♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
12. feb 2011

@danulienka35 to ma mrzí, ja mám pocit že malý vracia zo soplíkov a zo mňa 😝 Teraz aj mňa bolí žalúdok. Som to prepískla a tieto dva dni sa napchávala všetkým 😢 Ešte aj teraz večer čerstvým oškvarkami ☹

@akika722
@danulienka35 to bola len taká guľatá šlahačková napodobenina torty. Musela som ju urobiť kvôli chlapcom. Oni by najradšej oslavovali každý nový deň Jurkov. 😝 Šlahačka mu chutí a on chce skúsiť všetko. To si mala vidieť čo robil, keď mu tá stierka vypadla z ruky 😀
@memory97 teda Dávidko už 7 mesiačikov 🙂 ako rýchlo to uteká. A my vás nevieme dobehnúť. 😉
Jediná spravodlivosť na tomto svete, každý starne 😅

akika722
12. feb 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
12. feb 2011

@eis4 dakujeme🙂 sa mi ani nechce verit, ze 7 mesiacov, ved o chvilku je tu rocik🙂
mala je zlatunka🙂 kocka🙂

@akika722 ako krasne spinkaju, aj nas drobcek uz buva🙂

@danulienka35 jeeeej ako jej pristanu tie okuliarky🙂

@liba78 jej torta sa podarila🙂 maly je zlatunky🙂 Idu aj vam zubky, ked vracka? Si mu dala aj z torty ochutnat alebo len tu slahacku, aby mu neprislo luto 😝

danulienka35
12. feb 2011

@liba78 oskvarky to by som si dala aj ja mnam tiez jem pate cez devate mala grckala aj sopliky mala aj kasel a za 2 dni jej nic nebolo a zubky vonku uvidis moja

danulienka35
12. feb 2011

@memory97 aj ja sa pridavam oja ku gratulacii,no aka dolezita bola 😀 😀 😀

akika722
12. feb 2011

@memory97 vy mate 7m??? 😲 😲 😲 už??? 😲 😲 😲
tak gratulujeeeem velkemu chlapčekovi 😎

niky13
12. feb 2011

@liba78 mnam skvarky, a maly je uzasny s tou tortou 🙂 nestrcil vam do nej rucky? 🙂

danulienka35
12. feb 2011

@niky13 nam robi chute vsak?som si musel ist po karbenatky a chlebik 😉

memory97
12. feb 2011

@danulienka35 zajtra dam, som ho fotila🙂

liba78
12. feb 2011

@danulienka35
@niky13 baby príďte ich zjesť. Mne sa už dvíha žalúdok. Nechápem ako som mohla byť tak pažravá. ☹ ☹ ☹
@niky13 strčil do nej ruku, jasné kuk dokonca chytil ten bonbón 😀

niky13
12. feb 2011

@danulienka35 ja uz mam umyte zuby a som lenoch - druhykrat ich suchat nebudem, takze som nasucho 😠

liba78
12. feb 2011

Babulky dobrú nôcku, už sa malý rozdýchava v spálni. 😝 Vysielačka bliká, musím za ním. Pa zajtra.

memory97
12. feb 2011

@liba78 maly je chorucky?
o chvilku aj malinky bude mat 7 mesiacikov a zas budeme pozerat na torticku🙂

@danulienka35 dakujeme🙂 ved aj vyzerala ako mala pani ucitelka🙂

@akika722 ano, uz 😉 dakujeme🙂 nam to teda bezi a bezi🙂

@danulienka35 a kto bude miesto teba spinkat, ked sa teraz este doplnaju zasoby 😀 😀 😝

niky13
12. feb 2011

@liba78 no preto 😀 , spravny sibal, ved je to jeho torta 😉

memory97
12. feb 2011

@liba78 jej aky je zlaty🙂 dobru nocku.

Dobru nocku vsetkym aj ja idem k mojej malej laske 😉 ked uz je zas o mesiac starsi, uz by mohol opat troska viac pospinkat v noci 😀

danulienka35
12. feb 2011

@memory97 ok mojko pojdem ja hajat trosinka snad bude noc lepsia uz 😉
@liba78 no prideme 😀 krasny je aj si oblizol?
@niky13 uz idem aj ja moja hura spat snad trsinku ked nie kava to isti ☹

danulienka35
12. feb 2011

@memory97 ona je pani dulezita moja ja som od rana nic nejedla az teraz prvy raz a idem do kupelne umyt zubaky a osprskovat a hajat snad dnes ma necha trosinku vyspat 😉

niky13
12. feb 2011

@danulienka35 dobru noc vsetkym aj moj uz sa asi koti, zacina mi to blikat tak idem aj ja
prajem vsetkym ruzove vyspinkanie

jankasramka
13. feb 2011

@akika722 semi nema rad manducu? mateo sa zas naopak velmi rad nosi, kupila som ergo a zachranuje nas den co den lebo mateo zas nema moc v laske kociar 😔
a ani doma sa nechce nosit?navydrzi ti ani chvilku? mozno este zmenis nazor a vyuzijes cez leto,ci?
inak fakt nadherne spiace deticky a podla mna sa tiez podobaju bratia. vyzeraju ako dvojicky ktore sa nerarodili spolu 😀

@liba78 jeeeeeej, no konecne si ukazala nasu trojicku.... 😀 no uz sa dost odlisuju ale myslim ze jurko s mateom drzia viac spolu ako simonko 😝 😀
inak to mate take sedatko ci co to je? mozno som blba ale ja som take nieco este nevidela 😕 to ma aj nejake ine funkcie ci je to len na sedenie?

jankasramka
13. feb 2011

@memory97 gratulujem k 7.mes 😵 fakt ten cas leti...

liba78
13. feb 2011

Dobré ránko.....
@memory97 ja neviem či je chorý. Teplotu nemá, nekašle. Len mu často vybieha a občas aj riadne vracia. Myslím že má niečo ako "zadná nádcha" Teda nič neodsajem, nič netečie von. Len zadom rovno do brucha a potom mu je ťažko.
@danulienka35 aj si oblizol 😅 Ja som robila tú tortu len tak podľa seba a nieje v nej nič čo by už 1/2 ročné nemohlo. 3 vajíčka vyšľahané s cukrom, múka a trochu prášku do pečiva je korpus. Plnka je domáci čučoriedkový džem a šľahačka. Takže až na tie cukríky mohol ochutnať.

@jankasramka to je sedátko do vane. Dala sem kedysi link @21 Som ho objednala a malý radšej vo vani pláva ako sedí. Ale keď potrebujem niečo robiť a on chce vidieť tak si to pripnem na linku alebo inam na hladký povrch. Nemôžem ho tak nechať bez dozoru, ale pri mne tam pekne čučí.

lussitka
13. feb 2011

@memory97 kedykolvek.....

veve10
13. feb 2011

ahojte baby. Ked mali vasi drobci kasel, co ste im davali? Hedelix? A ked ste boli chore vy (klasicka chripka...kasel, bolest hlavy a vobec celeho cloveka), tak co si moze dojciaca matka na to dat? Ja zatial beriem homeopatika Paragrippe a Stodal, ale na noc som si dala aj Paralen (kedze ma tak boli hlava). Moze sa Paralen? Dik za radu (som chripku nemala asi nikdy v zivote, tak som nadsena) 🙄

veve10
13. feb 2011

A prave som zistila, ze mam aj teplotu - 38. Tak to som nemala uz asi 15 rokov. 🙄 Fakt dufam, ze mozem Paralen, lebo teplotu si homeopatikami nezrazim. Vrrrrr.. ☹

memory97
13. feb 2011

@danulienka35 ahojky, aka bola nocka, mala spinkala lepsie?

@jankasramka dakujeme, veru leti to...ved nas o chvilku Mateo dobehne 😉

@liba78 jejda, ale je v tom podareny, akurat som pozerala, ze ako ho to udrzi.To ma zospodu asi prisavky🙂

@lussitka ok, dohodnute 😉

liba78
13. feb 2011

@veve10 paralen môžeš určite. A aj Ibalgin. Ten nám dávali aj v pôrodnici. Prajem skoré uzdravenie.

memory97
13. feb 2011

@veve10 ahoj, ak ma hlieny maly je lepsi sinupret, hedelix je tiez dobry, myslim, ze aj on rozpusta hlieny... Nepoznam tieto homepatika. Ale kludne si daj ibalgin, ten sa moze i pri kojeni a je ucinnejsi ako paralen😉 Na kasel su vyborne prieduskove caje, ale nech sa mm alebo kto ti ich pojde kupit spyta, ci to mozes ako kojaca matka. Myslim, ze este nie vsetky bylinky sa mozu... Myslim, ze aj ten antibioticky spej (zabudla som nazov,ma oranzovu krabicku) sa moze pri kojeni, ak by sa ti velmi pritazilo, ze on velmi nezatazuje babatko, ale to by ti uz poradil tvoj lekar. skore uzdravenie.

liba78
13. feb 2011

@veve10 e ešte by si mohla šumivé calcium 500 1x denne. To mi dala dr keď som bola chorá a malý mal 3 týždne. Brala som vtedy aj atb.

liba78
13. feb 2011

@memory97 Bioparox - ten spray

memory97
13. feb 2011

@liba78 presne, moja hlava derava 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre