♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
7. mar 2011

@danulka3 no vidis my ani to 🙂

danulienka35
7. mar 2011

@lucia20 kam ides do robotky?kludne staci povedat a mozme ist

lucia20
7. mar 2011

@kvietok121 vobec sa netrap s tym, ze nic nehovori. ani tie, ktore hovoria to nehovoria vedome. :D neboj, casu dost a ked budes mat z casti take ukecane dieta ako mame my, tak si budes vychutnavat chvilky ticha. :D

niky13
7. mar 2011

@lucia20 25teho, tiez sekcia ako ty 😒

lucia20
7. mar 2011

@danulienka35 ale, zavolala ma jedna pani, ako vypomoc pri uctovnictve. uzavierky a danove sa blizia, tak idem. len uz som do ucta netukla hooooooooodne dlho...

lucia20
7. mar 2011

@niky13 jeeej, ty ma poznas....? ty brdo, ja som ta vobec nezachytila. :D tak to sme o jeden den starsi. :D

lucia20
7. mar 2011

@niky13 aj my sme mali byt az v stredu. ale nemohli uz cakat. :D

kvietok121
7. mar 2011

@lucia20 ja sa s tym netrapim, to urcite nie, ved viem ze maju kopec casu, ale potesilo by to prve mama, vies neviem sa dockat, este mi tak nikto nepovedal 🙂

lucia20
7. mar 2011

@danulka3 no ked to porovnam s vami, tak veru hej. ale aj moje starsie baby tolko nejedli. :D ja vravim, ze tatianka dohana to, ked nemohla papat. :D tak teraz robi tukove zasoby. 😀

niky13
7. mar 2011

@danulka3 no my mame rano mliecko, na desiatu bud mliecko alebo cele jablko+5cm banan+3dlhe piskoty, obed zelenina+maso (davam kombinacie napr. dnes zemiak, batat, cukina, brokolica a masko zajacik a olivovy olej), olovrant mliecko alebo vyzivka, okolo 17.30 kasa a pred spanim mliecko. V noci samozrejme este 2-3x mlieko. Ale neviem kde to v nom mizne, lebo mame len 7049g. 😠

lucia20
7. mar 2011

@kvietok121 ani tatino??? no my sme mali prve u jednej havo a u druhej to bolo ahoj. :D mama vedome nebolo povedane prve. :D a teraz ked niekto zahuci mamina, tak mi az zimomriavky nabehnu :D

niky13
7. mar 2011

@lucia20 a my len v stredu, lebo iny den planovane sekcie nerobili. 😒

lucia20
7. mar 2011

@niky13 este ste na tom dobre. my mame necelych 6,5kg. :D ale sunky ma dobre. :D tiez netusim kde to skladuje. inak perfektny prehlad v jedle mas. klobuk dolu.

lucia20
7. mar 2011

@niky13 no u nas sa sekcie rozdelili. okrem pondelka vsetky pracovne dni. ku mne dali este sest sekcii- planovanych, ale asi to olutovali, lebo im doslo este dalsich 9 😀 - neplanovancych.

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 to chapem, ale ked budes mat ukecane dieta, ako hovori lucia20, to ticho ti bude pripadat bozske. Mojej dcere sa usta nezatvoria. Minule sme boli v obchode, kupovala som sunku a moja dcera tolko mlela, ze som zabudla co som chcela. Pozrela som na nu a ona na to : "viem, viem, mam byt na chvilu ticho. Ale povies mi ked budem moct zas hovorit?" Predavacka sa skoro udusila od smiechu.

niky13
7. mar 2011

@lucia20 vdaka, no my sme taka spagetka, sa smejeme, ze ma rucky ako pastelky 😀

danulka3
7. mar 2011

@kvietok121 neboj dočkáš sa,bude to krásny pocit 😉

@lucia20 tak to je super,že jej tak chutí 🙂

@niky13 ešte stále kojíš?

lucia20
7. mar 2011

@niky13 :D:D:D to bola jaka hlaska.... ja by som umrela... aj tie nase vedia niekedy tak zadelit, ze dovidenia. a presne ako pises. jedna z jednej strany, druha z druhej strany a ja si nepocujem ani vlastne myslienky. origos, niekedy, nestiham pri nich mysliet.

nasa najstarsia bola taka spagetka a teraz ma taky pupcisko, ze az. :D

lucia20
7. mar 2011

@danulka3 no chvala bohu, sme sa bali, ako brusko zareaguje na stravu, ale uuuuuuuuuuuplne super. tak sa tesime.

@niky13 lucka minule stala pred skrinou, v ruke suknu a vravi katke. musim schudnut, ja uz sa do nicoho nevleziem. skoro som za roho skolabovala.... :D teraz chodi so mnou na zumbu a furt do mna huci, ze musime ist zase, aby nemala velke brucho. :D a to ma pat rokov.

danulka3
7. mar 2011

@lucia20 teším sa s tebou,že to takto dobre dopadlo 🙂

kvietok121
7. mar 2011

@lucia20 tatino ano, ale od dietatka to musi byt krasny pocit 🙂
@danulka3 uz aby to bolo 🙂

niky13
7. mar 2011

@danulka3 este stale 🙂 zatial nam to ide, ponukam, aj ked taha kratsie, ale neviem kolko toho vypije. Ked behame niekde po obchodoch a nestihame podla rozpisu, tak sa na mna tak vrhne. A musi mat klud pri mliecku, lebo inak ho zaujima vsetko okolo len nie mlieko. Zatial to nechavam na neho. Ved to mozno este rozbehnes, kym pije treba skusat. Ja som tiez teraz mala az tvrde miesta v prse, lebo mal sopliky a horsie jedol.

kvietok121
7. mar 2011

@niky13 zlata

danulka3
7. mar 2011

Idem vyhnať dieťa (myslím to staršie 😀) od počítača do postele,potom vás dočítam 😵

niky13
7. mar 2011

@lucia20 umrem z nich, moja ma 6 a minule sa postavi na vahu a zahlodi - od dnes nic nejem, ako budem vyzerat v lete? A to podotykam, ze to nema odomna. Tiez ma brusko.

danulka3
7. mar 2011

@niky13 u nás je to to isté,všetko dookola ho zaujíma len prso nie.Nám sa to troška pokazilo aj tými príkrmami,ale dúfam,že to ostane aspoň tak ako to je čo najdlhšie,myslím,že budem kojiť aspoň toľko krát ako teraz.

niky13
7. mar 2011

@danulka3 a papate aj v noci? ako dlho planujes?

lucia20
7. mar 2011

@kvietok121 no tak to hej, je to krasne, ale casom to bude mama..... mozes,urob, podaj....:D

@niky13 😀 😀 😀 😀 ty kokso odkial tie hlassky lovia? :D bohove su. ale v puberte ma asi praskne o zem :D trojite vydanie

niky13
7. mar 2011

@lucia20 moj manzel sa tesi, ze tentokrat ma partaka a budu na nas dvaja, lebo dalsiu nasu dceru by vraj tazko rozdychal 😀 A co tvoj, ked to ma tak pozehnane?

lucia20
7. mar 2011

@niky13 tak priznavam, robili sme chlapca, chcela som dievcatko, ale kvoli nemu, nech ma aj on, som chcela chlapca. ale akonahle sme zistili, ze nie je v poriadku, tak mu to uz bolo uplne jedno. povedal, ze nech je len zdrava a zije.... ale vravel, ze dufa, ze ten stvrty uz bude chlapec a nie dvojcata dievcence.... :D jemu aspon stranu zastava kocur, kedze ma doma 4 baby, macku, fenku-psa, tak aspon jeden chlap... :D ale ja by som aj stvrtu brala babu. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre