♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
18. máj 2011

@danulienka35 moja myslime na vas

mirmaj
18. máj 2011

@kahlan1 ja si tiež nemyslím že pribrala málo Anetka, ved teraz uplne stačí ked priberie cca 200g mesačne, ale budeš kludnejšia ked vam urobia vyšetrenie a uvidíš, ale ma naozaj suprove polohy na spanie 😀 😀
@jankasramka tak ty maš teraz rušné dni, ale ked už budete presťahovaný budeš mať klud a tatranku pri sebe 😉 ja sa tak presne bojím ked niečo rozbijem že to najde Tamarka ked je stále na zemi, ale zatial klop klop sme asi všetko našli my pri vysávaní . aj my gratulujeme k 10 mesiačikom 😉
@akika722 krabičkové myslíš normálne trvanlive v tetra packu?
@seagull2404 aj my chodíme teraz už na poradnu len každé 2 mesiace a mne to aj stačí 😀 😝

evanns
18. máj 2011

@hajatanufus oki mne to vyhovuje a stretneme sa dole pri fontane, idem este skontaktovat Majku 😉

vladka84
18. máj 2011

@kahlan1 vidis, presne ako baby pisu, malinka je v pohode,nechapem co tvoja dr. riesi.... my mame este menej ako vy, priberame asi rovnako, alebo aj menej a vsetko je v poriadku... kasu nepapame, ale kojime sa zato tak casto ako @kvietok121... doobeda sem tam ovocie, obed, poobede ovocie, ked je ku veceru hladna a opat odmietne kasu, tak jej skusim dat ovocie, alebo mrkvicku, nieco co mam po ruke, uz ochutnala aj jogurt, ale ten este velmi nechcem davat, ved ked kojim, nemusi 😉
tak bud kludna moja 😎

danulienka35
18. máj 2011

@memory97 nic moja nechcem prosim o tom pisat pak len placem babulky prosim pochopte ma
@kvietok121 dakujem moc vazim si toho len ked si na to spomeniem a placem stale uz ani jeste nemozem nechcem o tom pisat dakujem moc ☹ ☹ ☹

kvietok121
18. máj 2011

@vladka84 a okolko ti vypije vodicky okrem kojenia?

niky13
18. máj 2011

@kvietok121 ja mam chlapca a je na tom s vahou ako Anetka, ibaze mi papame vsetko co nespapa nas a tiez nepribera nejako vyrazne. Ale je neposedny, ani pri jedle ani na rukach nie je kludny. V 8 mes. sme mali 7700g.

@danulienka35 to neries, co jej nedas jest? To nejde, aj moja kricala, ked chcela jest, nedalo sa jej nedat.

kvietok121
18. máj 2011

@danulienka35 a tvoja krasavica je nadherna na fb, je to riadna kocka 🙂

danulienka35
18. máj 2011

@niky13 ona vazne len mliecko nic ine a obedik to je vsetko
@kvietok121 dakujem zalticko aj Matko je krasnucky

memory97
18. máj 2011

@danulienka35 myslime na vas...

@jankasramka blahozelame k 10mesiacikom🙂

kvietok121
18. máj 2011

@niky13 moja lenze vam dobre travi a nam akosi sa to vsetko uklada, presne ako maminke, len trochu dzobne a uz jej idu kila, takze vy sa trapit nemusite, mate to vyhrane 🙂

kvietok121
18. máj 2011
danulienka35
18. máj 2011

@memory97 dakujem moja moc
@kvietok121 inak ako sa mate?

kvietok121
18. máj 2011

@danulienka35 fajn, ked odmyslim nervozitu a liepanie sa po mame s placom ked je unaveny, alebo ked je hladny alebo ked ho bolia zubky alebo ............ ale inac je to super vsade sa splha a lozi - musim davat pozor ale ked ma dobry den je zlaty, velmi

vladka84
18. máj 2011

@kvietok121 velmi malo, z flase pit nechce, sem tam si cucne z tej Aventky s naustkom a este po obede ked jej dam tu vodicku v ktorej varim zeleninku, tak nieco vypije - S LYZICKOU 😒 ale zato si radsej cucne mliecko a je hned smad uhaseny, tak co by pila vodu, ked mamina da cicu 😀

hajatanufus
18. máj 2011

@evanns o.k.tesim sa

kvietok121
18. máj 2011

@vladka84 juj si ma ukludnila, my tiez velmi malo, flasu nemame, s tym naustkom mame, ale nevieme pit, stale ucime, tiez pijeme s lyzickou po obede tu polievocku, a potom ked sme von tak par lyziciek ale to je vsetko 😢

danulienka35
18. máj 2011

@kvietok121 to i u nas potvorka mala-velka ale co by sme pre nase milaciky neurobily vsak aj posledne

niky13
18. máj 2011

@kvietok121 len kto to ma zivit? Pchas do neho a vysledok ziadny. 🙂
Ozaj, vcera som sa sklonila nad maleho, hrali sme sa "moja mama"-hladkanie po licku a on ma chytil za tvar obidvoma rucickami, pritiahol ma k sebe a dal mi otvorenou pusinkou akoby pusu. To bolo take zlateee. 🙂

hajatanufus
18. máj 2011

my sme mali v 7 mes 7200 g a na 8 mes len 7250g teraz saeste kojime rano a potom poobede a vecer a samozrejme v noci zanoc vstane aj 4x ale potom dospava aj do 9tej a cez den papa doobeda ovocnu vyzivku na obed polovicu zeleninoveho prikrmu potom to dopapa neskor poobede alebo na druhy den a este vecer papa kasu len tu kasu asi davam neskoro tak to budem musiet posunut lebo neviem ci koli tomu zle nespinka ajked je pravda ze zle spinka aj ked nepapa kasu tak neviem

memory97
18. máj 2011

@niky13 jej to muselo byt krasne, aj nas to robi, ked ma naladu🙂

kvietok121
18. máj 2011

@danulienka35 ved to, vsetko na svete pre nich 😀
@niky13 ale ved mu nic nechyba, tak to bolo zlate, nam uz trosku ide moja moja - je to take skor bytie ale aj tak som na neho hrda

akika722
18. máj 2011

@mirmaj no krabičkove som skusila lebo um nechce ani za svet..a krabičkove stiahol ako nič 😨
@danulienka35 mamka lepšie????

hajatanufus
18. máj 2011

@kvietok121 aj nasa pije len velmi malo vodicky tiez nevie ani cez naustok ani z cumlika ale pomalicky sa isto nauci aj ked prso je lepsie 🙂

hajatanufus
18. máj 2011

babenky idem do hajan aby som rano vstala na stretko dobru noc vam vsetkym aj detickam sladucke snicky cmuk cmuk cmuk

mirmaj
18. máj 2011

@akika722 aj bratrancova žena dáva malemu také mlieko už asi od 7 mesiaca, jej Dr. sa to nepačilo, ale dava mu ho. ja fakt neviem, ja som tiež presne uvažovala nedavno nadtym že do kedy budem kupovať Tamke nutrilon, do 2 rokov neplanujem, ale min. do 1 roka určite, ale keby mi nechcela žiadne mlieko ale taketo ano tak by som jej ho asi dala, fakt neviem 😒

akika722
18. máj 2011

@mirmaj moj Paťko nechcel mlieko od 10m..vobec..žiadne...keby maly chcel um-mam doma zasobu nakupenu..a nechce..robim a vylievam..aj som dala kašu do neho ani tak nechce... 😒
davam jogurty-to krabicove som mu dala zatial len raz..

danulienka35
18. máj 2011

@akika722 nie moja prepac nechcem pisat o otm pak napisem inokedy prosim ☹

akika722
18. máj 2011

@danulienka35 jasné moja,chapem...

danulienka35
18. máj 2011

@akika722 dakujem mojko si zlata citala som ze si dala obyc .mliecko a v pohode ho vypil?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre