♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
3. mar 2010

deni ano v poprade ...bola so mnou mamina a v zistila ze sa s dokim poznaju tak som mala vysetrenie vyse hodiny a urobil uz aj morfo..vsetko skontroloval a poukazoval... a ze ked pridem na buduce tak mi vsetko co ma v pameti fotky a videa protekcne hodi na DVD....

deni chces vediet miery?

denisocka
3. mar 2010

evi, hej - ja som vybrala ... volám ho Tobi ... a druhy je Simi . Muž len oči prevracia a skuša na mna že Lukaš a Tomaš /tych mame v rodine na mraky,tak ako neuspeje / . predvčerom došiel že Leonard Leško ... no čo ti poviem. Dovtedy budem hučať že Tobias,až povolí .
Inač šimon mal byť Noema ,to bolo vtedy na mraky ho ukecať - Noema tam,Noema tu .... ale našťastie som to dieťa uchranila od toho mena a je Simi 😝

evitkamalicka
3. mar 2010

a mali ste nejake specialne slipy alebo nieco take keby sa stala nehoda?

denisocka
3. mar 2010

No daj miery miška,už mi teraz skuca žaludok

Zuzka a to som prekvapena že 5dni vydržali tie spermušky

denisocka
3. mar 2010

Evi,u náš plienky fičia dalej. maly sa toho za boha nechce vzdať. ma 3 veci,bez ktorých je doma peklo - pamperksy, cumel a plienka latkova - toto ked nema po ruke,ta amen dolores

evitkamalicka
3. mar 2010

my sme cumel maly len prvy mesiac, potom ho zacal vypluvat a viac ho nechcel

zuzannas
3. mar 2010

Deni, no neviem to presne ale cca okolo tych 4dni to mohlo byt urcite...

michaela80
3. mar 2010

denis tu su: BPD:38, HC:146,AC:122,FL: 25 a odhad vahy je 240 gr

evitkamalicka
3. mar 2010

ideme na prechadzku

michaela80
3. mar 2010

crl nemam napisane ale vravel ze okolo 20 cm...

peta131
3. mar 2010

miska crl je dlzka babatka? to uz ma 2O cm 😕 a 240g???

Ja som bola tiez dnes u gynek. lebo mam stale tie kvasinky a uz sa mi z toho aj mechur zapaluje tak ma pozrel a mam zapal posvy tak mi dal na vkladanie nejaky krem a zajtra musim ist este s mechurom na urologiu 😝 ale skontroloval mi aj krcok ten je v poriadku drzi, a aj maleho narychlo pozrel a je zdravucky srdiecko bilo tak mi odlahlo 🙂

michaela80
3. mar 2010

No aj ja som bola prekvapena rozmerom i vahou....ze 240 gr...

denisocka
3. mar 2010

http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trim... tak ti to aj sedi podla babymedu

my sme mali BPD naposledy 33mm - 19.2 ,tak ktovie ako teraz. minule ho nemerala,len kukla pipika. takže najbližšie ma čaka morfo 29.,3

evi-ja som sa chcela opýtať, ty si mala ovulku 5dni neskor -ako podla tabulky v 19DC a počítaš to akoby si ju mala v14DC ?

zuzannas
3. mar 2010

Evi, teraz som si precitala, my sme nemali ziadne speci slipky,,, 😉

peta131
3. mar 2010

tak to som prekvapena ja som stale bola v tom ze ma maly tak 13cm 😕 tak to uz su teda riadne veliky...

peta131
3. mar 2010

ozaj baby a este k tym kocikom mne sa Jane lubi aj tento
http://www.bambini.sk/sk/product/2692/jane-unli...

len ako odradilo ma od neho to ze tam nedali na tej sportovej verzii tu opierku dole na nozicky ved to ked je babo vacsie tak kde si ma nozicky polozit co mu budu visiet? 🙄

michaela80
3. mar 2010

mne sa zase nepacia kolesa... 😠

michaela80
3. mar 2010

peti ta dlzka je od hlavicky po kostrc nie cele babetko... cize je este vacsie...

denisocka
3. mar 2010

mne sa ta nova verzia nepáčilen ta cena je super 😀

denisocka
3. mar 2010

podla mna ma cele babo 20cm , nie CRL -ale to podla mna . hodila som do albumu šimona z 3D v 21tt - tak pre porovnanie

denisocka
3. mar 2010

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph... tu je aj ukazane ,že cca 12-14cm po zadok má

michaela80
3. mar 2010

CRL mi meral...lebo mama sa pytala ze ci je to cela dlzka a on na to ze iba po kostrc ze cele babo sa da zm,erat az po 20 tt

denisocka
3. mar 2010

v 6. mesiaci ma 20cm + nohy . ale to aj dedukujem,ked som bola v 14+0 a malo u mna len 8cm ,tak nemože za
týždne mať 20cm

denisocka
3. mar 2010

neviem,zda sa mi to vela. viem že som čítala,že potom sa meria tak že CRL+končatiny a povie ti dlžku,ale šak nehadam sa.

denisocka
3. mar 2010

ta Harmony Bianka čo sa narodila v 21 +niečo mala celu dlžku 28cm a vraj bola velka ako na 23tt

michaela80
3. mar 2010

neviem ako to je no vravel po kostrc a ja som sa cudovala ze v 13 tt malo 6cm a teraz ma 20 cCRL

michaela80
3. mar 2010

denisocka mala som co ti napisat..zase sa budes stresovat kvoli velkostiam...kasli na to kazde babo rasti inac...

peta131
3. mar 2010

Mne sa to zda tiez vela ze by malo uz 20cm bez noziciek 😖

michaela80
3. mar 2010

skoda ze mi tento udaj nenapisal...

denisocka
3. mar 2010

miška,teraz sa nestresujem,neboj sa o mna 😝

teraz sa stresujem,bo zachvílku mam doma chlapoch a musim urobiť chlebiky vo vajičku z celeho chleba 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre