♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
1. feb 2010

jaj prave som dojedla krupicnu kasu,no mnamky mnamky bola 😎

captainka
1. feb 2010

aj ja papam zeleninkovu polievocku a pustili sme si aj rozpravku co nam dedko cakatel dal 😵

groka
1. feb 2010

denisocka ja som to mala tiez,nie kazdy den,ale mala,aj som to pisala ,teraz som tu par dni necitila,kopance su to neni,ale ked sa nejako zhurta pretoci tak hadam to aj citime a veda sa zas nebude zatazovat kedy je mozne citit ci aj skor,vravi sa ze cca 20tt prvorodicky,druhorodicky o 2 tt skor,ja som citila s malym v 16tt ,je to individualne a mozno ked naraz do stran ja neviem teda,ale mne je to prijemne,n neviem co to je,ale viem,ze toto sa pocituje pri pohyboch

groka
1. feb 2010

ja budem na veceru robit pudinh cokoladovo vanilkovy 😅 no podaj by som nepriberala ked zeriem jak svina 😅 v kuse nieco prezuvam

maculienka123
1. feb 2010

🙂 groka aj ja neboj,ja som v kuse hladna,kazdu hodinu mam krce a to sa najem poriadne vzdy

tea333
1. feb 2010

aj ja som stale hladna..snazim sa krotit, takze nepapam tucnucke veci velmi, ale hrozne je to, ze ma len tak hocico nezasyti, po zeleninovej polievke akoby som ani nejedla, mliecny koktail uz tiez nezabera.. 😒

denisocka
1. feb 2010

ja už nemam take vlčie hlady . dnes ma ale tlači podbruško, ani to neviem nazvať, keby som mala utekať,alebo sa z hlboka nadýchnuť a vystrieť,tak asi ma porazí

captainka
1. feb 2010

mne zabera dost kakao...ja ked som vecer hladna tak hodku pred odchodom do postele spravim si kakao a zasyti ma v pohode ze nemusim nic papat...skuste 😉

tea333
1. feb 2010

inak baby mna normalne par krat dost zabolelo v podbrusku vcera, sedela som vlastne 24 hod okrem 2 hodin spanku nad ucenim, vselijako som si nohy prekladala, a ked som sa vystrela, tak ma par krat az bodlo v maternici
😕

ma.jus.ka
1. feb 2010

mňa tiež včera a aj dnes pobolieva podbruško, ale tiež je to možno len z toho sedenia a rovnakej polohy...
Tea, gratulujem ku skúške, a závidím, že už máš po nej...

ninkaa89
1. feb 2010

lenadka paradna je ta sukna, ja som ju tiez kukala, ale velkost ma zastavila 😀 keby bola o cisielko vacsia, tak uz by som aj ja objednavala..

baby aj ja mam staaale hlad, furt do seba nieco tlacim, dneska som sa zobudila o 4 na wc a uz aj to ma chytil hlad, tak som zjedla jablko a az potom som zas zaspala.. A inak co ste rozoberali to behanie v noci na wcko, ja som dnes mala rekord, 5 krat, bezne tak 2 krat chodievam.

denisocka ja mam tiez take tlaky v podbrusku, a vzdy ku veceru mam pocit, ze mi snad praskne a este k tomu aj bolesti ako pri ms.

denisocka
1. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7711606 čo poviete na toto? mam ich zatial rezerve , uvažujem na tu birmovku ich vziať. sice velkosť 42 , mo ale plecia , hrudnik podla rozmerov sedia na moju 38 + velke cicky

lulusha
1. feb 2010

Tea, o kolkej ides do Genetonu zajtra? Aj ja mam termin, idem tiez poobede, mozno sa stretneme 🙂

Dnes som sa dozvedela vysledky 1. screeningu a vsetko je v poriadku, huraaaa 🙂

Inac, ja som este nepribrala, nastastie, ale brusko uz rastie veru 😎

michaela80
1. feb 2010

groka ja mam tiez riadne brusko... pri malom som hadam take mala v 20 tt a to som teraz este stale v minuse s vahou.... vcera v poradni mi vraveli ze uz by trebalo zacat aj priberat....ale brusko rastie ako keby zo dna na den...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

denisocka
1. feb 2010

baby, ak sa niektorej tie mníškovske šaty páčili ale nesedela vam velkosť,tak si skuste vybrať niečo iné. pani ma mnoho exkluzívnych kuskov http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=36649

denisocka
1. feb 2010

no michaela,pozor ake velke brucho máš . to ani nejdem fotiť svoje

michaela80
1. feb 2010

to bolo fotene rano ... 😀 😀 😀 ale uz vidno aj ked lezim... ukaz svoje 😝

captainka
1. feb 2010

lulu - gratulujem k dobrym vysledkom 😉

deniska - saty su krasnucke...ale ja som nikdy nekupovala takto takze tazko mi je radit

denisocka
1. feb 2010

miška neukážem 😀

capt - mne sa páčia,fakt neviem čo robiť,ono to skor sadnu ako nohavice,tak hadam to risknem

michaela80
1. feb 2010

moje teraz po obediku a dobrotkach...https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

denisocka
1. feb 2010

ale ty si cela nejaka štihla

spapulka
1. feb 2010

ahojte mamicky a buduce mamicky 😉

ja som cez den v druhom a vecer v piatom mesiaci, strasne mi vecer vypukne brucho a niektore zname sa cuduju, ake velke uz je... 😀

aj ja mam hlad ale stale mi je volajako divne, nie som uplne vo svojej kozi, budem asi az mi kava zacne opat chutit....

...a ja som tiez zacala malu citit v 16tt, bolo to take bublinkovanie, nie kopanie, ale take steklenie 😵 tak som zvedava, kedy to pride teraz...
a s tym cikanim...znackujem vsade ako psik a kym odidem z domu , aj dvakrat idem, ale prd platne 😀

zajtra idem na ekg a hematologiu skontrolovat tie trombocyty, minule to bolo Fe a teraz toto 😠
pekny vecer 😉

denisocka
1. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7591574 joj a ešte ,po týchto tužim,ale neviem sa vysomariť z rozmerov

denisocka
1. feb 2010

spapu,tak še trim utre na hto

denisocka
1. feb 2010
lulusha
1. feb 2010

deni, z toho mniskovskehu "setu" by som si dala tu riflovu vestu 😀 a ani tie kvetovane dlhe saty nie su zle 😝 😝 Boze, ja mam normalne pocit, ze v tehu musim vyzerat ako vo vreci 😖
Ale teraz bez srandy, tie rifle su pekne 🙂

denisocka
1. feb 2010

😀 ja by som potrebovala čierne nohavice , zvyšok - zvršky si nakupim aj cez net ,aj u čiňaka

lucy1990
1. feb 2010

Ahojte 🙂 co je noveho? Ja som mala dnes rusny den, tak idem si precitat, co ste popisali 🙂

ninkaa89
1. feb 2010

denisocka tie saty na birmovku su pekne, a vypadaju, ze sa budu dat aj stiahnut keby si mala vacsie, ked su take ako "zavinovacie" a aj cena je fajn,,

spapulka
1. feb 2010

šak trimem 😉

ja som si dala zavazok, ze toto tehu nekupim nic tehu, musim ponosit vsetko, com som pokupila minule...no, uvidim, ci vydrzim...ale jedna rada pre prvorodicky, skuste si kupit aj normalne veci od 42, je to lacnejsie a obleciete to ...a mozno aj krajsie...ja som sa upela na tehu veci a potom som prisla na to, ze staci kupovat vacsie cisla...jasne, okrem nohavic, ale tiez uprednostnujem volnejsie veci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre