♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

dajna11
4. mar 2011

@luna22 hej hej 🙂 🙂

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 nie nic mne len kozna zobrala krv krvny obraz a alergiu na kravske mlieko a lepok

kvietok121
4. mar 2011

@niky13 a ked mi ich nikto nechce spravit, aj tieto som si vynutila, oni mi urobili len tie co ta napichuju a zistuju na co som alergicka, tie mam spravene vsetky
aj ja som bola vsoku, a aj to ze my je niekedy zle neznamena ze mam tie traviace tazkosti, ved to by mi bolo asi kazdy den nie?

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 ja som tiež dávala nový druh zeleniny aj ovocia po 3dnoch...našťastie všetko ok....no s tým lepkom väčšinou začínaju tie piškotky pridávať do výživy no ked ešte nedávaš ovocie,tak krupicu do polievky zavariť,slížiky....a tak.alebo aj suchu korku z chleba cuclať,to je dobre aj ked sa zúbky prerezávaju že si tým masíruju ďasienka. 🙂 cukinu kupujem v bille,tam maju clever balenu po kile,také menšie...a cenovo sú výhodnejšie ako vážená....

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 blbosť...u nás hned robia imunitný profil...bunkový,protilátkový....to treba,nie všetko je vždy alergia...vylúčiš potreviny a možno nakoniec je chyba niekde inde...

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 je dakujem budem sa tam musiet stavit a kupit 🙂

seagull2404
4. mar 2011

@majka35 tiez mi pomaha kavickovanie, len boli chripky a dlhsie sme sa nevideli, tak je to mozno aj tym; len aj tam chodim s malou, sme tri maminky, ja tu ani nemam kam vecer sama vypadnut
@hajatanufus to je ake zlate 🙂 a krasne spinkate, aspon mas cas na ine veci, my spime velmi zle poslednu dobu
@memory97 ja sa snazim, aby to ani mna netrapilo, nie vzdy sa podari
@alure no ja hovorim, ze ty si super mama, mna dokazu veci trapit velmi dlho aj po vyhodeni do kosa 🙂 ako dlho u vas doma vydrzi ten kolacik 🙂
@katkavv nie, ona tam chce byt, len sa tym obzeranim strasne unavi a potom nevie zaspat ☹ tak je nervozna

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 ved aj ja si to myslim ale ako ich mam k tomu prinutit?? a hlavne koho???

niky13
4. mar 2011

@kvietok121 ak jes mliecne veci kazdy den, tak ano

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no stav sa....aj ja sa budem musieť,mám to síce od veci,ale maju tam dobrú zeleninku.cukinka je výborná....mali aj baklažán,tak mujsím kuknuť či už malý aj to može.

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no je to ťažko,viem,ale tak myslím že alergologov je požehnane,treba ísť inam ked tu ti nevyhovuju.....

kvietok121
4. mar 2011

@niky13 jem, vtzdy nieco, kys smotanu, syr, syrokrem, pribinacik, tvaroh, jedine co urcite nie je mlieko to nepijem lebo maly mal z toho krce
@dajna11 😉

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 ked v za nas maju rozdelenych 🙂 ved to ze som asi leniva prosit sa u inych

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 ako rozdelených?k nám na amb.chodia z celeho slovenska...aj zo ZA nejaké baby...asi študuju tu....ale viem,že tu v NR je alergologov požehnane a ludia sa sťahuju raz k jednemu,inokedy k druhemu...podla toho ako dlho kde čakaju na výsledky 😉

niky13
4. mar 2011

idem spat kocky, maly ma sopliky, upchava sa mu nostek, tak sme v kuse hore a odsavame nostek este aj v noci. Tak idem spat kym mozem.
Dobru noc vsetkym.

vladka84
4. mar 2011

@lucia20 na izbu sa da ist aj bez pristeliek, napisem si k vam, ze radsej Luxka, lebo vas je viac 😉 takze ratame s vami!

pekny vecer baby, ste toho zase popisali 😉
ja som bola v meste, zajtra sa zeni moj bratranec a mali sme ist na svadbu, ale rozhodli sme sa, ze nepojdeme kvoli Karinke, je to dost daleko a nevedela som si predstavit ako by sme to zvladli, ale dnes sa Timka rozhodla, ze ona by predsa len isla (ide moja mamina, tak s nimi), takze sme zhanali satky a topanocky, nech je kocka 😅

majka35
4. mar 2011

@seagull2404 no s malou chodím aj ja, my sa aj navštevujeme doma navzájom, ale to je zase len o detičkách ... tie štvrtky mám iba sama pre seba, aj to sa síce stretávame o 20.00, keď deti uložíme spať ... ale ja sa na to teším, ako malé decko ... napr. včera so mala taký stav, že už som pomaly nevládala ani terezku zodvihnúť z postieľky, nič sa mi nechcelo, potrebovala som vaňu, posteľ, knihu, ale musela som byť pri terezke ... dnes, ked spinkala poobede, som si nezapla PC, ale dala som si masku na tvár a ľahla na gauč a relaxovala a bolo mi strašne dobre ... no zajtra už idem po Barborku, tak ešte len teraz môžem zahodiť za hlavu nejaké myšlienky o oddychu

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 tak tato nasa za je zacarovana, ked mam koznu tak automaticky som priradena k alergologovi
@niky13 dobru noc a dik

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no tak to máš blbé...ja mám super alergologičku...a pracujem v alergologickom labáku...testy som si robila sama🙂))

majka35
4. mar 2011

baby, ja sa s vami lúčim, dobrú nôcku ... mm mi už volal, že je v KE, si idem ľahnúť, ráno idem po Barborku, ja sa na ňu taaak tešíííííííííííím, ja si ju vyobjímam, vybozkávam a nepustíííííím

hajatanufus
4. mar 2011

@seagull2404 dakujem no spinka takto este len treti den ale vcera ju o 11 vecer lucy zobudila a nechcela spinkat som jej musela vysvetlit ze taky cas sa nehra ale spinka tak potom aj zaspinkala 🙂 len somuz bola podrazdena 😒 veru nemam kedy ani vybalit veci lebo lucinka mi cez den nespinka a vecer chodi spat az po jedenastej a to je fakt horor a ja som strasne unavena z toho aj dnes som chcela upratovat ale radsej som sla s lucy von aspon na chvilu potom som nakrmila rachel a uvarila krupicu a nakrmila lucy a sli sme zase von tak chvilu sme boli na ihrisku a potom sme sli na prechadzku ale lucy uz bola podrazdena tak som aj ju supla do kocika a zaspinkala a ked sme prisli domov este dospavala takze aspon dnes je trochu vyspata ale teraz musim cakat kym sa zase unavi a pojde spat a potom mozem ist aj ja dufam ze aj zajtra bude pekne 🙂 teraz uz rachel spinka a lucinka si tu spieva a hra na gitare takej detske je podarena 🙂

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 to vazne tak to mas perfektne tak aky mas nazor na http://www.food-detective.sk/fd/

memory97
4. mar 2011

@kvietok121 moja a v mensich davkach ti to tiez sposobuje problemy?

kvietok121
4. mar 2011

@memory97 mojko sa som ani nevedela ze nieco take mozem mat, ja si myslim ze je to blbost, ved ja mam kozne problemy, a ono je to s travenim, aj ked mi raz jeden dr povedal, ze problemy s kozou zacinaju vsetko v traviacom systeme, preto mi poradil ze mam z jedalnicka vylucit co najviac alergenov

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 ty brĎo!!! ved oni nám berú prácu: 🙂 🙂 tak toto je prresne ten istý princíp ako robíme v labáku,super teda...cena je síce o hubu,kedže to prepláca poisťovňa...ale tak fakt je že nečakáš na výsledky....i ked su labáky kde to urobia ešte aj v ten istý den.....ale tak suepr vec je to....to si ma prekvapila......len nevieš presnu hodnotu výsledku....čo by lekár ocenil...ale inak super.

seagull2404
4. mar 2011

@hajatanufus no veru, zacinam rozmyslat, ci sa na to druhe dam 🙂 mas to perne, ale zas, co je dolezitejsie ako deticky 😅
@majka35 to mas krasne zariadene, skoda, ze nemam s kym ☹ uzi si zvitanie a mojkajte sa dlllllho dlho 😀

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 tak to je super, to si zase mna potesila, pretoze mne nechu urobit krvne tak som si kupila to ze mozno si doma nieco zistim 🙂

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 nevedela som že niečo také existuje....je to super vec....ten istý princíp ako v labáku len v malom....super vec.nechápem ako necchu urobiť testy...u nás najprv kožné,ked su nejaké pozitivity,tak sa berie krv..automaticky...a mnohí lekári ani nerobia kožne...necchce sa im,tak posielaju vo velkom krvné testy...zadaju tam od výmyslu sveta alergeny,tak to poisťovna redukovala že preplatí len 10alergenov na jeden test.

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 a aj dospelych r?obite bez problemov

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 deti,dospelých...robíme každeho....kto pošle...ale tebe by bodlo vyšetriť aj bunkovu imunitu...napr.prietokovou cytometriou.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre