♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
18. feb 2010

Kde ste?mna pred 2hod tak pichlo zdola , ze som sa skoro pokakala co to je

simuska153
18. feb 2010

Ahojte, dlho som zase nepisala, ale citam poctivo 😉.

Groka ☹, hlavne ze je babo v poriadku, drzim palce - nech problemy rychlo ustupia a nech ste rychlo domka.

Ja som bola na AFP testoch v utorok - a mam v tehu knizke pisane, ze sa robia od 14+0 (co sa mi zda moc skoro) do 19+6. Dufam, ze nebudu volat, ze vysledky su zle... ale nejako som presvedcena, ze tentokrat bude vsetko OK. Dnes som bola zase na infektologii kvoli toxoplazmoze, ale nastastie dalsia kontrola az po porode.
A poradnu mam 1.3., tak mozno uz bude vidiet, co sa v brusku skryva...tak sa tesim 🙂.

Pri Adamkovi sme pouzivali na kupanie asi do roka vanicku - k nej mame aj stojan http://www.obchodny.sk/product/stojan-universal... - nieco taketo. Je super, lebo sa da rozlozit kdekolvek, nan polozim vanicku a kupem 😀 ... a je to v super vyske, nemusim sa zohybat, takze mi setri krize.
A pre prve tyzdne, ked som esi este nebola uplne ista , tak sme pouzivali latkove lehatko https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... - maly sa potom aj menej bal, lebo si spokojne na nom lezkal.

O satke premyslam aj ja, urcite je to super prakticke.... hlavne ked budem behat za vacsim sintrom 😀 . Len neviem, daju sa pouzivat aj v zime - rozmyslam, ako tam natlacim deku??? 😀 Lebo v lete som videla kopu mamin so satkami, ale v zime ani jednu.... tak poradte.

simuska153
18. feb 2010

Deni, a kde ta pichlo - neboli to vajecniky???
Ja mam zas taky problem, ze som pred hodkou zjedla jogurt a zacalo ma prehanat.... takze predchadzajuci prispevok som pisala na 3x asi polhodku
😉

simuska153
18. feb 2010

Halóooo, nikde nikto???

pipi1211
18. feb 2010

ahoj simi ja som tu, ale tiez sem chodim malo 😅 😅 😅 😅 skor len nakukavam 😅 😅 😀 😀 😀 😀

lucy1990
18. feb 2010

Ahojte aj ja som tu 🙂 ale nejako ma bolia krize 😒

pipi1211
18. feb 2010

joj no mna vcera boleli 😠 inak aj vy ste takehladne stale? ja normalne stale kutram dake jedlo lebo mi stale v bruchu skvrka od hladu 😅 😀

simuska153
18. feb 2010

Ahojte 🙂 ... ako citam - je tu vobec niekto, komu nic nie je ??? 😀

lucy1990
18. feb 2010

😀 hlady ma uz presli celkom

pipi1211
18. feb 2010

no ja som mala prve tehu uplne bez problemov a toto druhe je uplne ine....

simuska153
18. feb 2010

Pipi, no hlad ma uz pomaly chyta riadny.... ale este mi nie je uplne dobre, tak si davam pozor na to, co jem.... prave som dnes vravela MM, ze uz asi mesiac nejem na ranajky nic ine ako chlieb s maslom a lekvarom, prip. briozku s maslom... A stale som -1kg, tak sa zacinam trosku bat - ale verim, ze to za chvilu dobehnem 🙂

pipi1211
18. feb 2010

ja vobec neranajkujem, ja rano do ust nedokazem nic dat uz od malicka ale cez den a vecer je to hroza. minule som sa aj v noci okolo 4 zobudila a bezala som zjest aspon rohlik co som bola hladna jak vlk a nevedela som spat 😀

lucy1990
18. feb 2010

Simuska a uz citis pohyby? 🙂

peta131
18. feb 2010

Mna zase stale bolia vajecniky a vzdy navecer ma boli podbrusko, asi kazdej tu je veru nieco 😀
ako ale mne to uz lezie riadne na nervy lebo lavy vajecnik ma stale dost boli a aj mi ho doki pozeral a ze je len zvacseny ale ze tam nic nemam a tak z coho ma do kelu v kuse boli 😠 v noci niekedy ani nemozem spat od bolesti 😖

Ja som sa zalubila do toho kyblika na kupanie som o tom cely vecer citala na nete tak som pevne rozhodnuta ho kupit 🙂

A este sa musim postazovat ked uz kazdej nieco je 😀 baby aj vy ste take lenive? mne sa nic nechce, do vsetkeho sa musim doslova nutit a z kazdej cinnosti som hned unavena...len by som lezala 😝

simuska153
18. feb 2010

Lucy - citilla som 11.2. taky riadny pohyb a praveze uz teraz len malicko.... aj to neviem, ci si nenamyslam a bojim sa, ci je vsetko OK..... ale podla mna, kedze cely den beham okolo maleho, vecer sedim pri PC a zaspavam, len co padnem do postele - tak ani nemam cas sa velmi pozorovat...

lucy1990
18. feb 2010

Peti, tak to je sila, ze ta tak boli vajecnik 😕 a leniva lemra som, robim len nutne veci 😀 ale dnes sme mali navstevu tak som vypulirovala cely byt, takze som sa cinila 🙂 a 2 tyzdne nepohnem ani prstom 😅

simuska153
18. feb 2010

Peti, este dodatocne blahozelam ku svadbe, nech mate krasne manzelstvo 🙂 A k tej lenivosti - ja rano vstanem s kopcom energie - tak si naplanujem, co porobim.... lenze ak to neurobim hned rano, tak uz neskor nehrozi... cez obed si lahnem spat a potom sa mi nechceeeeee 😀

pipi1211
18. feb 2010

peti naaapodobne ja chodievam dokonca s malou poobede aj spavat 😀

ja na pohyby cakam kazdy den aj sa mi uz par krat zdalo ze je to ono aleneviem ci si tolen nenamyslam a nie su to nahodou vetry....
aj teraz jak som vklude tak sa mi cosi dvakrat zazdalo no neviem, sak ono to dojde 😀 😀 😀 😀

simuska153
18. feb 2010

ved to... este budeme spominat na casy, ked nas nic nekopkalo, netlacilo a pod...

peta131
18. feb 2010

lucy mna zase vcera chytila po dllllhom case upratovaci mania tak som cely dom vyupratovala a vecer ma tak boleli krize a brusko ze som sa ani nemohla pohnut 😝 a dnes som sa cely den citila ako keby ma ktosi zmlatil, uplne vystavena cely den 😝 ale stale som taka unavena a hocico spravim hned sa unavim a to sa hovori ze v druhom trimestri chyta zena druhy dych no neviem kde ho ja mam 😝

pipi1211
18. feb 2010

no uz to vidim ako tu vsetky od juna nariekame ako je nam teplo a nevladzeme sa ani pohnut a pod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucy1990
18. feb 2010

Aj mne sa uz nieco jemne zazdalo vcera pred spanim, ale tak urcite by mi nikto neveril 🙂 peti, aj ja ti gratulujem ku svadbicke, nech ste spolu stastni a spokojni 🙂

pipi1211
18. feb 2010

pri malej som pohyby prvy krat zacitila tusim v 21tt

peta131
18. feb 2010

joj babeny ste ma potesili ze som neni sama taka leniva 😅 ani by som to nenazvala ze lenivost ale skor unavenost...

a pohyby tie tiez ocakavam aj ja, par krat som uz mala pocit ze uz maleho citim ale ci to bol fakt on alebo som si to len namyslala to neviem...ale uz sa tesim na tie normalne kopanceky 🙂

peta131
18. feb 2010

jeeej a dakujem za gratulacie 😵

lucy1990
18. feb 2010

No ja si tiez myslim ze tie krize mam z toho upratovania 😒 a inak ja na to casto myslievam, ze co budem robit s takym zavazim v lete 😅 ja som strasne letny typ, od rana do vecera pri vode, no ale neviem ako to budem znasat...a mne v lete strasne puchnu ruky aj nohy, tak co bude teraz 😨

simuska153
18. feb 2010

Peti, uzijes si nielen kopanceky 😀 ... pockaj, ked ti tak bude tlacit nozicku niekde pod rebro.... joooj, pamatam si, ako som si hladala polohu, nech mozem aspon trochu dychat 😀 .. a palenie zahy.... a pod...

lucy1990
18. feb 2010

Pipi, kebyze od juna, ale teraz byvaju hice uz aj v maji, takze mame pekne vyhliadky 😝

simuska153
18. feb 2010

Lucy, no nic nebudes robit 😀 ... lezat s vylozenymi nohami, pit vhodne mineralky a budes fucaaaat. 😀

lucy1990
18. feb 2010

To palenie zahy ma prenasleduje uz aj teraz...vacsinou vecer...a to som pred tym nevedela co to je 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre