niečo zje čo mu to upchá tak je krik a plač..boli sme u zubára,vyvrtal,vyčistil pod tým mu už rastie stály zúbok tak ani trhať nemohol,ani zaplombovať...vedľa mal nejaké úlomky zo zúbka čo už je vonku,pichol injekciu a vybral tie dva kúsky a že 18€ som skoro spadla z nôh....

katkavv
1. feb 2011

@akika722
ked som bola pred mesiacom tak este vypil za den tych 600 ml, no a teraz dava max 300 - 350 ml ale fakt ze nasilu, urcite bude mat na mlieko averziu :(

alure
1. feb 2011

@katkavv http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=zaciname...
tam je to písané nedojčené deti jogurty po 10 mesiaci,dojčené až po roku ...

katkavv
1. feb 2011

@alure aha, tak fakt neviem, ze co mu davat jest na miesto mlieka 😖

alure
1. feb 2011

@katkavv a ako je to s kašíčkami? máš mliečne aj nemliečne,skúšali ste niektoré?a aspoň čajík vypije?

akika722
1. feb 2011

@alure 😲 😲 😲 😲 drahy zubar
@katkavv s jogurtami by som aj ja počkala..ja aj nechapem ako niekto pcha do pol ročneho baba pribinačika a ine bludy..mm mal nedavno vyjazd že 5mesačne dieťa sa dusi modrie...no mamka do maleho natrepala 3pribinačiky,bo mu chutili a aj švagrina jej dava...ťava

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 zobrala si ved ma 20 rokov
@alure co? to je sila ved deti by mali mat za darmo sila tento svet

katkavv
1. feb 2011

@alure
kasu mal rad hami bananovu, tu papal, neskor uz nechcel, tak dnes som mu kupila od Hipp kasu mliecnu ovocnu pre deti od 5 mesiaca, to pekne zjedol 180 g ale az teraz som si vsimla, ze obsahuje lepok, ale co uz, ja ho uz na lepok pripravuje asi 2 tyzdne, tak snad mu to neublizi ...

niky13
1. feb 2011

@akika722 podla toho ci je akcia, okolo 2000 eur

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 ved ja len tak ☹

danulienka35
1. feb 2011

@alure ja davam pribinacik a vsetko v pohode

niky13
1. feb 2011

@danulienka35 to neznasam s tymi zubarmi. Ja som najradsej ked to urobia naraz a poriadne. Hlavne rychlo. Ked pocujem vlozka do zuba, tak som besna. 😠

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 ja viem mojko len stale nemoze ibalgin vies

katkavv
1. feb 2011

@akika722
fuha, no pekne, tak to zas by som neurobila, ale je fakt, ze mlieko mu musi chybat, teda tie vitaminy :(

alure
1. feb 2011

@akika722 hej ja som mala zo sebou 10€ že šak určite stačí ..som sa hanbila,ale chodíme tam často kôli strojčeku,tak že nabudúce prinesiem 😒
@danulienka35 no máme súkromného zubára a v škole už také niečo ako za našich čias nefunguje...teda aspoň na našej škole to nie je....
@katkavv a ešte som ti niečo našla...a nielen tebe ale celkovo ohľadom príkrmov aj pre nás čo ešte len kojíme ....
http://www.dojcenskavyziva.sk/clanek.aspx?artic...

danulienka35
1. feb 2011

@niky13 on je taky debil lebo slope vies a vsetci na neho nadavaju musi ist si dat kartu inam

katkavv
1. feb 2011

@alure dakujem

alure
1. feb 2011

@danulienka35 ja viem že veľa detí papá rôzne jogurty a tvarohové krémy a tak..ja som dlho kojila aj Olivera a chystám sa aj Denisa a tam som z nejakými inými mliečnymi vecami začala oveľa neskôr...aj syry až okolo roka...ale to je môj názor...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre