♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
28. nov 2009

len nech sa neopovazi ta mrch prejst cez nase krasne dialnice....elbo este ju tam nieco zrazi... nech sa vrati tak o rok...najskor...

marija
29. nov 2009

Ahojte kocky, tak blahozelam vsetkym novym tehulkam. Ja som si vcera opat robila test a opat bol pozitivny, urobim si este zajtra rano a uvidim. Ale uz od stredy mi je zle a to pri malej mi nebolo zle ani raz. Tiez mam poriadne naliate prsia, ani to som nemala pri malej :D ani neviem ci mam ist na krvne testy na zistenie hladiny HCG, asi pockam rovno na gynekologa aobjednam sa tak o dva, tri tyzdne aby uz aj nieco bolo vidno ;)

januliatko1985
29. nov 2009

ahojte..tak aj ja sa pripajam k augustovkam, tehu mam potvrdene od dr,a teraz v piatok idem na utz a odbery, tak dufam, ze bodocku tam uz uvidi , a ze vsetko bude v poriadku. inac sa citim v poho len pocitujem vacsi hlad a ma bolia prsia a su dost naliate, a dufam, ze to grckanie ani nepride 😉 😵

mirko
29. nov 2009

ahojte, boze co to tu vidim, uz august 2010, ved nedavno sme zakladali 09, ako ten cas letiiiiiiii.........tak vam prajem krasne tehulkovanie a uzivajte si to, lebo to prejde ani nebudete vediet ako. 😉

lenadka
30. nov 2009

michaela, ja tiez mam problem s podprdami-ale moje boli len take lentilky cize som tuto zmenu uvitala 😀 tiez spanie na bruchu mozem len takze si maly vankusik medzi ne zrolujem 😀 a ked ma chvilu nebolia som v soku, lebo tak mi v lete zacal MA-prestali ma prsia boliet a o 2 dni som lezala v nemocke 😝 je ti uplne zufalstvo ako sa pozorujem 😠 ale nemozem si pomoct-bojim sa o fazulku...tiez sa bojim ist na WC ci neuvidim cervene-normalne som zrela na psychu 🙄 ☹

lenadka
30. nov 2009

krize ma tiez niekedy bolia-to ma pri prvom ani nahodou-to som okrem bolesti prst a asi 2x mi bolo ble ani nevedela ze som tehu..najhorsie je ze si nepamatam kedy na tie mliekarne 1x prestali boliet-lebo ono to preslo ale neviem kedy-tak potom panikarim 🙄 pritom je to indivindi niekoho nebolia vobec 😝

mimkao
30. nov 2009

januliatko, dr. ti potvrdil tehotenstvo vag. vyšettrením, alebo ti bral krv? Bo ja som práve rozmýšľala, že kedy bude zmysel mať ísť k dr., že či to už vie potvrdiť aj v 5 tt. Bo som tam bola pred týždňom, kedy som ešte ani ja nevedela, že som tehu, dr. ma vyšetrovala, ale nevedela, že som tehu. 😒

mimkao
30. nov 2009

rosienka, hej, hej, piate. 🙂
Anxuska, Ďakujem. 🙂

marija
30. nov 2009

mimkao, ja som dnes volala doktorovi a objednal ma az 23.12, takze to budem v 6tt ci uz v 7tt? Myslim, ze sa nemam kam ponahlat ;) pri prvom tehu som bola fakt nedockava, ale teraz som nejaka kludnejsia :D

marija
30. nov 2009

mimka pozeram, ze cakate uz 5 babatko? 😉 WOW 😀 to musite byt krasna, velka rodina a pekne fotecky mas, vsetky som pokukala 😎

mimkao
30. nov 2009

marija, hej, hej, 5 -te. 😀
No, tak som sa aj ja teda rozhodla, že pôjdem najskôr až v 8 tt.
Každé tehu mi bolo strašne, strašne, zle. Vracala som aj čistú vodu a teraz ani náznak. Tak dúfam, že to hentak ostane. A nebolia ma ani prsia, ani nič, okrem toho, že ma sem-tam pobolieva na pravej strane podbruška... 😕

marija
30. nov 2009

No sikulka si ;) ja asi pri tom druhom skoncim, maximalne este tretie 😀 no mna bolia prsia, je mi zle, ale nezvracam zatial, a tiez ma pobolieva v podbrusku.... pri malej som 9 mesiacov nevedela, ze osm tehu :D teda okrem toho rastuceho bruska a kopkania :D

mimkao
30. nov 2009

Ta držím palce, nech to bude teraz tak podobne, ako pri prvej. 😉
Vieš, ja mám tri dievky a len jedného synčeka, tak by som bola veľmi rada, keby mal aspoň jedného bračeka... Tak verím, že tentokrát to bude chlapček.... 🙂

ikon
30. nov 2009

jej možem sa pridať? dnes som to zistila 😉

ikon
30. nov 2009

takže trošku som vám prečítala, tiež nemám žiadne príznaky, mrcha má prísť o 2 dni, dúfam, že nepríde, ja očakávam, že ma najskôr objednajú tak na nový rok, tuším v 8 tt

ozaj kedysi sa tu dalo nastaviť, že za menom svietilo v ktorom som týždni, teraz len ukazuje dátum pôrodu,neviete či to zmenili alebo len ja neviem ako na to?

tiež sa mi stále sníva s mrchou 😠

michaela80
30. nov 2009

ikon jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej blahozelam...........konecne niekto s nasej temy.....

pumagold
30. nov 2009

Ahojte tehulky, od minuleho tyzdna sa vytesujem, ze budeme mat dalsi pokladik do rodiny :o) Podarilo sa na to na treti pokus. Mozem byt celom rada, ze tak skoro :o)

januliatko1985
30. nov 2009

mimkao, dr mi tehu zistil odberom krvi a to som bola 4tt, robil aj utz ale nic nevidel a na druhy den hcg 378, to bolo radosti 😵 to bolo 23.10. a na dalsie odbery a utz ma sestricka objednala na 4.12., tak to budem 6tt a dni, to dufam, ze daco bude vidno, tak sa veeeeelmi tesim 😅

ikon
30. nov 2009

pumagold aj mne sa zadarilo na 3. krát

michaela80
30. nov 2009

a aj mne...ako sa vravi do tertice vsetko dobre.... 😀

anxuska
30. nov 2009

ahoj, tak ja som dnes bola u lekára a potvril tehu na ultrazvuku, zatial to bola len malá bublinka. skončila som s utrogestanom a kludovým režimom, čo je pri mojom 10kilovcovi smiešne. no nič drahý sa bude musieťstarat a ja budem ležať. objednaná som o 3 týždne, tak zase rizikové...
dnes som mala aj žalúdočné nevolnosti
mimka držím palce, nech je to chalanjavascript:addEmoticon('🙂','vBody')
a všetkým novým tehulkám gratulujem
nam sa podarilo už druhý krát na prvý krátjavascript:addEmoticon('🙂','vBody')

mimkao
1. dec 2009

anxuska, ďakujem. 🙂
Mne bude vychádzať 8 tt tak tesne pred vianocami, takže tam predsa len pôjdem asi až po novom roku. Teda, ak vydržím do vtedy čakať... 😀

michaela80
1. dec 2009

Babulky takze kontrolne HCG mi dnes na 16DPO vyslo 696 ...takze sme O.K. A buducu nedelu ideme na prvy ultrazvuk.... 😀 😀

michaela80
1. dec 2009

anxuska preco hned rizikove?

evitkamalicka
1. dec 2009

ahoj kocky, tak asi sa k vam pridavam aj ja....dnes som nasla //, ta druha je sice este slabsia, ale pevne verim ze bude pekne silniet

peta131
1. dec 2009

Ahojte, tak pridávam sa aj ja k vám dnes mi doki potvrdil tehu hcg máme 198 😀 ja som po ivf a som 10 deň po transfere tak snáď je tá hodnota ok 😅

a čo sa týka nevoľností tak mne už začína byť riadne zle 😝 akonáhle mi zostane prázdny žalúdok tak mi je hrozne zle a ma napína tak sa snažím stále niečo papkať 🙂 a prestalo mi chutiť sladké a káva, stále by som jedla len slané a hrozne mi chutia kyselé uhorky 😅

marija
1. dec 2009

Ahojte kocky, no pozeram, ze nas tu pekne pribuda ;) ja asi ani nebudem vediet aku hodnotu HCG mame... Prakticka lekarka mi krv na to zobrat nechcela, ze vraj to nemoze a na gynekologiu ma objednali az 23.12 a ked som sa pytala ci netreba spravit aj HCG tak na to mi povedala sestricka, ze ak to povazujem za akutne tak mam prist... je to teda potrebne alebo sa zaobidem aj bez toho???

bihan
1. dec 2009

Na čo by ti bolo hCG? 😉 Gynekológ ti urobí (zrejme) uzv a možno rovno vypíše tehotenskú knižku.

evitkamalicka
1. dec 2009

mne hcg nerobili ani pri prvom

marija
1. dec 2009

uff, tak to ste ma potesili ;) ja len, ze kazdy tu pise o tych hodnotach tak som si nebola ista ci to netreba. Mne pri malej brala krv mamina, robila este v nemocnici, ale uz nerobi ;) tak pockam do toho 23. 12. to uz bude fazulka pekne narastena ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre