♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
2. jún 2011

@danulienka35 tak nic, hlavne ze je spokojna

@akika722 smutne vyrocie, snimky by ti mali dat, ked si ich vypytas a o seba by si sa mala bat, aby chlapci mohli spokojne rast a ty sa s nimi tesit v zdravi. Ale asi sme vsetke rovnake - aj ja sa bojim o maleho a pri sebe poviem, ze to prejde.

Idem do hajan kocky, vsetkym cestujucim prajem spokojnu cestu v zdravi dojdi a robte fotecky aby sme sa vytesovali ako ste sa mali dobre. Myslime na vas. Dobru noc.

akika722
2. jún 2011

@niky13 ved sama vieš...radšej to pretrpim ja ako keby nedajbože mali deti..to by som od žialu zomrela...a možno to nebude take strašne ako to teraz vyzera...uviím čo mi povedia ale do ke na ct chcem isť určite...

danulienka35
2. jún 2011

@niky13 je velmi spokojna pekne snicky mojko

vladka84
2. jún 2011

baby, som tu len na skok, ja nic nestiham, ked je mm doma 😠
idem este rychlo poumyvat riad a vyvesit pracku... o baleni som este ani nesnivala, som zvedava ako to zajtra budem vsetko stihat 😒 a nakoniec asi pojde aj mm s nami, on normalne asi ziarli alebo co, ja nechapem kde sa trepe 😀 😝 😀
nic speci ma nenapada, v Brezne je Billa aj Tesco, tak keby vam nieco veeelmi chybalo, da sa skocit dokupit... inac si so sebou zbalte hlavne dobru naladu 😵
co mate UM - myslim, ze na izbach nie je rychlovarna kanvica, ale prevaria vam vodu aj na restike alebo v kuchyni, s tym problem nie je 😕
a este by sme si prosili pekne pocasie... u nas prave burka ako hrom

akika722
2. jún 2011

tak babulky idem do postele...prajem vam krasny vyletík/keby som tu už nebola/ užite si to dostatočne a fotoooooo..aj detičiek,ale AJ MAMINIEK 😉 cmuuuuk 😵

memory97
2. jún 2011

@akika722 tak to nechapem, preco to nejde....

memory97
2. jún 2011

@mirmaj ja speci co beriem je rychlovarna konvica, to isto nebude v izbe a bez nej nevieme fungovat 😀
ak si to dobre pamatam, tak 24.6., ale rozmyslam, ze vezmem asi aj mm, ved ho tam neudrzim, on ma sily neurekom...
u nas je ten problem,ze ak spapa nad svoj limit, tak to este sem-tam vyjde z neho vonku,preto ani nepapa vacsie porcie a v jedeni je uz vyberavy (po tatovi 😀) a aj nam teraz ide za sebou niekolko zubkov
@niky13 fuha, maly je teda jedacik, ale nech mu chuti, to je znak, ze je zdravucky 😉 fuha, tak to zahada skoro ako bermudsky trojuholnik 😉

memory97
2. jún 2011

dobru nocku a sladke snicky, ja budem mat isto cestovnu horucku 😀 a dufam, ze sa rano zbalime 🙂

memory97
3. jún 2011

dobre ranko, moji chlapi este spia, nechapem a ja nemozem balit 😎
dakujeme vsetkym, dufam, ze cesta bude pre vsetky maminky pohodova a dobra 😉

vladka84
3. jún 2011

dobre ranko, este ma napadlo - najblizsi bankomat je az v Brezne, ale na restike sa da platit aj kartou... na salasi vsak nie (tam by sme si mohli urobit vylet 😀 ) a takisto ubytko budeme doplacat v hotovosti, zasa sa poskladame a odovzdame...

@memory97 ja uz tu cestovnu horucku mam 😀 😀 😀

majka35
3. jún 2011

dobré ránko 🙂 všetkým vám ďakujem za psychickú podporu 😉
mne už začína byť z celej tej situácie smiešno a to neveští nič dobré 😀 som už fakt zrelá na psychiatriu ... táto noc bola len o piatich vstávaniach, ale vraj vydržať do dvoch rokov a potom sa spánok upraví ... takže pozitívna správa pre mňa, že už len rok a dva mesiace sa nevyspím
@memory97 som rada, že som to stretko zrušila, nie preto, že by som vás nechcela vidieť, to mi je ľúto, ale pre nás by to bolo utrpenie spať v jednej izbe ... teraz sa baborka akotak 😔 vyspí, ale keby ležala vedľa terezky, tak by sa nevyspala vôbec a môj mm detto ... takže verím, že si stretko zopakujeme aj na druhý rok a tam si dávam svoju účasť za povinnosť
ženušky, ktoré idete na stretnutie ... prajem vám krásny víkend, plný zábavy, slniečka ... teším sa na vaše foto a dojmy
a keby @evanns kúpila mikrobus, tak by som tam bola aj ja 😀 😀 😀

katkavv
3. jún 2011

dobre ranko baby ...

gratulujem detickam co maly mesacniny :D :D :D
prajem vam krasny vikendik, uzite si to aj za nas a tesime sa na fotecky 🙂 🙂 🙂

Kajko frci uz 4 dni na nurofene, davam mu sirup vecer, cez den nechcem, snad to budu zubky, inak neviem, co ho moze trapit, v pondelok ideme do poradne po 2 mesiacoch, tak som zvedava, kolko bude mat kg a aky je dlhy ....

majka35
3. jún 2011

@akika722 moja zlatá ... kamarátke zistili cystu v hlave pred 7 rokmi a jedine, čo s tým robí je, že chodí každý rok na MR, či sa náhodou nezväčšuje ... všetko je úúúúplne v poriadku, veľmi sa zľakla, ked jej to zistili, ale lekári ju upokojili, že sa nemá čoho obávať ... teraz čaká bábetko a 7. augusta má termín ... neboj, všetko bude v poriadku ... hlavne sa netráp, lebo trápenie ti viac ubližuje
mne našli na obličke cystu 5 cm a keď som na nich vyvalila oči, že čo mám teraz robiť, tak mi lekár povedal: čo by ste akože mali robiť, žite tak ako doteraz ... cysta vám sama zmizne

katkavv
3. jún 2011

@akika722
mojko neboj, vsetko bude v poriadku, cysty sa zvyknu tvorit, jeden den ju mas a za par dni zmizne 🙂 neboj, ak by to bolo nieco vazne, tak robia poplach, urcite to bude nejaka vodnata a bezna cysta, ktoru mame mozno aj my 😎

katulkaaaaaa
3. jún 2011

@katkavv ahoj kati trapia vas zubky?kolko ich mate?nam sa tlaci 5ty a uz zaciname zase plakat od vcera prerezal sa snad 1milimeter tak si uzijem krasny vikend 😒
@akika722 ako baby pisu podla mna ak by dr mysleli ze je to vazne hned by ta niekam poslal,nebooooj

katkavv
3. jún 2011

@katulkaaaaaa
no kajko ma uz vonku 2 mesiace dolne 1, cca mesiac ma vonku horne 1 a horne 2, cize ma uz 6 zubov, ale nevim teraz ci mu idu dolne 2, nenecha si pozriet do pusinky, no je to des, iba ked sa vyspi, tak je hodinku kludny, potom place, pisti a nepapa a nepije :(

katulkaaaaaa
3. jún 2011

@katkavv ☹ uz nech su vsetky zuby vonku ,aj u nas co zub to horucka,hnacka.....rev,celodenne nosenie,no cista psichiatria 😖 mne teraz maly spal az jednu minutu,som zvedava kedy konecne zaspi

evanns
3. jún 2011

@majka35 hahahaha pani koketna!!! neprestanes s tym mikrobusom??? no ale nebol by problem, keby si navrhla skor a nesli by sme na dovcu 😝

evanns
3. jún 2011

@vladka84 oki tak konvicu a cash 😀 😀 😀

vladka84
3. jún 2011

@majka35 ja mam inak tiez obavy, ze ako sa vyspime, lebo posledne noci sa Karinka kazdu chvilku budi, dnes nadranom zacala z nicoho nic tak vrieskat, ze som skoro z koze vyskocila 😕
no aleeee, vzhladom na to, ze tam budu este volne izby, mozme sa smelo rozdelit aj do dvoch - ja s Karinkou v jednej a mm s Timkou v druhej 😀 tak co Maji, nerozmyslis si to? 😝

vladka84
3. jún 2011

ja si tiez myslim, ze uz nam musi ten zubcek vyjst, ved ja ho tam uz asi aj mesiac vidim normalne presvitat cez dasno... takze ak je toto posledna faza, tak sa tesim na stretko ako si to "uzijem" s upistanou Karinkou 😀

akika722
3. jún 2011

@majka35 dakujem moja si zlata..ja sa nebojim o seba..neviem,nejako nepocitujem strach že by sa mi mohlo stať niečo važne..len o tie deti..aby so mnou raz nespadlo pred nimi..lebo mam take stavy na odpadnutie 😖
a ked som zvladla to čo bolo pred 5r,tak toto je malina 😀
@katkavv dakujem..len tu v našej nemocnici sa nieo opytaš a kukaju na teba ako by si spadla z čerešne že čo ty chceš..zubarka si myslela že mam 18r 😀 😀 😀 ked som jej povedala že mam dve deti kukala presne tak 😲 😲 😲 😀 😀 😀
@evanns
@majka35 18tehooooo?????,,,platíííííí??????????

danulka3
3. jún 2011

Ahojte,
aj nám lezú zúbky,celú noc sme mali teploty,aj ráno ☹

kvietok121
3. jún 2011

ach zuby, aj nas trapi 7. a 8. nie a nie ist von

baby co sa vam stavaju na nohy a chodia popri nabytku kupili ste im uz pevne topanocky alebo tietohttp://www.detskaobuv.sk/detske-capacky/pegres-... ci nechavate behat na ponozkovo ?
@danulka3 juj moja tak ste si moc neodychli, u nas sa zase matejko o polnoci postavil polozila a on znova hore, tak som mu o polnoci spievala, tak nastastie zaspinkal
@vladka84 vladi pozdravuj vsetkych na vylete, ze im v dobrom zavidime, urcite nepride, aj ked som to skusala neda sa to mozno keby to bolo v ZA tak by som na hodinku odbehla, ale kedze sme daleko, tak my urcite neprideme 😢 skodaaaaaaaaaaa, tesila som sa ze vas v nedelu prepadneme

katulkaaaaaa
3. jún 2011

@kvietok121 ja by som uz urcite capacky nekupovala rozpravala som sa o tom vcera s dr a ta povedala ze jedniznacke pevna obuv aby bola pata pevna,najlepsie pre deti ortopedicke ,ale u nas som nezohnala cislo 18 ☹
@danulka3 ach jo dalsi drobcek sa trapi,peciem tu tortu,teda cakam nez vytuhne ale zatial sa to podoba na krokodila nie na prasa 😀

kvietok121
3. jún 2011

@akika722 moja citam co si tu napisala vcera, myslime na teba drzkaj sa, bude to ok uvidis

kvietok121
3. jún 2011

@katulkaaaaaa tie co som tam davala maju pevnu patu ale maksiu podrazku, posledne vyskumy hovoria s makkou podrazkou, ale pevnou peatou, aby sa citili podlahu, akokeby bolo naboso, ale aby mali nozicku pevnu

danulka3
3. jún 2011

@kvietok121 0 pol 2 sme dali čípok,nemohol zaspať,asi hodinu sa mrvil a potom zaspal,spali sme to 7 a zas mal 38,4,tak som dala čípok,boli sme aj u dr.ale nič múdre nám nepovedala,ako vždy 😠 Teraz spinkáme.
náš zatiaľ v postieľke ani nesadá,teraz spal medzi nami,keďže si svoju večer komplet ogrckal.
Idem mu niečo uvariť na obed,kým spinká,nech sa mu môžem potom venovať,večer sa ozvem.Pa

katulkaaaaaa
3. jún 2011

@kvietok121 nesiel mi link otvorit skus prosim este raz

danulka3
3. jún 2011

@katulkaaaaaa cakám na foto,neboj ružového krokodíla som ešte nevidela.Ozaj ako farbíš tú hmotu,aby to malo sýte farby.Ja som túto farbila potr.farb,dala skoro celú a vznikla ružová 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre