♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
15. mar 2011

@niky13 ahoj mojko zajtra ideme neboj budem informovat

evanns
15. mar 2011

@danulienka35 no co na neurologii??? lebo aj nasa a asi 11 kg a nelozi 😀

danulka3
15. mar 2011

@kvietok121 na pare,myslím 30-40 minút?
@liba78 myslím,že od 7 mesiaca sa môžu jogurty
@katkavv to je super,že už ste doma,zajtra si to užite 🙂

danulka3
15. mar 2011

@evanns ani náš nelozí,ani sa nepretočí na chrbát.Zapiera sa ti aspoň na ručičky? Lebo náš nie 😒 Snažím sa s nim aj cvičiť,ale asi máme ešte čas,do poradne máme ešte 2 týždne,tak pocvičíme,až nepošle aj nás 😠

evanns
15. mar 2011

@danulka3 😀 😀 😀 😀 nevadi moja...nata sa otoci na brucho a na rukach sa udrzi, uz sa aj posunie trochu za niecim co jej stoji za to ...cvicim s nou na fit lopte ale viac sa nestresujem 🙂

danulka3
15. mar 2011

@evanns náš,keď nemá hračku po ruke,tak si vystačí aj s vlastnými rukami,takže žiadna snaha sa za niečim natiahnuť 😎

mirmaj
15. mar 2011

@danulka3 prepáč že odpovedám až teraz, už mi je trocha lepšie tak som schopná reagovať 😉 dakujeme, no tak ako čo, vymurovať sme si to dali, elektriku robil mm a obložiť sme si to tiež dali, takže asi tak 70:30
@memory97 dakujem za rady, už mám aj propolky doma tak povinne cmulam 😉

niky13
15. mar 2011

@danulka3 nas tiez nelozi, posklada sa sice spravne, pouziva hlavne nohy, aj ruky vie dokombinovat, ale hlavu ma na posteli. 😀 Keby dvihol hlavu, tak uz ide. 😉 Ale aspon sa pretaca, ako vrtula, skoro ho nestihame chytat. A uz sa dvihol z lahu na chrbte hore, ked som mu drzala nohy. To som zistila nahodou, lebo sa mu pridrziavala nohy, ked som ho obliekala. Ale na brusku sa zaprie iba na lakte aj to len chvilu, nechce sa tak hrat. Pritom dcera sa uz na 5 mes. zoprela na narovnanych rukach. Mam fotku aka bola sikovna. Preto ich nejdem porovnavat.

danulienka35
15. mar 2011

@katkavv ahoj mojako super ze ste v poriadku moja cmuk Kajinkovi

danulka3
15. mar 2011

@mirmaj ďakujem za odpoveď,hlavne,že ti už je lepšie 😉

danulienka35
15. mar 2011

@evanns ideme mojko zajtra dam vediet je leniva dvihnut hlavu ked ju dam na brucho 😀 je jak ryba na suchu sa hadze

danulka3
15. mar 2011

@niky13 Tak to som rada,mm mi hovorí,že zas robím paniku.My sme kúpili taký nafukovací valec,videla som ho na fotkách u @kvietok121 ,tam sa pekne na nožičkách nadhopkáva,sa mu to páči,ale keď ho položím,ako rospľasknutá žaba,ruky ako lietadlo a nožičkami kopká

niky13
15. mar 2011

@danulka3 nic si z toho nerob, aj ja zvyknem robit paniku a mm mi stale hovori, ze maly je usmiaty a spokojny, tak co? 😉 ja malemu zase dviham tu hlavu 😀 Ja ho nechavam preliezat cezomna. To by si videla aky je rychly, hned je na druhej strane. Tak sme ho nechali preliezat cez mm - predsa vacsie brucho. 😀
A inak, ja som bola na neurologii - a primar mi povedal, ze maly je uplne v poriadku. A tiez nelezie. Tak budte v klude. 😉

danulka3
15. mar 2011

@niky13 preliezť nechávam aj ja,ale on sa len nadhadzuje na nohách,a ruky v ústach

niky13
15. mar 2011

@danulka3 😀 😀 😀 zeby si ho nechala o hlade?

katkavv
15. mar 2011

@evanns
dakujem, aj my sa tesime 🙂
@niky13
no tato v nedelu na obed sprchoval ritku malemu, a ked ho otacal, tak sa mu z nohami odrazil a rovno sa buchol do vanicky, maly bol namydleny tak sa smykal, a mm ho nezachytil , spadol iba asi z 10 cm vysky... iba sa rozplakal ale za 5 min. bol uz maly ok, sa aj smial no a vtedy som si vsimla, ze ma na hlavicke veeeelky typel, tak sme pre istotu isli na kramare na pohotovost, tam mu urobili rengen a ze vizera to na prasknutie lebky s moznostou krvacania, tak ze nas musia hned hospitalizovat.
Maly musel ist este aj na CT (muselo ubehnut 6 hodin od posledneho jedla a pitia, CT mu robili o 19h ) tak mu napichli infuzku aby mal tekutiny, no a vysledky z CT boli v poriadku_dostali sme ich o 22h, cize vsetko ok ale aj tak sme museli ostat na pozorovani v nemocnici 48 hodin ...

danulka3
15. mar 2011

@niky13 no,to bude asi tým,zajtra mu dám najesť a potom skúsim 😀 😀 😀

katkavv
15. mar 2011

@danulienka35
@danulka3
DAKUJEME, kajko tiez posiela pusku, uz spinka :-*

niky13
15. mar 2011

@katkavv to ste teda mali nervy, ja by som bola dobre rozklepana. Vyzera to, ze na pohotovosti su nejaky "odbornici". Hlavne, ze je vsetko OK. Sibal malicky, mal vzruuuso.

niky13
15. mar 2011

@danulka3 a navnad ho niecim, ked sa uz ma namahat, tak aspon nech z toho nieco ma 😀

katkavv
15. mar 2011

@niky13
no ani nehovor, som z toho revala ☹ ale uz je dobre, vsetko je v poriadku 🙂

som unavena ako kon, tak uz idem off, zajtra napisem ako sa nam pacilo na plavani, cafte zatim

kvietok121
15. mar 2011

@danulka3 na pare to ma nenapadlo a potom si ho pokrajala na mensie kusky?
@danulka3 @niky13 ano ten valec je super, nas maly sa na nom naucil odrazat sa nozkami, teraz uz prelezje z izby az do kuchyne, niekedy je taky spoteny a priplazi sa ku mne a zaryje sa musim ho zdvihnut inak by plakal
@katkavv toje super ze ste doma

niky13
15. mar 2011

@kvietok121 aj ja robim vsetko masko na pare. Mam parny hrniec Chicco, v tej istej nadobe to uvaris a potom aj zmixujes. Ja varim kazdy den nove. Proste si nakrajam vsetko na kusky - napr. zemiak, cuketu, spenat navrch polozim zmrazeny kusok maska, nastavim 30 min. a hotovo. Vari samo, ked skonci zapipa. Hocikedy medzitym idem s malym na prechadzku a ked pridem, tak len pomixujem. Varim len 1 davku a v pohode to mixuje aj male mnozstva.

danulka3
15. mar 2011

@kvietok121 som to hodila do robota a mi to rozsekalo na malinké kúsky a dala do mraziaka a teraz len z toho beriem a primiešavam mu to k zeleninke,ale myslím,že baby pokrájajú aj surové na malé kúsky a tak vyberajú a robia čerstvé
aj náš sa odráža,ale ruky 0-bodov,stále v ústach 😅

@niky13 ako psíka na kostičku 😀

kvietok121
15. mar 2011

@niky13 ked ja taky hrniec nemam, ja mozem len ze si dam taku naparovacku ako na buchty na pare do obycajneho hrnca pod to vodu a tak neviem ci tak mozem

danulka3
15. mar 2011

@kvietok121 ja mám takéto niečo,používam len spodnú časť a tiež naukladám, zapnem,a potom rozmixujem a robievam tam aj knedlu a parené buchty,je to super

@niky13 riediš to tou vodou,čo sa ti tam odparí?

jajka377
15. mar 2011

@danulka3 nič si z toho nerob, ani moja ešte nelozí a nepretočí sa z chrbátika na bruško. naopak jej to ide jedna radosť, ale späť sa jej nejak nechce. Myslím, že to netreba nejak siliť - veď oni sa to naučia. 😉 Aj nožičky si začala dávať do pusinky len minulý týždeň a som z toho úplne nadšená. Budem si ju musieť pofotiť. 😉

niky13
15. mar 2011

@kvietok121 myslim, ze mozes, ale skus mansi hrniec, inak musis vyskusat ako dlho to treba varit, myslim, ze v mensom to bude kratsi cas
@danulka3 ano, ale nepouzivam celu, ja napr. davam stale k zemiaku cuketu - nie je to taky maglajz lepkavy a tak dalsiu kombinaciu. Okrem tekvice - tu robim len so zemiakom a maskom. Inak po malom to ochutnal aj mm a sa cudoval, ze bez korenin a soli - vraj veeelmi dobre. Ale maly mu necha len 1-2 lyzicky.

kvietok121
15. mar 2011

@danulka3 ja som myslela ze treba vo vode masko uvarit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre