♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
18. feb 2010

lucy to mozes mat z upratovania, ja som sa ani pohnut nemohla tak ma boleli 😖 a ja som tiez letny tip len voda a slniecko 😉

simi no ved to viem ze si ich este do sytosti uzijem 😀 ja sa hlavne bojim aby mi maly moc nekopal do mechura lebo uz teraz chodim v kuse na wecko si neviem predstavit co budem po tom robit ked mi tam bude s s tymi velkymi nozickami kopat 😝

lucy1990
18. feb 2010

Peti, prinajhorsom si cvrknes 😅 😀 ved bude leto 😉

peta131
18. feb 2010

palenie zahy mam aj ja uz od zaciatku tehu a hlavne taku hnusnu kyselinu v puse tak vkuse len cukriky cumlem...aj mi doktor na to napisal taky sirup gastrotuss alebo tak nejak sa to vola ale vobec mi to nepomaha 😖

peta131
18. feb 2010

lucy nestras 😅 😀

lucy1990
18. feb 2010

Fuj, gastrotuss je nechutny, a je mi z neho na vracanie...ja som si kupila pastilky rennie, su vhodne pre tehotne na palenie zahy, zazivacie problemy a na nevolnosti...ale na slovensku ich vraj nedostat. Ja som bola v hainburgu, alebo sa daju kupit aj cez net.. 😉

lucy1990
18. feb 2010

Hihi, srandujem 😎

simuska153
18. feb 2010

Mne pomahal na zahu pohar studeneho mlieka - pila som po troske a pomahalo

peta131
18. feb 2010

lucy a tie pastilky ti pomahaju??? lebo mna z gastrotussu tiez napina, hnusne sladke pfuj 😝

lucy1990
18. feb 2010

Mne nepomahalo ani mlieko - iba na chvilu a potom to bolo horsie, ani mandle, ani tortove oblatky...a toto zatial zabera..ma to mentolovu prichut a cmula sa to, nie je to take hnusne..alebo potom su aj ovocne...ja som vcera vecer vyvracala komplet obsah zaludka, strasne mi doslo zle, a potom mi este aj kyselina dosla a pomohlo mi to aj na bolest zaludka 😉

simuska153
18. feb 2010

Lucy, brrrr... este ti byva stale tak zle???

simuska153
18. feb 2010

No, kocky, idem ja spat.... zelam krasnu, nerusenu noc 🙂

liv1
18. feb 2010

lucyyyyy ahoj ty si nas opustila? 🙂

lucy1990
18. feb 2010

Simuska iba obcas, nechcem to zakriknut, lebo to zas pride 😅 posledne som sa pochvalila svagrinke na obed a este v ten vecer som chytila zachvat vracania...ranne nevolnosti pomaly ustupili klop, klop, ale vecer si musim davat pozor co zjem...

lucy1990
18. feb 2010

Liv preboha nie, ako ti to mohlo napadnut 😀 ale aj ty sem patris 😉

lucy1990
18. feb 2010

Dobruu nocku simuska 🙂

liv1
18. feb 2010

lucy lebo som ta uz dlho nevidela v teme prvy krat tehotne 😀 . ale veru aj ja sem patrim, tak sem idem obcas kuk len tak 😉

peta131
18. feb 2010

lucy ja tiez mam obdobie ked uz mi je dobre a negrckam a len ako sa niekomu pochvalim ze uz nevraciam tak hned vecer aj letim 😠 tak som povedala uz sa nebudem nikomu chvalit lebo vzdy si to len privolam 😖

idem si uz aj ja lahnut uz mi ocka klipkaju a mm tu uz vedla mna vyse hodiny odfukuje 😀

dobru nocku 😉

lucy1990
18. feb 2010

Veru liv, dnes som tam nebola 🙂 dobru nocku aj tebe peti 😉

kika36
18. feb 2010

Tak baby, prave som vas docitala... tristvrte na jednu...no pekne 😲 drahy tu uz pri mne dobru hodku sladko spinka 😀
Tie kybliky sa mi pozdavaju, asi si tiez taky zozeniem 😉
Peti, co sa tyka tej unavy, resp. lenivosti- vedela by som o tom rozpravat...ale kedy mame oddychovat ked nie teraz, no nie? 😉
Groke prajem skore uzdravenie- snad bude vsetko v poriadku a babenko nech sa drzi.
Inak, dnes sme s drahym zacitili prvy poriadny kopancok (teda 2) 🙂 Prave mi pocuval brusko a mal na nom polozenom hlavu a malinke ho tak koplo, ze sme obaja na seba ostali len udivene pozerat ze ci to citil aj ten druhy. Asi sa mu nepacilo ze si o neho hlavu opieral a oberal ho o miesto 🙂

tea333
19. feb 2010

Bre ranko baby, tak dnes sa vydavam 😵 😵 😵
Samozrejme som nemohla spat, tak som si privstala a vsetko este raz skontrolovala, lebo ked nieco zabudnem, uz sa pre to nemozem vracat (trasa Most-BA-DnV)
napisem az v nedelu alebo pondelok, ked budeme spat z vikendu v tatrach.
pekny vikend babule!! 🙂

marija
19. feb 2010

Bre ranko ;) Tea 😵 😵 😵 take netypicke, ze v piatok, ale zelam vsetko kraaaasne do vasho vztahu a lubte sa minimalne tak velmi ako v tento den!

Ja som si privstala najprv pozriet kraso a teraz sledujem hokej 😀 na 11 idem do poradne, tak uz si asi ani lahnut nepojdem. Idem vas docitat kym sa to tu nehemzi novymi prispevkami, aby som to stihla 😎

bihan
19. feb 2010

Teda, všetko dobré, super dátum ste si vybrali 😵

Inak pozerám, že je to tu hotový lazaret 😀 Mne už našťastie po fyz. stránke fakt nič nie je.. nič nebolí, nepichá, cítim sa super.. len som nejako vkuse unavená a kým sa ráno vykopem z postele, tak musí prísť dieťa min. rozhádzať všetky veci na stolíku 🙂

Groka, drž sa, nemáš to jednoduché. 😒

Lenadka, elastickú šatku nebrať, to je tak max. na prvé 3-4m.
Neviem, kto sa to pýtal na nosenie v zime.. samozrejme sa dá nosiť aj v zime, len na to treba vodné oblečenie pre maminu, lebo na bundu sa horšie viaže, takže mimi je väčšinou pod bundou.

marija
19. feb 2010

Bihan ty mas dnes narodeniny vsak? Ak ano a nestrielam tak zelam vsetko len to naj naj naj!!!! 😵 😵 😵

denisocka
19. feb 2010

simuška, pichlo ma od spodu,akoby ihlicou cez krček 😖

pohyby citim, aj včera ked ma tak pichlo a nakoniec sa o 2 hodiny pomrvilo,tak ma to ukludnilo

denisocka
19. feb 2010

palenie zahy poznáám dôverne,pri malom ma ale pálila ovela neskor a teraz ma páli už dávno,skoro každy treti večer si musim dať pred spaním sodu 😖

tea dnes??? tak gratulujem,nech všetko vyjde ako ste si naplánovali a samozrejme krásne manželstvo a príjemnu svadobnu noc 😀

denisocka
19. feb 2010

Bihan,všetko najsamlepšie 🙂

ja som mala už 2dni debilne sny. predvčerom som mala sen,že male začalo kopať,tak vystrčilo ruku z brucha,to brucho bolo tenke ako živačka,okopírovala pokožka jeho pršteky a tak sme ich počítali,potom vystrčilo celu nočku až praskla koža a vyskočilo babo vonku. tak sme sa tešili,že ho na chvílku uvidime,pozriem medzi nožky čo to je a tam stjí pipik ako nejaka trofej -tak si vravím,ach jo, chlapček,nevadí 😀 a ked sme ho chceli dať nazad do brucha tak zmizla pupočna šnura,tak sme sa obliekli do nemocnice 😅

a dnes zas,že som bola v nemocnici,bol piatok poobede 16.00 a moja dokyna čo ju chcem pri porode vraví,že ak mi teraz prepichne plod.vodu,tak nevie či do 5hodin stihnem porodiť ,lebo potom jej končí služba a robí až v pondelok,alebo vydržím do pondelka a prepichne ju hned rano,lebo cez vikend služil primár brrr a toho nechcem pri porode 😅

evitkamalicka
19. feb 2010

dobre ranko, tak som sa nedavno vratila z odberov na AFP

bihan vsetko najlepsie

ikulka
19. feb 2010

ahojkajte
tei gratulujem ku svadbe užite si dnešný den a aj krásny víkend prajem
aj bihan všetko naaaj ....
joooj dnes je konečne trošku slniečko hend je svet krajší...ale som sa dnes nepotešila od marca som chcela už do roboty a dr ma nechce vypísať, že koli tým kiahnam aby som bola len peken s malou doma a tááááák som sa tešila už mi je strááášne dlho

evitkamalicka
19. feb 2010

ikulka u vas je slniecko? tu je hmla ako mlieko

pipi1211
19. feb 2010

dobre ranko baby

bihan vsetko najlepsie 😵 😵 😵

tea gratulujem a nech vsetko dobre dopadne 😵 my sme sa tiez brali v piatok a bolo to super lebo sme potom mali dva dni na zotavovanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre