♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
8. apr 2010

peta zdielam tvoje mechurove trapenie 😉

peta131
8. apr 2010

tea som rada ze som v tom neni sama 😀

denisocka
9. apr 2010

dobe ranko,
my sme mali total hroznu noc. maly včera na obed pojedol kopec hrašku a kukurice,tak od polnoci kričal a prehadzoval sa , no amen. muž bol už uplne vytočeny,unaveny ...tak som od 00.30 do 3.00 kukala taky hrozny film - Rotwailwer , no ale to bol film,že sa mi katastrofy snívali potom rano . maly zaspal až po 4.00 ,to už sme boli vycucany z nervoch obaja a samozrejme,dnes šiel k babke - lebo mam poradnu, takže zas nechcel vstavať a presviečali sme ho,aby išiel k babke v klude . no som zvedava

denisocka
9. apr 2010

dobe ranko,
my sme mali total hroznu noc. maly včera na obed pojedol kopec hrašku a kukurice,tak od polnoci kričal a prehadzoval sa , no amen. muž bol už uplne vytočeny,unaveny ...tak som od 00.30 do 3.00 kukala taky hrozny film - Rotwailwer , no ale to bol film,že sa mi katastrofy snívali potom rano . maly zaspal až po 4.00 ,to už sme boli vycucany z nervoch obaja a samozrejme,dnes šiel k babke - lebo mam poradnu, takže zas nechcel vstavať a presviečali sme ho,aby išiel k babke v klude . no som zvedava

denisocka
9. apr 2010

o janke z novembra- denisocka, jankaat až tak veľmi nepíše. Ak si dobre pamätám, tak minule písala, že sa poliala horúcim olejom, tak dúfam, že je OK aj s dvojičkami.

rubinka
9. apr 2010

Dobré ránko všetkým 🙂

Maculienka gratulujem k chlapčekovi, sa to nimi len tak hemží v našej téme, samí chlapci 😀

denisocka
9. apr 2010

rubi prd chlapci,tuším sme 11:11 😅

rubinka
9. apr 2010

Hej? Som si ani nevšimla že sa to tak vyrovnalo.

evitkamalicka
9. apr 2010

dobre ranko

denisocka
9. apr 2010

evi čau,jak v snv - slnečno?

evitkamalicka
9. apr 2010

ano, je krasne, akurat sa chystame do mesta

denisocka
9. apr 2010

xiixii , šak vidim že mi posielaš slniečko , ja sa chystám do snv na 14.00

evitkamalicka
9. apr 2010

to mne maly v tom case bude spat, takze my musime doobedu

denisocka
9. apr 2010

no ja idem do poradne,takže aj moj bude asi o tom čase spať u babky 😀

tretulka
9. apr 2010

ahojte, denisocka, tak to ste mali rusnu noc, poznam take stavy, mne maly tiev vymyslal o 23tej bol hore, o 2hej zas, a rano o 6tej klasika, budicek, uz bol vyspaty
ja mam dnes skusku, dufam, ze to zvladnem... 😖
lucy to ano, musime si pockat, ale co narobime 🙂 , ubehne to ako voda
mna poslu na gtt test asi na buducej poradni, spominali ste, ze sa moze do tej vody vytlacit citron? ja som ju pri malom vypila, potom ma sice motalo chvilu a myslela som, ze im tu sladku gebuzinu vratim, ale ustala som to 😀

abbey1
9. apr 2010

Ahojte,ja vás zdravím aj sa lúčim,pretože dnes makám až do 20.00.Tak si vás v noci pekne počítam.Ale dnes ráno som sa hrozne nasr... v téme amniocentéza-Deni,videla som,že aj ty si tam bola.Hrozne sa tam obuli do rmamiček,ktoré podstúpili ukončenie kvôli poškodeniu plodu.Ako môže niekto takto ostro odsúdiť niečo čo sám nezažil?Nechápem,žiadna tolerantnosť,len moje presvedčenie je správne a bodka.Des. Tie ženy prežívajú peklo,že prišli o dieťa a ešte ich niekto takto zotrie!DES

tretulka
9. apr 2010

abbey, to mas pravdu, lahko sa hovori niekomu, kto take nieco nezazil...ani ja nemam rada ludi, ktori su presvedceni len o svojej pravde a o svojom nazore a ziadny iny nie su ochotni prijat 😒 ...ale to je tak vo vsetkom, urcite viacere z nas zazili aj rady od "supermatiek" a najlepsie su rady od ludi, co sami nemaju deti...ked mi niekto chce povedat svoj nazor, prosim, vypocujem si ho, ale nech mi ho nevnucuje...

denisocka
9. apr 2010

abbey,ano dnes som si tam prečítala tu maximu , čo chrlila mudre slova a mala prvy príspevok na MK a radšej som sa neozvala už

rubinka
9. apr 2010

No ja sa k tomu radšej nejdem vyjadrovať lebo nechcem aby sme sa tu pohádali...

mata299
9. apr 2010

ahojte kočky, no ja som sa tu dlho neozvala, ale sledujem vás 😉 ...k novinkám....vieme, že to bude chlapček, máme už postieľku a kočiarik a včera ma kopal do ľavého rebra...neviem, či je to vôbec už možné, ale mala som taký pocit 😉 ....k tej amniocentéze...možnosť slobodnej voľby je ten najkrajší, ale aj nazdrvujúcejší dar, tiež som sa musela zo zdravotných dôvodov rozhodovať a nebolo to jednoduché a nikto iný si to za mňa neodžil, takže tie kameňujúce baby by sa mali zastaviť a zamyslieť sa nad tým, že tiež nemajú zmluvu s najvyšším uzavretú a že sa im bude vždy len dariť, aj keď im samozrejme neprajem nič zlé

tretulka
9. apr 2010

mata, velmi pekne si to napisala a mudro....naprosty suhlas
a gratulujem k chlapcekovi, nech ste zdravucki 😵

mata299
9. apr 2010

tretulka ďakujem, verím, že budeme v pohode...pozerám, že je to tu dosť vyrovnané, čo sa týka skóre chlapci a dievčatá... 😀

snehulienka24
9. apr 2010

ahojte 🙂
co budeme dnes robit? 😅

denisocka
9. apr 2010

maťka,gratulujem k chalanovi 🙂

mata299
9. apr 2010

snehulienka...tak ja sa dnes pokúsim dokončiť bakalárku pre známeho a mohla by som aj povysávať, ale nechce sa mi...navarené mám, včera som robila karfiolové placky
deni dík...to meno máte super, môj bude jakub, od začiatku ho tak volám 😉

denisocka
9. apr 2010

to je dobre, ja som jedine meno mala vysnivane a to bol šimon , to som ho tiež tak volala od začiatku 😵 a Jakub je krásne

michaela80
9. apr 2010

baby ja sa nudim.....a strasne...odolavam nakupnej horucke cize nesurfujem po nete....v telke nic,...pratat sa mi nechce...pozehlene mam.ach jaj co budem robit..

denisocka
9. apr 2010

miška, no mam obavu,že ti ostava len porušiť to nesurfovanie a nekupovanie 😀 .. alebo sa chod von prejst

michaela80
9. apr 2010

antibiotika beriem..nechcem ist von...a sama sa budem prechadzat? moji su v skole ...a havino drichme na balkone...nuda..

bihan
9. apr 2010

Čafte 🙂

Ja sa nudiť teda nestíham 😅 dne som si konečne dohodla rande s pôrodnou asistentkou na prípravné kurzy, vyzerá byť fajn, bola mi odporučená, lebo vraj robí super prípravu na pôrod bez epi, cvičenia z jógy a sophrológie (neviem, či sa to tak volá po slovensky).

Poobede idem na streľbu a do roboty, cez víkend máme naplánované posledné výlety, o 2,5m sa sťahujeme, tak už veľmi nebude čas, bud. víkend sme si rezervovali izbu v penzióne na horách, tak dúfam, že bude pekne.

Tea, čo robí tvoj manžel so zbraňami? Pre prácu alebo len tak zábavka? Akurát zvažujem, že si vybavím povolenia na držanie zbrane na športovú streľbu, to sú len také športové vzduchovky. V klube mám síce "svoju", ale to potešenie z nejakých nových technických vymožeností viem dokonale pochopiť 😀

Čo sa týka amniocentézy a prípadného prerušenia tehotenstva, každá mamina so svojím rozhodnutím bude musieť žiť sama a nikto iný nemá právo súdiť alebo kritizovať, či už je to jedna alebo druhá strana.
K Jaanket sa zase radšej nevyjadrím ja, lebo mám pocit, či som jediná, kto si myslí, že by mala miesto ľutovania dostať poriadne poza uši.

rubinka
9. apr 2010

Ahojte,

Mati gratulujem k synčekovi, Jakubko je krásne meno 🙂

Miši aj ja sa poriadne nudím lebo všetko mám porobené a navarené tiež tak teraz čo? Budem tu asi maniačiť 😀

Inak čo s tou Jankaat, dačo sa stalo že ju ľutujete? Ja by som sa na jej mieste bála otehotnieť mesiac po potrate, ták hádam to dobre dopadne, šak tá maternica sa nemala kedy zoceliť 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre