♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
30. máj 2011

@niky13 Ďakujeme 😉

majka35
30. máj 2011

@niky13 v KE je Talianov ako maku, a firiem tiež, ja konkrétne robím pre KOMO INVEST, sme na Štúrovej, hneď oproti Dargovu
ako nedivím sa im, že v auguste oddychujú, ja keď som tam pracovala, tak som začínala od 9.00 a o 13.00 som končila, potom som musela prísť do práce o 15.OO a trčať tam do 19.30, každý deň, okrem nedele aj v sobotu som takto fungovala, moja kolegyňa utekala cez tú obedňajšiu prestávku variť obed manželovi ... ja som si išla domov oddýchnuť ... som sa ich pýtala, kedy vlastne žijú, veď sú stále v práci, oni žijú večer ... mne to takto absolútne nevyhovovalo
neviem, ako sa remeselníci stavajú k práci, nemala som s nimi tú česť, ale ľudia, s ktorými som pracovala, boli naozajstní "makáči" pracovali od vidím do nevidím, žiadna kávička a debaty, bolo vidieť, že ich práca baví ... čo milujem je aj to, ked vojdeš do obchodu cítiš sa, ako pán ... obskakujú ťa, akoby si mala na čele napísané, že si milionár ... ja proste na Talianov nedám dopustiť, majú aj oni chyby, určite, ale proste niečo ma k nim stále ťahá ... môj šéf, ked som pracovala a Barborka mi jeden čas stále chorľavela, bola som viac doma ako v práci, už som sa aj bála a on mi vždy do telefónu povedal: moja zlatá zas je choručká, no nech sa rýchlo uzdraví a dávaj na ňu velikánsky pozor

@vladka84 no bohvie, či nemám voľajakých talianskych predkov 🙂

majka35
30. máj 2011

@danulka3 aj my blahoželáme 😉

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 mne to uplne vypadlo, ze mirka sla na vychod, 🙂 tak zajtra v tom istom case, moze byt? zase nakojim a dam do kocika a pojdem do parku priblizne o tretej

danulka3
30. máj 2011

@majka35 aj vám vďaka 😉 Ozaj Majka,ako sa darí v škole? Ja by som mala nastúpiť v septembri,končí mi prerušenie,a ak nechcem platiť ako novoprijatá musím nastúpiť.Vôbec sa mi nechce ☹ ,ale je to moja posledná šanca,ako školu dorobiť bez platenia.

danulka3
30. máj 2011

@kvietok121 môže byť,ak by sa niečo zmenilo,tak sms,alebo doobeda MK 😉

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 jasne plati 🙂

majka35
30. máj 2011

@danulka3 vieš čo, ja momentálne školu neriešim, mám si dorobiť dve skúšky a nechávam to na leto, jednoducho nevládzem 😒 nespím, cez den Terezka v jednom kuse kňučí a pýta sa na ruky, prežívam fyzicky náročné obdobie a do učenia sa neviem dokopať a ty čo študuješ? 😵

niky13
30. máj 2011

@majka35 to som nevedela, ze je v KE tolko Talianov, oni dovolenkuju skoro vsetci prave v auguste a vtedy nic nevybavis, ale inak suhlasim, v obchodoch je to ine ako na Slovensku, aj v restike

niky13
30. máj 2011

@majka35 KOMO invest ako od jazera Como?

danulka3
30. máj 2011

@majka35 Ja chodím tu do Žiliny na PEDAS,prevádzka a ekonomika dopravy a spojov. Veď práve preto som sa pýtala,že či stíhaš,ke´d to máš doma teraz také rušné 😒 Ale ak ti chýbajú len dve skúšky to v pohode v lete dorobíš 😉

akika722
30. máj 2011

ahojteee..krasny deň za nami,pred hodkou sme došli domov deti odpsadli od unavy 😀 😀
aa zistila som že Paťko nema sandalky..chudatko..tak som objednala tieto 😅
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11331297&tab=0 dufam že budu ok 😅
@danulka3 gratulujeeeeeem

kvietok121
30. máj 2011
danulka3
30. máj 2011

@akika722 dík 😉 aj mi už máme sandálky,i ke´d si myslím,že ich tak skoro potrebovať nebudeme,ale aspoň do kočíka,zatiaľ. máme z protetiky http://www.protetika.sk/katalogy/kdo1011.html SAUL HNEDÉ

niky13
30. máj 2011

@akika722 moja to su do vody, do vody si potrebovala?

danulka3
30. máj 2011

@kvietok121 😉

akika722
30. máj 2011

@niky13 😲 😲 😲 faaaaaaaaaaaaaaaakt?????????? 😲 ešte tieto som pozerala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11055285&tab=0 no mm hučal že tamtie 🙄 😲 😲 do vodyyyyyyy?

akika722
30. máj 2011

@danulka3 aj ja mam z protetiky pre Samka..dnes došli..no pre Paťka som chcela niečo len take,nie moc drahe..lebo on v školke všeeeetko zniči 🙄 už mu tam polšli jedne botasky a teraz ochadzaju NOVE adidasy..už ma len nike a ešte jedne adidasy čo sme mu teraz kupili..skoro nove z bazariku

niky13
30. máj 2011

@akika722 ano, cele su gumene, ja som ich skusala malemu, lebo ideme na dovolenku, ale najmensie maju len c. 20 a to je nam velke
ten druhy link to su sandalky na behanie po vonku

seagull2404
30. máj 2011

@danulka3 sme ho dnes kupili, tak trebalo vyskusat, a tu je strasne teplo, myslim, ze sa pacilo, spliechala vsade naokolo 🙂 ale zatial sme boli len 15 min. pre istotu 🙂 ale je to uplne super, dnes sme boli vonku skoro 6 hod. uplna paradicka

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 a kde ste kupovali sandalky???

akika722
30. máj 2011

@niky13 kokso..škoda..a mne sa zdalo že su gumene 😅 tak postačia aj tie druhe 😒 aku farbu vziať?poradte

danulka3
30. máj 2011

@akika722 bože,ja trúba,som si nevšimla,že pre Samka 😲 Tak to by som mu aj tie penové zobrala 🙂

evanns
30. máj 2011

@majka35 my dve kavu na jutre???????

inak dobry vecer Vam maminkam!!! nestiham nic, ani vybalene este nemame, periem, zehlim, vcera v zoo cely den, dnes v smizanoch...jaaaaaaaaaaaaaj ja chcem ist spat 😀 😀 😀

evanns
30. máj 2011

@seagull2404 paaaaani ta co som to citala??? ta gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem uuuuuprimne fakt zelam pohodove tehu 🙂

memory97
30. máj 2011

@danulka3 skusala som ho, ale nepipa, ked odmera teplotu, mm skusal na roznych miestach a vsade mal inu teplotu 😀 😀 😀 asi ho tiez pojdem vratit, ked zajtra bude merat tiez take divne hodnoty🙂

@vladka84 super, to len aby sa mm nenudil medzi tolkymi zenami 😀 ved to ani neratam do ceny 😀 vacsina hotelov a restauracii to uz ma zahrnute v cene 😀 😎

@danulka3
@niky13 blahozelame k 9 mesiacikom🙂

danulka3
30. máj 2011

@seagull2404 To je super,užite si slniečka a hlavne oddychuj.Ozaj už ste tú správičku povedali vašim?
@kvietok121 na poliklinike na Vlčincoch,v zdravot. potrebách,bola tam milá pani,pomerala nožičku,poradila 🙂

seagull2404
30. máj 2011

@evanns 🙂 dakujeeeeeem, celkom sa to da, ak nezabudnem, ze som nejedla 🙂

seagull2404
30. máj 2011

@danulka3 jasne, to sa nedalo utajit, ked mi mama posielala furt nejake diety 🙂

evanns
30. máj 2011

inak baby co chcete bazenik tak v Madarsku v Auchan maju perfekto akciu na bazeniky...krasne s mickey mouse...266x66cm za 10000 ft co je cca 40 eur 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre