♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
2. mar 2011

@lussies ahoj, my neprespime celu noc, este sa nam to od narodenia nestalo 😉 , sedi iba ked maleho posadim, este pada nabok.

@alure ja tiez zabudam aj na vigantol a to ho mam stale po ruke 😀

@danulka3 rozmixujem a tak mrazim spolu so zeleninou.

danulka3
2. mar 2011

@kvietok121 teraz som to pozerala,potápajú sa aj tam ☹ ale myslím,že keby si povedala,že potápať nechceš,by ťa neprinútili

majka35
2. mar 2011

@memory97 ježiš vigantol 😕 😕 😕 😕 no tak na ten som zabudla úplne, ešteže vás mám 🙂 🙂

danulka3
2. mar 2011

@memory97 aha,lebo ja som mrazila len čisto mäsko 🙂 a koľko by malo byť toho mäska v jednej dávke na deň?

majka35
2. mar 2011

@danulka3 ja dávam tak 1cm x 1 cm, si pamätám z jednej knižky, že by to malo byť okolo 20 gr

lenadka
2. mar 2011

@jankasramka dufam ze nam padat nebudu 😅 ved aj bodiky ju zadrzia, mame sa dobre, cakam kym mrnus vyrastie aspon na 1.5 roka 😀 nech sme uz spolu akcnejsie, zhodis ked ti zacne bahat a ty za nim s vyplazenym jazykom a ocami na stopkach, ja uz schudnut viac nechcem zas, teraz som uz na hranici 57 kg, nizsie ist nechcem, inak budem asi musiet v noci vstavat a jest slaninu 😀 😀 😲

memory97
2. mar 2011

@kvietok121 moja ved si ju zasluzis 😉 vidis Matejko si uz zacina zvykat a dnes potesil maminu🙂

@evanns nebud nestastna, mozeme ist spolu kocikovat a pokecat 😉

@brulka niekto tu uz pisal, ze je to to iste nutrilon a aptamil

@fialka5959 asi tak, niekedy sa v nich clovek nevie vyznat🙂

lenadka
2. mar 2011

@memory97 tu prespatu celu noc záááávidííím 😲 😉 😀 super, este hod recept na to 😉

danulka3
2. mar 2011

@majka35 mrazíš hotové alebo surové mäso

kvietok121
2. mar 2011

@danulka3 no musime pokecat s muzikom
@memory97 ano potesil a velmi dufam ze aj zajtra 🙂

majka35
2. mar 2011

@memory97 tebe už malý prespí noc? tak to závidím aj ja ... ja vstávam na veľké kŕmenie 1 a na čaj 2-3x ... aj ja chcem recept a ty @lenadka daj recept na mušiu váhu 😅

seagull2404
2. mar 2011

panecku vy ste popisali, ja som za ten cas pozehlila kopisko... a s dobrym pocitom idem hajat
@danulka3 preboha, to co za dr., ved to su strasne zle stravovacie navyky, radsej masielko alebo olivovy olej na chut, vrrrrr, som rada, ze som nesla k nej; uz ste riesili plavanie?
@kahlan1 no, nam napr. jogurty nerobia dobre este, ale viem, ze baby sa bavili o activivii, nesladenenj, tak neviem
@niky13 ja nedam dopustit na stodal

seagull2404
2. mar 2011

@majka35 my sme tiez prespali noc, ale sa to zhorsilo strasne ☹

majka35
2. mar 2011

@danulka3 surové si nakrájam na kocky, každú obalím do celofánu na potraviny a šup do mrazničky

majka35
2. mar 2011

@seagull2404 mi hovor niečo, keby sa aspon budila potichúčky, ale ona sa rozvrieska jak pavián 🙄

niky13
2. mar 2011

@majka35 co presne je napisane na calciovom sirupe - nazov?

seagull2404
2. mar 2011

@majka35 my nevrieskame, ale ked sa uz raz zobudi, tak sa potom budi stale, a zas zle zaspava, bojuje neskutocne, nohy, ruky lietaju na vsetky strany, ja neviem, stale sa spolieham len na to, ze je to tymi zubkami a ze ked vyjdu komplet, bude lepsie 🙂

niky13
2. mar 2011

@seagull2404 skusam teraz to, lebo ine nemam. Jeho asi trapia sopliky, pravdepodobne mu stekaju do hrdielka a tak zacne kaslat. Do nosa mu striekam sprej morsku vodu, tak dufam, ze nebude hore kazdu hodinu.

majka35
2. mar 2011

@niky13 calcium chloratum myslím

memory97
2. mar 2011

@kahlan1 ja by som tvaroh nedavala, ten odporucaju az po roku dietata. Davaj jej jogurty a kasicky ako doteraz, to je tiez mliecne.

@kahlan1 aj my mame plno pootvaranych mliek,co som skusala z ktoreho nebude vracat🙂 pouzivame do plnk na kolace🙂

@kahlan1 my niekedy vypijeme aj 300ml cajiku, ak nechce mliecko. Ak ma Anetka 7kg, tak 700ml tekutin. Obycajnu nesladku aktiviu jej mozes skusit dat.

@lenadka ake su krasne🙂 Jedna krajsia ako druha 😉 ocino uz bude o chvilku strazit dvere 😀

@eis4 ja mam taky fusak, ze si pamata este mojho mm a som s nim max. spokojna 😝 lodger sa nechyta 😀 a to mi ho maminky chvalia, ze tiez by taky brali ako tieto moderne 😉

@niky13 ja davam na kasel hedelix, je tusim aj na sopliky. Ak kasle zo soplikov, tak mozes skusit aj sinupret.

majka35
2. mar 2011

@seagull2404 u nás zúbok žiaden, takže neviem, čomu tom mám pripisovať, ale cez den je ako medík

seagull2404
2. mar 2011

@niky13 joj, drobatko, nam tiez pomohla morska voda, ja som ine nedavala, tak ti neporadim, ale budem drzat place, aby ste boli rychlo fit

lenadka
2. mar 2011

@majka35 ziadny nemam vzdy som bola taka, mne staci ochoriet a bum par kil dolu alebo ochorie jedno z deti a sup 2-3 kilecka idu,alebo sa nevyspim a nemam cas najest ako teraz pri babatku a je to 😝 😝 😝 ked som mala rocnu Luciu uz som bola len ako vesiak na saty, mne sa to nepaci, radsej mat zdravych par kil navyse ako takto /rozumej ja schudnem hlavne od pasa hore a potom taka lata-ble/...pred otehotnenim som uz mala aj peknu salninku na brusku a ako tehula som si lohnila v tom,ze nie som len kosti a uz sa tam zas rutim...no cakam ze z vekom priberiem, ak mam trolik geny mojej mamy cochvila sa to zacne 😀 😀 😀

seagull2404
2. mar 2011

@majka35 hej, to poznam, vesela, vyskerena, mozno su to len blbe obdobie, co casom prejdu (sa tak nadejam)

niky13
2. mar 2011

@majka35 som si myslela, ale v popise som nasla, ze je na zvyseny potrebu vapnika, pri zlomeninach a nic tam nie je o kasli. Nemam s nim skusenosti, mne ho totiz nikdy nepredpisovali ani dcere.

danulka3
2. mar 2011

@seagull2404 aj ja potrebujem ožehliiiiiiť.S plávaním sme tiež zatiaľ v rovine,že musím o tom pokecať s mm,ale zatiaľ sme sa k tom ešte nedostali.Ty si už posielala prihlášku,u ž ti odpísali?

niky13
2. mar 2011

@seagull2404 vdaka, si zlata. Cez den bol celkom OK, vzdy ked zakaslal tak sa usmial a taky ksicht vystruhal akoze - co sa mi to deje? Ale ako som ho dala spat, tak len kasle a funi.

evanns
2. mar 2011

@niky13 nam najviac pomohol libenar na sopliky + physiomer a na kasel sinupret 😉

memory97
2. mar 2011

@niky13 ano mozu, sinupret 3x10kvapiek, mucosolvan som nepouzivala pri malom, neviem davkovanie
presne ako pise kvietok aj calcium chlaratum (kalciovy sirup) je vyborny na kasel

@kvietok121 ake davkovanie ti dala lekarka pre Matejka pri kalciovom sirupe?

@niky13 myslim, ze fenikel az od siedmeho alebo osmeho mesiaca, ale nie som si ista, niekde som to citala.

niky13
2. mar 2011

@memory97 Hedelix mi nechuti, skusime Sinupet kupit. Vdaka za radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre